Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

jak maz wczoraj zaplanowal przemeblowanie, bo zastanawialismy sie jak ulozyc meble w saloniku, zeby dolozyc lozeczko dla malenstwa, jak juz bedzie z nami i my miel;ismy przeniesc sie do salonu, choc tam lozko strasznie niewygodne i i wczoraj poprzestawiali i zostal balagan, bo nic z tego nie wyszlo, kompletnie pokoj sie zawalil i zero miejsca nie zostalo, a dzis ze szwagrem poprzestawiali wszystko jak bylo, tyle z tego przemeblowania, ze porzadku sie zrobilo za i pod meblami :), bo nasz Mateuszek, to straszny chomik, wszystko upcha pod meble, dywany..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesciara, daj zdjecie tego wyrka z pokoju synka, bo jestem ciekawa, jak Maly na nim wyglada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
witam dziewczyny jest mi dziś wyjatkowo smutno , moja przyjaciółka mieszkająca blok dalej dziś się wyprowadziła do Gdyni .Wraz z mężem sprzedali mieszkanie i zamieszkali u mamy by na wiosnę się budowac na Kaszubach. Od 3 mięsiecy wiedziałam ,że ten dzień nastąpi , ale dzis naprawdę do mnie dotarło ,że już niedostanę sms typu"wpadasz na kawę czy idziemy z dzieciakami na dwór, zawsze mi melkę popilnowała a ja jej synów , ale jest mi żal też mojej Melki , bo do zabawy została jej tylko mama.Ledwo powstrzymuje łzy i mam nadzieję,że będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figlarna ,,znam ten ból....najpierw do Stanów wyjechałą na stałe moja ukochana siostra, została mi moja przyjaciółka... ona tez wyjechała do stanó i nie mam nikogo...tym bardziej ze teraz mieszkam w innym miesice niz rodzice, nie pracuje jescze wiec jestem z Olkiem sama jak palec,,, no mam jedna kolezanke ze spzitala... reszta znjaomych ze studiów wyjechała także.. bedzie dobrze....choc poczatek jest trudny..bo człowiek czuje sie osamotniony,,,,,,,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
dokładnie Gospel ja mam do rodziny tez daleko mama 70 km i tu w gdańsku jestem tylko tubylcem , mążchoc w pracy ale zawsze jakies twarze a ja na wychowawczym i to jesazcze zima ,więc nawet piaskownica odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny zapka dzieki za odpowiedz. widze ze nasze lekark maja podobna metode, bo ja tez dostalam elosome i robiona masc cholesterolowa z wit A niby pomaga ale za 2 dni znowu to samo a nie chce go smarowac caly czas sterydem pomaga tez elidel ale to jest stosunkowo nowa masc i nie wiadomo jakie sa skutki uboczne dlugotrwalego stosowania :( a tego plyny ollilan nigdzie nie moge znalezc Maja dziekuje za gratulacje nocniczkowe 🌻 acha, jeszcze co do skazy to moja kolezanka kazala mi uwazac bo nawet jak przejdzie skora to jak sie podaje potem duzo alergenu (w naszym przypadku mleka) to moze sie potem przerodzic w astme. super co? :( zapka trzymam kciuki za dziewuszkę :) Bozina bede te musiala spróbowac tego passiforu bo mala mi sie buzi z placzem prawie co noc a co do prezentow to Maja dostala glownie ksiazeczki (chyba ta sama co szczesliwa bo z ruszajacymi sie kółkami :) ) w tym jedna o niej samej i Kubusiu od cioci :) fajna pamiatka wlasnie wrocilam z choinka i ledwo ja dociagnelam do domu bo taka cholernica ciezka :) ale pachnie pieknie a na gwiazdke tez jakies bajeczki. na razie Maja nie czeka na prezenty wiec moim zdaniem troche sie mija z celem kupowanie jej Bog wie czego- pewnie za rok to bedzie juz zupelnie inna historia :) gosbej ale Ci zazdroszcze tego tanczenia :) ja na razie zupelnie nie mam czasu a z Maja mam to samo, zlosci sie coraz mniej bo coraz wiecej umie i powiedziec dobra, lece do choinki bo dzieciory spią :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, my zaraz ruszamy na gdynię a jutro na lotnisko i lecimy do Londynu:) stąd wpadłam Wam życzyć RADOSNYCH, SPOKOJNYCH I PEŁNYCH MIŁOŚCI ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA, NIECH W WASZYCH SERCACH NARODZI SIĘ MALEŃKA MIŁOŚĆ, KTÓRA Z KAŻDYM DNIEM BĘDZIE CORAZ WIĘKSZA I WIĘKSZA, NIECH SPEŁNIĄ SIĘ WASZE MARZENIA, NIECH DZIECI BĘDĄ ZDROWIUTKIE, WSZYSTKIEGO NAJJJJJJJJJJJJLEPSZEGO ŻYCZĘ BEATA Z RODZINĄ:) PS a na nowy rok na pewno wrócę, więc będzie dalsza część życzeń ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do usg to dzis mialam, wszystko ok, tylko nie dala sobie fotki zrobic, dalej glowka do gory, lozysko na scianie przedniej, poprzeczno-miednicowej, podobno dziewczynka, mezus ogladal z dr i siusiaka sie nie dopatrzyli, dr stwierdzil, ze sromote widac i jak wspomnialam wazy 1500 i odpowiada tym moim 30i3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa mamo, życzymy wam szczęśliwego lotu i najwspanialszych świąt jakie miałaś, pewłno radości i smiechów i wracajcie do nas szczęśliwei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
