Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

Dziewczyny witajcie:0 u nas pada strasznie wiec siedze w domu:) ale jak sie zrobi ciepło to rudzamy na rowery i oto Olek w fotelku rowerowym;) http://img410.imageshack.us/my.php?image=oleknarowerze1pe2.jpg i jescze us miechnuety http://img410.imageshack.us/my.php?image=oleknarowerze2jg1.jpg i http://img410.imageshack.us/my.php?image=oleknarowerzeqt4.jpg my na kilka dni jediemy do moich ordziców wiec nie bede pisała... wiecie co Olek jakis strasznie marudny po tym szczepieniu :):):) hehe tak sobie tłumaczę wyniki krwi troche po[rzestawiane..ale ponoc niektóre dzieci tak mają...wiec nie martwie sie/.powiedzmy... ok uciekam....trzymajcie sie ciepło i pamietjacie o nas;):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosbej nic sie nie przejmuj - bedziemy o Was pamietac. Skad masz taki bajerancki fotelik rowerowy? Ja tez chce:) Sz. mamo - sukienusia sliczna.Cena sie nie przejmuj. Madzia ponosi, wystawisz na allegro i uczyni Cie polowe mniej:) A byle czego nikt od Ciebie nie odkupi no nie? Ide sie kapac. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze Wam napisze, ze od jakiegos czasu ograniczam sobie jedzenie, a dzis sie obzarlam..... Wstyd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze szcześliwa będzie miała drugą córeczkę i fajowa spódniczka może się przydać jeszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziar ten drugi lepszy:) dziewczyny kusicie mnie tą sukienką, ja ją co rusz pokazuję mężowi, ale ciągle na mnie krzyczy za drogie rzeczy wybierasz, a tu komunia chrześniaka zaraz :O ale może coś wymyślę:P obadamy, zobaczymy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! w koncu doczytałam Was:D ale wiele pisać mi sie nie chce:(:(:(:( mam doła, wczoraj dowiedziałam sie -przypadkiem!!!!!! ze mój mąż stracił prace:(:(:( był jakis dziwny ostatnio ale nie pisnął słowkiem, mam wielki żal bo inaczej wiele spraw bym ułozyła a tak..........niby mamy jakis dodatkowy dochód jeszcze ale mam cichą nadzieję ze szybko cos poszuka, wyć mi sie chce!! za długo było dobrze, co ja mam takiego pecha???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie zdjecia bombowe, te nasze szkraby sa cudowne. andziar pochwal sie jakie to macie teraz autko. Perelko trzeba miec nadziueje ze nastepna praca bedzie jeszcze lepsza od poprzedniej , trzymam kciuki za nowa pracke dla mezusia , a moze nich pomysli nad swoim biznesikiem przeciez teraz mozna starac sie o dofinansowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane. KAwę z rana serwuję wszystkim:):):) Perełko bardoz mi przykro :( taki jest ten rynek pracy...ale trzymam kciuki za kolejna lepsza prace!!!!!!!! Sukienka sliczna;) i zdjęcia dzieci jak zawsze piękne. Jesli chodzi o fotelik to został kupiony przez interent..podaje wam stronę...kosztował 209zł i jest swietny....stabilny super:) http://www.bikeonline.pl/default.php?cPath=46 (skopiujcie sobie i wyskoczy odrazu strona z fotelikami, ten który mamy to za 209zł) ja o 10 jade do rodziców jak pisałam. Taksobie mysle ze u rodziców zawalcze z tty cyckiem..on nad ranem krzyczy za cyckiem... a poza tym chyba ida mu kolejne zeby... a nie napisałam ile olek wazy ...9800 teraz moze juz ponad....myslałam ze wiecej no ale.... buzke ma jedynie papusna hehehe.... ok odezwe sie przed samym wyjazdem ;) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa zaparzona, ale cos przez zmartwienie Perelki nie smakuje..... Mam nadziej, ze maz znajdzie nowa prace. Och zycie, czemu ty nas nie oszczedzasz?! Gosbej - dzieki za link:) A nasz nowy nabytek to focusik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z samego rańca!!! U nas wirus żołądkowy!!! Lena wymioty i biegunka, a Tomek wymioty....ale juz przechodzi :-) oczywiście mnie nic nie wzięło...żaden wirus mnie nie położy!!! i mam dwójke dzieci dzisiaj w domu :-( Perełko - głowa do gory!!!....z takim doświadczeniem na pewno szybko coś sie znajdzie dla męża, tym bardziej w finansach :-) Poza tym ja też już coraz częściej mysle o \"prawdziwej\" pracy na pełen etat i mysle ze od wrzesnia (jak mała pójdzie do żłobka) zaczne działac...juz naprawde mam dosyc tego siedzenia w domu!!! czuje ze sie uwsteczniam, że zycie ucieka mi przez palce...koszmar! no cóż nie nadaje sie do tego...ja musze do ludzi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oLLKA JA TEZ CHCE DO LUDZI ALE NIE WIEM CZY OLEK POJDZIE DO ZLOBKA.....WE WRZESNIU PRZEJDE SIE Z NIM KILKA RAZY DO PRZEDSZKOLA..SA GRUPY W NIEKTORYCH DLA MLODSZYCH DZIECI I ZOBACZE JAK SOBIE RADZI.. JA JUZ SPAKOWANA IC ZEKAM NA