Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

dziewczyny chyba serio to skasowanie topiku na dobre nam wyszlo bo pedzimy teraz jak szalone :) ja wlasnie po rozmowie z wielkim porcelanowym uchem :) :) chyba po witaminach bo pierwszy raz wzielam rano :) i ostatni :) tak zachwalacie ten fotosik ze potem chyba sama sprobuje widze ze wczoraj rozmowy byly do nocy :) ja tez ogladalam zielona mile a dzisiaj rano koszmar wstawania :) ale nie bylo zle bo do 9 lezalam a mala skakala po mnie oj,mała sie budzi po drzemce wiec zaraz spadam A tak w ogole to czy Pola sie nazywa Pola w realu? :) bo ja bym tak chciala nazwac córę chociaz Przemka trzemka trzeba bedzie namawiac :) syjka ja kupilam malej takie sandalki z pelnym palcem bo wtych kozakach to sie ciezko chodzi wiec czasem ja zmuszam zeby pochodzila w sandalkach ale nie lubi, no ale przeciez nie puszcze jej wiosna w kapciach :) Maja nosi 20 i jeszcze sa za duze.Male stópki, grube nóżki :) :) a co do picia to jakos po kilku pokazach zajarzyla ze trzeba coraz wyzej podnosic i spoko pije a jak skonczy to przynosi butelke i czeka :) Pola my wczoraj bylismy na testosteronie.powiesz mi potem jak Ci sie podobal moment jak szyc obudzil adamczyka i go podrywal :) ja plakalam :) a w ogole to bylismy na 12.30 bo wieczorem Przemak wyjezdzal a chcielismy obejrzec razem i nie czekac 4 tyg az wroci jak wychodzilismy to akurat cos sie zaczelo palic i oglosili ewakuacje :) ale nam sie UPIEKŁO :) :) Najlepsze ze myslelismy ze to jakas reklama ale zaczelo smierdziec wiec uwierzylismy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mamusie!! :-) tylko się przywitam, bo jeszcze nie doczytałam chyba 7 stron! zapka - masz w domku syrop nifruroksazyd? to jest na biegunkę, albo smektę, albo lacidofil czy lakcid? jak masz to daj to małemu, najlepszy jest nifuroksazyd - daje się łyżeczkę, i musisz mu dawać duuużżżo pić - pewnie złapał jakiś wirus - dużo zdrówka mu życzę a moja chyba ma nawrót tej grypy, bo już nie miała gorączki a tu znowu powyżej 39, cały dzień stęka, płacze, marudzi..... już nie mogę jej słuchać, bo tak cały dzień ........ i noc..... teraz śpi :-I oglądacie może program na 2 \"równik\" - przyrodniczy, bardzo ciekawy, Tomuś jest zachwycony :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ja własnie kawe pije i odpoczywam, prasowałam, obiad zrobiłam:D mała poszła spac więc luzik, dzis wstała tradycyjnie o 9:D:D lulka Pola to chyba Apolonia tak mysle, kiedys cos mi sie obiło o uszy, ale chyba samo Pola jest, mi tez podoba sie imie jak dała ollka -Lena,i najbardziej proste w świecie Agnieszka, nie wiem ale bardzo mi sie to imie podoba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co tu sie dzieje , takie puchy nono chyba wieczorkiem trzeba bedzie nadrobic. Syjko co do bucikow to nie wiem czy bede jakies kupowala , bo moj niko ma chyba z 10 para adidaskow ktore dostaje od babc. wiec jak cos dokupie to beda to jakies ewentualnie mokasynki, a co do rozmiaru to chyba 21 lub 22 , a zreszta ta numeracja jest tak dziwna, ze poprostu trzeba mierzyc. a teraz ja z wami klikam a mezus robi gyros na obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjj dziewczynki, puuuuuchy!! szczęściara a jak ty masz na imię? Perełka - super te zdjecie twoich dziewczynek!! a jak one się nazywają? oglądam włąśnie taniec z gwiazdami - więc będę zaglądać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem potwornie padnieta, wczorj po egzaminie padłam, bolała mnie głowa, a wieczorem bardzo wcześnie poszlismy spać, noc straszna, lepiej nie mówić, dizś ledwo widzę na oczy i zaraz też zmykam do łóżka, na dodatek boli mnie kręgosłup :( Bozina dawałam ten nifruroksazyd i lakcid, na trochę pomagało, choć po południu było już wmiarę, bo tylko raz zrobił rzadko, ale zobaczymy Dorka, miałam egzamin z prawa jazdy, już 3 raz, jak mówią do 3 razy sztuka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapko - bardzo przepraszam, spóźnione ale bardzo szczere gratulacje!!!! najważniejsze, że masz to z głowy!! dobrze, ze Mati już lepej, bo niestety z takiej biegunki można się odwodnić i niedaj boże szpital, możesz mu jeszcze dać lacidofil - jedną kapsułkę na dzień do picia - bo to pozwoli mu uzupełnić florę bakteryjną - dużżżo zdrówka Mateuszku! dziewczyny gdzie jesteście? Suzinko - jak twój teść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rośnie mały informatyk :D http://img50.imageshack.us/my.php?image=dscf8364fj6.jpg http://img251.imageshack.us/my.php?image=dscf8371rj4.jpg zaczytałam się Was rano, a mały oglądał grzecznie Domidie i tak narozrabiał: http://img337.imageshack.us/img337/4831/dscf8372bc7.jpg i jak tylko otwarty jest prysznic, to włazi do środka :) http://img413.imageshack.us/my.php?image=dscf8253tg6.jpg (to już mogło być wcześniej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lakcid czy lacidofil to to samo - sorrki, myślałam o smekcie - niezbyt dobre w smaku, ale lakarka zawsze nam to daje gratuluję oczywiście zdanego prawka!