zapko gratuluje , pamietam jak zaszłam w ciąże i bardzo chciałam żeby była dziewczynka i ma tę mała psotnicę, wiec życzę wam małek księżniczki do pary , ja mam nadzieję ,że kolejnym razem ucelujemy chłopca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dzieciaczki i mamusie!!!!!!!!!!!! Mój Mateusz skończył dziś o 4:25 DWA LATKA!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jejku jak ten czas leci, mam już prawie dorosłego faceta w domciu, a dopiero co był taki malusi jak Kubuś od Lulki :) Pozdrawiam serdecznie i zmykam do porządków urodzinowo świątecznych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Mateuszka 🌼 Niech słonko Ci świeci na jasnym niebie, a ptaki śpiewają dziś tylko dla Ciebie. Składam Ci szczere życzenia, aby spełniły się Twe marzenia. mama Twojego kolegi Michałka, który właśnie ucina sobie drzemkę :) Fakt, czas leci bardzo szybko.Teraz kiedy mamy dzieci i patrzymy jak rosną, to zauważamy, że faktycznie nie wiadomo kiedy i jesteśmy o 2 lata starsze haha:) Pozdrawiam wszystkie mamusie. później się jeszcze odezwę. Sz.mamo - miłych wrażeń i radosnych świąt!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowałam, że już dziś prześlę Wam życzenia, bo później mogę nie mieć czasu. Życzę Wam udanych Świąt, nie takich jak mnie się zapowiadają - w pracy w wigilię i pierwsze święto:(:( ...serdecznych spotkań rodzinnych, pukania do drzwi, przyjaznych twarzy, dużo radości, serdecznych objęć, pocałunków, szczęśliwych wspomnień... Aby Wasze Święta były właśnie tym, czym być powinny - odrobiną ciepła w środku zimy, światełkiem w mroku. A w Nowym Roku 2008, życzę Wam rzeczywistości piękniejszej od marzeń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziar w imieniu Mateuszka bardzo dziękuję za życzenia. Urodzinki dla gości robię w pierwszy dzień świąt, ale dziś tesciowa się wryła, choć wiedziała, że mam dużo zaplanowane do zrobienia, a wiadomo, że przy niej nie będę nic robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
wielkie uściski dla Mateuszka z okazji jego WIELKIEGO ŚWIĘTA ZDROWIA , POMYLŚNOŚCI ALE PRZEDEWSZYTSKIM BEZDROSKIEGO DZIECIŃSTWA I CODZIENNYCH RADOŚCI Z ŻYCIA 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla Mateuszka Życzymy Ci aby nasze dobre myśli dotarły do Ciebie wszedzie tam, gdzie jesteś, niezależnie od tego, co akurat robisz. Mati z mamą p.s. przepraszamy za opóźnienie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My także z małym opóźnieniem.. MAteuszku dużo zdrówka, radości i miłosci oraz zabawy każdego dnia 👄🌻👄 Życzonka będą jutro :) Dzisiaj byłam z Olkiem w kościele i był zachwycony choinką i szopką;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my synia zostawilismy babci, jak wychodzilismy to spal, ale jak wstal, a nas nie ma, to dał im czadu przez te kilkanascie minut zanim sie uspokoil :/, ale co tam poczuja przynajmniej, ze maja wnuka :D a w kościele tłumy, a choinka jeszcze zasłonięta, chyba u nas na pasterkę odsłaniają dopiero, w swięta może synia zabierzemy do kościółka, ale jeszcze zobaczymy...bo on nie postoi ladnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateuszku - z okazji Twoich drugich urodzinek przesyłamy ci Najlepsze życzonka, pięknego w życiu słonka, smutków małych jak biedronka i szczęścia wielkiego jak smok! Martynka z rodzicami i braciszkiem :-D przepraszamy za opóźnienie, ale pamiętaliśmy o Tobie, (nie miałam wczoraj możliwości włączenia kompa) Szczęśliwa udanego pobytu u siostyczki :-D Zapko - moje gratulacje!!!! a jak się będzie nazywać twoja księżniczka?? i jak się czujesz? masz już z górki, ale musisz się oszczędzać i nie denerwować!!!!! Lulka - ja mam namiary na świetną lekarkę - alergologa - pani Pietrzak z Piekar Śl. jak chcesz to mogę dać ci namiary, bo my byliśmy w