Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

Cześć Mamuśki!!! Wczoraj 2.05. minęły dwa lata jak zrobiłam test i wyszedł pozytywnie, potem zaraz pojechałam do gina i już potwierdził moją ciążę. Ależ sie wtedy nawzruszałam. Zdjęcia śliczniutkie. Pozdrowienia, odezwę się później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
hej mamusie my już z samego rana jedziemy do mojej mamy go Gniewu , Melka zobaczy dziadkow , więc miłego dzionka i do przeczytania pozniej papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek:) och Suzinko przypomniałaś mi też te chwile, miałam akurat zwątpienie czy się udało, już nie pamiętam kiedy dokładnie zrobiłam test ale jakoś na dniach i wyszły śliczne dwie kreski:) a później wizyta u lekarza i niepewne 2 tyg oczekiwania bo za wcześnie poszłam a po 2 tyg zobaczyłam ślicznie bijące serduszko, to było niesamowite, szłam i ryczałam. nie zapomnę smsika jak pisałam do siostry: kochana ciociu jestem już w brzuszku o mamusi, moje serduszko bije i mam 6 tyg, już nie mogę doczekać się na spotkanie z wami\" siostra czytała i ryczała. aż teraz też łzy szczęścia poleciały mi, nie wyobrażam już sobie życia bez mojej Magdusi. ach te wspomnienia...... a my na dobre pożegnaliśmy smoczek, już mała nie tęskni do niego, ładnie zasypia, śpi już tylko raz dziennie, noce przesypia bardzo ładnie, bo mleczko przestała pić w nocy jak miała 11 miesięcy, teraz więc czas na naukę spania w łóżeczku w nocy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krople przeciwkolkowe dla niemowląt SAB SIMPLEX Odsprzedam niemieckie kropelki przeciwkolkowe dla niemowląt SAB SIMPLEX (jak rozgłosiliśmy wśród znajomych że potrzebujemy to wszyscy nam przywieźli). Termin ważności do 2009. nam już pomogły i więcej nie będziemy stosować. Podaję adres do kontaktu ruda72_72@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda72 nasze dzieci maja juz prawie rok i 4 miesiace, wiec zadne kolki nam niegrozne:) Marla mozesz podac nr gg? tak dlugo na Ciebie czekalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my mamy kolejna chorobe, prawo serii zadziałało:( dałam małej truskawki i myslałam ze ja wysypało a to OSPA! cóż smarowanko i tydien kwarantanny, lepiej teraz niz jak starsza w sumie:D jest wysyp teraz ospy i masa dzieci chora a moja załapała jak byłysmy na kontroli po anginie, akurat był chłopiec z ospa...cóż życie, dobrze ze nie np .przed wyjazdem na wakacje:D zmykam na kawusie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamusie ja swoj test ciazowy robilam 9 maja dwa lata temu , tak sie wtedy balam ze szok. Tylko dzieki mojej dobrej kolezance go kupilam i zrobilam. A dzis oczywiscie pojechalam po ten sweterek o ktoerym wczoraj pisalam , dzis go ubuiore i pojedziemy do parku to napstrykam zdjec i wam przesle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki, ja dalej nie mam netu czasem mi sie uda wiec tylko zdaze troche przeczytac i zaraz blokada wiec wybaczcie i dziekuje ze jeszcze mnie pamietacie. Chwilowo u tesciow jestem wiec pisze ale jestem strasznie przezieebioona i boje o Bartoszka, nadrobiam zaleglosci w czytaniu Was ale wszystkiego jest tyle, ze chyba nie dam rady.Ale za to poogladalam fotki dzieciaczki superowe wszystkie Bartosza ciezko uchwycic do zdjecia ale zapraszam na bobasy tam Rafi wstawia nowe fotki z opisami ... Syjka- to miło a wtedy akurat mialam chwile neta dlatego sie odezwalam ale moze byc telepatycznie;) Bartosz mowi po swojemu za to wszystko rozumie.Pokazuje ile ma latek, robi amen do Bozi w kosciele, brum brum mowi na ciagnik i rosnie jak na drozdzach :-D teraz spi ale za chwilke sie zbudzi, przesyla wszystkim dzieciaczkom buziaczki, cioteczki styczniowe tez dostana po buziaku 👄🌼 Acha uwielbia piaskownice i psy i ma kolezanke Nati z która ma prawie wszystkie zdjęcia nawet kwiatki dla niej zrywa ;) papa do następnego razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamusie ja swoj test ciazowy robilam 9 maja dwa lata temu , tak sie wtedy balam ze szok. Tylko dzieki mojej dobrej kolezance go kupilam i zrobilam. A dzis oczywiscie pojechalam po ten sweterek o ktoerym wczoraj pisalam , dzis go ubuiore i pojedziemy do parku to napstrykam zdjec i wam przesle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki, ja dalej nie mam netu czasem mi sie uda wiec tylko zdaze troche przeczytac i zaraz blokada wiec wybaczcie i dziekuje ze jeszcze mnie pamietacie. Chwilowo u tesciow jestem wiec pisze ale jestem strasznie przezieebioona i boje o Bartoszka, nadrobiam zaleglosci w czytaniu Was ale wszystkiego jest tyle, ze chyba nie dam rady.Ale za to poogladalam fotki dzieciaczki superowe wszystkie Bartosza ciezko uchwycic do zdjecia ale zapraszam na bobasy tam Rafi wstawia nowe fotki z opisami ... Syjka- to miło a wtedy akurat mialam chwile neta dlatego sie odezwalam ale moze byc telepatycznie;) Bartosz mowi po swojemu za to wszystko rozumie.Pokazuje ile ma latek, robi amen do Bozi w kosciele, brum brum mowi na ciagnik i rosnie jak na drozdzach :-D teraz spi ale za chwilke sie zbudzi, przesyla wszystkim dzieciaczkom buziaczki, cioteczki styczniowe tez dostana po buziaku 👄🌼 Acha uwielbia piaskownice i psy i ma kolezanke Nati z która ma prawie wszystkie zdjęcia nawet kwiatki dla niej zrywa ;) papa do następnego razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziar fajny pomysł z tym konkursikiem wkleiłam swojego szymcia;)-oczywiście głos na misia oddałam ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marla chciałam oddać głosik ale nie chce mnie liczyć:O pewnie z danego komputera można tylko raz:O szkoda........... szczęściara no to zdrówko:D dziewczynki dołączajcie do nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×