Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

ale bajera wszystkie zdjęcia:) oj chyba też muszę za wozem się rozejrzeć dla córci:) ja dzisiaj zapracowana na maksa, ledwo żyję, po pracy od razu na spacerek z małą, wracamy dopiero około 17.30 muszę chyba jakieś dyżury wprowadzić bo chodzimy na razie razem na spacerki. no i zapomniałam co miałam napisać:O muszę jeszcze raz chyba wszystko przeczytać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syjka nam zrobili paszport w tydzień jeśli Ci sie spieszy ale tak ogolnie to chyba miesiac. Musi byc podpis obojga rodziców zeby ktos nie wywiozl dziecka bez zgody ale nie pamietam ile placilam. 100? chyba, nie wiem.Maja miala wtedy 3 mies wiec wyobraz sobie to zdjecie :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem, przy wyrabianiu paszportu muszą być oboje rodzice i dziecko koniecznie, przy odbiorze może być tylko jeden rodzic, wyrobienie kosztuje mniej ale nie pamiętam ile:O my też musimy małej wreszcie zrobić, bo już jedno zdjęcie było robione i wyrosła z niego hi hi hi więc czas drugie zrobić i być może dojedziemy do urzędu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wreszcie wiosną!!! hurrrra!! oby tylko już tak zostało :-) Syjeczko - dziecku można zrobić osobny paszport - czeka się do 6 tyg. albo jest jeszcze jedna możliwość można dziecko wpisać do paszportu matki lub ojca - trzeba tylko zrobić zdjęcie i płaci się chyba tylko za znaczki pocztowe i to trwa bardzo szybko chyba ok. tygodnia - my tak zrobiliśmy w zeszłym roku, na wyrobienie nowego poczekam aż paszport mojego męża się \"skończy\" (chyba 3 lata jeszcze) żeby potem razem im wyrobić nowe, my z Tomusiem mamy razem, a mała będzie miała z tatusiem - za jednym razem dwie \"pieczenie\" :-) zaraz wgram zdjęcia z dzisiejszego dnia, moja mała próbowała już jak smakuje piasek - bardzo pluła tym piaskiem, ale niestety musiała się sama przekonać, bo mnie nie wierzyła ;-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak obiecałam, wklejam zdjęcia mojej córeczki: moja pociecha na spacerku: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/62676246179a2660.html przyjechaliśmy do sąsiadów: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e89361ec2d0ffedd.html próbuję jak smakuje piasek: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/56782ba86036dcd9.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/36bfed50b1154b88.html juz wiem paskudny ten piasek: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4610a79bba914c36.html ale fajnie: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6d825302e7dcea19.html ciiiii, tylko nie mówicie mamie, że próbowałam ten piasek...... http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e61fb4e63e08c1f8.html fajna zabawa ... http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1ba6249c08ba8904.html dziewczyny, gdzie jesteście?? skrobnijcie coś do nas :-) Bożena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bożenka ale super zdjęcia:) ja też chcę takie ładne spodenki i taką śliczną kurteczkę dla niuni:) te zdjęcia z ciii jest bajera, jejku ale te nasze dzieciaczki super są:) Syjka Kamilek oczywiście jak to na chłopaka przystało, kółko i jeszcze raz kółko, nieważne od czego ale ważne jak działa:) superowe są wszystkie zdjęcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamunie, macie śliczniutkie pociechy i pewnie każda z Was jest ze swojej bardzo dumna. I prawidłowo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szczęściara a te zdjęcia w ogrodzie to są w Twoim ogrodzie? Bardzo duży i śliczny. Martynka to aparatka straszna z tym piaskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki bardzo :-) łobuziak mały z tej mojej Martynki!! Sz.m - dzięki, jak kupiłam tą kurteczkę to nie byłam do końca przekonana czy dobrze zrobiłam, ale jak ją ubrałam to wygląda bardzo słonecznie i już mi się podba - Magdunia też ma fajną kurteczkę, no i nowe spodenki no i jak zawsze słodki (przyklejony chyba hihihi) uśmiech :-) Kamilek super, Oluś słodki, już nie wspomnę o naszym małym modelu - Nikosiu! takie kochane te nasze maluszki - niech rosną zdrowo!! Suzinko - jak zdrówko??? a mały jak się trzyma? Szczęściara - gdzie jesteś?? