Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

Gość figlarna
znowu nowa stronka super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
to szczęśliwa starsz się a imiona wybrane jakby co? my tak pomysleliśmy ,że moze w maju to tak by wyszło na styczeń / luty 2008 może jak Melka 31 stycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bozina dzięki:) też tak myślę, wakacje, spokój, więc będę bardziej wypoczęta ha ha ha powiedzmy, przy mojej córci to tylko jest możliwy relaks jak śpi na noc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
dziewczynki są bardzo żywiołowe Melka jeszcze buszuje z tata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu mi skasowało wypowiedź :-( Figlarna - kiedy planusz drugą pociechę?? mnie się podobała różnica 3 lat i szczęśliwie mi się udało bo na Tomcia czekaliśmy kilka lat, a Martynka nam się udała już za drugim podejściem ja zawsze myślałam, ze będę miała dwie córeczki, w ciąży byłam pewna, że to dziewczynka, a już w 5 mies. okazało się, że to sisiaczek :-) - przed drugą ciążą bardzo chciałam mieć dziewczynkę, ale jak już zaszłam w ciążę to powiedziałam, ok niech będzie Wojtuś oby cały i zdrowy a jednak jest dziewczynka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dziewczynki zmykam! spokojnej nocki i kolorowych snów o nowych dzidziach :-D ppapa Bożena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
Bozina to ze w maju to tak sie smiejmy , ale naprawde chcemy w 2009 roku zeby roznica byla 3 lata takj jest najodpowiedniej dla nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
MELKA bedzie miała 3 latka to już duża to bedzie mi łatwiej bo w Gdabsku nie mam mamy ani nikogo kto mogły mi pomoc przypilnować czu coś dlatego za 2 blata zaczynamy działac na poważnie o naszego Maciusia czy Kornelci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figlarna imiona jak zwykle wyjdą w praniu:) mi bardzo podoba się Maciej, ale po ostatnich przejściach śmiałam się, że na Karolka jeszcze troszkę poczekamy, z dziewczęcych podoba mi się Karolinka, ale ja tam nastawiam się na chłopca hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
ja chce macieja albo oliwiera a dziewczynka jak bedzie ale ma byc chlopiec prosze to kornelia albo gabriela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam na porannej kawce! ale żeście się rozpisały, w pracy miałam zapamiętaną 68 stronkę w piątek a w poniedziałe już 10 dalej! No ładnie ale przynajmniej było co poczytać, wczoraj nie miałam czasu zajrzeć bo najpierw zakupy, bo koleżanka powiedziała mi że w C&A są rewelacyjne ciuszki, no i oczywiście w bardzo niskich cenach a naprawdę przepiękne-zwłaszcza na dziewczynki a ceny np bluzeczek to 9,9zł 12,9zł 17,9zł a jakościowo bardzo dobre tak że małego obkupiłam na całe lato, jeszcze została mi córcia ale teraz mamy zakupy \"komunijne\" bo 13 maja komunia, i córcia zażyczyła sobie sukieneczkę po komunii http://www.allegro.pl/item184472988__b_c_suknia_b_i_a_g_o_t_t_i_tafta_134_140_ecri.html, ta najbardziej jej się podoba, a póżniej rozwożenie zaproszeń, a ja najpierw odchudzanko, a dopiero potem zakupy, tak że mam jeszcze trzy tygodnie, może się uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sz. mamo sliczne te spodenki H&M. Ja kiedys juz na allegro ogladalam, super!Szkoda sie nie udalo wyrwac ich za mala kase:) Lidka!tez super zakupy na allegro! Bozina - ja tez lubie sudoku:) choc z matma nic wspolnego nie mam;) Ale w szkole lubilam matme, maturke zdalam na 4:) Lidka -z tymi rozmiarami ciuchow to tak myslalam, ze Ty malenki rozmiar nosisz - taka chudzinka z Ciebie:) Ja w 38 to sie wciskam. 