Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

Suzinko och to kiepściutko:O rzeczywiście marnie to wygląda, a szkoda maluszka, by się zaraził, ale trzeba być dobrej myśli, może nic go nie chwyci. dziękuję za milutkie słówko dla córci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu dziś pusto....Zjadło, więc teraz krótko. My dziś sprzątaliśmy, później odwiedziliśmy chorą ciocię, a jeszcze później mieliśmy gości, więc padam. Zmykam do łóżeczka, bo jutro znów pobudka przed 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja mówię DZIEŃ DOBRY ; ZAPRASZAM WAS MAMUSIE NA PORANNĄ AROMATYCZNĄ KAWUSIE, DO TEGO PUSZNE ŚNIADOANKO DO ŁÓŻKA, ale nie byle jakie śniadanko, soczek ze swieżzych owoców, jajeczko, pomidorek, rzodkieweczka i puszne pieczywo - na tak pięknie świeci słońce za oknem, ze mimo tak wczesnej godziny życ sie CHCE!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj komp sie za to nie wyspał i zamiast y jest u, a co tam:)))) my juz od ranka teletubisie oglądamy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Syjko :) ja też sie nie wyspałam, piję juz druga kawę i nic 💤 Pobudka byla o 6:30 co jest dla mnie jakąś kosmiczna porą :O Ale i tak sukces że przespał całą noc bez gorączki :D Pogoda dzisiaj piekna, ale na spacerek jeszcze wyjsc nie mozemy :( Moze jutro na 10 minut tak na początek. Dzisiaj na 14 idziemy do przyjaciela mojego męża na 30-stkę (robia obiad w restauracji), tzn. on jeszcze nic nie wie, żona zabiera go i córeczkę niby na obiad we 3, a że będzie jakieś 30 osób to co innego ;) A później na 17 jeszcze ide do cioci i kuzynki na imieniny. Także dzień pełen obżarstwa sie szykuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wyspałam się hi hi, nawet nie wiem kiedy moja córcia poszła ode mnie do męża:D no i oczywiście jest superowo bo córcia przez noc nie zapomniała jak mówi się mamamama:D dziewczynki piszcie coś, bo jakoś pustawo na topiku u nas:) choć pewnie teraz na wiosnę będzie mniej wpisów bo będziemy korzystać z pogody:) ale za to zdjęć pewnie pojawi się więcej:D syjka to śniadanko do łóżka mmmm tylko proszę nie podawać mi jajka na miękko bo nie lubię ;) Pola super, że Stasiu dochodzi już troszkę do siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki! Serdecznie pozdrawiam szystkie mamusie i ich słodkie bobaski :))) U nas wszystko OK. Marcinek zdrowy, rośnie pięknie i każdego dnia zaskakuje nas nowymi umiejetnościami. Ja jestem troszkę zakatarzona ale to normalne o tej porze roku. Marcinek pięknie daje buzi gdy go poproszę, wynosi po sobie pieluszki do śmietniczki, odpucha się nóżkami gdy siedzi na samochodzie. Tylo z mówieniem mamy mało postępów :))) ale ciągle do niego nawijam, więc myśle że w odpowiednim momencie będą jakieś efekty. Mało piszę bo mam troszkę za mało czasu na wszystko i wieczorem padam jak mucha. Może wybierzemy się dziś do kina na Testosteron bo Ryś podobno straszna kiszka :))) Buziczki :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej, caly dzien spędziliśmy na wędrówkach.... było super Na początek targowisko i tam zaszalałam bo znowu pojawily sie spodenki dla Kamilka , kurteczka przejscióka, koszuloka skarrrrrrpetki abs -y, a sobie nic....swoją drogą neidawno zachwycałam sie ogrodniczkami moro dla mojego synka za 29,90, były te same i oliwkowe i brązowe w cenie 30 wiec 8 zł za przesyłke poszło za przeproszeniem w dupe i jeszcze dostalam nei oliwkowe a brązowe, wiec juz nigdy nic z allegro nei kupie i basta!!!!!!!!!!!!!! MOj synus teraz usnął wiec pora wyciągnąć nózki,,,,, jeszcze