Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

Ollka współczuję Wam a najbardziej Lence, ze musi się tak męczyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny , jakos ostatnio nie mam natchnienia pisac. Ollka wspolczuje , i mam nadzieje ze lence szybko przejdzie , U nas ok , chyba Niko ma kolejny etap z zabkami , bo cos znoe przez sen sobie poplakuje , a ja jutro mam wolne , wiec moze cos wiecej skrobne , i tez mam iochote na nowe firany do sypialni, ale ja sama sobie szyje tak jak chce, a i za miesiac czeka nas remoncik sypialni , trzeba wiec lozeczko wymienic no i mebelki. Ale w sklepach jest strasznie maly wybor lozek o wym. 180/200 wiec nie wiem co bede z tym robic na mniejsze sie nie nie zgadzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś ostatnio nie mogę się wygrzebać, więc tylko czytałam topik. Perełka, trzymam kciuki za nową pracę dla męża ❤️. Ollka, niech rodzina wraca do zdrówka 🌻. Antoś też ząbkuje i jest bardzo marudny. Budzi się ok 5, ale po zmianie czasu obecna piąta będzie szóstą (wskazówki o godzinę do przodu), więc już lepiej. W czwartek po raz pierwszy Antek był cały dzień beze mnie i mąż go sam uśpił i nie było źle, z czego się bardzo cieszę. Zmykam, bo przysypiam, a jutro znów pobudka o 5....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwa sama wiem , ze nie wpisuje sie czesto ale czytam regularnie. postaram sie poprawic . jakos nie mam weny do pisania , to chyba przez ta glupia pogode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesiwa , jakie lozeczko se nowe kupiliscie bo mi cos tak o oczy sie obilo. bo teraz my chcemy sobie odnowic sypialnie i normalnie nic w sklepach nie ma a jak juz cos znajdziemy to sa okropnie drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jakis dziwny nastroj, niby jest ok ,ale cos jest nie tak, chyba zamartwiam sie moja mlodfsza siostra ta o ktorej wam pisalam jak moi rodzice byli w usa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęściara kupiliśmy zwykłe ala wersalka bo mamy malutkie mieszkanko, a tamto już tak skrzypiało, że sąsiedzi słyszeli;) jutro może zrobię zdjęcie to puszczę, choć pokoik zyskał na tym i jak zmieniłam trochę układ mebli to teraz mi się podoba bo więcej miejsca nawet jest:) ale rzeczywiście w sklepach nic ciekawego i drogo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewno. A mianowicie ta moja sister ma chlopaka ,taki co szasta kasa i nie szanuje jej, Czyli potrafi popchnac , za wlosy szarpnac itp.\\ A sa dopiero 8 miesiecy raze, my wszyscy tlumaczymy ze to nie jest dla niej chlopak a ona slepa, zerywala juz z nim 3 raz i ciagle do niego wraca. wiec on sie schytrzyl i daj jej pierscionek zareczynowy z 7 brylantami , no i moja ania juz wogole oslepla. tylko jeszcze doDAM ZE ONA MA 17, 5 ROKU A ON 19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach co za życie:O dzisiaj przeglądałam swoją książeczkę rumowską a tam zlecenie badań i napisane ciąża II poród II i jakoś tak mi smutno z tego powodu, nawet nie zdążyłam dojść na badania:( ale nikt nie obiecywał, że życie jest łatwe i pełne tylko słonecznych dni, żeby docenić każdą chwilę, potrzebne są i te smutne... tylko ... dlaczego? no właśnie ... dlaczego? pytanie, na które chyba nikt nie zna odpowiedzi..... szczęściara wracaj szybko bo już jakieś filozoficzne wywody głoszę a to u mnie niebezpieczne...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×