Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

Szcześciara, ja też nie przepadam jak na mnie wołaja Joanna, a tak zwykła mnie nazywać teściowa :( A dziś dzień teściowej ponoć... Lulka, faktycznie coś źle skopiowałam, myslałam, że o to zdjęcie chodziło szczęśliwej:), już się poprawiam. Tak się rozpisałyscie poprzedniej nocy, że się zaczytałam, maly oglądał cicho Domisie, w pewnej chwili oglądam sie za siebie, a mały wygląda tak: http://img384.imageshack.us/my.php?image=dscf8372ip6.jpg czekała go od razu kąpiel, bo to tak łatwo nie schodzi - sudocrem i dziś jeszcze pranko dywanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja tez zalapie sie na kawusie? ;) No ladnie, tyle stronek czytam od 7 rano z przerwami jednak brak netu w domu to brak kontaku z Wami :( Wiec chwilo w telegraficznym skrucie luknelam na fotki superowe a i powitac nowa mamusie Dorke i Hanie🌼 sliczne oczka i wloski jakie dlugie ... A teraz pytanko jakim kubkiem niekapkiem podajecie soczeki?? Bartoszek miał Aventu ale go rozbroil i polamal bo za bardzo mu nie przypadl do gustu... A nie chce zeby ciagle z butli, wieczorem pije na lezaco ale w dzien to lepiej z kubka niz z butli... A Wasze tez tak mają dzieciaczki , że wolaja nie nie nie.... albo tak tak tak..... Wczoraj mialam z mojego dziadka ubaw bo Bartoszek woła na wszystko TAK TAK i kiwa przy tym głowka na tak wywalil ziemie z kwiatka i rozsypal po dywanie a dziadek sie pyta sie pyta czy chce klapsa w pupke a Bartoszek kiwa ze tak tak a dziadek Bartosz a soli na jezyk tez chcesz??? ;) a Bartoszek tak tak i ucieka fajnie to wygladalo taki lobuz z niego mały. Ale jak powiem idziemy po wanienke i do kapieli to biegnie do pokoju i pokazuje na szafe zeby zdjac wanienke a potem do kuchni i pokazuje na mleczko zeby mu zrobic a potem biegnie do pokoju po zabawki do kapieli No wlasnei a propo sciagania skórki lekarka zaleciła na siłe sciagac , któras z Was pisala o smarowaniu mascia jak krewka sie bedzie leciała jaka to masc??? bo u niego ciezko z tym na siłe i grozi mu zabieg a wolała bym nie. Witaminek mu nie podaje lekarka zaleciła Vibowit junior A Zabka gratulacje bo doczytalam ze zdalas 🌼 pozdrowionka a Bartoszek wysyła ciociom buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bejka maja akurat jakoś toleruje avent, ale lepiej sie leje z Nuka tylko ze z kolei jak sie go odwróci do góry nogami to kapie bo jest bez uszczelki, ale mnie sie spodobał pomysł mojej kumpeli, która swoje dziewczynki uczyła od początku pić ze słomki i to jest wygodne jak sie gdzieś wychodzi bo nie trzeba brać niekapka tylko obojetne co mamy to dziecko się napije.Niestety Maja wciąga do połowy rurki :) i koniec Pola, no to jak u mnie siedzi córcia to będziemy miały imienniczki ( o ile przekonam mężą :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) 🌼🌼Oliwko🌼🌼 - wszystkiego najlepszego z okazji imieniek życzą Staś z mamą 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Bejka - u nas Avent zupełnie sie nie sprawdził, mały nie potrafi z niego pić, natomiast z kubków NUBY pije zawsze, wszędzie i wszystko :) Miał jeden z miękkim silikonowym ustnikiem, a teraz ma taki podobny do Aventu, ale ustnik jest fajniejszy i w srodku mozna przestawiac taka uszczelke na szybki lub wolny przeplyw. Dodi - a może uda nam sie wybrac taki termin żeby wszystkim paskowało, zaroponuj kiedy możecie, przecież nie musi to byc koniecznie maj czy majowy weekend. A fajnie byłoby zgrac nas jak najwięcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za info ... kurde mam taki zapierdziel w pracy, ze juz wysiadam A swoja droga musze kupic te słomki moze to na dobre wyjdzie i mały nauczy sie tak pic ;) papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do spotkania to sprobuje sie dopasowac ale to zalezy od mojego meza bo biedulek zapierdziela do nocy z jednej pracy do drugiej i autko mu potrzebne ale jak cos to ja w niedziele dotre bo w sobote bedzie problem - jesli chodzi o jakis weekend, natomiast w ten majowy to ja dopiero bede wiedziec na poczatku maja na 100 % u mnie nie da sie zaplanowac nic wczesniej wszystko