TATE..OLEK CHOPDZI Z DWOMA KUBKAMI I STUKA WE WSZYSTKO...O MATKO...;):) I WSZYSTKO ZWALA ...PATRZY W OCZY I ZWALA..HEHE OK UCIEKAM TRZYMAJCIE SIE CIEPLO I SMUTKI NA BOK!!!!!!!!!! MUSI BYC LEPIEJ.!!!!! (BO JAK WIADOMO CZASAMI W ZYICU GOPRZEJ JUZ BYC NIE MOZE WIEC TRZEBA MIEC NADZIEJE NA LEPSZE JUTRO)! PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki ...niech wszystkie smutki odejdą w kąt .... u mnie sloneczko swieci... Zdjatka superowe ja niestety mam brak netu w domu wiec nie mam jak na biezaco wstawiac fotek Nadrabiam zaleglosci i gdzies mi przemknelo Szczesliwa z Zapka rozmawialy o siedzeniu znaczy jak? nie po turecku tylko nozki prosto przed siebie??? chlopcy tez tak maja siadac?? prosze o info - dzieki ;) Bozenko dzięki , odstawilam z tym jajkiem tylko te krostki dalej sa i strasznie sie drapie ... A od wczoraj ma biegunke nie wiem czy to na zabki bo ida mu czwórki dolne i dwojka górna , dalam mu nifuroksazyd i smecte moze pomoze ... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ladnie sama jestem ?? nikto nie ma na kafe.......???? Pisalyscie o tesciowej , moja jest super nie zamienila bym jej na inną... A teraz jestem na etapie szukania firan na alegro do 16 okien , szok a z myciem dopiero 8 umyłam ale na swieta i tak sie nie przeprowadzimy, nie zadymy ze wszystkim. Bartoszek zrobil nam pobudke o 5 rano, a teraz jakw sobote czas przesuna do przodu to jzu w ogole bedzie mial frajde ze wczesnym wstawaniem ;) A taki lobuz z niego , ze ostatnio Rafi powiedzial ze go na dziewczynke zamieni bo juz nie dawal sobie ardy z nim A to podbiegal do kwiatka i ziemie wysypywal a to do drugiego kwiataka i liscie obdzieral a to do balkonu i rolete targal - taki lobuz z niego kochany dziewczynki no odezwijcie sie ktoras ;) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mamusie :) Perełko - przykro mi że tak sie stało :( Ale trzeba byc dobrej myśli - nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło - mi sie to ZAWSZE sprawdza :) Zobaczysz, że będzie jeszcze lepiej. Bejka - też jestem na etapie firan, tylko nie wiem czy w ogóle będziemy mieć jakiekolwiek na święta, bo przecież mój urwis urwał 1 firane razem z karniszem i do tej pory mamy w dużym pokoju łyse okna. Tych starych nie chce mi się już wieszać bo sa takie jakieś nijakie, trzeba strasznie długo prasować a i tak sa zawsze ciut pogniecione :/ No ale boje się zainwetsować w nowe skoro znów mogą \"spaść\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perełko 🌼 jakos sie ułoży musi ... Polu, ale mnie wystarszylas z tymi firankami, dobrze, że Stasiowi sie nic nie stalo A ja zamowilam takie do salonu i to na dodatek dlugie do samej ziemi. Widzialam u znajomej i strasznie mi sie spodobaly -organtyna z gipiurš http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=157188037 A Bartoszek taki lobuz ciekawe jak to bedzie jak sie przeprowadzimy ;) mam nadzieje ze nie bedzie robil mamie demolki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie dziewczynki ze mieszkacie w domkach :) tez mi sie marzy wypuszczenie dzieciakow do ogrodu :) No, ale co sie odwlecze..... Perełka kochanie nie martw sie, aj mysle tak jak Pola, ze na pewno to wyjdzie na dobre, zobaczysz Bejka a te nóżki to chodzi o to jak dzieci siadają na kolankach a piętki wystawiają na boki-nie wiem czy cos z tego zrozumiesz :) ale nie umiem tego inaczej opisac :) W kazdym razie po turecku to jak najbardziej mozna siedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) mi chodziło o to, że dziecko nie powinno siadać tak:) [url=http://img113.imageshack.us/my.php?image=roczekdrugidzie002bi5.jpg][img=http://img113.imageshack.us/img113/2901/roczekdrugidzie002bi5.th.jpg] tylko nogi są jeszcze bardziej na zewnątrz, dupką dotyka podłogi a po bokach ma nóżki:O ale dzisiaj jestem zmęczona, mała wstaje o 5-5.30:O nie straszcie mnie, że po zmianie czasu będzie wstała jeszcze wcześniej:O bo padnę:D miłego dnia życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja dziś pierwszy dzień po L4 w pracy i jakaś taka zmęczona wróciłam. Nic mi się nie chce robić. Mateusz śpi i powinnam ugotować coś na jutro. Mąż pojechał na 16-24 do pracy a ja zamiast sie za coś zabrać to piszę do Was. Też chciałabym kupić jakieś extra firanki na święta. Muszę coś pooglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie firanki są tylko w Lenki pokoju :-) mnie sie podoba dom bez firan...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym....wirus daje popalic na całego!!! Lena znowu wymioty i biegunka.....jestem wykończona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×