Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

czesc mamusie Syjko - trzymamy kciuki, daj znac jak poszlo 🌼 U mnie pogłebienie deprechy - Stas w nocy dostał 39 st. a teraz jeszcze wymiotowal. Dzisiaj juz nie pojde do lekarza, mialam nadzieje ze to od zabkow, ale jutro niestety trzeba isc do przychodni bo temp. sie utrzymuje. I to akurat dzisiaj jak zaczela sie naprawde piekna ciepla pogoda :( Wlasnie mi maz mowil ze mu pokazalo na termometrze samochodowych 19 st. C - dopiero mnie zalamal. Zapka - a jak tam Mateuszek? Perełka - to Ci sie trafila swietna obsluga lekarska. Niestety, ale takie uslugi jak stomatologia, ginekologia i pewnie pare innych z NFZ to chyba za szybko sie nie zmienia, a powinny bo po cholere w takim razie ta składka zdrowotna :/ Szczęśliwa mamo - a co Ty tak zamilkłaś? Pewnie gnębisz biedne dzieci jakimiś sinusami i cosinusami ;););) Daj spokój klasówkom i pisz co u Was? ;) Jak Magdusia? zdrowa już? jest jakis slad po spotkaniu z drzwiami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ;) Pola , dzieki za info ... Szczęściara , fajne fotki Nikos to chyba czysty tata ;) Lidus, ach te remonty ale za to oko beda cieszyc ... Zapka fotki super a ta na hustawce rewelka ... Perełka współczuje takiej sytuacji... Syjka, powodzonka ... synus sliczny ... A propo bucikow nie pocą sie nóżki Waszym dzieciaczkom?? Bartoszkowi tak sie noga poci ze musze mu rajstopki zmieniac w południe a buty na kaloryfer podczas drzemki bo inaczej masakra. Moze jakies rady??? porady???? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZLAG MNIE TRAFI bo oni \"potencjalni przyszli pracodawcy\" nawet zeby złożyc dokumenty, umawiali sie na godziny, wiec rozmowa będzie później:(((( moj kamil tez jest z tych co sie nózki pocą, a najgorzej w zimowych bucikach, wiec od wczoraj mamy wiosenne, skórzane trzewiczki, na zdjeciu widac (oto moj synus) z boku jak adidaski, a przody białe. I wiadomosc z ostatniej chwili, bo zaniepokoilo mnie ze moj syn chce do łózeczka (ja mierze a tu 37 stopni) wiem ze pigula mnei ostrzegała ze po mmr-ce moga wystapic takie wlasnie objawy (miedzy 7-12 dniem) goraczka, 2 dni i powinno puscic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, jestem, ale dopiero wróciliśmy z dworku, dzisiaj siedzieliśmy w parku, mała pięknie grała w piłkę, jejku ale super pogoda dzisiaj, nawet obiadu nie zjadłam tylko na swoich dwóch kanapeczkach ciągnęłam od rana:) ale to mi nie zaszkodzi na pewno :P wpadłam tylko do domu z małą dałam jej butlę 210 i poleciałyśmy na dworek:) spotkanie z drzwiami, ok, bużka już ładnie się goi:) później wrzucę zdjęcia:) aha doszły spodenki te co zamówiłam na allegro:) są super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj córcia robi porządki ;) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/640dd5ca4a118870.html a tak oglądam telewizję:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/985a68c8feebea61.html i moje nowe spodenki, ciut przy długie ale do adidasków będą superowskie:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/155172e8985e8a20.html i z tyłu widać myszki;) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5241755f07f67245.html to tylko zdjątek:) pozdrawiamy :) zapka super, że już z Mateuszkiem lepiej:) Pola będzie dobrze:) zdrówko dla Stasia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syjka powodzenia!!! trzymam kciuki dzisiaj pewnie wszystkie mamy na spacerkach? u nas pogoda poprostu przepiekna!!!!bylam z Maja 2 razy chociaz tak ogolnie to raczej wywalam Przemka na spacery ale mnie to słonko skusilo :) Maja pierwszy raz chodzila po ziemi i caly czas uciekala mi na te zakupczone trawniki i buntowala sie jak ja wracalam na chodnik.oj,będą wojny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lulka moja biedulka miała bliskie spotkanie