Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

hej dziewczyny nie by tutaj wieki.................... ale czas leci,,,za moment nasze dzieciaczki skoncza 5 lat:) u nas ok.. olek rośnie, jest maniakiem liczenia :) , angielksiego ...rozwija się wspaniale.... jesli chodzi o rodzinkę to hmmm szkoda ale zejscie nie powiodło się,,,, a ja... od 2 lat pracuje , Olo chodzi do przedszkola trzeci rok ...jest ok............................. teraz jestem na zwolnieniu wiec zajrzalam : ) bo tak to nie wiadomo kiedy ciemno robi się na dworzu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny nie by tutaj wieki.................... ale czas leci,,,za moment nasze dzieciaczki skoncza 5 lat:) u nas ok.. olek rośnie, jest maniakiem liczenia :) , angielksiego ...rozwija się wspaniale.... jesli chodzi o rodzinkę to hmmm szkoda ale zejscie nie powiodło się,,,, a ja... od 2 lat pracuje , Olo chodzi do przedszkola trzeci rok ...jest ok............................. teraz jestem na zwolnieniu wiec zajrzalam : ) bo tak to nie wiadomo kiedy ciemno robi się na dworzu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ale tu cisza..... a my dzis po imprezce:) moja Kinga nalezy do najbardziej imprezowej grupy w przedszkolu hihiih bo rodzice lubią sie bawic jak nie jakies urodzinki to luźne spotkania no i dzis Halloween party mieli:D:D było suuuuuuuuper dzieciaki wymęczone i wybawione...ehhhhhhh szkoda ze my juz tak nie możemy sie bawic, chociaz i dla rodzicow było dzis troche atrakcji : piszcie dziewczyny, szkoda aby temat umarł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, Fajnie, ze jesteście i się odzywacie. Moja Oliwcia też uwielbia chodzić do przedszkola. Jak w tamtym roku co dziennie był płacz, tak teraz nawet ja mam urlop to woła do przedszkola. Po dwa razy w tygodniu ma gimnastykę, religię, angielski. Dodatkowo chodzi prywatnie do szkoły językowej, szybko łapie, nawet ja sie przy niej douczam, bo ciagle mnie pyta o jakies dziwne słowa i sprawdzam od razu :) Nadal jest jedynaczką i pewnie tak zostanie ;) W piątek idziemy na urodziny do jej kolegi z przedszkola i jakbyście się odezwały przypadkiem na forum to napiszcie co na czwarte urodziny chłopcu mozna kupić, bo ja głównie kucyki kupuje ;) Pracujemy z mężem tam gdzie pracowalismy. Zaczelismy budowę domu, ale o tym to mozna książkę napisać. Mnóstwo nerwów i kasy póki co :) Pocieszam sie , ze juz cos widać, bo przez rok to tylko biegalismy i wydawalismy kasę w urzędach :( Pozdrawiam i piszcie Ja tez obiecuję :) lidka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, Fajnie, ze jesteście i się odzywacie. Moja Oliwcia też uwielbia chodzić do przedszkola. Jak w tamtym roku co dziennie był płacz, tak teraz nawet ja mam urlop to woła do przedszkola. Po dwa razy w tygodniu ma gimnastykę, religię, angielski. Dodatkowo chodzi prywatnie do szkoły językowej, szybko łapie, nawet ja sie przy niej douczam, bo ciagle mnie pyta o jakies dziwne słowa i sprawdzam od razu :) Nadal jest jedynaczką i pewnie tak zostanie ;) W piątek idziemy na urodziny do jej kolegi z przedszkola i jakbyście się odezwały przypadkiem na forum to napiszcie co na czwarte urodziny chłopcu mozna kupić, bo ja głównie kucyki kupuje ;) Pracujemy z mężem tam gdzie pracowalismy. Zaczelismy budowę domu, ale o tym to mozna książkę napisać. Mnóstwo nerwów i kasy póki co :) Pocieszam sie , ze juz cos widać, bo przez rok to tylko biegalismy i wydawalismy kasę w urzędach :( Pozdrawiam i piszcie, bo rzeczywiscie szkoda, żeby umarł. Za chwile mamy 5-te urodziny maluchów, bo istnienia trochę wiecej !!!!! Ja tez obiecuję :) lidka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa własnie, juz sie nie odchudzam, schudłam do 54,5 kg i juz mnie znajomi pytają czy jakies problemy mam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liduś ja też bym bardzo chciałą schudnąć, możesz przypomnieć co robiłaś, co jadłaś?? Od razu dodam, ze na cwiczenia fizyczne nie mam czasu (mąż wyjechał na pół roku a ja z 2 zostałam sama). Co do budowy, to znam ten temat, my od pół roku mieszkamy w swoim nowym domu, ale jeszcze nie wszystko wykończone :( a kasy multum....