Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

szczęściara 🌻 ja wiem, że to bałaganie to zwiedzanie otoczenia;) ale dzisiaj przeszła samą siebie, w domu zrobiła istny sajgon, mężowi podpadła na maksa, a ten nie może zrozumieć, że to małe dziecko i drze na nią się :O, właśnie próbuje ją uśpić, ale płacze i woła mama:O ciągle mu mówię, że nie może tak postępować, bo nic już przy niej nie zrobi:O ach ci faceci.... jejku już niedługo polecimy do UK, wybieramy się do sklepu dla dzieci, który ma 7 pięter i są tam same zabawki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam się przywitać :-) coś słaby ruch na naszym topiku ..... proszę się meldować ;-) Szczęściarko - ja przy sprzątaniu wymyśliłam nową teorię, że to chyba będą bliźniaki - tego ci bardzo życzę :-D zajrzę jeszcze później, bo mam fajną książkę do czytania obyczajowy romans historyczny - nie można sie oderwać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielne przedpołudnie :) Szczęściarko cały czas o Tobie myślę. Będzie dobrze, zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
witajcie mam nadzieje ,że pzrejrzałyście linki wklejone przeze mnie , bardzo mi zależy. A u nas tak ładnie ,że idziemy na chwile cała rodzinka na dwór jak się nasze przyszłe mamusie czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figlarna postaram się zaglądać tam częściej :))) Super siedzę w domu i w kilka sekund robię tyle dobrych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze 17 a tu ciemna noc za oknem, koniec długich popołudniowych spacerków. My wczoraj na dworku od 15 do 18.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
my bylismy troche w lesie i na placu zabaw , melka się wybiegała i słodko zasnęła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mamusie! szczęściarko - niecierpliwie czekamy na wieści od ciebie :-) przyjemnego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
tez czekam i trzymam mocno kciuku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez czekam i czekam na wieści od Szczęściary 25. DorkaOlimpia jeżeli jesteś siostrą Szczeciary,to napisz nam cos wiecej, bo czekamy na jakiekolwiek info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia wróci po 18 z pracy to napewno Wam wszystko dokładniej opisze, trzyma się bardzo dzielnie. Niestety potwierdziło się najgorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
szcęściaro :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
buziaczki dla ciebie i uściski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
potraktuj te usmiechy jak serduszka bo nie umiem robic serduszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. A wiec moj pecherzyk ciazowy jest pusty, wynegocjowalam z lekarka , ze przyjde do szpitala w niedziele. Najgorsze w tej chwili jest to , ze moj organizm dalej zachowuje sie jak w ciazy i szyjka macicy jesyt zamknieta, wiec beda musieli mi zaaplikowac jakies tabletki i ponoc bedzie to bolalo. wiec pewnie ze szpitala wyjde dopiero we wtorek. Juz troche ochlonelam i jest mi troche lzej, Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu! ściskam cię gorąco! przykro nam bardzo ..... przetrwasz te chwile, bo masz u swego boku dwóch wspaniałych mężczyzn!! trzymaj się cieplutko :-) ❤️ ❤️ ❤️ dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
a ja jestem przerazona działaniami naszej policji , jechaliśmy ze sklepu i jakies czarne auto a tam pijani ludzie zaczeli nam grozic smiercią bo jeżdzimy bo gdańsku a jesteśmy obcy bo mamy rejestracje na CTU , cholerni piajcy , takich ludzi powinno się otrzelić jak zwięrzynę łowną , a policja przyjechała po godzinie i ,że mogę złożyć zawiadomienie o napaści , ale i tak umorzą. A ponoć to policja ma nas chronić , teraz mawet z psem wieczorem nie wyjdę bo sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęściara dla Ciebie 🌼 byłam w poniedziałek na badaniach usg szyjki macicy i jest dobrze. :) a wczoraj byłam na pogrzebie stryjka, potem zaprosili nas na stypę i się zeszło parę ładnych godzin :). Troszkę odpoczełam od synka u nas pada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balam sie zagladnac na topik jak czytalam o niepewnosci Szczesciary i jej zblizajacej sie wizycie u lekarza:( Dzis sie na to zdobylam i ....... naprawde jest mi przykro i szczerze Ci wspolczuje Szczesciaro:(:( Badz dzielna........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
wszytkie na grobach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×