Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

Gość figlarna
bozinko moje egzaminy napewno zdane ale jak to jeszcze nie wiem bo wynikow nie znam a już w sobotę kolejne ale jakoś pujdzie. Melka moja kochana spala dziś bardzo długo , ostatnio ma okres gryzienia wszytkiego i wszytkich czy wasze dzieciaczki tez tak mają i merlka ma strasznie upodobanie do miedziaków , i wszytko chowa za koszulke czy sweterek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uwaga1974
Do Figlarnej - Czy ja dobrze widzę? Pójdzie przez"u" ?????? Jakie Ty egzaminy zdajesz? Mam nadzieję, że nie studiujesz?????? Nie piszcie teraz proszę, że nie powinno mnie to obchodzić, że Was podczytuję, przypadkiem przeczytałam ten wpis i uważam , że nie można nie reagować na tak straszne błędy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
uwaga1974 zostawie bez komentarza, tylko ci pogratuluję ,że ty nigdy nie popełniasz błędów bravo!!!!!! a jak byś chciał/chciałam wiedziec to akurat robię drugi fakultet , ale w moim zawodzie trzeba dobrze liczyć a błedy mało znaczą i jeszcze istnieje takie coś jak dyslekcja i dysortografia , a te choroby mysle ,że nie sprawiają ,żeby człowiek byl mniej wart od innych!!!! trochę tolerancji wobec innych ludzi a jak ci się nie podoba to niezaglądaj i nie czytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
może nowa stronka wpadnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
chyba się nie doczekamy 200-nej stronki na nowy rok, ale ja w was dziewczyny wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No figlarna dogryzlas tej istotce, bravo. Co do błedow to tez w mojej rodzinie jest problem dyslekcji, wiec staram sie nie krytykowac innych bo wiem , ze to podla przypadlosc. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamusie :-) Szczęściarko - wiem, wiem tyle jest rzeczy przed wyjazdem, teraz więc jesteś usprawiedliwiona, ale po przyjeździe stajesz do raportu ;-) hihihi a na jak długo jedziesz? Figlarna - to gratuluję, i życzę powodzenia w sobotę :-) a w jakim kierunku robisz ten fakultet? mnie też chodził po głowie jeszcze "coś" ale póki co to nie pracuję, a maluchy małe, więc nie myślę o niczym konkretym. Martynka też gryzie i jak jej się coś nie podoba to wyciąga język i pluje!!!! jak na dziewuszkę to super się zapowiada! ale myślę, że to kolejny etap, który minie. Szczęściarko - współczuję rodzicom tego włamania :-( dobrze, że oni wszyscy są cali bo niegdy nie wiadomo co takim do głowy wpadnie ..... w sierpniu okradli sklep mojej siostry - pisałam wam, więc miałam małą namiastkę tych emocji ...... Do uwagi - bez komentarza. a teraz w skrócie co u nas: moja córcia to już jest bardzo samodzielna i prawie dorosła ;-) już bez papera (nie licząc na noc), bez butelki, bez smokusia, sama je, sama się rozbiera i ubiera na nocnik - kochana jest, jak coś wyleje to zaraz biegnie po ręcznik i wyciera hihihi tylko zasypia z mamą - ale to i tak wszystko dużo szybciej niż Tomuś - ale pierwsze dziecko jest trochę na innych zasadach, bo drugie szybciej się usamodzielnia :-) dziewczyny piszcie o swoich skarbach!!! bo to takie mądre istotki pa Bożena :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bozinka ale ta twoje córeczka samodzielna, mojej to daleko to takiej samodzielności, owszem smoczka już nie mamy od dawna ale pampers to chyba będzie do 18;) jutro jedziemy z małą na pierwszą jej zabawę choinkową do męża do pracy, zobaczymy co z tego wyjdzie:D szczęściara jejku co za przeżycie, ja bym chyba już nie zasnęła w domu po takiej akcji:O figlarna bardzo dobrze napisałaś:) życzę powodzenia na egzaminach:) lidus hej hopppppppppppp wpadnij do nas:) i inne dziewczynki też:) zapka Ty już blisko drzwi wyjściowych, jeszcze troszkę i będzie was już więcej:) hmmmmmmm już nie wiem co chciałam napisać, jakoś trudno mi zdania składa się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) po pierwsze Lidus przepraszam ze nie doczytalam ostatnio ale ja tak pobieznie lecialam ze przeoczylam-przykro mi ze Cie taki smutek spotkal przed swietami :( trzymaj sie myszko my idziemy do tesciow na wigilie bo zebralam se do kupy i pojechalam pogadac z tesciowa i poki co jest spoko musze sie Wam pochwalic ze Maja juz 4 dni chodzi bez pampera a tez tak jak szczesliwa myslalam ze do 18 bede kupowac pieluchy :) a tak swoja droga to super ze ten wydatek nam odpadnie bo dwojka dzieci na pampersach to pol wyplay mniej poza tym mala codziennie lapie kilka nowych slowek i jestem zachwycona :) to taki fajny okres u dziecka :) najchetniej bym go zatrzymala na troche a u Kubka tez spoko, nie chce juz lezec tylko sie ciagle podciaga i trzeba go trzymac na kolanach bo chce siedziec dziwczyny, ktore mialy dzieci ze skaza- co robilyscie zeby skore utrzymac w jakims porzadku? prosze napiszcie buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlrana
