Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

hej laseczki a mój misio jest przy mnie ahhh super ale juz jutro jedzie :( a 93DDC ale damy rade :* pozdrawiam i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejcia jeszcze 3 dni i misiek przyjedzie a w sobote na wesele.... miłego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już sama, ale poweim wam co nam się dzisiaj przytrafiło! Nie wiedzieliśmy nawet czy Misiek nie dostakie dosługi i czy wyjdzie za tydzień!!! A więc tak...dziś ok. 5.30 do mojegi Skarbe dzwoni telefon i ,,... gdzie ty jesteś?\" On na to, że gdzie ma być-w domu. A chorąży do niego ,,ty od 4 rano powinieneś być na jednostce!!!\" Wielkie zdiwienie, jak dzisiaj, przecież dostał jak zawsze PJke na 72 godz. O 7.00 rano Misiek był już w drodze do jedostki! Na szczęssie jego tato miał wolne w pracy i mógł go zawieść. Na jedznostce był po 10, była straszna afera! Powiedzieli, że dostanie tydzień dosługi za spóźnienie.My cały dzień w stresie, nie wiemy jaką doktanie kare, Skarbek mówi, że czuł się tam jak by kogoś zabył! Co chwile musiał pisać jakieś meldunki, podpisywać dokumenty, paranoja! Okazało się, że kapitan, który wypisał PJ-ke pomylił daty i zamiast 24 napisał 23 i wyszło, że Misiek dostał PJ-ke na 48 godz! Kapitan napisał meldunek do pułkownika, ale ten naszczęście kazał żeby kapitan go ukarał, a on jako kare tylko z nim porozmawial. Motem musiał rozmawiać jeszcze z psychologiem i ogólnie było jedno wielkie zamieszanie! Na szczęście wszystko dobrze się skończyło, ale Skarbek cały dzień nie wychodził z pokoju, nawet na posiłki tylko wypisywał jakies papiery! Na szczęście za tydzień się zobaczymy, ale ile dzisiaj mieliśmy steresu to nasze! Nawet się nie pożegnaliśmy tylko dał mi buziaka i czybko wyszedł bo jego tata już czekał w samochodzie. Wiem, że strasznie się rozpisałam, ale musiałam to napisać. Na szczęście nie ma dosługi i wyjdzie normalnie. Było by straszne jakby tydzień przed wyjściem coś takiego się wydarzyło! Przez 9 miesięcy wszystko było dobrze wypisane, a teraz takie cuda! Nawet nie zwróciliśmy na to uwagi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) mowie wam jaka jestem zmeczona po zajeciach normalnie padam z nog. Teraz jestem przez troche sama bo Bartek pojechal sie rodzicom pokazac bo jest od niedzieli i caly czas u mnie a oni nawet o tym nie wiedza :P w ogole jest super tylko wkurza mnie to ze musze chodzic na zajecia :( no ale do niedzieli sie nim jescze naciesze, juz mi obiecal ze w poniedzialek jak bedzie wracal znow do mnie to nigdzie nie bedzie wstepowal tak jak mial w planach wiec jest dobrze :) a dni do konca juz nie odliczamy bo i tak jest w domu i tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powiedzcie mi, czy ktorejs z was, wojak zrobił się w wojsku bardziej stanowczy i zamkniety w sobie?? bo z moim sie tak porobiło.Ja nie kocham tej osoby, tylko ta ktora bhyła wczesniej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze Kicia to niezłe zamieszanie...ale dobrze,ze wszystko sie dobrze skonczyło:)a moj Skarb pojechał dzisiaj naszym autkiem do jednostki bo stwierdził,ze przynajmniej we wtorek wroci szybciej a i ja bede miala pewnosc,ze bedzie trzezwy:)ale on boi sie,ze tak jak jego kumpli wysadza w szczerym polu za rozrabianie:P i smial sie,ze jeszcze przez to nie zdazy uczcic,ze mna naszej rocznicy.;p wariat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lamia moj bardziej wylewny sie zrobił niz zamkniety w sobie:)a stanowczy?hmm chyba raczej nie....od stanowczosci to jestem ja:P zobaczysz skonczy sie wojsko i pewnie on znow bedzie taki jak był:)wiesz nie ma