Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

Gość figlarna
polecam moją stronkę moje drogie mamy http://www.mojageneracja.pl/6279239/ jak tam nocka pustki wielkie ? wczoraj to ostatni chyba moj wpis wszyscy chyba korzystali z ladnej pogody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej...ja czytam ale do pisania weny nie mam.......źle sie u mnie dzieje, bardzo źle, psychika mi wysiada, wpadam w stan apatii, rycze, małżenstwo moje to farsa, zycie na pokaz...................a jak emocje wyjdą to są epitety, rękoczyny, wyrzucenie mnie jak stoje na klatke schodową, i dzieci to widza.......e. nie mam sily...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
Perełko moja droga niewiem jak cie pocieszyć , ale moje małżeństwo ostatnio tez nie najlepiej . Moj Rafał zmienił się ostatnio nie dopoznania i wogole nic nie idzie , działka z hakiem , kurcze wszystko się zmienia i wali , jestem serduszkiem z Toba i jesli bedę mogła pomoc ...... Też ostatnio mam depresje i ciągle warcze na męża a on wiedząc ,że zawinil nawet przepraszam nie powie . Moje małżeństwo cierpi przez teściow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) 🌼🌼🌼 Ollka - wszystkiego najlepszego w dniu kolejnych 18-ych urodzin ;) 🌼🌼🌼 Przede wszystkim zdrówka dla całej rodzinki, wielkich pokładów cierpliwości i przespanych nocek :) Może wieczorkiem \"urządzimy\" wspólna urodzinowa imprezke i postawimy jakies Martini, winko, piwko? ;) i torta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
OLLECZKO WSZYSTKIEGO NAJ......NAJ ... JA JESTEM CHĘTNA NA WIECZORNE ŚWIETOWANIE URODZINEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perełko kochana główka do góry!Wiem jak to jest bo u nas ostatnio tez nie zabardzo se działo :o ale widział po burzy wychodzi słoneczko...juz nie grzeje tak mocno jak na poczatku ale zawsze coś daję ciepełka;) w życiu tak to juz jest...raz na wozie raz pod wozem...nie jesteś sama 🖐️widzisz czasami też się zastanawiam czym sobie zasłuzyłam ze mam takiego męża jak jestem wściekła na niego....jak na mnie wrzeszczy,krzyczy,wyzuwa bez powodu :Owideziasz tak to już jest...nie ma chyba par idealnych...jedni wyciszeni drudzy krzykacze i nie liczą sie z nikim i z niczym...a jescze myslą ze nic takiego nie mówili czy nie zrobili o co mogłabyś się gniewać :o no cóż małżeństwo to ciągłe kompromisy,wyrzeczenia....i walka o przetrwanie....ostatnioteż długo myslałąm o tej instytucjiii i po trzech latach życia w małżeństwie moge z reką na sercu stwierdzić że te przysięgi przyrzeczenia to pic na woodę!....nic na to nie poradze...słuchałam na ślubie kolegi jak sobie przysiegali jak ksiądz pieknie ględził[co on moze wiedzieć o zyciu w małżeństwie????]i myśłałam sobie jakie to wszystko porecone :o niby teraz u mnie wszystko ok...odrobinę wyluzowałam nie daję za wygraną z kasą....[czesto sa o nią kłótnie bo michał to skąpiec cholerny i cześciej sie kochamy...on jets cierpliwszy...walcze z jego odzywkami do mnie i jego stosunkiem do innych i w tym do mnie[na wszystkich z góry jakby Bogiem był] i widzisz..pociesz ise moja droga że nigdzie nie jest wesoło wszyscy maja swoje przykre chwile....przez które musza przejsc...ciezko i trudno zrozumieć...tylkodlaczego czuli dobrzy ludzie zawsze trafiaja na bestie bez serca :o no cóęż moze żeby ich zmieniac na lepszee...ale sie rozpisałam...ale moze Ci się lepiej na serduchu zrobi wiedząc ze sama nie jesteś!Głowa do góry...jestes silna dla dzieciaczków...pokonasz wszystko...aaaa i naprawde najlepsza jets rozmowa a najlepiej krótkie lisciki....my tak robimy-co komu na duszy lezy bez zbędnych krzyków wyrażamy a potem o tym gadamy-spróbujcie!Buziaki@Trzymam kciuki! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale łędów narobiłam:o pisze 1 reka wybaczcie :) 🌼Ollka z okazji przyjęcia kolejnej wiosny na kark wszystkiego tego co jest naj świata w kolorach tęczy niech dobry anioł w trudach Cię wyręczy, niech miłość w serduszku radośnie błyska i niech przy Tobie zawsze będzie osoba bliska... niech wszystkie kręte scieżki prostymi się staną a nasze uczucia w marzeniach zostaną... powodzenia w życiu zawodowym i prywatnym i spełnienia najskrytszych nawet na pozór nierealnych marzeń🌼 życzy Marlenka z rodzinka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ kochaniutkie!!! Jejku...nie wierze, ze pamiętałyscie o moich urodzinach!!!!!!!!!!! Jest Mi ogromnie miło, ze pamietacie :D Na urodziny kupiłam sobie UWAGA....stanik :D chciałam jakąś fajna spodnice, ale oczywiscie we wszystkich wygladałam jak moja zaprzyjaźniona krolewna Fiona :O grubasnie i beczkowato.... i tak na pocieszenie to moje małżenstwo tez nie jest idealne i jak zyje nie widzialam jeszcze idealnej pary..... a teraz spadam do pubu na jakies piffffko!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