nowa stronka dziewczyny dzieki za pamięć , jeden egzamin zdany na 5 . Ja jestem po ekonomii a terazrobie rachunkowość by mieć bar4dziej konkretny zawód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlrana
lulka gratulacje dla Majki , Melka to długo będzie chodzić w pielusce , ale to bardziej z mojego lenistwa , choć czasami zrobi kupę na nocus . Gdybym sie konkretnie przyułożyła to myślę ,że byłoby szybkie pożegnianie z pieluszkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlrana
jak zwykle wyżej z błędami , miało być tak:jestem po ekonomii , za pól roku kończę rachunkowość , by mieć konkretny zawód ,ale marzy mi się skończenie historii i psychologii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 smutno mi:O moja ninia odchodzi od stycznia:( dzisiaj załatwiałam żłobek, ale jak na razie nie ma miejsc, mają dzwonić na początku stycznia:O jeśli nie znajdzie się miejsce to muszę iść na zwolnienie a ja bym chciała jeszcze troszkę popracować:O figlarna gratki:) lulka gratki dla Majeczki:) moja w pampersie pewnie będzie chodzić do 18;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lula ja na moment do Ciebie, Mati mial uczulenie na buzce i konczynach - krostki i sucha skore, stosowaliśmy olilatum, ale z tego co wiem jest juz polska wersja ollilan sporo tańsza, właśnie mi sie skończył i jeśli będę kupowac to chyba wypróbuję polską wersję. Dodatkowo przez 2tyg 2erazy na dzien elosone i masc z witamina A robiona w aptece, natluszczajaca i przy każdej chorobie zyrtek to tyle, a poza tym musimy pilnować dietki, tylko jakoś marnie wychodzi :(, bo mati uwielbia wszystko co zakazane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nauka na nocniczku trwa, ale czy będą efekty, nie wiem, mam nadzieje ze tak, chociaż pore chyba marna wybralam, bo 3stycznia idziemy na zabieg z siusiaczkiem :(, czy ktoras byla na nim z synkiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj byliśmy na imprezie mikolajkowej w szkole, UM zorganizowal z Tygodnikiem siedleckim niezla balange dla dzieci, byli klauni, mikolaje, malowanie wlosow, slodycze, banki mydlane, kolorowe czapki, okulary, trabki.... mikolaj rozdawal lizaki, a Mati dostal od pani mikolajowej super torbe ze slodyczami na dokladke na sam koniec naszego tam pobytu, bylo swietnie, choc poczatek nie zapowiadal sie ciekawie, bo bylo głośno i mati uciekał na koniec sali, ale na szczęście mu przeszło i bawił sie ładnie, scena bardzo mu sie podobala i caly czas probowal sie tam dostac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bozina, nie wiem czy już pisałam, ale chciałam zmienić lekarza tylko dlatego, ze tamten umie nagrywac na cd, a ten moj nie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro zaczynam 30 tc, wiec jeszcze 10tc przede mna :), a moze tylko z 8 :), troszke meczy mnie juz ten stan, bo spac zle, ale potem tak mysle, ze niekoniecznie bedzie lepiej...Mati nadal nie przesypia nocy, wiec jak mi dwojka na zmiane zacznie koncertowac, to skonam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w piatek na usg ide, wiec moze dowiem sie czy to napewno bedzie dziewczynka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapka trzymam kciuki:) ja zaczęłam 21 tydzień, jestem w szoku, że tak ten czas leci:), moja mała na szczęście śpi w nocy, fakt, że śpi ze mną, ale ja tak lubię z nią spać:D, teraz tylko ta sprawa ze żłobkiem no ale coś wymyślę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamusie!!!! fajnie was poczytać :-D Zapka - to super pamiątka taka płyta z nagraniem a co do spania, to Mati przypomina mi małego Tomusia, więc w skrócie ci napiszę co ja stosowałam, ograniczenie telewizora - tylko