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no powinna się otworzyć nowa stronka :-) kochane mamusie - skrobnijcie coś!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to przynajmniej raz i mnie się udało otworzyć nową stronkę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bozinko a ja tak polowałam na tą stronkę hi hi, żartuję oczywiście, ja też jak kupiłam małej kurtkę to nie byłam do końca do niej przekonana ale jak nałożyłam i te nowe spodenki to wygląda super:) ale moja to taki czyścioszek, że muszę kupić jeszcze jedną jakąś bo niestety często jest tak, że po spacerze tylko do pralki się nadaje całe ubranko;) szczęściara melduj się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suzinko nie to ogrod meza siostry my na swoim mamy tylko blotoooo. Ale juz w tym miesiacu rusza roboty ziemne i budowlane. ;) Wiec juz mam nadzieje latem bedzie i u nas bardzo przytulnie. Te nasze szkraby chyba teraz sa w najslodszym wieku , takie male czorciki. buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bozinko coś mi się wydaje, że dzisiaj masz imieninki:) więc życzę Ci dużo zdrówka, miłości, pociechy jeszcze większej z dzieciaczków, niech wszystkie dni będą jak najsłoneczniejsze:) wszystkiego naj.............lepszego, proszę dla Ciebie 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie...dzieciaczki superaśne:):):):) pwoedzcie mi czy szczepiłyscie ta MMR2 na swinke odre i rózyczke??/ ja dzisiaj mam szczepienie i odczuwam dziwne zdenerwowanie??? napiszcie proszeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee czy szczepicie /??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bozinko mam takie wrazenie ze nasze dzieci mają podobne oczy, ja na brazowe slepki Kamila mogla bym patrzec i patrzec:) a on tez tak gleboko i szczerze patrzy, w tych oczkach jest tyle radosci i milosci....:) ogrod tez mi sie bardzo podobal na zdjeciach szczesciar;y- bardzo !!!! zwłąszcza te drzewka sciete w spirale (jak to sie robi?) szczesliwa mamo - czekam na zdjecia w t;ych slicznych bucikach (pamietam takie boskie lakiereczki) ...wogole lubie ogladac wasze zdjecia, bo każde dziecko jest tak takie beztrosko szczęsliwe, najlepsze sa te gdzie buzka jest troszke ubrudzona, takie buzie sa najslodsze - nieprawdaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my bylismy na wycieczce w wawie, wczoraj wieczorem wrocilismy, jest pieknie :) pewnie na dwor idziemy zaraz syjka super fryzurka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szcześliwa momo, Bozinko jestem na L4 i biorę antybiotyk, temp. już zmalała, ale katar strasznie dokucza. Mateusz (odpukać) zdrowy na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!! gosbej - tez sie denerwowałam szczepieniem, i nie potrzebnie bo małej nic nie było!!! poza tym u nas juz nie ma MMR-ki tylko szczepią piorx -em (chyba tak sie pisze :-) ponoc lepsza niz MMR. Wczoraj Lena miała pierwsze spotkanie z asfaltem (nos ma zdarty) troche było płaczu, wziełam ja tez na rowerek i bardzo jej sie podobało. Wiecie co ....czy wasze dzieci tez tak lubia inne dzieci?......bo Lena jak tylko zobaczy jzkies dziecko to krzyczy dzieccciiii i chce do nich a jak nie jade to zaczyna płakac....normalnie jest w siudmym niebie jak jakies dziecko podejdzie do niej. Trzymajcie sie....lece robic obiad....potem jeszcze wpadne do Was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilismy przed 11 ze spacerku i maly od razu zasnal czyli o 11 i jeszcze śpi, aż mi się nie chce wierzyćm obudził się na chwilkę to dojadł kaszkę i śpi dalej :D, a potem do mamy na obiadek idę i długi spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosbej ja szczepiłam małą jak tylko skończyła rok, minęło 2 miesiące i wszystko jest ok. nasza też miała starcie z asflatem, więc zakupiłam plasterki i chusteczki leko, odkażające i wożę teraz w wózku, do tego jeszcze chusteczki nawilżające, bo nigdy nic nie wiadomo;) jejku