nic dziwnego,ze oni sie troche tam zmieniaja wkoncu sa tam 9 msc 24h na dobe no nie liczac pj:P to musza im sie rozwinac jakies cechy zeby tam przetrwac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziara rozwinąc jak powiedziałas o pewnych cechach. albo zwinąc...u mojego sie raczej włąsnie taka słodkosc i wylewnosc zwineła...szkodsa bo to najbardziej w nim, lubiłam. Jesty wiecznie milczący, na zaden teat nie ma zdania, nie wie co bedzie robił pozniej...taki dziwny... Ja staram sie to wszytsko znosci, ale z czasem to juz zaczyna bardzo mi przeszkadzac... Wy macie dobrze,bo jestescie po slubie swiezo...sprawa wygląda inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za jakies 72 godz bede tkwic w mojego skarba ramionach! wreszcie przepustka...czemu nie co tydzien? czemu trzeba czasem dlugo czekac... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj misiu jest od 3 miesiecy w wojsku wiec jeszce troche tam pobedzie a potem planujemy jak ja skoncze maturke a to juz za pare miesiecy wynając mieszkanko kolo jego jednostki z tego wzgledu ze mieisek chce isc na zawodowego ...a wiem ze to sie nie zmieni bo moj misiek chce byc od dziecka wojskowym .,a ze nie chcemy byc wtedy ciagle bez siebie to po prostu wynajmiemy jakąłs małą kawalerke . lamia ...kazdy chlopak zmienia sie troche w wojsku ...jednak moj jest bardziej wylewny ...jesli przyjerzdza to buźka mu sie nie zamyka ...prawi mi pelno komplementow ...jest taki czuly choc to sie w nim nie zmieło bo od kiedy go znam jest taki czuly .a ze bardziej stanowczy ...tak ale w zalezy ktorych sytuacjach ...u nas w zwiazku duzo sie nie zmieniło a ja go kocham po mimo wszytsko tak jak i on mnie ...nie moge sie doczekac już piątku i weekendu z moim skarbkiem a piątku dlatego że misio przyjerzdza :):):) po mimo calego tygodnia zawalonego nauką jestem bardzo szczesliwa faktem ze misiu przyjerzdza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny i na mnie przyszedl czas spotkania z moim :))) wkoncu po miesiacu czasu zobacze go w piatek i bede miec na weekend :)) w sobote jedziemy na zakupy potem chrzsciny blizniakow bo moj skarbek zostal wujkiem nie dawno :))) A tak wogule to musze wam powiedziec ze mojemu zostalo chyba tylko miesiac do konca woja a nie 56 dni dlatego ze na sam koniec woja chce sobie wybrac wolne i prawdopodobnie dostanie 15 dni wolnego :))) potem do jednostki chce wracac autem razem ze mna ja tam gdzies w hotelu przenocuje i na drogi dzien odbieram mojego cywila i wracamy razem do domku :))))))) ojjjj super bedzie jak ten plan wypali :)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jeszcze do mnie nie dociera ze to tylko 5 dni i koniec woja!!!Ale to szybko minęło! A jutro byc moze misiu juz przyjedzie i zostaje do niedzieli,a w poniedziałek wychodzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Poza tym u mnie wszystko ok,szykuje sie powoli na sobotnie wesele,kiecke mam,fryz tez tak jakby, wiec mogę iść! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:):) fajnie Ci Suri poszalejesz troszke:)i juz teraz zycze Ci udanej zabawy:)a moj moze przyjedzie w piatek a moze i nie bo jakis tam 3 cos narozrabiało i ponoc we wtorek wszyscy maja wyjsc dopiero o 22;/ mam nadzieje,ze to nie wejdzie w zycie bo ja tu szykuje romantyczny wieczorek:P niech sobie tych 3 wychodzi tak pozno:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Madziu!A jesli chodzi o pjtke to u mojego tez się troche pomieszało bo ktoś tam narozrabiał i pewnie jutro nie przyjedzie tylko w piątek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurcze teraz to niektorym sie w głowach przewraca bo juz wychodza