bajka rano i dobranocka, dodatkowo dawałam mu krople lub syrop homeopatyczny passifor, robiłam mu też herbatkę melisę i przykręcałam kaloryfer na noc, to pomagało. Tomciowi przeszło całkowicie jak miał 3 latka, teraz już więcej ogląda telewiozor, ale jak ogląda za dużo to czasem też mu się coś przyśni, ale wtedy się obudzi i zasypia dalej. a jak ty nie możesz spać to tez ci polecam meliskę - powodzenia :-) Sz. mamo nie martw się jak nie załatwisz żłobka to sama odpoczniesz sobie w domku, popracować jeszcze zdążysz :-) Figlarna - gratulacje!!! ja też jestem po ekonomii :-) jak się zbierzesz to Melunia szybko się nauczy ;-) Lulka - dobrze, ze pogadałaś z teściową - nie ma to jak jasne postawienie sprawy, gratulacje dla Majeczki :-) dziewczyny miałyście się chwalić jakie prezenty dostały maluszki na Mikołaja i co macie na gwiazdkę moja córcia od Mikołaja dostała zestaw fryzjerski z ciastoliny, a na gwiazdkę dostanie kuchnię, lalusię i laptop - bo wiecznie się kłócą o to z Tomkiem, i jeszcze ubranka. my już mamy choinkę!! w sobote ubraliśmy, maluszki miały radochy, że hej, tylko pomysł z czekoladkami na choinkę nie był trafiony bo wiecznie pełno papierków pod choinką leży ;-) hihihi czekam na wasze relacje!! pa pa Bożena :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja na Mikołaja dostała pudełko puzzli i książkę taką z ruchomymi obrazkami, a na gwiazdkę nie mam dla niej prezentu :O nie wiem co kupić, chciałabym jej kupić nowy wózek taki głęboki ale niestety kaska poszła na wyjazd do siostrzyczki i dostanie tylko coś od siostry na gwiazdkę, ale co to jeszcze nie wiem, a choinkę chyba też ubierzemy w środę już, bo jak wrócimy 29 grudnia to niech już stoi i na nas czeka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bozinko dzięki za rady, spróbuję tv ograniczyc, tz wylaczac calkiem, bo jak tylko jest wlaczony to ta sroka gapi sie w niego jak w gnat, niewazne co leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do prezentow to dostal taka nakrecana kurke, niestety juz nie dziala :(, puzle piankowe - to jest hit nr 1 i poduszke -raczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na gwiazdke dostanie na pewno kolejke wadera, mial byc garaz, ale wykupili i zostala kolejka, planuje jeszcze tablice do malowania, ale zobaczymy jak wyjdzie, u nas tez kruchutko z kasa, a te rzeczy to sa ze skladek na prezenty, wiec u nas skromnie bedzziee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi Zapka wiem o czym piszesz bo mój to taka sama sroka, więc ja już na nic nie patrzę, bo telewizor włączam na bajki, a jak śpią to telewiozrem dzielę się z mężem ..... podobno dzieci nadpobudliwe mogą ogladać tv max 1 godz. dziennie - i ja to moge potwierdzić, bo jak Tomek spokojnie ogląda tv, to potem z nadmiarem nadrabia skakanie, bieganie, śpiewanie - wszystko co tylko robi dużo szumu. Martynka się tak nie wciąga w oglądanie tv, chociaż lubi krecika, świnkę pepa, teletubisie, mała też robi się coraz bardziej ruchliwa, niedawno nauczyła sie podskakiwać i ma z tego mnóstwo radochy i korzysta z tego często. najlepszą zabawą moich skarbów jest bieganie i głośne śmiechy - więc mam wesoło i głośno! dzisiaj robiliśmy pierniki - moje maluchy spisały się super, większość zrobił sam Tomek, a mała też super wycinała pierniczki tylko szybko jej sie znudziło - lepiej jej wychodziło zajadanie hihihi dziewczynki piszcie bo miło się was czyta :-D zmykam Bożena :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.. Jestem dzisiaj taka posiniaczona ze hoho... chodze na proby teatru tańca i czoraj ukłąd mnie dobił heheh przewalanie po ziemi , wyskoki ..normalnie you can dance ;) co poza tym... Olek zdrowy i cudowny..choc czasami dostaje atkau złosci ..ale nie reaguję! i szybko mija,,, bardziej chyba z tego powodu ze nie moze do konca powiedziec o co chodzi! Jesli chodzi o zwizek..to nie ma poprawy( tak mi sie zdawało) ale nie ma.... wiem ze juz długo o tym pisze...ale niebawem rozwiaza sie problemy .. Mamusie z brzuszkami..korzystajcie jakmozecie z odpoczynku! Jesli chodzi o siusiaczka to groził nam zabieg ale przez jakis czas smarowałam go mascia i to zmiekczyło skórę.. a przy kąpieii działalismy i sie wszystko jakos ułozyło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×