Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

Szczęśliwa mamo - witam w klubie - u mnie ciut lepiej bo aż o 5:50 :O Ale w ogóle w nocy mi płakał, chyba zęby, albo brzuszek. Sama nie wiem czy iść dziś z nim na basen bo strasznie sie boję żeby znów czegoś nie złapał :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Pola, to rzeczywiście masz dylemat, bo szkoda, by znów Staś rozchorował się:O mężulo śpi, bo miał dyżur od 5.30 teraz ja siedzę z małą a ona grasuje w szafie, wyciąga co się da:O właśnie dorwała moje butki ślubne hi hi są bardzo interesujące:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie obudzil o 5,40, ale wstalam dopiero przd 8, bo w nocy wstawal pare razy, chyba przez zeby, bo osttanio w dzien nawet marudny, wklada sobie paluszki strasznie daleko :( ale pgoda paskudna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapka moja też wkłada, bo teraz chyba wychodzą te dalsze bo ma przerwę za 2 i dopiero wyszła jej 5 jeśli dobrze mówię, bo nie znam się na tych numerkach:O u nas też brzydko, pewnie skończy się tylko na spacerze do kościoła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwa chyba 4, przynajmniej tak wychodza, 1, 2, 4, 3 i dopiero 5 :) my mamy juz wszystkie 4, sa ogromne i 2 trójki na gorze, tz czóbki, bo calych jeszcze nie ma, nie wiem jak tam z dolnymi, ale chyba jeszcze ich nie ma szczesliwa, ostatnio Mati siada podobnie jak Magusia, tz na nozkach, staram sie poprawiac, ale jak nie widze, to tak siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapka dzięki za info, ja nigdy nie mogę zapamiętać, które to:D moja też tak siada, ale ją poprawiamy choć czasami nie zdążymy:O nauczyliśmy ją też, że mówimy do niej magduś prostuj nóżki i ona prostuje, choć czasami jest przekorą i nie robi tego, ale najczęściej ładnie prostuje:D jak teraz byliśmy z nią na bioderkach to lekarz nic a nic się nie pytał i powiedział, że wszystko ok, a mojej koleżance zapytał się czy synek tak siada i by nie siadał. no nic ja sama wiem, że tak niedobrze, więc pilnujemy ją na ile się da, czasami tak szybko zmienia pozycję, że nie nadążamy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz ja dziekuje :), musze sprobowac, moze i Mati sie nauczy, bo u niego marnie ze słuchaniem nas, czasem sie popatrzy, a i tak robi swoje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, a dlaczego takie siadanie jest szkodliwe? co ono powoduje? Pytam bo mój zaczął właśnie tak siadać między nóżkami :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawa basenu sie rozwiazała bo jak obudziłam ojca to sie okazało że cos go bierze i cherla jak zdechlak, a samej mi sie nie chce iść. Może i lepiej - teraz tyle chorych i noszących wirusy dzieci. U nas tez paskudnie, na chwile wyszło słonko i sie schowało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapka ja poproszę o kawusię, córcia zasnęła, więc można wypić:D Pola podobno to na bioderka nie jest wskazane i nóżki się krzywią przez to:O (a moja siostra mówi, magduś przecież masz miniówki nosić:D), moja koleżanka też mówiła, że tak nie powinno dziecko siadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zapraszam na cukiereczki z bombonierki:) Sama nie jem, ale chetne mamusie poczestuje. Dorka - gdzies mi umknelo, ze ty daleeekoooo od nas mieszkasz:) Lulka - corcia piekna.A ten bodziak w paseczki powoduje, ze czlowiek sie usmiecha:) .Glaskanko dla fasolki:):) Sz, mamo - nie umiem sobie tego ustawic.brrrrr Maly poszedl do dziadkow, a ja ma troche wolnego. Wszystko na obiadek przygotowane. Tylko wstawic do piekarnika (ale to jeszcze troche). Ide przegladnac fotki w aparacie. Jak bedzie cos nowego to wkleje, ale moj synek ostatnio nie daje sie fotografowac. Woli patrzec w aparat - od drugiej strony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie wkleje zdjec. Na wszystkich miny obrazone - bo on chce aparat z drugiej str ogladac, albo glowa \"ucieta\", bo nie zdaze pstryknac, bo juz maly szkodnik biegnie w moim kierunku. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziar znalazłam wypowiedź koleżanki na temat tych suwaków, ale nie wiem, czy to pomaga na pewno: \"nie masz automatycznego odświeżania strony przy każdym wejściu na tę stronę Zrób: wejdź w przeglądarce w „narzędzia”, „opcje internetowe”, potem przy „tymczasowych plikach internetowych” wejdź w ustawienia i tam musi być zaznaczone „sprawdź czy są nowsze wersje przechowywanych stron: zaznacz: „przy każdej wizycie na tej stronie” i zatwierdź i powinno być już ok. \" ale nie wiem, czy to zadziała, bo skoro, wcześniej działał, to może być inna przyczyna tego:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki dzięki za komplementy, kiedyś Mai przekażę :) Dorka-co do imienia to bardzo proszę :) Ja sie w srode dowiem czy porwę imię naszej Poli :) Juz sie nie moge doczekac szczesliwa mamo dzieki za usciski dla fasolki- za 4,5 mies przekaze :) a co do suwaczkow to ostatnio na jakims forum przeczytalam tez ze mozna sobie dac suwaczek na pulpicie i teraz mam i co wlaczam kompa to widze ile mi zostalo ;) fajna sprawa, polecam :) u nas tez pogoda pod psem :( ale nawet nie chce mi sie wychodzic wiec w sumie wsztstko jedno tylko ze mi slonce zawsze dodaje energii wiec dzisiaj kiepsciutko bedzie :) poki co to czatuje na kurteczke na allegro- pewnie znowu dojdzie do jakiejs niebotycznej sumy :( zobaczymy buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zazdroszcze mamusiom, ktore maja coreczki wlasnie takich ciuszkow. I wloskow do upinania na milion sposobow:) Dobrze ze w pracy jest duzo dziewczynek (co prawda wiekszych od naszych pociech) ktorym moge czesac wlosy haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lulka -Pszczolka sliczna A ja siedze tu z Wami, bo mam strasznego nerwa. Maz pojechal samochod kupic i sie denerwuje, zeby w tej cenie dostal dobre autko, zeby nam posluzylo;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziar ale jakie czekoladki? a spodenki sliczne tylko ze drogie, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziar hi hi dzięki za linka ale ja kupuję jej spodenki na 86 bo na 80 to by były w sam raz, ale ładne znalazłaś:) tylko mąż się pyta dlaczego takiego drogie :D ja jak na razie kucyczków nie mam z czego robić bo moja córcia łysolek:P andziar dawaj te czekoladki, ja tam nie odmówię:P my byliśmy w kościele, dopiero co wróciliśmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaa juz znalazlam.ja na czekoladki zawsze chetna wiec sie poczestuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, czestuje czekoladkami:) I kawke z cisnieniowego robie:) A spodenki, no coz, nie spojrzalam na cene:( Bo nie jestem z racji plci zainteresowana hihi. Samochodzik kupiony. Sliczniutki. teraz lecimy do knajpki na pizze. Ja z Misiem jadalm obiad w domu, ale cos czuje, ze mojemu mezczyznie nie o pizze w tym wszystkim chodzi:) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×