Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

kochane zrobilam test i jestem w ciazy jak sie ciesze ,dzis ide do lekarza na 19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane zrobilam test i jestem w ciazy jak sie ciesze ,dzis ide do lekarza na 19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane zrobilam test i jestem w ciazy jak sie ciesze ,dzis ide do lekarza na 19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja jestem styczniówka 2008!:D Jeszcze nie urodzilam,czekam cierpliwie:) Zajrzalam do Was na chwilkę ,aby zlozy życzonka waszym Styczniowym Dzieciaczkom:D Oby zdrowo rosły i były zawsze uśmiechnięte. Nikolet, moje gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Nikolet GRATULACJE!!!!!!!!!! koniec niepewności:):) oby teraz wszystko głatko do rozwiązania poszło:) zapka dzięki:) lulka79 wysłałam Ci zaproszenie a Ty odrzuciłas:( dziewczyny jesli któras widzi mnie- skromną poznanianke o imieniu Marlena to pamietajcie to tylko ja:):) nikt obcy tylko Wasza stara poczciwota hehehehe a moje dziecko dzis lata z majtkami na głowie i nie pozwala ściągnąc sobie ehheheheh wkleje potem fotke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Nikolet GRATULACJE!!!!!!!!!! koniec niepewności:):) oby teraz wszystko gładko do rozwiązania poszło:) zapka dzięki:) lulka79 wysłałam Ci zaproszenie a Ty odrzuciłas:( dziewczyny jesli któras widzi mnie- skromną poznanianke o imieniu Marlena to pamietajcie to tylko ja:):) nikt obcy tylko Wasza stara poczciwota hehehehe a moje dziecko dzis lata z majtkami na głowie i nie pozwala ściągnąc sobie ehheheheh wkleje potem fotke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu Perełka przepraszam Cię bardzo- w ogole bym nie pomyslala ze ktos z kafe mnie zaprosi- myslalam i myslalam skad sie mozemy znac, a ze ostatnio pisala do mnie dziewczyna myslac ze jestem jej instruktorka tenisa i okazalo sie ze to zbieznosc nazwisk to pomyslalam ze pewnoe znowu ktos sie pomyli. Przepraszam jeszcze raz 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Bozina dzieki za namiar na lekarke A ja wczoraj nie wytrzymalam nerwowo i Maj dostala po tylku :( a tak sie dzielnie trzymalam. Nie moge zniesc tych jej rykow co wieczor-drze sie jak obdzierana ze skory. Juz sobie meliske podpijam :/ A od czwartku do soboty bylismy ze znajomymi z 6 miesiecznym Boryskiem w Krynicy Gorskiej i bylo superowo.Raz nawet pojezdzilam wiec troche sie oderwalam od dzieciakow Maja juz sie spoko nadaje na podroze tylko ze zasnela o 24 a nastepnego dnia ominela drzemke i wieczorem prawie padla twarza do kaszki :) wkleje potem zdjecia buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikolet BARDZO SIE CIESZĘ i Ci GRATULUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Super!!!!!!!! Ja tez bym juz bardzo chciała, ale ze starankami wstrzymujemy sie do wakacji :) Ale jak gdzieś widze kobiete w ciąży, albo maleństwo, to aż mnie skręca... Ja mam ciężki tydzień w pracy, ale za to potem 2 tyg ferii :) :) :) Mati był chory, tzn. miał katar między świętami a nowym rokiem, w sylwestra wytrzymał do 1.00 w nocy, ale spał w południe. Sorki, że tak mało sie odzywam, ale często czytam a nadrobię pisanie w ferie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolet gratuluję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! no u nas już troszkę lepiej, dziś mała podobno nie płakała nic a nic, ładnie spała, jak po nią poszłam to jak mnie zobaczyła to uśmiech i ogniki w oczkach i mówi mama, mama, jest!!! i przyleciała do mnie na ręce, później jeszcze wchodziła na salę bo chciała mi coś pokazać, szkoda, że ferie mamy tak szybko i będę musiała ją prowadzać