z tymi kupkami cholernymi:O troszkę rączki sobie ubrudziła, stwierdziłam, że teraz na spacer będę chodzić z ręczniczkiem mokrym:O straszne te trawniki u nas są:( syjka będzie :classic_cool: zobaczysz:) a Kamilek super wyszedł na zdjęciu:) mojej małej nóżki nie pocą się, ale dużo chodzi na boso w domku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane Zdjecia boskie , a Madzia mam nadzieje ze szybko wygoi te swoje ranki. Wiecie co mezczyzni sie zmieniaja, juz dzis kupywali tulipany , aby z samego rana zaskoczyc swoje kobietki. wiec jutro tez moze byc ciezki dzien w pracy , piertwsze odbiory mam juz o godzinie 7. Wiec jutro wczesna pobudka mnie czeka, a jeszcze dzis mam zamiar ogladnac komedie \"mamuska\" podobno jest extra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny Jestescie jak narkotyk :D . Czytam Was codziennie odkad Was znalazlam, gorzej z pisaniem, moja mala terrorystka nie nawidzi jak siadam na dłużej przed kompem :(. Ale melduję się że jestem. Zdjecia Waszych dzieciaczków super! Ciesze sie że Hania tez Wam wpadła w oko. Ktoś napisał że chyba duża jest, ale ona robi tylko takie wrażenie na zdjęciach,chyba przez te włosy i główkę (ponoć ma dużą po tacie :) ). Reszta to typowy średniaczek. Na roczek miała 9300 i 74 cm. Syjka ja też trzymam za Ciebie kciuki abyś dostała tą lepszą pracę. Przykro mi dziewczyny, że dzieciaczki Wam chorują, ja żadnych rad w tym temacie nie udzielę, bo odpukać Hania jeszcze ani razu nie chorowała, ani gorączki ani katarku. Za to mam inne z nią problemy. Nie wiem jak wasze szczęścia, ale moja nie przespała jeszcze ani razu nocy. Do tego budzi się często (około 5-6 razy) , a w okresie ząbkowania co pół godziny. Oszaleć można! Może któraś przechodziła przez coś takiego i ma jakiś sposób na lekki sen, albo może polecić jakąś mądrą książkę w tej tematyce. Bede wdzięczna. Szcęśliwa mamo, o Magdusi rany się nie martw szybko się wygoją, moja aparatka połamała już dwa zęby :(. Na nowy komplet będzie musiała poczekać kilka lat :). Pozdrowionka dla wszystkich i dobrej nocki życzę! Ja zabieram się za porządki w ogródku. Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorka no cóż, moja też jak śpi w łóżeczku to budzi się bardzo często, więc niestety śpi ze mną. może to i zły nawyk ale dla mnie wygoda bo my wyspani jesteśmy i dziecko:) wysłałam ci książkę uśnij wreszcie, może coś znajdziesz ciekawego w niej, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwa ten film mam na dvd wiec niestety nie moge obgadac z wami wrazen z filmu ale jest spoko. buziaczki lece do lozeczka bo jutro musztra mnie czeka. dorko ja nie moge ci nic poradzic jezeli chodzi o przespanie nocki , bo moj niko juz sam w swoim pokoju przesypia cale noce jakj skonczyl 7 miesiecy , I sama nie wiem od czego to zalezy poprostu pzreprowadzilam go i bylam twarda i jak plakal to stalam i go glaskalam ale go dpo siebie nie bralam. ale mysle ze kazde dziecko jest inne A my juz jestesmy uzaleznione od siebie juz jakies 2 lata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff, trochę popisałam wykładów i zaraz zmykam do łóżeczka 💤. Dorka, antoś spał z nami jeszcze pod kiniec stycznia i budził się bardzo często, nawet po 10 razy i więcej. Zrobiłam dokładnie tak jak w książce \"Uśnij wreszcie\", którą przesłała Ci Szczęśliwa m. Było ciężko, ale opłacało się - Antoś śpi od 20 do 5 bez budzenia się, a o 5 zabieram go do siebie i wstaj całkiem między 6 a 7. W dzień usypia w domu bujany w wózeczku (metoda ksiązkowa sprawdziła się tylko w odniesieniu do nocek) lub na spacerkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa mamo wielkie dzięki za książkę. Postaram się ją jak najszybciej przeczytać, szczególnie jeśli Aneczka mówi że te metody sprawdziły się u niej. My obecnie śpimy z Hanią w jednym łóżku. Był okres że