Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

Suzinka stawiam Ci kieliszek pysznego wina z winogron, tak na poprawe humorku dostalam od moich chlopaków tulipanki :), a potem wyciagnelam meza na obiadek do restauracyjki, a synusia zostawilismy kolezankom :D, jak wróciliśmy, mały spał, ku naszemu zdziwieniu dodi, ja tez uwazam, ze nie jest złosliwy ten chloniak, bo skoro z tym zyla tyle lat, to chyba nie jest tak zle, wierzmy, że będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dodi z siostro bredzie dobrze. A ja padam dzis z nog , bylo tyle roboty ze szok A niko dzis byl caly dzien u mojej siostry i jak go do niej wiozlamto zgubilam oslone pod silnikiem bo do nich jest tak fatalny dojazd ze szok (bloto po kolana) I 100 w plecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bejka, czy Ty dzisiaj miałaś imieninki? jeśli tak to dużoooooooo zdrówka życzę i samych radosnych dni, a jeśli nie, to i tak ci tego życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dzis wstałam o 5.00 i miała 38.0 gorączki. Czuję się fatalnie. Mam nadzieję, że małego nie zarażę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawusia by mi sie przydala, peka mi glowa, nocka koszmarna, bylismy wczoraj u lekarza z brzuszkiem, bo dalej kupki nie podobaly mi sie za bardzo, na dodatek ma gardło czerwone i dostal antybiotyk, szczepienie odwlecze sie znow z miesiac :( noc koszmarna, maly spal bardzo zle, wstawalam co pare minut, a na dodatek jakis nerwobol w serducho wskoczyl i potwornie boli.... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze szczesliwa, ze Twoja mała też ogląda Teletubisie i masz chwilkę wolnego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapka ja nie wiem co ona widzi w tej bajce, ale siedzi i je ogląda, a jak widzi to słoneczko z buzią to od razu uśmiech na twarzy:) zdrówka dla Matiego życzę:) Suzinka zdrowiej szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez sie zastanawiam, co dzieciaczki w tym widza, choc Mati dzis nie specjalnie ja ogladal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja tylko na chwilke z pytaniem.......Jakie buty kupujecie dzieciakom na wiosne....czy te drogie z bartka, antylopy, ecco czy jakies w bardziej przystepnych cenach? bo juz sama nie wiem jakie kupic....poradzcie coś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupuję te tańsze, gufo czy coś w podobnych cenach, już oglądaliśmy, ale akurat rozmiaru nie bylo z tych które mi się podobały, idziemy w poniedziałek na dalsze zakupy. Bartek ma fajne buciki, ale jak na buty na jeden sezon, to nie dla mojej kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mamusie Spóznione najlepsze zyczenia dla duzych i malych kobietek 🌼 :) Wczoraj bylismy u lekarza i niestety szaleje u nas straszny wirus - rozklada podobno cale rodziny. My z mezem narazie odpukac sie uchowalismy, ale z malym naprawde bylo niedobrze. A objawia sie goraczka nawet do 40 st., strasznym lamaniem w kosciach i u niektorych wymiotami. Stas niestety do wymiotow jest pierwszy i od wczoraj juz mu nie daje mleka bo rzyga dalej niz widzi (chyba rozloze na lozko i podloge folie malarska :/). Ale w nocy wymiotowal nawet slabiutka herbatka, ktora do tej pory pil bez problemu. A od 3 dni jest na 1 danonku i wczoraj skubnal troche obiadku! Teraz dalam mu cheeriosy, bo nic innego nie chcial, dobrze ze w ogole cos zje. Antybiotyku nie dostalismy narazie, jak nie przejdzie do niedz. to w pon. mamy podac. A ta wysoka goraczka podobno utrzymuje sie srednio 4 dni. Suzinko - moze wlasnie takie swinstwo Cie dopadlo? To wspolczuje, bo widze jak maly sie meczy i ze go strasznie wszystko boli. Mi najbardziej pomaga Tabcin z tych wszystkich \"cudownych\" lekow. Trzymajcie sie i nie dajcie chorobskom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff doczytałam was:D:D my bylismy przedwczoraj na szczepiniu, mała zniosła dzielnie, dostała nalepki dzielny pacjent i miś zuch:D mierzy 82 cm, waży 10 600, więc kolos z waga nie jest, ale zwazywszy ile biega to norma hehehhehe ciekawe kiedy na pogotowiu wyląduje bo jak biegnie to ledwo zakręty wyrabia, w poradni oczywiscie wszędzie