Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

moja miała z raz tak bo potem kładłam ją na siłę jak mi wstała tak ze 2 razy i mówiłam jej, że jest noc i trzeba spać, od tamtej pory już nie wstaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest niemożliwy:) moja ładnie zasnęła już o 21 :) bez smoczka zasypia już pięknie, troszkę pogada, poprzekłada się i zasypia:) marudzi jeszcze czasami w dzień i widać, że jej brakuje ale nie jest aż tak źle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ta ja musze isc do mego lobuza , bo slysze jakies hihy, wiec chyba czeka nas noc we trojke , a ja mialam nadzieje ze na cos meza skusze :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęściara rozumiem ciebie doskonale:O i dlatego ja śpię nadal z małą bo nie umiem jej położyć na siłę do łóżeczka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
hej hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
no i jesteśmy już w domku po wizycie u mojej mamy Melka wybawiła się z dziadkiem i jak na rajcu jeszcze nie śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja zaczynam dzisiejszy dzien:) Kawka czeka kochaniutkie Powoli zaczynam pakowanie, bo jutro ruszamy na Poznan Czy dziecko mozna przewozic z przodu w foteliku jak sie ma poduszki powier\\trzne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziar raczej nie, nie jestem kierowcą ale o tym nie raz czytałam. a my zaraz jedziemy niuni złożyć dokumenty na paszport i pospacerujemy od razu sobie po olsztynie:) szkoda, że już niedługo do pracy, przez ten tydzień czułam się jak na wakacjach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziar, jeśli jest poduszka obok kierowcy nie ryzykuj wyłącz albo posadz malucha z tyłu. Witam z rana, nocki znow koszmarne, Mati sie ślini potwornie i caly czas cos gada, ale tak sepleniaco, ze niewiel da sie zrozumiec ::( głosiki oddane i my prosimy o glosik :) http://ufoto.pl/konkurs/index.php?sub=foto&foto_id=157

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ My nadal u tesciow i tak do niedzieli... Z chwile ruszam tylek i ide na zakupy...moze jakas spodnica sie trafi, a w mniejszym miescie mniej zaplace :-) dzisiaj grill sie szykuje....karkowka....szukam jeszcze jakiegos przepisu na salatke. Ok zmykam bo mała juz mnie zaczyna szukac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my juz po powrocie z podwórka, Mati padał mi już na huśtawce, wiec migiem do domku i teraz już spi. Dzięki za oddane głosy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
kurcze jakie pustki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie pustki, my cały dzień na dworze spędziliśmy, śliczna pogoda właśnie się dowiedziałam, ze dziś matury były :), chodź nad zalewem widziałam parę małolatów ładnie ubranych, trochę mnie to ździwiło, ale nie myślałam, ze matury, bo to przecież długi weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my dzisiaj też cały dzień na dworze, do południa byliśmy załatwić paszport, może uda się na 5 lat a jak nie to tylko na rok:( no i oczywiście nie omieszkałam wpaść do sklepów, kupiłam kolejne spodenki i bluzeczkę:D potem byłyśmy w parku i biedna Madusia już zasypiała na siedząco, więc szybka kąpiel, jedzonko i już od 20 śpi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FIGLARNA
giertych specjalnie tak zrobil by walczyc z pijanstwem wsrod młodzieży , bo długi weekend rozluźnia obyczaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
ja jak zawsze na posterunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×