Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

Szczesliwa - gratki 🌼❤️ Ty masz szczescie!!!! Napisz czy pracujesz czy odpoczywasz i kiedy bedzie synus, bo juz nie pamietam:( Ciesze sie razem z Toba i otwarcie mowie - zazdroszcze:):) A ja nie mam sie gdzie z malym podziac, bo remont i wymiana mebli. I cala chalupa zagracona. Ech... A Michal mial powiedziane, ze do remontowanego pokoju wchodzi tylko tata i na krok nie wejdzie :) Posluszny jest skubany! Nawet mi nie pozwala tam wejsc - pilnuje!!! Teraz maly drzemke ucina a ja na 14 do pracki:( Lidus wklej linki do zakupow z allegro, naciesze oko zabawkami dla dziewczynek Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję wszystkim za gratulacje:) oj udało nam się, mam nadzieję, że tylko nic się nie zmieni hi hi hi ;) choć to różnie bywa z tym:), za 2 tyg mam wizytę u swojego lekarza( do tego poszłam sobie dodatkowo) to udając nieświadomych podpytamy go o płeć;). ja pracuję cały czas, teraz już czuję się znacznie lepiej, więc będę pracować ile tylko będę mogła, mam pracę blisko, plan mam super. termin mam na 9 maja (Lidus dobrze pamiętałaś:)) dzisiaj wszystkim pochwaliłam się hi hi, teraz muszę tylko ładne imię znaleźć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane / Dzis Tesciowka zrobila nam juz prezent gwiazdkowy i wykupila nam wczasy w egipcie. Bosz tam jest teraz 27 stopni. Wylatujemy 19 grudnia, tylko moja mama mi glowe suszy , ze to nie rodzinne wyjezdzac tak na wigilje, ale kto by nie pojechal jak to za calkowita darmoche. Bozinko mam do ciebie pytanko. jakie leki zabieralas ze soba na wyjazd dla dzieci , bo tylko martwie sie o Niko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh..to moj ostatni wpis na Styczniu..... widze ze kompletnie nie pasuje do tego kołka wzajemnej adoracji i uwielbienia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mamusie!!! Szczęśliwa - gratulacje!!!!! cieszę się z waszego synusia - dużo zdrówka wam obojgu życzę :-D fajnie, że się odezwałyście mamusie!!!! może nam sie uda dobić do tej 200 w tym roku!!!! olka - nie wygłupiaj się - ja prawie cały czas do siebie piszę!!! przynajmniej ostanio! Szczęściarko - super że wyjeżdżacie!! myślę, że przyda sie wam ten wyjazd, odpoczynek i błogi spokój - ty sobie naprawdę zasłużyłaś na ten wyjazd!! szczerze to wam zazdroszczę - też by nam się przydały jeszcze jedne wczasy, a nic się nie zapowiada, szkoda.. a co do lekarstw, to najlepiej idź do lekarki i zapytaj co ci poleci :-) ja zabrałam nifuroksazyd, smektę i trilac na biegunkę, baktrim - bo mała miała katar ropny jak wyjeżdżaliśmy, do oczka (jakby piasek czy coś jej wpadło) homeopatic i sterimar do noska. flora bakteryjna w Egipcie jest całkiem inna więc już na kilka dni przed wyjazdem możesz mu zacząć podawać np. trilac (on podobno ma najwięcej szczepów bakterii, i nie trzeba go trzymać w lodówce), i oczywiście na miejscu też byś mu musiała go podawać - to powinno go uchronić przed \"zemstą faraona\". w Egipcie trzeba pamiętać, że absolutnie nie można stosować wody z kranu - nawet do płukania zębów. dorosłym zalecają codziennie 100 wódeczki w celach odkarzających ;-) polecam wam zakup rozszerzonego pakietu ubezpieczeniowego, bo nigdy nic nie wiadomo - my byliśmy 2 razy za granicą z maluchami no i dwa razy z tego skorzystaliśmy (to się wykupuje w biurze podróży). a co do świąt - to napewno będą to spokojne, szczęśliwe i bardzo rodzinne święta, jakich na pewno nigdy nie zapomnicie!! :-D dziewczynki piszcie, piszcie!! bo tak miło was czytać :-D Liduś, Andziar, Egipt, Olka, Gosbej, Zapka - fajnie, że się odezwałyście - całuski dla was i waszych skarbusiów!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje ci bozinko A pakiet mamy all inclusive, wiec mam nadzieje ze to tez obejmuje. A z tego co wiem to w tym hotelu jest gabinet lekarski i apteka, wiec juz jestem spokojniejsza. ollka no jaj se nie rob i z nami zostan, czasami tak jest , ze sie pisze sama do siebie , ja opotrafilam sama zapstac prawie cala stronke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęściarko - all inclusive to opcja wyżywienia, natomiast to jest opcja w umowie, musisz sprawdzić lub zapytać teściową. a z jakiego biura jedziecie? bo ja kiedyś pracowałam w biurze podróży, stąd moja ciekawość ;-) Asiu a jak twoje odchudzanie??? bo mnie załóżenia super wychodzą jak mam pełny brzuch :-P chociaż staram się ograniczać Liduś fajny ten domek teletubisiów - może też się skuszę :-) Zapka - ja się czujecie???? jak maluszek? czy już sie ujawnił czy jest jeszcze niespodzianką? moja kumpela też jest w ciąży - ma już dwie dziewczynki, i ona jest spełniona, natomiast mąż marzył o synusiu i udało mi się ją nakusić na jeszcze jedna próbę - no i termin na na 8.04 była