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bozina, dzięki :) Dostaje też orsalit, to chyba odbudowuje florę bakteryją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi smutno:( moja malutka poszła spać z płaczem, nawet wykąpać się nie chciała:O ostatnio zaczęła próbować biegać i mamy tzn mieliśmy bo już nie będę się w to bawić, zabawę, że ja krzyczałam gonię magdusię, a ona uciekała, no i dzisiaj uciekła prosto na drzwi od łazienki😭 i biedulka ma wargę spuchniętą i pewnie połowę buźki, jutro się okaże:O muszę chyba lodu zrobić na przyszłość by mieć. oj fajnie, że te nasze dzieci chodzą ale i od razu guzów mają więcej:O no dobra na razie odmelduję się, jejku ja jutro wracam do pracy, aż w to nie wierzę, po 3 tyg:O ale pocieszam się, że już niedługo wakacje i 2 miechy wolnego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie, szorowania miałam sporo, jutro dywan muszę uprać, a małego kompako czekało od razu:) też się odmeldowuję, bo mężuś wola, a jutro znów sama zostaję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesciara polewaj:) oddelegowuje sie, poczytam Was jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurna widze ze przyjelo sie do mnie polewanie ;) Tylko nie myslcie sobie , ze mam z tym problemy :D Boziko ja mam na imie Joanna , chociaz nie cierpie jak tak do mnie sie mowi i z checia poidpisywala bym sie zwyczajnie aska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej szczęściara:) ale posiedziałyśmy wczoraj wieczorkiem:) ja później w nocy dziecko pod pazuchę i w długą do męża bo jakieś głupie sny miałam i ze strachu myślałam, że zawału dostanę, zasnęłam na spokojnie chyba dopiero po 3:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bozina moje dziewczyny to najstarsza Żaneta, średnia czarnula to Natalia no i Kinga, a ta pulchna blondynka to przysparzająca tylu zmartwień mi córka męża Magda a my dzis gosci mielismy, była moja mama z męzem i mała miała z babcia głupawke bo zawsze wariują ,hehehhe aż kwiczała:D potem kuzynka z 4 letnim synkiem i Kinga znów poszalała, myślałam ze to ją zmęczy a ona nadal lata i za nic spać nie chce:P szczęśliwa mamo moja te z ma teraz manie uciekania i nawet nie trzeba jej mówić ze sie ją goni, wystarczy ze cos spsoci lub zabierze komus a sama biegiem ucieka i tez drżę jak to sie skończy, nawet szybszym krokiem nie mozna isc w jej poblizu bo mysli ze to znów zabawa i sie ją goni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęściara ja mam taką wybujałą wyobraźnię, że wszyscy moi zmarli mnie odwiedzili, tzn rodzice, aż krzyknęłam przez sen i podskoczyłam na łóżku, a później to już wszystko mi stukało i ruszało się:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bozinko pytasz co z teściem. Nadal leży na oiomie. Mówi, że lepiej się czuje, ale stan nadal nie jest stabilny. Jutro będą wyniki badań i kolejne badania typu rtg, usg. Na razie stwierdzono niewydolność serca i obrzęk płuc. Lulka gratuluję pierwszych ruchów. A widac już coś? Może poślesz nam zdjęcie brzuszka :) Który to już tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja spadam spać, jutro do pracki idę, jak mi się nie chce:( odezwę się chyba dopiero jutro wieczorkiem, także pisać, pisać co bym miała co poczytać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) zdjecia brzuszka robilam dopiero dzisiaj pierwszy raz bo wreszcie cos widac jak leze ale jeszcze nie zrzucilam na komp.wysle jak to zrobie. a tydzien 16. za 3 sie dowiemy co tam w brzuchu siedzi :) kurcze zapka ja nie wiem o co chodzi z tym sprzataniem bo mi sie to zdjecie nie otwiera :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamusie :) ja znów po nocy pisze ;) Dzisiaj dzień był bardzo udany, Staś był nurek nr 1 na basenie, a później zostawiliśmy go u dziadków i do kina. Dawno się tak nie spłakałam ze śmiechu :D:D Lulka - ja cały film chyba wyłam ;) A Kot był świetny!!! Chociażby jak wyszedł do psa a\'la godzilla z tekstem \"F... you\" ;););););) teksty swietne. Jak nie przepadam za polskim kinem to tez szczerze polecam :) Co do \"Poli\" to rzeczywiscie niestety nie mam tak na imie ;) Szczesciara ma racje :) Jak zaczęłam z Wami pisac to myślałam że w brzuszku jest może dziewczynka i od początku było wybrane imie Pola. Także jak nic się nie zmieni i kiedyś będziemy mieć córcie to tak ją też nazwiemy :) Szczęsliwa - buziaczki dla biednej Magdusi 👄 oby opuchlizna zeszla, ale niestety takich wypadkow sie nie uniknie :( Ja tak chce zeby moje kochanie biegalo, ale nie wiem co mnie czeka ;) Kończę pić mleko (dzisiaj lajtowo ;) ) i uciekam spać. Mleko jest ponoc zdrowe tylko dla dzieci do 4 roku życia a później to juz tylko szkodzi ;) Ale ja tam mogę je pić litrami, widocznie jeszcze nie dorosłam :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w szoku, zapamiętałam stronkę 17, otwieram dzisiaj w pracy i jest 27, ładnie poszalałyście, teraz muszę wszystko nadrobić!!! co do spotkania majowego to u mnie odpada bo córcia ma komunię dobra, piję kawke i nadrabiam zaległości!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×