Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

Hallo!!!!!!!! Agnes witaj :) Mati śpi już od 18.00. Jest wykąpany i po mleku.Nie spał w ciągu dnia i już był strasznie marudny i płaczliwy. Chyba mu zęby idą bo cały czas ręce w buzi trzyma. Gdzie jesteście stycznówki, nie mam z kim pogadać. Jestem sama z Matim, bo mężuś w pracy do 24.00 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem :) moja mała właśnie pije mleczko:) dzisiaj spała tylko godzinkę na spacerku, musiałam jej na szybkiego dzisiaj kupić buty, bo w tych adidaskach letnich wyglądała komicznie:O, ale już mamy cieplutkie buciki i mała może spacerować długo, długo:) ja dzisiaj wzięłam sobie w pracy wolne, poszłam zrobić badanka, są dobre, tylko czerwonych mam chyba za mało bo około 9,3 mln, a to chyba za mało:O no nic za tydzień w środę idę do lekarza to zobaczę co on na to powie. jutro mamy imprezkę ale ja nie idę 😭 bo ona jest wyjazdowa a ja popołudniami kiepsko czuję się :O. jutro mam króciutki dzień bo tylko 3 lekcyjki to skrócone po pół godzinki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc....ja jestem 🖐️ moja to do 22 dzisiaj poszaleje bo spała w dzien 2 godziny,zastanawiam sie czy czasami nie przestac kłasc ja w południe bo potem nie mam nic z wieczoru bo dziecko....a wiem ze jak nie spi w dzien (bo czasem sie tak zdarzało) to całkiem dobrze to znosila i nie marudzila i szła spac o 20.00 i spała do 8.30 rano.....wiec chyba jednak juz zakoncze te drzemki bo tez chce miec cos z wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
a melka jest u babci i strasznie pusto bez mojego robaczka :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
ja chetnie a tobie liduś Przesylajac gratulacje ! z okazji jakze pięknej rocznicy ślubu zyczymy Wam abyscie dalej szli przez zycie, trzymajac sie mocno za rece zawsze usmiechnieci , zawsze razem, zawsze pewni swoich uczuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
październik to prawie same rocznice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ten romantyczny wieczór siedzę na nowelizacją programu profilaktyki szkoły. Bleeeeeeee..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
czas mija ale pomyśl jakie wspaniałe były te 4 lata i jaki wspaniały owoc przyniosły:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidus! Ja wczoraj nie zasiadalam do kompa bo pracowalam 13-22, wiec nie bylo kiedy, ale dzis skladam Tobie najserdeczniejsze zyczenia z okazjii rocznicy slubu - oby zawsze Wam swiecilo slonce, a blyskawice z daleka omijaly Wasz dom i zeby najjasniejszym promyczkim swiecacego Wam sloneczka byla Oliwcia:):):):):)🌼🌼🌼🌼 My dzis idziemy na kolacje z zaloga z pracy - pewnie bedzie fajnie. Mam zamiar jeszcze udac sie do fryzjera, ale nie wiem czy zdaze, bo teraz jestem sama z Misiem i moge isc dopiero po poludniu. A po poludniu moze byc nalot nauczycielek na fryzjera, bo skoncza lekcje i beda sie szykowaly na balety no nie:) Lidus - ja mam kilka ciuszkow z next - sa super. Ostatnio moja byla wychowanka (pracujaca w next w Anglii) odwiedzila mnie i przywiozla dla malego reklamowe ciuszkow - cudowne!!! A dzinsy sa takie zaj.....te, ze nigdzie takich nie widzialam. Wszystko jest jeszcze za duze, ale pewnie bedzie dobre za rok jak maly pojdzie do przedszkola , to bedzie sie stroil haha U nas obrzydliwa pogoda - szaro, buro i ponuro i do teko drobny deszczyk. Milego dnia A! Agnes - pewnie z e Ciebie pamietamy.Poczytaj i napisz co u Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem o poranku....;-) kurcze dziewczyny....ja to nie mam takich weselnych wspomnień :O a co do ubrań z nexta to ja mam ich duzo, ale z lumpeksu ... nowe sztuki po pare zlotych :D dzisiaj pogoda do bani i chyba nigdzie nie wyjdziemy tylko bedziemy sie w chacie kisić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes pewnie, że pamietamy, przeslij