my wróciliśmy o 18 z podwórka, jestem padnięta. może później jeszcze coś napiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my wróciliśmy o 18,30 :), sliczniutka pogoda, ale pod wieczór chłodno już było i jak wracaliśmy Matiemu zmarzły rączki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapka mojej też zmarzły:( ollka moja też na widok dziecka się cieszy bardzo i rzuca się do całowania:D w parku zaczepia wszystkie dzieci i wydaje okrzyki radości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesołe te Wasze dzieci, moja natomiast to masakra na spacerkach hihihihi,nigdy! jej droga nie pokrywa sie z moją, ja mogłabym wyparować, zniknąć a ją by to nie zainteresowało,wogóle nie zwraca na mnie uwagi:( dzieci owszem lubi ale bardziej woli poznawać nieznane ścieżki hehe straszna indywidualistka jest,a o buzi na zawołanie moge zapomnieć, nie jest typem tulisi:(:( nie znosi jak skupiam uwage na kims obcym tak jak np. dzis rozmawiałam z klientką naszą a ja na rękach trzymałam a ona chwytała moją buzie i przytrzymywała tak abym na nia tylko patrzyła heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mamusie!! Sz. mamo - dzięki bardzo :-) najlepsze jest to, że moja mama ma na imię Krystyna - więc mamy razem święto :-) (tylko my obchodzimy urodzinki, które też mamy prawie razem bo mama ma 4.02 a ja 6.02) Suzinko - dobrze, że już ci lepiej - dużżżżżooooo zdrówka życzę dla całej waszej trójeczki :-) (wiesz, że są tabletki na katar? są bardzo skuteczne np. akatar - na cieknący katar, sudafed - na zatkany nos) Syjeczko - moja mała nie ma brązowych oczek (a szkoda, bo mnie się też takie najbardziej podobają) - ma raczej ciemno szare, które powoli mają takie piwne refleksy, w rezultacie zrobią się jej zielone - takie same mam ja, mój mąż i Tomek - taki nietypowy kolor, ale widać rodzinny znak szczególny :-D Szczęściarko - teraz są słodkie te nasze maluszki, ale chyba jeszcze słodsze są jak mają 2- 3 latka - wtedy już fajnie mówią, ciekawie rozumują, śpiewają też - podobno to jest najlepszy wiek, ale mój 4 latek też jest kochany, a i często mnie zaskakuje swoją logiką, skojarzeniami - w sumie to każdy wiek jest ciekawy - bo to w końcu nasze najdroższe skarby :-D Liduś - fajnie, że już z głowy remont - nas tez czeka, ale mój mąż jakoś ciężko się do tego zabiera - tym bardziej, że cały czas go nie ma :-( Perełka - to faktycznie mała indywidualistka hihihi ale moja ma podobnie, tyle, że nie przytrzymuje mojej głowy, żebym tylko na nią patrzyła, ale jak jej czegoś nie dam to od razu mnie policzkuje albo szczypie!!!! mała terrorystka!!!! jak jej mówię, że tak nie wolno, i że mam \"ała\" to zaraz mi dmucha (bardzo mnie to dmuchanie rozbawia, bo śmiesznie to robi) i robi moja moja ..... łobuz!!! dziewczynki odezwijcie się, bo coś pusto na naszy topiku!!! jeszcze zajrzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bozinko ja jestem, moja mama też miała na imię Krystyna:) oj tak te nasze dzieciaczki to teraz zabawne, moja często podchodzi i daje mi buzi, a jak proszę to też daje, zamiast papa uśmiecha się całą paszczą, wstydzi się czasami, no i zaczyna walczyć o swoje zabawki, łobuzica zabiera i śmiesznie tak chowa za siebie:D, jak tylko wstaje to pilot idzie w ruch hi hi, fajnie pokazuje, że czegoś nie ma, umie tylko pokazać gdzie ma nogę i pępuszek, niestety oczek, noska nie mamy hi hi hi, już się nie mogę doczekać kiedy zacznie mówić;) zastanawiam się, by ją uczyć samej spać w pokoju, ale nie wiem jak ja zasnę w drugim hi hi, no i od smoczka nie wiem kiedy zacząć odstawiać, już teraz staram się jej dawać tylko do spania, lub jak jest bardzo zmęczona. to chyba na tyle, może sobie jeszcze coś przypomnę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęsciara25
bozenko wszystkiego naj naj. Moj lozbuziak juz spi , a ja od dluzszego czasu nie moge odp[oczac , caly czas jestem zmeczona. Moj Nikos tak uwielbia podworko , ze idzie do domu tylko na drzemke , i to z wielkim lamentem. Wiec i ja dotleniam sie za wszystkie czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×