od 8 -14 by już nie burzyć rytmu żłobkowego, bo po 2 tyg pewnie znów by była marudna i rozpłakana:O, więc prowadzenie jej to najlepsze rozwiązanie niestety. pozdrawiam milutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikolet! Gratki!!!! Niech sie wszystko pomyslnie uklada:):) Perelka - Kinga jest niesamowita! Wiecie co - dzięki naszej-klasie juz nie bedziemy takie czysto \"wirtualne\" hah:) Sz. Mamo - jestes dzielna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam u lekarza jestem w 5 tyg ciazy ale nie wiem jak dlugo bede w niej mam 2 torbiele,jeden4 cm a drugi 2cm dostalam tabletki i skierowanie na badania maja zaniknac lub spowoduja krwawienie i poronienie az mi sie chce ciagle plakac tak sie boje a czekalam na ta ciaze miesiacami dlaczego tak jest..........a co u mnie wiec od pazdziernika zaczelam studiowac fizykoterapi idzie mi nie zle,a teraz co u mojej corci wiec bylys my 2 miesiace w szpitalu z tym oparzeniem miala 2 operacje teraz juz jest dobrze tylko ze jezdze z nia na rehabilitacje z tymi raczkami od listopada codziennie i nie wiem kiedy bedzie koniec ,mala duzo mowi ,psoci jak rowniez nie siada na nocnik ale jest kochana .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perelko, poznałam Cię dopiero na zdjeciu z córcią i potem samą córcię, na tym pierwszym wyglądasz calkiem inaczej nikolet trzymaj sie, moja siostra miala tez torbielki na poczatku ciazy, ale dobrze sie to skonczylo znikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikolet nie martw sie,moja przyjaciolka tez jest w ciazy i tez ma torbiele ale wszystko jest ok i dzidzia (jej wymarzona dziewczynka :) ) rozwija sie idealnie buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perełka, skad Kinga ma tyle wlosów????????????!!!!!!!!!!!!!!!!! :) Ślicznota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
Mateuszku 🌼 Michałku 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
a ja dziewczyny zdałam egzamin teoretyczny na prawko i czekam na jazdy , byle do 6 lutego ale mam fajną godzine , mam na 6 rano , oby nie było tak źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateuszku, W dniu Twoich urodzin, w dniu pełnym radości, najlepsze życzonka, pięknego w życiu słonka, smutków małych jak biedronka, zawsze uśmiechniętej buzi, mnóstwa słodkich całusów, i spełnienia wszystkich marzeń!!! życzy Mateuszek z mamusią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga włosków miałaby duuuuużo więcej ale często musi miec scinane bo mała diablica nie uznaje gumek ani spinek:( ale ma teraz okres samodzielnosci hihihi siedzi godzinami na dywanie i kombinuje jak spodnie założyc, papucie hehehhe mów z dnia na dzien więcej a niektóre wyrazy ja hehehhehe PIWO uwielbia czysto i wyraźnie powtarzac non stop samodzielne jedzonko tez super jej idzie ale nocnik niestety nie, paskuda nawet dokładnie okreslic umie kiedys sika a na nocnik nie i koniec:( a marzy mi sie ją dac od wrzesnia do przedszkola ...... nikolet wszystko będzie dobrze,bardzo często torbiele znikają przez ciąże samoistnie sie wchłoną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochany Mateuszku: Skoro już jesteś całkiem duży posyłam Ci zapach letniego arbuza, dwa pełne worki radosnego słonka, i kwiatek, po którym tupie biedronka. Przekazujemy ciepłe, najlepsze życzenia, Słońca i radości dużo pomyślności - czasu dużo na zabawy i podróże moc uścisków, uśmiechów wiele w dni powszednie i niedziele. W Dniu 2-gich Urodzinek życzenia przesyła Ania z Michałkiem (Twoim rówieśnikiem:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kilka fotek z dzisiejszego spacerku http://img1.smyki.pl/0801/09/m/1555154572.jpg http://img1.smyki.pl/0801/09/m/1553274572.jpg http://img1.smyki.pl/0801/09/m/1555344572.jpg i z wczorajszej imprezki, co prawfda nie wyszla za duza, bo dzieciaki sei pochorowaly niestety i gosci bedziemy miec jeszcze w nastepnym tygodniu http://img1.smyki.pl/0801/09/m/1552164572.jpg http://img1.smyki.pl/0801/09/m/1552004572.jpg http://img1.smyki.pl/0801/09/m/1551424572.jpg przyjechala ciuchcia, uwaga!!! dmucham świeczki... http://img1.smyki.pl/0801/09/m/1447464572.