teraz na usg i...... będzie synuś :-D mąż nawet zaczął prasować hihihi oj ci faceci, chcą synusia, a za córeczkami szaleją (u nas tak jest) pozdrowionka :-) spokojnej nocy mamusie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to gratulacje!!! super jak ci tak dobrze idzie! a masz jakąś specjaną dietę czy tylko mż? ja mam problem niestety ze schudnięciem, brałam kiedyś tab. hormonalne bo miałam guzy w piersi i od tego czasu to nawet 1 kg w dół to masakra :-( całuski dla Nikosia :-) kupliście już to śliczne łóżko dla małego? pa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ollka..hmmm nie rozumiem tochę Twojego wpisu? Może wyjaśnij co się stało? RAczej nie ma tutaj wzajemnej adoracjii tylko uśmiech dla każdej z nas , że można podzielić się dobrą jak i złą wiadomością... zawsze trochę lpeij robi się.! Szczęśliwa Mamo.. Gratulacje! ;) Szćżęściara super ..wyjaz przyda się Tobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bozinko a powiedz mi jeszcze czy na nasze maluchy tez przxysluguje walizka czy nikoska musze spakowac do swojej. A lozko juz jedzie moze dzis lub jutro juz dotrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidus dzieki za linki - wozek ekstra! Szkoda, ze nie mam takiego w domu :):) Szczesciara - niezly prezent;) U mnie sprzatanie po remoncie, dobrze ze jutro mam wolne, to sobie spokojnie dokoncze porzadki:) Michala jakby nie bylo podczas tego balaganu - az jestem w szoku!!! Sa tez zmartwienia, ale o tym napisze innym razem, bo jakos nie mam nastroju Milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mamunie :-D ja oczywiście wieczorkiem, bo w ciągu dnia nie mam czasu włączyć kompa, bo albo Tomcio albo Martynka, więc mam chwilkę jak śpią. Szczęściarko - Nikoś nie ma ukończone 2 latka, więc bilet ma darmowy, tzn. ma miejsce na twoich kolanach w samolocie, ale pomimo, że ma bezpłatny bilet to go ma, bagaż dopuszczalny to 20 kg na osobę ale musisz zapytać w biurze czy na Nikosia też masz te 20 kg, bo nie jestem pewna. możesz oczywiście zabrać wózek, którym jedziesz pod samolot i zazwyczaj odbierasz go jak wysiadasz z samolotu albo jest razem z bagażem na taśmie - jest to różnie. my zapakowaliśmy paczkę pampersów do bagażnika wózka, bo inaczej to zajmuje pół walizki. Liduś :-D Andziar - powodzenia w sprzątaniu :-) ajj zazdroszczę takiego grzecznego synusia - bo moje skarby to żywe srebro ;-) niech szybko uciekają wszystkie twoje zmartwienia - powodzenia :-) zmykam mamusie piszcie do nas!!!! tak miło was czytać!!! papa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liduś - udanego wyjazdu!!! baw się dobrze :-) mamusie co u was?? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka121
Moja droga my to chyba poczukujemy ubranek 92-98 i do góry ehhehe ale oczywiscie nie wszystkie;)::):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie swietuja Andzejki?? w takim razie miłej zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) U nas sobotka deszczowa , w domku. Oluś był grzeczny:) Inaczej było w sklepie heheh..zwariował:) Dziewczyny póxniej napisze jakie maiłąm andrzejki..teraz ide chyba spaccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccc Buziaki NIE MARTWIĆ SIĘ NICZYM MOJE DROGIE!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perelka70
pustki,pustki.....:( czyżby wszystkie porządki przedświąteczne zaczęły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perelka35
to wyżej to ja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(, oj nie dobrze, już jednej strony na tydzień nawet nie zapisujemy, bardzo źle, wygasamy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak znikamy:O chyba mamusie nie mają czasu albo chęci na pisanie, szkoda:O u nas wszystko w porządeczku:), magdusia rośnie, broi i układa puzzle już super:) na jutro kupiłam jej nowe;), za tydzień jedziemy z nią na pierwszą jej w życiu choinkę zakładową;) mąż nalegał by z nią jechać, ha ha ha ciekawa jestem jej reakcji:) a za 3 tyg lecimyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy:) do mojej siostruni:D z dzidziusiem chyba oki, czuję się już znacznie lepiej, w poniedziałek idziemy na wizytę to zobaczymy co i jak:) mam nadzieję, że ten drugi lekarz też powie, że to synek:), ruchy już czasami czuję, tak mi się wydaje;) poza tym wszystko oki:) mamusie piszemy please!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki. Chora jestem. Na zwolnieniu w domu siedzę. Jedyny plus tego wszystkiego to to że mam Marcinka przy sobie. dziś na obiadek zrobiłam mu kluseczki kładzione z serka jajka i mąki. Posypałam cukrem i polałam smietanką. jak śliczne bardzo mu smakowało polecam :))) Szczęśliwa mamo oby ten boy się potwierdził ponownie :))) JUTRO MIKOŁAJ :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×