Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

aha, jeszcze co do ogrodow, to moge polecic jeszcze jeden katalog, mozna sobie zamowic ze strony http://www.schaefer-boutique.pl/, niektore ceny sa zarąbiste, ale mozna zawsze sobie coś podpatrzyć i mają w Wawie sklep :D, jakby którąś z Was zainteresowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lulka mi też łezki poleciały!!!!!!!! Mój Mati też nie śpi. Już z nim nawet leżałam i nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidus spoko, tylko czytałam Twojego posta i tak pięknie do każdego słówko, więc czytam i czytam i czekam na swoją kolej, nie wiem dlaczego :P ale jakoś tak a tu nagle bam i nie ma :D ale oczywiście, nic się nie stało, ja żartowałam z tym brakiem:) ollka ha ha ha ja też mam go daleko......... hi hi hi;) wlaśnie szukam na allegro spodenek dla niuni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu dziewczyny nie straszcie, bo mnie sie tez wydaje ze on bedzie duzy a tu ta moja biedna blizna.Mój maz wazyl przy urodzeniu 4600 a teraz ma 187 cm wzrostu. Buuuuuuuuuu Najem sie strachu,najem Ja tez chce winkoooooooooooooooo!!!!!! A co do imienia to na razie brak :) A zapomnialam Wam powiedziec ze bylam dzisiaj na tej szczepionce potrojnej.Dzwonili wczoraj po mnie z przychodni :) Maja narobila ryku ale glownie przy badaniu bo od czasu tego szpitala boi sie lekarzy :) Na razie nic nie zauwazylam zeby jej bylo tylko dlugo spala popoludniu.Mam nadzieje ze moje obawy sie nie potwierdzą A teraz wlasnie skonczylam lepic pierogi bo mi sie zachcialo ruskich i robilam pierwszy raz w zyciu.Na obiad zrobilam polowe z teraz konczylam lepic bo lecialam do kina i nie zdazylam Juz sa w zamrazalniku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lulka ja też chcę pierogów hi hi:) aha zapomniałam, ktoś pytał o nianię, ja mam ją, płacę z góry za miesiąc 300 zł, w tygodniu jest to około 28 godzin. jeśli ja mam wolne, czy mąż i wówczas my siedzimy to nie odejmuję nic. dziewczynki mi szykuje się długi, bardzo długi weekend majowy aż 9 dni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! huraaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to idę spać, skończyłam już pisać jedną rzecz, jutro ją dokończymy z koleżanką:) szczęściara do raportu proszę i inne dziewczynki nie odzywające się też:D dobranoc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:) ja mam do pracki na 2:) i tylko dwie godzinki i o 14 kończę:) mam nadzieję, że niedługo słoneczko wyjdzie i będzie można chodzić w samych bluzach:) muszę córci rowerek kupić:) jejku ale te nasze dzieci duże, w tamtym roku leżały w wózkach a w tym, będę co niektóre prowadzić swoje wózeczki a chłopcy jakieś inne cuda:) może jakaś kawka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie sączę kawkę i czytam co tam u was ciekawego! Lulka zdjęcia maluszka cudowne!!! U nas dzisiaj znowu okropna pogoda, pada od rana, tak że mnie też jakieś przygnębienie łapie. Miałam tak fajnie zaplanowany weekendzik, a tu nici, mąż wyjeżdża z moim tatą do brata do Niemiec i nie będzie rodzinnego weekendu. A po drugie to wczoraj przyszedł mi projekt naszego domku - mojego wymażonego , http://www.mgprojekt.com.pl/domki/domnamedal2/index.php no i znowu problemy, bo nie dość że czekaliśmy trzy tygodnie to jeszcze jest w nim sporo błędów i muszę go odesłać i znowu czekać. Wszystko pod górkę. Niech bedzie już cipło to może humorki nam się poprawią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku szczęsliwa - 300zł!!! w Poznaniu poniżej 500 nikt nie schodzi, kurcze lepiej jednak mieszkac w małej miejscowosci!!!....i to sie tyczy nie tylko niani.....:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodi - przepiekny ten domek, sama równiez marze o takim, ale to chyba nie realne :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sie przeprowadzam! a tak wogóle to myślałam naprawde ze mieszkasz w jakiejs małej miejscowości bo zawsze pisałas ze nie ma duzego wyboru dla dzieci i ze do przychodni masz zabi skok...zidocznie zle skojarzyłam fakty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ollka jest to przychodnia prywatna:) ja mieszkam na takim osiedlu, że