Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

Gość figlarna
teksty na dzień ojca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
szcześliwa Drogi tatusiu - najlepszy na swiecie, który mnie kochasz w zimie i w lecie, jesienia, wiosna w niezmiennej trosce w szczesliwym domu - jak w raju rosne. Za Twoja dobroc dzisiaj dziekuje, zdrowia, lask Bozych szczescia winszuje. Bezpiecznej szosy, spelnienia marzen, pieknych urlopów i zawsze razem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
Tatus w moim sercu mieszka, choc mnie czasem troszke beszta... Dzisiaj Mu przed wakacjami kolory swiata chce wreczyc... To dla ciebie Tato kwiaty... I miej zawsze Swieto Taty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana jesteś!dziękuje Ci bardzo za wszystkie teksciki-przydadza się-teraz zmykam juz spać-buziaczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
no i zostałam sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
tylko my nocne marki na posterunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
dobranocka papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
halo halo 13 a tu nikogo od rana nie było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
Dzieci są podróżnikami odkrywającymi nieznane kontynenty. Każdy dzień jest nową przygodą. Zabawa z własnymi palcami, raczkowanie, stawianie pierwszych kroków, budowanie zamków z piasku, powtarzanie nowych słów, odkrywanie liter i liczb, wspólnie z rodzicami robienie zakupów, wspinanie się na murek, wszystkie te zajęcia są wyzwaniami dla małego człowieka i ich podjęcie napawa radością i dumą. Rodzice i nauczyciele są towarzyszami podróży, mogą na co dzień być świadkiem radości i smutku nowych doświadczeń, strachu przed nieznanym i jego palącej ciekawości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
ostatnio odkryte ale bardzo mi się spodobało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
Dziecko powinno rosnąć swobodnie jak drzewo. Należy się starać, aby grunt był zdrowy i pożywny, powietrze czyste, aby było dużo słońca i ciepła. Jeśli rodzice odejmują mu, zabraniają tego, czego charakter jego i natura wymagają, jeżeli nierozważnie obcinają wszystkie młode, zdrowe pędy dlatego jedynie, że wyrobili sobie inny ideał, którego ich dziecko może być wcieleniem, to ostatecznie otrzymują w rezultacie bojaźliwą, ostrzyżoną, karłowatą roślinkę zamiast wymarzonego ideału.” (Janusz Korczak)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEŃ MATKI Za Twą miłość z Twego serca, Za trud z wychowaniem mnie. Dziś w dniu matki przyjmij proszę, Te życzenia skromne me. Życzę Tobie mamo szczerze, życzę zdrowia i radości. Życzę Ci by z Twego serca, Płyną zawsze dar miłości. Kochana mamo!!! Życzę Ci mamo żebyś szczęśliwa była, w radości i szczęściu żyła. Niech o każdej porze i wszędzie, Uśmiech na Twojej twarzy będzie. Tego Ci życzy Twój syn kochany, Twój syn jedyny na zawsze kochany. W dniu Twojego święta mamo jedyna, Życzenia zdrowia przyjmij od syna. Za Twe trudy za życie samo, Za moje zdrowie dzięki Ci mamo. Niech Twoje życie w spokoju płynie, A to co gorsze niech Cię ominie. Niech się spełniają wszystkie marzenia, Takie są Twego syna życzenia. Ty mnie mamo wychowałaś, Nauczyłaś syna żyć. Nocami przy wózku stałaś, Abym zdrowym w życiu był. Dziś dzień Twego święta, Syn Twój też pamięta. Więc śle Ci życzenia, Zdrowia szczęścia powodzenia. Za te łzy, które wylałaś Nim mnie biedna wychowałaś. Do nóg dzisiaj Twoich padam I życzenia z serca składam: W dniu święta Matki Mamo moja Niech Ci się śmieje buzia Twoja, A za wszystkie łzy i troski Żyj mi w zdrowiu i radości. Życzę Ci mamo miła, byś szczęśliwa była. Zdrowia życzę Ci najwięcej I całuję najgoręcej ślę Ci mamo miła w ofierze Te życzenia na papierze. Najukochańsza na świecie Matko moja Życzę Ci szczęścia, zdrowia od Pana Boga, Abyś w oczach nigdy łez nie miała, By twarz Twa zawsze radością jaśniała, Byś sto lat życia się doczekała, A dobry Bóg oszczędził Ci kłopotów I pozwolił doczekać mego powrotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