na ostatnia chwile Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba Was za bardzo pochwaliłam bo już tempo spadło :) :) ja dzisiaj mam wychodne!!!!! Mama przyjechala i teraz wziela mała na spacer a wieczorkiem moge isc z kumpelą na miasto :) :) chyba aż sobie wypiję małe piwko z soczkiem :) mmmmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bejka moja mała pije z aventu i bardzo lubi z niego pić:) dzisiaj pierwszy dzień w pracy od 3 tyg, ale jakoś poszło:) mała rano była super, przyniosła mi buty i powiedziała pa:D zozła jedna już chciała się mnie pozbyć hi hi hi, a jak przyszła od niej niania to wpadła jej w objęcia i taka przytulona siedziała:P taki pieron z niej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh hej dziewczyny moj nikoo pije ze wszystkich kubkow i wszystko, ale mi teraz najbardziej pasuje wlasnie kubeczek NUBY jest super dziewczyny dzis dostalam zdjecia z nikosiem jak mial 4 miesiace zaraz wam podesle , niko maly a ja taka wielka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapka:) ale super te zdjęcia, a z tym sudocremem to bajera. no gorzej później sprzątanko hi hi jejku dzisiaj tak późno wróciłam a tu znów jutro do pracki:( oby ten tydzień zleciał to już się jakoś zorganizuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy zwykły z baby ono i mały z niego rozlewa, bo to zwykły kubek z dzióbkiem, a na opakowaniu napisali niekapek i taki dostał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ledwo go odszkorowalam, bo dywan sie tylko mazal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś marnie ten tydzien zaczynamy, puchy, że azż strach, a mi kegosłup nawala, a neka mnie dziewczna przez allegro, zzebym aukcje zakonczyla i mam mnostwo pytan przy tym :(, a ja chce spac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwa zostawiam cie sama na warcie i zmykam spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa mamo, ja tu też jestem, tylko nadrabiałam zaległości w czytaniu. Byliśmy na weekend (od czwartku) u tęściów i nie podłączałam tam laptopa pod modem (jeszcze by mi policzyli koszt połączenia...to złośliwy żart oczywiście) a tu tyyyyle do czytania. Antoś ledwie wyzdrwiał z zaopalenia gardła i dostał znów w niedzielę gorączki - 39,2 i żadnych innych objawów. Dziś juz nie miał gorączki, ale był bardzo marudny, więc martwię się, że może jeszcze się coś wykluje (tak powiedziała lekarka w niedzielę na wizycie). Fajnie,że dołączaja do nas nowe mamusie. Co do spotkania to mi majowy weekend również pasuje. Antoś po wyjeździe do babci, gdzie spał w starym łóżeczku swojego tatusia, docenił własne łóżeczko i od dwu nocy zasypia szczęśliwy i wcale nie płacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety jestem sama, więc uciekam do łóżeczka 💤. Jak pisałam, mój łobuz zasypiał dzis pogodny, a nawet rozbawiony i właśnie dostrzegłam przyczynę tego rozbawienia. W jego pokoiku nad łóżeczkiem przykleilismy na ścianie jego zdjęcia. Łobuz przed zaśnięciem pozrywał je i .........przykleił po swojemu, nazwijmy to - artystycznie......... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj ostatnia, a dziś pierwsza, chyba mi się tak jeszcze nie zdarzyło. Zapraszam na poranną kawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusia ja tez porosze ta kawke ;) A teraz pytanko czy Wasze dzieciaczki zgrzytaja zabkami??? jeju Bartosz podchodzi i specjalnie zgrzyta i smieje sie do tego a potem lapie sie za buzie. Jak mowie, ze nie wolno to specjalnie to robi .... Beata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bejka, u nas kiedyś było to dość częste, teraz już tylko sporadycznie. Spróbuj zignorować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas dalej biegunka, choć wczoraj myslałam, że już mu przeszło, bo zrobił rano normalnie, a po południu znów rzadziej, w nocy zrobił normalnie - obudzizł się gadał sobie i zasnąć nie mógł, po godzince była kupka :(/, a rano znów rzadziej i teraz już chyba 3 raz :(, na dodatek krewka, mam się martwić?? mężą nie ma, więc z lekarzem do jutra trzeba czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×