świetna sukienka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Ollka STO LAT!!!! Szczęśliwa mamo sukieneczka śliczniutka :) Perełka nie mam słów. U mnie też nie jest sielsko anielsko. Jestem z Tobą!!! A ja jestem po ciężkim dniu, odprawiałam mężowi urodzinki, mieliśmy gości, więc od rana na nogach byłam, aż do teraz. Bozinko napisz co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
co nie ma nikogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
widze ,że masz tez obsesje na punkcie sukienek ja straszną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
widze ,że masz tez obsesje na punkcie sukienek ja straszną mama i ciagle cos kupuje dzis znowu bym chetnie kupila ale sie opanowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figlarna hi hi hi ja uwielbiam ostatnio allegro i zabawiłam się w aukcję i chciałam tylko podbić cenę ;) ale udało mi się też wygrać:D tylko muszę opanować się bo to strasznie wciągające:P marla:P moja siostra czasami przymierza swojemu synkowi jak coś kupuje dla mojej małej bo chce zobaczyć czy dobre hi hi hi:) w wakacje chcę wybrać się na Słowację, może ktoś ma jakieś fajne namiary:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
witajcie na nowej stronce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sz.mamo tez chcemy sie wybrać moze na słowacje tam sa rewelacyjne gorące żródełka-tylko zastanawiam się jak szymunio to zniesie:o zobaczymy :) dobrej nocki wam zyczę-a ja ślęcze nad scenariuszem uroczystości z okazji dnia mamay i taty :D eh ciężko mi to idzie....mozę wy znacie fajne wierszyki dla mamayi taty poproszę.....bużka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figlarna mamo fajnie że jestes...he rozkręcasz topik a ja chciałam byc na nowe stronce pierwsza,,:Pheh buźka :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marla super, tylko gorzej z moją pamięcią znam 3 wierszyki i ich się trzymam hi hi, moja dziecko raczej tych zdolności po mnie nie dostanie, ale pieniążki lubi jak mamunia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
my zamierzamy jechac do kozalina choc ja bym chciala w gory moze w przyszlym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
Tatusiu kochany, czesto tak bardzo zapracowany, powinszowanie jak skrzypiec granie w dniu Twego swieta dla Ciebie mamy - bo Cie kochamy! Szczescie na co dzien niech jest przy Tobie, jak dab badz zdrowy i silny. Obys mial zawsze spokojna glowe, a do nas - dzieci nerwy stalowe. Cierpliwosc swieta! Reke nie ciezka! Dzieki za troske, za przyklad dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCIĄGIEM...O MATKO PODZIWIAM.....:P JA sczezrze mówiąc bez samochodu z szymkiem nie wyruszam :Phe :D ;)A DZIŚ CHCIAŁAM WAM SIĘ POCHWIALIĆ JESZE SYNIEM CUUUDOWNIE BAWIA=IŁ SIĘ DZIŚ Z KOLEŻANKĄ O 8 MIESIĘCY MŁODSZĄ ;)moje skarbusie nawet jej nie wyrywał zabaweczek tylko oddawał ;) sama nie mogłam się napatrzeć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
Kochany Tato! Malo jeszcze wiem o zyciu i pewnie nie jestem dobrym doradca, a nawet czasem trudny ze mnie partner do rozmowy, ale z kazdym dniem przybywa mi wiedzy i doswiadczenia, wiec chce zebys wiedzial, ze masz we mnie bratnia dusze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
Marla w końcu mały facet z niego i rozwija sie w nim uczucia sympatii do małych kobiet . Tylko pozazdrościc małego dzentelmena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
szczęśliwa Z okazji Twojego Swieta, za wczoraj i dzis, kazdym czulym serca uderzeniem i kazdym z niego plynacym zyczeniem - zdrowia, sil i codziennej radosci - wraz ze slowami najwiekszej wdziecznosci za wszystkie dla nas trudy i starania skladamy dzisiaj podziekowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×