Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

szczęściara ja to chyba cewnik sobie podłączę bo mi nawet siku się nie chce iśc robić bo szkoda czasu;) a co ryby są różne teorie, ale nie pamiętam kiedy można wprowadzać. moja właśnie dosiadła się do ciasta i dmucha na nie bo myśli, że gorące ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mamy problem z odejsciem od kompów i pracami domowymi to proponuję \"fundusz pomocniczy\" bedziemy robic zrzutke kasy i za to co sie uzbiera wynajmujemy pomoc domowa do posprzatania hehehehheheheh, a ta co sprzatac bedzie przynajmniej zwiedzi troche kraju:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perełka ha ha ha znając życie ona by ciągle siedziała u mnie;) ja to już jestem prawdziwy oszołom komputerowy, dobrze, że od poniedziałku do pracy wracam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufffffffffffffffffffffffffffff wreszcie weszłam, od dwóch godzin próbowałam i nic z tego nie wyszło:O no córci dzisiaj ugotowalam zupkę kalafiorową, ale jej smakowała:) mam pytanie, czy Wy jeszcze gnieciecie zupki dzieciaczkom? bo moja tylko takie je, coś słabo idzie jej gryzienie, może dlatego, że mało zębów ma i w dodatku taki malutkie:D proszę meldować się mamuśki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie melduje, nareszcie skonczylam Was czytac bo tyle napisalyscie :D A małe mi nie pozwala siedzieć przy kompie :/ Witam nowe mamusie. Amelka ma przesliczne oczka :) Ciekawe jak tam Zapka? nick...................termin 1.szczęściara25..... dopasuje sie do kazdego 2.sz.mama............1-3 maja, lub 3-6 maja 3.Bozina .....weekend majowy (w sumie to od 1 do 6) 4.Lidus................ dopasuje sie do kazdego 5.Perełka35...........weekend majowy 6.Pola6..............3-6 maj, lub 19-20, lub 26-27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAŁY CAŁY DZIEŃ MA BIEGUNKĘ I TEMPERATURĘ, NIE WIEM CZY TO OD ZĘBÓW CZY JAKIEGOŚ WIRUSA ZŁAPAŁ, BO INNYCH OBJAWÓW NIE MA jestem wykończona, glowa mi pęka ale ciężko było, czemu oni są tak wredni, myślałam, żę oblałam, bo tak się darł na mnie, to to to tamto, a na końcu taki wykład dostałam, że szok, ale powiedział, że zagrożenia życia nie było, więc mam do przodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hurraaaa!!!! Zapka - ogromne gratulacje :D To co? dzisiaj opijanie? ;) ja chetnie malego drina wypije wieczorkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra stawiam Malibu i blue curacao, ewentualnie czerwone winko z winogron :), kto wypije??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidu porob zdjecia i pochwal sie co kupilas, ja tez bym polazila po sklepach, tylko u nas jest jeden auchan, wiec juz zbrzydl, ale cos nowego juz buduja wiec jest nadzieja,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już polewam Lidus dla Ciebie winko ;), Pola i Szczęściara może Curacao z sokiem pomarańczowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mąż poszedł połózyć synka, bo coś od wczoraj ciężko to idzie i marnie z jedzeniem, ale to przez goraczke szczesliwa polewam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my po wizycie! młoda spisała sie na 102:D:D, ale oczywiscie tez musiała zbroic i wystraszyła babci psa heheheheh, ona uwielbia psy a nie ma niestety delikatnosci do nich:P lidus super masz z tesciowa, ja mam niestety tak ze -umiesz liczyc liczna siebie Twoje szczescie innych j...........tralalalalalal cóz moze to i lepiej?! co do ciuszków na ciepłe dni ja widziałam super rzeczy dla Kingi w smyku ale boe sie kupic bo za chwile albo wyrosnie albo zrobi sie znow bardzo ciepło i te \"srenio lekkie \"rzeczy nie załozy, ale po jedna sukienke pojade w tygodniu , taka na naramkach na lato marszczona na klatce piersiowej, super mi sie podobała:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki czytania 6 stron... ale od początku... witam nowe koleżanki - mamusie sltyczniówki zdjęcia oglądałam - swoją drobą czy wasze dzieci same na siedząco piją - czy u mnie jest tylko taki cwaniak który sie kladzie zeby wypic cokolwiek? co do maja - masakra - bo i komunia i znajomi z anglii wiec nie wiem teraz jak sie ustosunkowac....:(( ale bardzo bardzo bym was chciala zobaczyc, strasznie mi zalezy zeby was poznac, bo juz tu tyle piszemy...:) mam pytanie czy wasze dzieci mają troche krzywe nóżki czy juz dość proste? jakie dajecie witamiki? szczęsciaro mam cos dla naszych synków (na któryms zdjeciu widzialam Nikosia w moro): http://www.allegro.pl/item167712384_ogrodniczki_moro_dla_chlopca_ok_98.html wogole ten sprzedawca ma nawet niezle ceny, tak mnie sie wydaje bardzo ciepłe pozdrowienia dla lulki i jej fasolki :) i dla was kochane mamunie grom buziaków syla i kamilek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a spanie bez bulelki w nocy ok, nikt mi nie powie ze to trwa 4 dni, zanim Kamil nauczyl sie przesypiac cale noce minely 3 tygodnie , ale jest super i wstajemy o 7:30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha a z nowosci kulinarnych to flaczki, kapusniaczek, zupki zabielane smietaną -czyli to co my i po skazie sladu nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie bylo by wejsc na 20 stronke kto ze mną idzie?????????????? jestem przekupka mam piwko ze sokiem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ale sie rozpędziłyscie :) witam nowe kolezanki i serdeczne zyczenia dla figlarnej zapka gratulacje!!!! moze i ja sie napije lampeczkę :) oby tylko nie upic dzidziusia :) wczoraj poczulam pierwsze ruchy ❤️ szczesciara rzeczywiscie fajny. tak na pozniej,nie? bo to tylko spacerowka. A na poczatek juz mamy bebe conforta dla dwojki tak to wyglada http://www.bebeconfort.pl/product.php?id=1211&type=detailso mam nadzieje ze nie bede musiala czesto korzystac :) bo sie zajade :) Lidka ja tez bylam dzisiaj w 5-10-15 i podobala mi sie taka czerwona kurteczka z kwiatkami.superowa, ale juz 2 jej kupilam na allegro i boje sie kupowac wiecej bo mi powyrasta.a tak w ogole to porownywalam rozmiary 86 i 92 i 96 i roznia sie tylko szerokoscia rekawków no i moze ich dlugoscia o 1 cm ale to mozna podwinac.ciezko stwierdzic.to samo z butami. nie wiem czy do wiosny mi dorosnie do tych co jej kupilam kurcze a ja jednak musze dawac Mai butle ok 23 bo inaczej spi niespokojnie i budzi sie bo glodna. nie mam sily z nia walczyc a co do spotkania to ja nie wiem czy dam rade po pierwsze ze boje sie jechac w taka trase z brzuchem i dzieckiem a po drogie ze mojego meza pewnie nie bedzie bo w tym okresie ma zawsze obozy i nie bedzie mi mial kto pomóc. jeszze zobaczymy bo z checia bym Was poznala osobiscie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×