fotki, zobaczymy jak synuś urósł... u nas pogoda koszmarna, lało cały ranek, synek zasnął, ja jakoś nie, bo zanim zasnął to plecy mnie juz tak bolały, zę wstałam :( teraz czekam na meżusia, bo pojechał z moja siostrą i Oleńką na rehabilitacje, a dziś jedzie na nockę. wczoraj o 21 to pewnie już spałam :) jak browarka piliście ;), osttanio padam jak mucha i jestem nie do życia, mimo, ze w ciągu dnia często śpie z małym, myślałam, ze zmęczenie przejdzie mi do II trymestru,a le chyba nici z tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapka widzę na stopce że ty już na półmetku jesteś :) Czujesz ruchy maluszka już? A małego przygotowujesz jakoś na rodzeństwo? Cieszy się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czuję już ruchy tak mniej więcej od 17tyg, czyli całe 3 tyg wcześniej niż w pierwszej ciąży :), chociaż słabo przyznaję, zresztą Mati też bardzo nie szalał Mati codziennie głaszcze brzusio i mówi dzidzia, całuje i jest kochany, myślę, że się cieszy, pewnie mi zagłaszcze maluszka jak przyjdzie na świat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajnie ze maluszki rosną zdrowo w brzuszkach;)👄 My dzisiaj byslimy przez chwile na dworzu...kupiłammw koncu Olkowi blok do rysowania i nowe kredki..oczywiscie juz połamał kilka ale bazgrolił uroczo;) My dzisiaj sami , jak zawsze..ale co zrobic... Ide poogladac z małym Sezamkową Ulicę:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mamusie!!! Liduś - wszystkiego co tylko naj najlepszego!!!! Agnes - pozdrowienia :-) a u mnie nowa rewelacja! jak nie urok to .... w środę wracałam do domu, otworzyłąm sobie baramę i jak wsiadałam z powrotem do auta to \"zjechałąm\" nogą z krawężnika - no i wykręciłąm na maxa całą stopę. stałąm pod domem i wyłam!! łzy ciekły mi na prawo i lewo, nie wiedziałam co mam zrobić, bo nie mogłam się ruszyć z miejsca, dobrze że mój tata wyszedł na podwórko i usłyszał moje \"wycie\", bo dodatkowo to zablokowałam całą ulicę samochodem a nie byłam w stanie już wjechać ..... nie byłam na pogotowiu, bo myślałam że mi przejdzie, smarowałam altacetem, masowałam, i dzisiaj juz mi dużo lepiej, ale wczoraj jeszcze było nie ciekawie - chwała Bogu, że to nie złamanie, bo byłabym uziemiona na kilka tygodni. u mnie wiecznie jakieś \"rewelacje\" - coś pechowa jestem :-( pozdrowienia dla wszystkich, a szczególnie dla naszych brzuchatek :-D Bożena Zapka - a jak się miewa twoja siostrzenica? mam nadzieję, że wszystko dobrze u malutkiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bozinko trzymaj się 🌼, dziękuję za pamięć Oleńka ma się całkiem nieźle, choc siostra biega z nią jeszcze po lekarzach, ponoć do roku ma co rusz wizyty, a teraz jeszcze ma rechabilitacje. dziś na imprezkę do mamy, życzę udanego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bozinko ,buziaczki no ja jestem po tych wstretnych 3 dniach . Nasze kochane panie pedagoszki ;) wszystkiego naj a wiec tak w czwartek rano mialam tylko kilka zamowien na dzien nauczyciela , ale oczywiescie dopiero okolo 15 panie zaczely sobie przypominac , ze trzeba kwiatki pozamawiac na piatek. Wiec tez z tego powodu w czwartek w pracy zapierdzielalam do godziny 1 w nocy , nastepnie piatek zaczelam od godziny 6 . no i jeszcze ta cholerna sobota od 7 do 15. mam juz serdecznie dosc , ale jeszcze na 18 na imprezke. A do tego moj Niko jest przeziebony i ma taki smieszny glosik. A u nas w Bialaymstoku, jest chlopiec z roypoynaniem sepsy, wiec pewno zaraz bedzie jakas panika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 14.10. i życzę wszystkim dzisiejszym jubilatom wszystkiego NAJlepszego, NAJsłodszego, NAJweselszego i NAJwspanialszego nie zapominając przy tym o nauczycielach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dołączam się do zyczeń i stawiam swojskie winko z wiśni za wasze zdrówko 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×