przekładaliśmy ją do łóżeczka ale byłam zmęczona wstawaniem do niej i spowrotem wylądowała u nas, ale może za mało było w tym wszystkim konsekwencji. Jeszcze raz dziękuję za odpowiewdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawac śpiochy pobudka ;) no ładnie nocami sie pisze a rano się zasypia ;) Stawiam duże malibu...szampana...finlandie...cukiereczki...itp. do wyboru do koloru kobitki dzis nasze swięto i moje też czestowac się prosze.... Pozdrowionka miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja może coś mocniejszego, malibu na pczyklad :) może mnie obudzi, ostatnio jak chcemy z mężusiem się poprzyrulać, to mały się budzi, albo chce się bawić:( i nic z tego, a potem to już padamy :( nóżki się poca potwornie Matiemu, więc czesto chodzi boso Dorka u nas nocki tez koszmarne, ale naszczescie spi w lozeczku, najczesciej wstajemy dajemy butelke z piciem i spi dalej, choc osttanio szalej po 0,30-2h i dopiero sie uspokaja :(, co nam nie sluzy na zabki dostaje nurofen, jak nie daje sie uspokoic i melisal, taki syropek ziolowy na uspokojenie i ulatqia zasypianie, chyba pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_________@@@@@@ @@_____ _____@@@@ ________@@@________@@_____@@@ @@@@ ____ ____@@___________@@__@@@______@@ ______ __@@____________@@@__________@@ _______ ___@@___________@__________@@ ____@@@@@ @______@@@@@___________@@ __@@@@@@@@@__ @@@@@@@_________@@ __@@____________@@@@ @@@@@_______@@ _@@____________@@@@@@@@@ @_____@@ _@@____________@@@@@@@@@___@@@ _@@@___________@@@@@@@______@@ __@@@@ __________@@@@@________@@ ____@@@@@@___ ____________________@@ _________@@_____ ____________________@@ ________@@______ _____@@___________@@ ________@@@_______ _@@@@@@@@@@@ _________@@@_____@@@_@@@@@ @@ __________@@@@@@@@ ___________@@@@@ @ . Wszystkiego najlepszego z okazji DNIA KOBIET!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki takie zapracowane?? czy wolne sobie zrobily?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mamuśki! wszystkiego najlepszego dla wszystkich kobietek, małych idużych! u nas w pracy miałyśmy \"komunistyczny\" dzień kobiet - dostałyśmy od szefa ciociosan i tulipana, a dopiero jutro zaprasza nas na pyszny obiadek a ja osobiście mam doła, bo wczoraj dowiedziałam sie że moja 20-letnia siostra ma chłoniaka, i wszystko wykryto przypadkowo podczas badań, bo spadła z drabiny jak myła okna i na wszelki wypadek zrobili jej kompleksowe badania, łącznie z tomografią i rezonansem i okazało się że tego chłoniaka ma od urodzenia, teraz tylko czekamy na wyniki do 26 marca-czy łagodny czy złośliwy i czy są jakies przeżuty, tragedia, a dodam ze od 3 lat jest w zakonie i praktycznie wogóle jej nie widujemy, bo są tylko dwa widzenia w roku, no ale cóż może to wstęp do tego że wogóle może jej nie być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodi trzymaj się i bądź dobrej myśli. Skoro siostra żyje z tym od urodzenia to może to nie jest nic złośliwego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że mamuśki to chyba świętują Dzień Kobitek, że takie puchy na topiku. A mnie cos przeziębienie zbiera :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny potrzebuje coś co szybko postawi mnie na nogi. Łapie mie przeziębienie, ale w BARDZO szybkim tempie :( Poradźcie coś!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski, przeniosłyście sie na jakiś inny topik czy co??????????? Mam sama do siebie pisać ???????????? :( Ja siedzę sama, bo mężuś w pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzinko ja już jestem:) śliczny ten kwiatek, dziękuję, nie wiem co ci pomoże, bo ja nie biorę żadnych specyfików, bo żadko coś mnie chwyta, a jak chwyta to też nic nie biorę, bo nie lubię leków:O dodi dla ciebie🌻 zobaczysz będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×