to wielcy panowie;/ tak jak jeden do szefa powiedział cos takiego\" ty teraz to co najwyzej loda mozesz mi zrobic\";/ wiecie co naprawde rece opadaja a pozniej przez takiego wszyscy maja po dupie...i wsciekne sie jak przez to moj Misiek przyjedzie dopiero o 1 w nocy albo i pozniej...to juz nie bedzie 30 tylko 31;/a poreszta impreza zaplanowana...i moja niespodzianka z mieszkaniem tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniolekczek18 to chyba 1 sierpnia poszedl co? ja to juz po maturce jestem... ale niestety mam 2-letnie studium medyczne a moj kotus po wojsku chce isc na szkolke na policjanta :( i kolejna rozlaka.... 48 godz i bede juz w jego ramionach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki a ja juz bez mojego kochanego żołnierza :(:(:(:(:(:(:(:(:(:( i teraz znów oczekiwanie na nastepne spotkanie :( i do tego mój miś ma jeszcze jeden poligon w listopadzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) chcialam sie pochwalic ze zdalam w koncu egzamin na prawko :) oczywiscie moj zolnierz jest ciagle ze mna i jest super a teraz bedziemy ogladac film, zycze wszystkim dobrej nocki 5DDC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia gratuluje zdanego prawka! Ja czekam na wiadomosc od miska czy przyjedzie dzis czy jutro...a w niedziele wraca do jednostki autem,przynajmniej bede spokojniesza bo roznie to bywa po tym wyjsciu z woja napiją się a potem szaleją..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia gratuluje:) ojs moj Misiek mial miec złota pj ale nie bedzie mial przez tych 3 baranow.... no i juz jest na 90% pewne,ze we wtorek wyjedzie dopiero o 22;/ wkurwiłam sie....bo wieczor juz zaplanowałam dokladnie a tu lipa.... ja tu chyba jako jedyna czekam do wtorku na koniec wojska nie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj misiu dostał pjtke,juz jedzie do domku,w niedziele wraca a w poniedziałek wychodzi:) Madziu tyle dałas rade to te 5 dni wytrwasz,no Ewci tez wychodzi tak jak moj w poniedziałek,niewiem jak Lamii chłopak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak poszedl 1 sierpnia do wojska 25 godzin i juz bede w ramionach mojego skarba ahhh...czekam na tą chwile na szczescie weekend spedze z misiem i obiecuje sobie ...ze nawet nie dotkne sie do zeszytów ani ksiązek ...bo mam już dosyć tego uczenia .. weekend jest tylko nasz a po weekendzie ..niestety szara rzeczywistosc w oczekiwaniu na kolejny przyjazd . na szczescie narazie o tym nie mysle i nie moge sie doczekac jutrzejszego dnia . Jak sie wtule w ramiona skarba to go nie puszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) no dziewczynki juz tylko 4 DDC :D trudno w to uwierzyc :P ja dzis praktycznie spedzilam caly dzien z miskiem bo facet odwolal zajecia wiec jak narazie mamy dla siebie mnostwo czasu a jedzie w niedziele o 9. Teraz pojechal do domu bo stwierdzil ze nie wypada siedziec u mnie przez caly tydzien i jakos mi tak dziwnie bo sie juz przyzwyczailam :( no ale niech spotka sie tez z kumplami a ja sie w kkoncu wyspie. Necia no zdalam za trzecim razem w ogole bylo super na tym egzaminie i jezdzilam tylko pol godzinki a moj egzaminator byl bardzo wyrozumialy :P i mam do Ciebie pytanko ile Twoj Tomek dostal kasy na bilet powrotny do domu? bo do nas jezdza tylko ekspresy a bez znizki sa strasznie drogie i Bartek niew wie ile pieniedzy ma ze soba wziac. Pozdrawiam was wszystkie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny i bedziemy razem! aniołeczku ja mam tak samo niby tu fajnie bo przepustka ale pootem znow to samo :( ale nic cieszmy sie wekendem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×