wlazła, wszystkie dzieci oglądała i dyskusje z lekarką prowadziła hihihi co do bucików ja mam narazie na ta porę półbuty guffo, trafiłam chyba pod koniec grudnia na przeceny w CCC i kupiłam za 15 zl:D:D, a teraz tylko jej ciut większe sa, jednak jak patrze na naszą aure za oknem to niedługo lekkie adidaski jakies bo w tych noga jej pływac od potu będzie, a nogi jej sie okropnie pocą, w sume to w skleie z butami Bartka widziałam super usztywniane trampki za chyba 23zl akurat na wiosne ale od roz.23 są a moja ma 21 i szczupła nózke, więc odpadaja wczoraj w smyku znów zaszalałam ,cholerka mają tai wybór ciuszków w słodkich kolorah ze głowa boli,ale nie warto za wiele kupowac bo wiem z autopsji ze nie znosi i szybko wyrosnie, natomiast niedaleko mnie otwarto nowy sklep z ciuszkami i sa super tanie, kolorki extra, spodnice kupiłam małaej za 12 zł, legginsy za 8 zł, bluzeczki po 21 i to z bajerami:D jak podliczam miesiac to Kinga ma zawsze najwiecej pokupione hehe zmykam jakąs kawke wypic bo od rana nie piłam za to mam okna wszystkie pomyte:D:D i firanki poprane i posprzatane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perełko - jak Cie energia rozpiera to zapraszamy do nas :D Okien mamy od chol...., ale kawą czętujemy ile wlezie, nawet Ci ciasto upiekę ;);););) My kupilismy w grudniu butki skórzane - polbuty na wyprzedazy w Naturino - roz. 21 i mieli jeszcze z popredniego lata sanadaly sportowe, to tez kupilam - rozm. 22. Pewnie jeszcze jakies adidaski kupie, ale to jak w koncu maly wyzdrowieje. Biore sie w koncu za porzadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skasowalo sie.........:( buty - wiosenne trzewiki sznurowane, z boku 2 paseczki- wyglad bucików sportowych- rozm 23, firma nie wiem ale polskie cena 50zł, drugie bardziej (opisowo przypodobnic mozna do papci bo maja zapinanie na boku) wiosenna, bialo niebieskie ze skórki z dziureczkami , firma???? nie bartek cena 80. sprzatanie- po malowaniu czyli pod koniec nastepnego tygodnia kamil- goraczkuje od wczoraj tak 37, 36,9, 37,2 taki bardziej stan podgorączkowy - jesli to po mm-ce to taka temp moze trwac do 3 dni, jesli sie cos wykluwa beda i inne objawy, mozliwe ze to ząbki, tak w przychodni mi odpowiedzieli.... mam nadzieje ze to jednak ząbki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jakiegos doła dziś :(, wszystko chyba przez te nieprzespane noce, chodze ciagle jak cien, a dzis wyc mi sie tylko chce, kupilam sobie kropelki na uspokojenie, bo cos mnie serducho boli, jakis nerwobol wlazl :o, i spytalam o jakies tabletki na depresje, to mila pani farmaceutka powiedziala, ze psychiatra zapisuje takie leki :/, no chyba, że deprim. Wkońcu nie wzielam nic, bo mnie z tropu zbila. gdzie to slonce!?? a było tak ładnie w środę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ się dupiato czuję. Lekarka powiedziała, że to wirus grypska. Paskudztwo takie i temp. może się utrzymywać przez kilka dni :( Kazała wyleżeć, ale jak tu leżeć przy Matim???????????????????????????? Oby tylko on nie załapał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzinko dla ciebie 🌻 zapka dla ciebie 🌻 Stasiu dla ciebie ❤️ wracajcie szybciutko do zdrówka:) a ja nie wiem jakie buty kupić, czy wiązane, czy na rzepy:O jutro chcemy podjechać do innego miasta, może coś kupimy ale wszystko zależy od pogody, jejku pogoda taka superowa, że tylko wpadam po małą i idę na dwór do parku. potem wkleję zdjęcia z dzisiejszego spacerku:) Perełka jak chcesz to wpadnij do mnie, też mam troszkę okien i już świata przez nie nie widać;) i też upiekę ci ciasto, obiadzik zrobię, zaopiekuję się Kingunią:D pozdrawiam milutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwa, moze porzyczysz troszke sloneczka, bo u nas chlodno, mokro i slonka brak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis znow ciezko pracowalam. jestem padnieta, ale jutro jeszcze do pracy na 14 i w niedzielka , ale za to poniedzialek wolny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Szczęściara Ja czekam do 24.00 na wzięcie lekarstw, ale już padam i męczy mnie gorączka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×