opowiem wam co spotkało mnei w dzien kobiet- a ściślej w przeddzień.... pisałam wam ze wybieralam sie w sprawie pracy, postanowiłam wczesniej odwiedzic fryzjera. A że moj miał zajęte, wybrałam sie do innego. Tam pani powiedizala ze uczesze, ale fajnie bylo by podciac koncówki , bo troszke są jak \"miotełki\" . Fajna gatka- to sie zgodziłam.... dziewczyny to co wyszlo to masakra, nierówno wychemrane wlosy, co nie mialo ani ładu ani składu.... jakos poprawiłam w domu NAZWIJMY to coś FRYZURĄ i pojechalam do pracy.... wieczór i noc przeryczałam...i owego 8 marca wybrałam sie do fryzjera....już mojego... trzeba było wszystko sciac na długosc zapałki, ale pokochałam te krótkie włosy- i odjeło mi lat. NIe ma rano problemu bo zamieszam palcami we włosach i fryzura jest. wiec nie ma tego złego, choć moglo byc tragicznie:))) ta wiosenna odmiana dodała mi sił, i zajefajne jest to ze mnie czasami znajomi nie poznają, bo pasemka bląd są supełnie sciete, żadnego odrostu, naturalnie moje wlosy i krótkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dobrze ze przez sobote-niedziele za duzo nie pisalyscie, bo bym nie dala rady Was przeczytac. po pierwsze sz. mamo- przeczuwalam, za cos u Ciebie nie tak. Wspolczuje i modle sie, aby nastepnym razem sie udalo. U nas ok. Maly chorowal - wzywalismy lekarza do domu. Jakies 2 tygodnie nic nie jadl. Pil wieczorem i w nocy mleko, skubnal danonka, plul obiadem.Strasznie schudl mi moj Michalek. Ja po kontroli dostalam pochwale dyrektora:) Czekam na meza, bo jeszcze w pracy. Do jutra:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziar dziękuję 🌻 mam nadzieję, że Michałek już wyzdrowiał dla niego ❤️ no i gratuluję pochwały:) pozdrawiam milutko:) mamuśki pisać, pisać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mamuski, gdiz jestescie, czyżby dzien kobiet przedłużony do weekendu. Szczęsciara i szczesliwa mamo w was cala nadzieja, jak pójde spac, dopiszcie pare stronek, andziar, perełka, a lulka - dalej dalej:) dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mamusie! :-) mnie też dopada chyba przesilenie wiosenne, bo nic mi się nie chce robić tylko spać, wieczorem to padam z dziećmi a rano i tak jestem nie wyspana :-/ Suzinko - dużo zdrówka dla całej waszej trójki (my to przeszłyśmy z małą w zeszłym tyg. masakra, ale już jest dobrze) Stasiu, Mateuszku - dużo zdrówka dla was i dla naszych wszystkich maluszków i ich rodziców :-) pozdrowionka dla wszystkich mamuś a szczególnie Sz. mamy, Szczęciary, Lidki, Agnes, Bejki, Zapki, Suzinki, Dorki, Ziomki, Syjki, Perełki,Andziar, Aneczki1, Poli, no i dla wszystkich mamuś które się ostatnio nie odzywały - dziewczynki skrobnijcie coś do nas :-) spokojnej nocy Bożena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znów cały wieczór spędziłam pracując przy kompie i padam. Na 1. lecą \"Dzienniki motocyklowe\", jednym okiem patrzyłam, a teraz już przestałam pisać, więc obejrzę do końca i lecę do łóżeczka. Jutro rano pewnie znów ledwie podniosę głowę. Bozina, dzięki za pozdrowionka. Przy okazji tych pozdrowień zobaczyłam jak mało nas zostało. Ja co prawda dołączyłam do topiku w pażdzierniku 2005, ale było nas tam dużo. Ciekawe, co słychać u nieobecnych??? Szczególnie utkwiła mi w pamięci Babyboom, która była bardzo aktywna i nagle zniknęła, chyba nawet przed planowanym terminem narodzin. Tak mnie jakoś naszło na wspomnienia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Jestem taka zmeczona calym tym tygodniem ze padam. Dzis caly dzien byl jezdzony , a mianowicie