Zapka jak miło , narescie ktoś bv , juz myślałam ,że topik pomyliłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
pewnie dziś już nikogo nie bedzie bo wszystkie będą oglądać Taniec z Gwiazdami. szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Ja tez jestem...i tez nie lubie \"tanca...\" No nareszcie w domuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!! Nie ma jak u siebie.... Juz sie rozpakowałam, wstawiłam praniem, ogarnełam chate i jestem gotowa na pogaduchy :D Jeszcze raz dziekuje za zyczenia!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
jak się ciesze , u nas ciepełko , wię męzus zabrał nas na spacer . Meka tak sie wymęczyła ,że juz śpi , to dobrze bo broi niesamowicie . Wtargnęła dziś do kuchni niczym mały byczek i rozsypała płatki , przepisy moje kulinarne dała pieskowi do zjedzenia , wylała mlako pieskowi i wyrzucac pokale z szafki . Mały czortek . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam jeszcze tylko 7 tygodni pracy w tym 4 dni wolne w czerwcu bo Boże Ciało, piątek, sobota i niedziela i będę miała WAKACJE!!!!!!!!!!!!!!! HURAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więcej wierszy na rożne okazje na mojej stronce: http://lugowska.republika.pl/ u nas pogoda kiepska, pdało prawie cały dzień, a ja moje samopoczucie dość kiepskie, a teraz jeszcze wpadli na chwile goście, zaprosic na komunie suknia cudna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ogłaszam konkurs! Która pierwsza rozpocznie 100 stronkę :) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szczęśliwa mamo, mi też tyle zostało do wakacji, jak pięknie :) Chciałbym mieć córcię, jak widzę te sukieneczki, spineczki, gumeczki, kucyki, lalki, wózki......... ostatnio mnie strasznie bierze na dzidzię, tyle ciężarnych ostatnio widuję i mi się strasznie tęskno zrobiło za brzusiem. Ach ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Wam moje drogie za wierszyki ;) Mnie znowu deprecha dopadłaMój Michał znowu wyjechał na caałe 2 tygodnie....sama z Szymkiem i praca do tego ja sie zachlastam z tym wszystkim....eh :o A ostatnio tak fajnie nam razem a dziś to wogóle mężulo stanął na wysokości zadania;) wyobraźcie sobie że powiedział ze nie pozwolii żebysym ostatni dzien stała i gotowała caly dzień obiad i zabrał nas do restauracji na obiadek i deserek....potem jak wróciliśmy uspał Szymunia....:P włączylimsy sobie filmik[słodki listopas-cudny] i poleżeliśmy sobie i pooglądalismy....ojej dawwno tak spokojnie i fajnie nie było....a potem spakował manatki i pojechał....:( W ŚWIATCIĘŻKO BO NIKOGO Z RODZINKI W PROMIENIU 300 KM ALE CO TO NIE PIERWSZY I NIE OSTATNI RAZ TRZEBA PRZYWYKNĄC I TYLE....NIE MA CO SIĘ ROZCZULAĆ NAD SOBA ROZŁĄKI TEZ DOBRZE ROBIĄ NA ZWIĄZKI NIE?;) Buziaki moje drogie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzinko a jaka nagroda będzie:D marla pewnie, tak trzymaj główka do góry:D moje dziecko mnie zadziwia, od tygodnia śpi tylko raz dziennie, wstaje o 7 i już jest taaaaaakaaaaaaaaa duża:O ja też już tęsknie za brzuszkiem:O tak bym chciała mieć jeszcze jedno dziecko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
no jak sie rozkrecamy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jakos spac nie moge:( jeszcze tyle pracy w domu, atmosfera ciężka.... jedynie mała lata jak dzika , dzis poszła spac o 23:30 z wielkim żalem, nocny marek sie z niej robi hehehheehhe jeju niech ta ospa sie skonczy bo widze ze młoda tęskni za wanną, a tu non stop smarowanie i tyle ze jej buzie lekko rączki i dupsko podmyje.....niech schną te krostki juz no!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to?nadal tylko ja? dzis spokoj, mąż w pracy i jakos łatwiej mi:D jednak zbyt długo razem kończy sie katastrofą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×