40 jest ok:) figlarna - zaraz ide do kuchni po przepis na malibu, ale uwaga!!! cholernie kaloryczne:( Proporcje mozesz sobie oczywiscie zmniejszyc, ja robilam z polowy i wyszla duza butelka: 1 litr smietany kremowki(30%) 1 szklanka cukru 1 op. cukru waniliowego 1 szklanka spirytusu Smietane podgrzac, rozpuscic w niej cukier, ostudzic, dodac spirytus. Poczekac az sie \"przegryzie\" i pic:) Ja wieczorkiem pije 2 kieliszki tego smakolyku, pasuje tez do kawki zamiast ciacha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki proszę o glos na Mateuszka, jesli możecie, będę wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziar, chyba tez sobie zrobie malibu, gustuje w takich pysznosciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapka juz oddałam:) andziar no mi też te spodenki bardzo podobają się:) Lidka ja jadę do gdyni na kilka dni to tam wpadne do 5-10-15 hi hi, mam nadzieję, że na coś fajnego trafię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam My po spacerku, teraz Lena śpi a ja zaglądam co u was moje drogie.... ja jak juz to kupiłabym te drugie spodnie bo ciemniejsze i do piachu w sam raz...juz nie rozgraniczam czy dla chlopca czy dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mamusie :-) lidus - fajna czapeczka - moja ma bardzo podobną, tylko problem w tym że co chwilke ją ściąga z głowy - łobuziak mały a mnie znowu coś złapało, mam okropny katar, gardło coś mnie boli - tak się zastanawiam czy to nie jest jakaś alergia, bo co chwilkę coś mnie łapie na tą wiosnę Dodi - jeszcze odnośnie tych okularków - to Dawidek ma teraz tylko okularki, i kropelki - a jakie są szanse, że ta wada mu spadnie? a czy jaskrę leczy się operacyjnie? bo teraz różne cuda robią - w każdym razie dużo zdrówka dla Dawidka, no i powodzenia w rozkręcaniu biznesu :-) na razie do wieczorka :-) pozdrowionka dla wszystkich mamuś, a szczególnie dla tych które się dawno nie odzywały :-D Bożena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
witajcie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
my dziś cały dzień na dworze , trzy dni była brzydka pogoda , więc siedzieliśmy w domku . Więc jak dzis słoneczko zaświeciło poszłam z Amelka odrazu na dwor uzupełnic zapasy witaminki D , wzieliśmy rowerek i w drogę. Melka odżyła , bawiła sie z dziećmi , a zwięksszymi dziewczynkami narysowała swoj pierwszy obrazek dla mamy , to gryzmołki ale dla mnie wielką mają wartośc i obrazek schowany w pamiątkach . Teraz pora na drzemke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęciara25
Hej hej no prosze jak dajecie po pisaniu. dzis pojechalam z kolezanka do sklepu meblowego . I jak zawsze moj smieszek zrobil tam furrore Wlaz do pan za lade i wyszedl z bejzbolem :p No i oczywiscie byl ogromny problem z odebraniem mu go Potem we wszystkich prawie komodach pootwieral szuflady. Nastepnie przekladal ceny lozek , wiec nie wiem czy panie dadza se z tym rade :D No a na koniec pan skwitowal , ze charakterek to on ma po mamie ;) Potem przesle wam zdjecia jak to wygladalo jak moj maly gangster biegal po sklepie z kijem A ja ostatnio w 5-10-15 dorwalam fajna kurteczke za 29.9 Lubie te ich przeceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
szczęściara to miałś zabawny dzień z małym łobuzkiem , zauwazyłam jedna wspolna cechę u małych dzieci - mianowicie uwielbiają ceny w sklepach , moj a Melka jak jestesmy na zakupach w Auchan to pierwsz co to interesuja ją ceny. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
no i poraz kolejny udało mi sie rozpocząć nową stronke , fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my cały dzień na dworku prawie spędziliśmy, noc była :D, mały obdził się dopiero o 5,30, ale napil sie i do 8 kimonko :), ale z usypianiem sa teraz problemy, wczsniej kladl sie o 20 bez problemu, teraz niby spiacy, ale jak do lozeczka to histeria na calego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puściutko dzis, stawiam wisnie w spirytusie, wlasnie zjadlam kilka w syropie czekoladowym :D, zmykam lulu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×