z tego wzgledu , ze pomagalam, przyjacielowi wybrac pierscionek zareczynowy dla jego lubej. Wiec z domku wyjechalam z nikosiem okolo 10. Potem obiado kolacja u mojej siostry, i w domku dopiero zjawilismy sie okolo 22. wiec nic mi sie niechce robic , mama takiego lenia w tylku . A wdomku trzeba posprzatac , bo jest juz tragicznie. ale to chyba juz jutro za to sie zabiore. A i chcem jutro zlozyc wn osek paszportowy dla Niko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wlasnie ide na spacerek:) WIOSNA 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Pa. Do pozniej ps nie wiem w co ubrac malego, bo na ter. ponad 10 stopni od strony bez sloneczka:) hmmm.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka mam chwile to skrobie , czytam regularnie ale z pisaniem ciężko od kilku dni udaje mi sie ustawiac Kinge na jedno spanko i wczesniej chodzi spac i nareszcie budzi sie o 7 bo przynajmniej mam długi dzien:D:D ale dzis slicznie,pranie mam na balkonie ale od góry okryte tetrą bo nie wiem czy gdzies sadza nie poleci, moze ktos czasem jeszcze ma piec..... szczęściara widze ze Sfinksa odwiedzacie, a mały póbował? my w sobote kupilismy KFC-lubimy hehehhhe i mała jak krzyczała na nas aby jej dawac i takie mięsko bez panierki rąbała że aż miło, wczoraj schabowego ,a tak marudziłam o gryzienie, a ona teraz non stop chce cos jesc i odrzuca słoiczki ,woli nasze hehhehe a chlebek z serkiem smażonym uwielbia:D nauczyła sie mówic chodź, ale fajnie wyraźnie jej to wychodzi i teraz na każdego woła:D a teraz z \"innej beczki\" ja to chyba czarownica ....zawsze! wyśnie cos-dzis śniły mi sie zwłoki kobiety w starym domu jakies sytuacje gdzie jedni umierają inni jakby wchodza w ten dom potem i ci umieraja ale ten widok tej leżącej kobiety i.....dzis dowiedzialam sie od rodziców ze ciotka która ostatnie lata spędzała w domu spokojnej starosci zmarła .....kurcze az zaczęłam sie bac bo sen idealnie pasował, w sumie spodziewalismy sie bo wiekowa rocznik 20\' jak nasz Papież...ciekawe ile osob o niej będzie pamietało bo nie powinnam źle mówic ale nie była to dobra kobieta, nigdy nie odwiedzała grobu synka który zmarł jej na rękach dawno temu....moja mama zalatwia formalnosci bo to chrzestna jej i babci siostra..ale refleksja mimo to jest jakie to nasze zycie jest .... jeju walnijcie mnie w głowe na forum o malutkich dzieciach ja o śmierci:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jak zwykle na chwilke tylko... Szczesliwa - tak miałam dlatego dziekuje slicznie za zyczonka imieninowe i Bozince za pozdrowionka tez. Zapka, Bartoszek tez za wiele nie mówi(tylko po swojemu i takie podstawy mama,tata, babi dziadzia, chał chał i miał) ale mam nadzieje ze jak zacznie to od razu całymi zdaniami...Za to duzo rozumie i duzo pokazuje , gdzie ma pępek jak mamusia rowerkiem jezdzi siada wtedy i nozkami pracuje, tanczy pokazuje jak tata pompki robi kosi kosi cius cius , Bartoszek stawia na pokazywanie a nie na gadanie ;) i uwielbia bajki ogladac i udaje po swojemu ze je czyta. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki, widze ze forum powoluteńku sie budzi,..:) smoczek nikosia mnie rozbawił do łez, h;;ustawke mamy taką samą ale żółtą i powiem ci Aśka ze Kamil wieje jak ją widzi, wiec chyle czoła Nikosiowi że ją lubi i ciekawe czy długo będzie ją lubil.... Powiedz mi jeszcze ile czaka sie za paszportem dla malego , jakie są opłaty i czy potrzebna jest zgoda (podpisy) obojga rodziców. Bo jak tak to musze poczekać za adrianem i jego podpisem.... a jak ze zdjęciem, bo zrobic Kamilowi zdjęcie to chyba jak śpi!!!!!!!!!11 i jak ja mam isc na spacerek jak Kamil smacznie śpi.... ide sama chwile obadac jaka pogoda , bo slonce piekne, moze juz trzeba kurtke wiosenna (mam taka z polarkiem od srodka na wierzchu cos jak ortalion), ostatnie dni chodzilismy nie w zimowej ale jeans z kożuszkiem .... ale to juz moze za cieplo, idę na zwiady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Cos ostatnio nie miałam czasu na napisanie ale czytałam... Oluś czuje sie dobrze, łądnie chodzi, własnie sciaga ksiazki z półki hehehe A ja....dzisiaj szaleje...umyłam okna w duzym pokoju i u niego , posprzatałam balkon, wyszorowałam lazienke...:):):) i od kilku dno moje spacery wydłuzyły sie do 4 godzin..łaze jak nienormalna ..az mam zakwasy... wczoraj tez Olus jeździł na rowerku:):) oto kilka zdjęć Tu z tatą w rowerku http://img256.imageshack.us/my.php?image=olumarcowy015zs3.jpg Tu ze mną http://img207.imageshack.us/my.php?image=olumarcowy019ls4.jpg Tu sam http://img207.imageshack.us/my.php?image=olumarcowy020lk1.jpg TU idzie ze mną;) http://img207.imageshack.us/my.php?image=olumarcowy024bu6.jpg tu mina zla http://img207.imageshack.us/my.php?image=olumarcowy035yu4.jpg zaraz ide z nim na zamek ksiazat izrobie zdjecia :) pappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gosbej...fajny ten twoj Oluś:) fajny ma kombinezon i rasowe 2 kółka... ochoj widac ostro wiosne rzeczywiscie rowerki trzeba odkurzyc... czy myslałyscie żeby swoje maluchy wlożyc na koszyk i duży rower?.... hm ja powoli mysle tylko wole jezdizc autem hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz jade do pracy i wroce po 22:( maly z tatusiem Ale z jednej strony sie ciesze, bo bede zaraz pakowala do domu tych maluchow, o ktorych Wam pisalam, ze do nas trafily (najmlodzy 2 latka) Juz na mnie czekaja:):) Spakuje im troche ciuszkow, niech maja:) I wracaja do domku.Dobrze A!Do nas tzn do placowki:) Moj maly spi od 12.Przestawilam go najedna drzemke i tak mi jest lepiej. Spi dluzej w ciagu dnia i moge cos zrobic. Do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was wiosennie! Chwile do was nie zaglądałam bo mam w domu szpital, Dawid po 4 dniach pobytu w żłobku znowu przeziebiony, okropnie kaszle i ma katarek do pasa, starsza córcia już drugi tydzień zapalenie oskrzeli a mnie tak zmogło, że przez trzy dni miałam 40 stopni gorączki i bolały mnie wszystkie mięśnie, dzisiaj juz trochę lepiej i mogłam zajrzeć do was, teraz tylko czakam kiedy mąż zacznie sie narzekać że go cos bierze, a wiadomo jak jest z facetami. Na dworze taka piękna pogoda a my musimy siedzieć w domu, a tu przydałoby się zrobić jakies wiosenne zakupy. Zajrzę póżniej tylko piszcie co u was, bo nie ma co czytać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Syjko co do tego smoka to on tak juz w dzien nawet chodzi z nim tak mu sie spodobalo. Co do hustawki to jak ma humor , ale poki co cnie ucieka. Gospej wajny wasz Olus, dodi duzo zdrowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis byla i u nas ladna pogoda wiec wybralismy sie na spacerek. Ja tez mam duzy problem z ubraniem nikosia w taka pogode, ale dzis juz wyciagnelam z szafy takie fajowe tenisowki Nike ktore mu kupilam jak jeszcze bylam w ciazy , ale wygladaja na nim bombowo, kurteczke tez juz w taka pogode wkladam wiosenna , moj Niko jest tak oszczedny w ciuchach ze kurtka mu pasuje jeszcze z tamtego roku ;) Zaraz przesle wam pare fotek z dzisiejszego dzionka , pare tz okolo12 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×