szoku, że można tak skrupulatnie zbadać dziecko, problemem jest to że trzeba długo do niej czekać, ale jest super. moje skarby mają mała atopię, Martyna dostała robioną maść 4 - ro składnikową, aby ominąć sterydy. moja znajoma ma córeczkę która miała już od urodzenia straszną atopię i dziecku skórka schodziła, bo dostała zapalenie skóry itd. chodzą do tej lekarki i teraz jest już dużo lepiej, mała będzie miała 11.01 roczek i już może nawet dużo jeść. muszę wam napisać co to wymyśliły moje skarby bo mnie to zmroziło a mianowicie grzecznie sprzątali swój pokój, ja byłam w kuchni, a oni .... bawili się w fryzjera!!! tzn. Tomuś był fryzjerem a Martynka klientką!! mała przyniosła cichaczem duże nożyczki od dziadka (mamy u dzieci przejście do moich rodziców), i Tomek ją zaczął obcinać!!! pocieniował jej włosy z jednej strony, dobrze, że zaczeła płakać i tam poszłam, bo inaczej by ją ogolił do końca. jak to zobaczyłam to ...... byłam w ciężkim szoku, pełno włosów na podłodze, wielkie nożyczki - a jak by mu się szybko obruciła i by jej trafił w oko ......... wolę nie myśleć, z długości jej nie obciął, więc wszyscy zgodnie potwierdzili, że mam tego nie poprawiać, kucyki można dalej robić, chociaż ten jeden jest lichutki - nie ma co z tymi moimi maluchami, dostarczają mi emocji ;-) na razie kończę, z życzeniami jeszcze wpadnę ;-D pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateuszek wszystkim CIOCIOM BARDZO dziekuje za pamieć i życzenia. A ja dziś już padam, robotę w kuchni popchnęłam bardzo do przodu, ale mam szczerze dość i tak strasznie mnie plecy bolą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Święta Bożego Narodzenia oraz na nadchodzący Nowy Rok dużo radości i dobroci od ludzi, szczęścia rodzinnego oraz niosącego pokój błogosławieństwa Bożego Dzieciny życzy Suzinka z Mateuszkiem ps. Jak znajdę chwilkę to jeszcze sie odezwę, ale na wszelaki wypadek posyłam już życzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ❤️❤️KOCHNE MAMUSIE I KOCHANE DZIECI I KOCHANE MALUSZKI W BRZUSZKACH! ❤️❤️ 🌻Oby te Swięta Bożego NArodzenia upłynęły w rodzinniej atmosferze, zapachu smacznych potraw i przy pachnącej pięknie choincce. Życzę Wam Kochane Dzieci żeby Mikołaj:) przyniósł Wam ciekawe i przynoszące wiele radości zabawki...a w Nowym ROku 2008 samcyh dobry dni, miłości, zdrówka i radości z kazdego dnia! I oby Mamusie, które oczekują na bobaski miały łatwe rozwiązania a Te , które planują... zrealizowały swoje plany;) hehe życzy Wam tego z całego serce Gosia z synkiem Olkiem.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlrana
Niech świąteczne życzenia mają moc spełnienia, te całkiem błahe i te ważne, te dostojne i te ciut niepoważne, niech wszystkie się spełnią. Czaru świątecznej atmosfery dopełnienia! Tego wszystkiego życzą ... Agnieszka z mężem Rafałem i córką Amelką , o karpiu niewspominam bo my też jestesmy ryby i niewypadałoby wam życzyć smacznego krewniaka:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.poee.yoyo.pl/oplatek/?od=Asia%2C%20Mateusz%20i%20Janusz ...serdecznych spotkań rodzinnych, pukania do drzwi, przyjaznych twarzy, dużo radości, serdecznych objęć, pocałunków, szczęśliwych wspomnień... Aby Wasze Święta były właśnie tym, czym być powinny - odrobiną ciepła w środku zimy, światełkiem w mroku. A w Nowym Roku 2008, życzę Wam rzeczywistości piękniejszej od marzeń! Asia, Janusz i Mateuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bozina, co do imienia to nie wiadomo jeszcze, ale ta Zuzia krąży nam w myślach za przyczyną Mateuszka, wiec kto wie :) A co do samopoczucia, to różnie, skurcze cały czas są od kilku do kilkunastu dziennie, więc rczej odpoczywam, święta w rozjazdach, wiec przygotowan malo, cąłe szczęście i tak bardzo ich u nas w domku nie czuć. Mąż wróci późno z pracy, więc nie wiem jeszcze czy będę czekać na niego, czy wcześniej mam kombinować jakiś transport do mamy, ale sama sie z tym nie zwlekę na dół, bo mam masę prezentów, ciasto i sałatkę :), a na dokładkę Mateuszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja czekam na meża będzie o 19 i jedziemy do mojej mamy na wigilię :), ale już pewnie niektórzy siedzą przy wigilijnym stole i łamią sie opłatkiem, zyczę Więc smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×