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michałku, Mateuszku dużooooooooooooooo zdrówka, radości i samych pogodnych dni:) z okazji 2 urodzinek:) zapka ale super torcik miał Mati:) ja swoją uczę, że ma dwa latka, a ona nie wiem skąd podłapała i mi odpowiada, że ma trzy, śmiesznie to wygląda, chce powiedzieć mi, że dwa, ale mówi trzy i śmieje się, wie, że tym mnie rozśmiesza:), a dziś miała bal karnawałowy w żłobku, były też robione zdjęcia, ciekawa jestem ich:), w żłobku już coraz lepiej, wszystkie panie ją zachwalają, że grzeczna, że ładnie się bawi, je już coraz lepiej i najważniejsze, nie płacze już:) moja dzielna mała córeczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateuszku i Michałku - wszystkiego naj naj lepszego z okazji 2 urodzinek! dużo zdrówka, szczęścia i radości :-D życzy Martynka z mamą :-) Sz. mamo moja mówi, że ma pieć cała lącka i pokazuje całą rączkę hihihihi taka już dorosła a szkoli ją braciszek bo on będzie miał 5 w marcu - aż mi się nie chce wierzyć, że takie duże te moje maluszki ... tak sobie myślę, że 2 lata temu już spałam w szpitalu z myślą, że następnego dnia przytulę moje maleństwo ......... spokojnej nocki Bożena :-) Mateuszek ma śliczne zdjęcia z kinderbalu i spacerku :-) my mamy zaplanowany kinderbal na niedzielę, ale Tomuś jest chory więc nie wiadomo czy nie będę musiała tego przełożyć, oby wyzdrowiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękujemy za pochwale torcika, mi sie srednio podobal, ale grunt, ze był smaczny, inspiracji mozecie szukać na www.tortownia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś byliśmy na kontroli z siusiaczkiem i mały ma jakieś zapalenie :(, dostalismy inna masc i znow kontrola za m-c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mamusie :) wiem, że nie odzywałam się wieki, ale mam nadzieję że mi wybaczycie. U nas wszystko w porządku, Staś jest zdrowy (odpukać nareszcie od kilku m-cy nie choruje tak często); ja wróciłam do pracy, zatrudniliśmy nianię (z polecenia) więc wszystko trzeba było przeorganizować. Gratuluję nowym przyszłym mamusiom! Ja bardzo chciałam zajść jak najszybciej w drugą ciążę, ale później jakoś mi się odwidziało, a teraz jak wróciłam do pracy i odżyłam to w ogóle o tym nie myślę (narazie ;) ). Postaram się Was wyszukać na \"naszej klasie\" bo ostatnio mnie wciągnęła (kilka pierwszych dni - akurat były to święta, spędziłam prawie non stop przed kompem odświeżając znajomości ;) ) Pozdrawiamy serdecznie i składamy życzenia wszystkim dwulatkom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie zdjęcia wszystkich maluszków śliczne , jak ten czas leci nasze maluchy juz takie duże i samodzielne , ja niedługo mam wizytę i ginekologa , bo planujemy dzidziusia i muszę zrobic badania oraz zaszczepic się napiszcie czy wasze maluchy to takie przylepki , bo Amelka niezaśnie bez mamy czy taty i śpi przytulona do mnie i mocno mnie trzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mati to straszna przylepa szczegolnie do mnie, nie zasnie beze mnie, no chyba,z e nie ma mnie w domu, ale jak jestem to nie ma szans, zeby sam tata usypial:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×