wszędzie mam blisko do poczty, do pracy, do przychodni, do sklepów:) pisałam, że u nas nie ma tylko sklepów takich firmowych dla dzieci, a w tych dwóch sklepach dzięciecych to naprawdę jest mało:O jednak chwalę sobie taką miejscowość bo z małą mogę wszędzie iść bo droga nie zajmuje mi całego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie, a ja zeby wybrac sie do np. kolezanki to planuje to poł poprzedniego dnia :-) bo wszedzie musze tramwajem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek, juz nam ze zdrowkiem lepiej. Szczęsliwa mamo ja tez mieszkam w takiem malej miejscowosci, ze tak powiem niedaleko ollki, bo pod poznaniem (120 km) . Zalety są : wszędzie blisko, sklepy, szkoly , przychodnie. Tylko z tymi cenami to u nas rożnie nianie biorą ok 450-500 zł. \"Mlodociane\' 300-400 zł. Ale jesli chodzi o ubrania, to nie dosc ze lipa to drogie, bo nasi sklepikarze jezdza na wyprzedaze np do Tuszyna, do Wrocławia (80 km) i potem sobie tu naliczają .... takze bluzka dla dziecka najtansza w sklpie od 19 zł sie zaczyna..... Z marketów mamy polo, biedronke, eko no i na tyle, reszta to takei normalne sklepy czynne od 9-17, spozywcze do 22. Po 22 miasto spi.:) Raczej spokojnie. Szczesciaro- co u Ciebie: wiemy ze masz teraz sporo wiecej obowiązków, bo i rodzina, i przedswiateczne porządki, ale skrobnij pare słówek cobysmy wiedziały ze jest wszystko ok. Perełko życze pogody ducha i dla męża żeby znalazł upragnioną i zarazem fajnie płatną pracę. Szczesliwa mamo- tobie to dzis dobrze 2 godzinki i po pracy. Z moją pracą narazie ani widu ani słychu. Powiedzicie mi ile czasu taki pracodawca moze zbierac dokumenty od potencjalnych pracownikó 2-3 tygodnie? Mineły juz 2 i trace nadzieje na jakikolwiek mail czy telefon:(((( ech szkoda gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodi dom sliczny, calkiem podobny jak z moich marzen. bo moj mialby miec dach w ciaglosci (ze wzgledu na finanse) ze nad garazem bylby tez duzy pokój, a te filary przed wejsciem super- bo zazwyczaj okrągle. Bardzo ładny domek, a jaki ukłąd w srodku, napisz jak możesz, bo z rysunku to nie wiem czy sie połapie, chyba ze trójwymiar?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie ostatnio zastanawialam, mialam cos napisac, ale nie pamietalam :), a teraz przypomnialo mi sie, że o nianiach :D u nas biorą naogól około 5zł. A miesięcznie to tak 550-700zależy u kogo i co będzie należało do jej obowiązków i na ile godzin 9-10, zy czasem krócej. więc czasem nie warto iść do pracy, jakby tylko zostało z 200 czy 300 przy najtańszej niani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do nocy to koszmar. Mati obudził się na troszke o 12, a potem o 1,30 i zwymiotował. Zrobilo mi się nidobrze i mało brakowało i by mi się udzieliło, wszystko bylo do wymiany i jego łóżko i nasze :(, Mati był już szczęśliwy, latał po całym domu przez pół godziny, zanim wszystko powycierałam i pomyłam, potem spał do rana. Rano znów biegunka, a po śniadaniu znów zwymiotował. Miałam dość, dobrze, że mąż wrócił.. Teraz śpi i w sumie nic nie jadł więcej tylko napił się. Gotuje mu marchwianke, bo nie wiem co mu dawac juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapka - okropne sa te choroby.Zal maluchow, czlowiek sam sie umeczy. Ech...... Dodi- to nie domek, to DOM:) U nas w miescie stoi podobny. Sliczny:) Lidus - myslalam, ze padne, jak przeczytalam o schowanej torbie. Niezly as z twojego meza:):) Moj synus juz czuje sie dobrze.Zalapal jakiegos wirusa i noc - dzien - noc meczyla go strasznie wysoka temp. Teraz jest juz dobrze. Ufff! Temat firanek idzie pelna para. Ja zmienie sobie jak zmienimy troche umeblowanie pokoju. Mamy to w planach, ale to jeszcze troche. Pada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakas nierozgarnieta jestem:( Przede wszystkim chcialam odezwac sie do Lulki:):) Super ze bedziesz miala synusia.GRATULACJE 🌼. Pomysl z karteczka z plcia - rewelacja! Szkoda, ze nie znalam go wczesniej;) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie, ze stronki sie przydaly, pozdrawiam :), idziemy do moich rodzicow, pa a moze ja będę prowadziła )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×