Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marin

Jak wam się podoba ten tatuaż?

Polecane posty

chiba za duży ;) ale ładny jest bardzo tylko własnie gdyby był cały czarny jeśli to jest Twój pierwszy tatuaz to się raczej dobrze zastanów bo ja na ten przykład żałuje tego , który sobie zrobiłam 7 lat temu i dlatego będe go teraz zakrywac innym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o boze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettttttttttttttttttttta
GENIALNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Taki jak na zdjęciu jest naprawdę zaj******!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolałabym taki troszke mniejszy tak 4 cm z dolu i z gory zmniejszyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja cię zapytam
Za duży i w dodatku szpecący! TAtuaze są niemodne! Fe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszcieeee piszcie
potwornie brzydki, za wielki, bleeee, poza tym teraz tatuuja sie glownie durne pździochy w stylu dody elektrody, to juz nie jest wyznacznik oryginalnosci, tylko masowka, tak samo jak piercing twarzy, kolczyk w brzuchu itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O gustach się nie dyskutuje. Z reszta mój nie będzie taki strasznie czarny cały :P. A co do tatuaży to mam jeden na stopie,malutką gwiazdkę zrobioną 3 lata temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też przestrzegam :P zrobiłam sobie jak miałam niecałe 17 lat i dzisiaj po 7 latach żałuję :P :P usuwac nie chce bo jest za duży i za dużo kasy na to by poszło pozatym zostają nieładne blizny wiec jedyne co mi pozostaje to zatatuowac ta moja maszkarę czymś w miarę :) :P kolczyk zawsze można wyjąć a tatuaż niebardzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettttttttttttttttttttta
To ja Cię zapytam-------> Tatuaże nie mają z modą nic wspólnego, ale jak ktoś jest ograniczony, to cóż... Ja bym nic nie zmieniaław tym tatuażu, ale mam dość oryginalny styl noszenia się, więc takie rzeczy sa bardzo w moim guście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam chiński znak oznaczający miłość :O ale jest kijowy jak nie wiem :D :D dlatego muszę go zakryć czymś sensownym i tez szukam na necie ale tyle tego tam jest, że never się nie zdecyduje ;) a gdzie zamierzasz robić ? tzn w jakim salonie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettttttttttttttttttttta
Teoria-------> ja właśnie dlatego nie mam tatuażu, choć bardzo bym chciała :( Szybko nudzę się swoim wyglądem, lubię go zmieniać, często i mocno:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jejciu jejciu
naprawdę chcesz sobie coś takiego zrobić? Ja bym z czymś takim na ulicę nie wyszła. Fakt, ładny jest, nie powiem, że okropny, ładny, ale za wielki, w ogóle dziwny. Ja zrobiłam sobie tatuaż w wieku 18 lat, spory, bo 10 cm długości. Żałuję. Strasznie żałuję. Teraz mam 30 lat, piękną figurę, ale z takim tatuażem wstydzę się gdziekolwiek wyjść. Bluzka z dekoltem- wykluczona. A szkoda... Boże, płakać mi się chce, jaka ja byłam głupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejciu jejciu ---> ja na szczęscie mam na plecach wiec praktycznie zawsze mogę go schować moja koleżanka wydziarała sobie taką obleśną rybe na łydce i od kilku lat chodzi tylko w spodnaich bo sie wstydzi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoczke te tatoo ;) nie wydaje mi się by był za duży, tatuaż powinien być dostosowany wielkością do części ciała na której się znajduje ;) POLECAM I POPIERAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bede robic w sprawdzonym salonie dobrego znajomego ktory robil mi tez ten pierwszy. Te moje beda mniejsze,nie beda wystawac ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale własnie w jakim salonie ?? :D możesz chyba podac jego nazwę :P może KULT w Krakowie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osz w pizzdu
:-o :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osz w pizzdu
nie powiem żeby był brzydki ale duży. Dobrze sie zastanow bo potem nawet jak bedziesz chciala usunac to zostana ogromniaste blizny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maurie
Skrzydła absolutnie odpadają, nie podoba mi się, ale tatuaże lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abu zabi
nie podoba mi sie ja mam 3 tatuaze wszytskie wzory przemyslalm i lubie je sa to roznej wielkosci elfy ale trzymam sie jedenj tematyki zeby nie wygladac jak pisanka 🌼 rob kobieto ale moim zdaniem bedziesz go zalowac za kilk a/ kilkanascie lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chce
a ja mam dwa i planuje trzeci, to jest jak nałog:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maurie
Dokładnie, ważne zeby nie robic z siebie brudnopisu a dzieło artystyczne no i w jednym klimacie Te skrzydla sa ladne- jesli juz mialabym robic, to wlasnie takie duze, ale ogolnie pomysl skrzydel wydaje mi sie mocno nietrafiony a juz male wygladalby beznadziejnie jak np u Nicole Richie, dlatego jesli juz musisz miec to to lepiej duze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładny, ale jak na mój gust za duży... Ja bym chciała coś małego na stopie lub nadgarstku (wewnątrz, tam gdzie żyły :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze podobały mi się wytatuowane skrzydła :) są szalenie seksowne... ale też trudno mi sobie wyobrazić taki tatuaż na zawsze... na młodym pięknym ciele wyglądają rewelacyjnie, ale za parę lat... sama mam tatuaż na biodrze, ale malutki (2,5 cm x 2,5 cm), więc myślę, że nawet jak będę stara i pomarszczona to nie będzie mi to robiło wielkiej różnicy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 57yi
dramat, te skrzydla sa straszne! paskudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×