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZAGLĄDAM Z CIEKAWOŚCI czy topik jeszcze istnieje...a tu szok :o No proszę jaki ruch:) To ja również się melduje:) U nas czas płynie dalej od choroby do choroby....niestety....juz jestem zła na wszystko....nic mu nie pomaga:( do tego wchodze do sali przedszkolnej po Szymka a on spocony siedzi przy stoliku tuz pod otwartym oknem :( no po prostu udusiłabym te mądre kobiety),kiedyś przechodzę (pracuje w tym samym p-lu tylko w innej grupie)a dzieci z Szymka grupy idą na spacer to zatrzymałam sie żeby im pomóc....mój Szymek ubrany....chciałam mu chustkę zawiązać patrzę a on pod spodem ma bluzkę z krótkim rękawem -bo sam się ubierał to panie nie sprawidziły czy dobrze!!!!!nosz kuuuuuu......:/ i widzicie same...babsztyle specjalnie chyba tak robią aby dzieci chorowały :(taka bezmyślność!!!! co do mnie....to po staremu pracuje......mieszkamy już rok w nowym mieszkanku i super się mieszka tylko dziura straszna ze szok! co do drugiego baby to będzie plan w przyszłym roku realizowany:) bo teraz idę na studia podyplomowe na aps w warszawie.:) i kończę awans na mianowanego więc....jeszcze troszkę Szymon poczeka....:) Co do prezentu dla chłopca: buzz z toy story bakugany klocki lego hot wheelsy zmieniające kolor w wodzie(hit u nas ostatnio) samochody z kolekcji cars :) gry planszowe(100 gier w 1) samochody zdalnie sterowane oczywiście wszystko zależy od środków na to przeznaczonych;) pozdrawiam was :)tzrymajcie się ciepło.....pomimo tej ciemni na dworze:)pa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze również jestem zainteresowana jak szybko stracić zbędne kg:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE Dzieki za pomysły z prezentami. Kupilismy figurkę z Toy Story, ale oczywiscie nie pamietam nazwy :) Poszłam taka sierota do Smyka i w ogóle nie wiedziałam na co patrzeć dla chłopca, żeby było fajne :) Ale koleżanka mi własnie podpowiedziała, ze z Toy story albo cars, z tym , ze z cars nie było wyboru. Urodziny były super. Koleżanka zaprosiła 14 dzieci w tym 8 z przedszkola, a ze z kolezanką sie przyjażnimy długo to poszłam z mężem na te urodziny i wróciliśmy po północy. Oliwia spała w sobote do 1.30 po południu!!! Ale było superowsko!!!! Co do odchudzania to ja dwa miesiące po prostu mało jadłam i słodycze też odstawiłam. Nie cwiczyłam też, bo ja leń jestem. Jedynie jakieś hulahopy... Rano jak wstałam wypiłam w domu szklanke przegotowanej wody. O 10tej dwie kromki Wasy albo ryżowe kromki z wędliną, albo serkiem białym, pomidorem, dżemem itd. Koło 13-14 tej jogurt albo płatki owsiane o 17-tej w domu obiad.... ziemniaki albo kaszę z mięsem (obojetnie jakim, tu nie wymyslam odchudzającego ) Potem już nic, a jak umierałamm z głodu to kabanoska, albo jabłko W ciągu dnia pije dwie kawy rozpuszczalne z mlekiem i z 5 szklanej wody mineralnej. Nie jadłam czekoladek, chipsów. Chyba, ze u rodziców i znajomych ciastko dla świetego spokoju... A teraz jem tak jak jadłam bo uwielbiam te ryżowe chlebki i płatki owsiane :)) Ale co raz czesciej pozwalam sobie na słodycze :( Póki co nie tyję, waga w miejscu stoi raczej Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bejka, ja Mateusza nie posyłam wcześniej do szkoły. W sumie to miałby 5 lat i 8 miesięcy gdyby poszedł w przyszłym roku do szkoły. Niech sobie jeszcze poużywa dzieciństwa :) Witamy ponownie w gronie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :D moja mała pójdzie do szkoły, gdzie są tylko klasy 1 - 3. Jest to budynek po przedszkolu, więc trochę z tym fajnie. ale ten czas mija, dopiero nasze dzieci rodziły się, zaczynały chodzić, pierwsze ząbki, a tu już temat szkoły zaczynamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podajcie jakieś propozycje na prezent dla chłopca. Ja jeszcze nie mam nic dla Mateusza a potrzebuję na urodzinki i na gwiazdkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My kupiliśmy robota na pilota.....były w realu w gazetce promocyjnej są:)za 90 zł w tym wieku wielkim zainteresowaniem cieszą się również wszelkie skocznie hot wheels ala doktora szkieletora :)czy coś takiego...i hot wheelsy zmieniające kolory....dzieci lubią w tym wielu bardzo eksperymentować.... za względu na częste podróże myślałam również o konsoli przenośnej ale nie psp za 700 tylko takiej za 120 zł z 100 grami wgranymi... http://allegro.pl/overmax-100gier-kabel-a-v-nowa-wys-24h-najtaniejss-i1359327978.html i coś takiego znalazłam http://allegro.pl/100-x-lepsze-niz-mata-do-tanczenia-tanca-prezent-i1349229301.html dobrym pomysłem jest instrument muzyczny :)rozwijamy talenty...:) największy hit dla 5-latków to bakugany i germity czy coś takiego to całe kolekcje ale musisz wiedzieć że często wywołują agresywne zachowania,walki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwa mamuska i tak
Niestety nie pamietam juz swojego nicku sprzed 5 lat prawie :/ ale zajrzałam z czystej ciekawosci :) sporo znajomych dziewczyn nadal sie ty loguje to bardzo miłe nie sadzilam ze po 5 latach nadal ktos tu bedzie widze ze poprzedni topik sie rozpłynał szkoda chetnie bym sobie wspomniala poczatki zmagan :) szybko mineło te pare lat Dzis moja Juleczka ma juz prawie 5 lat jest strasznie rozbrykana jak na dziewczynke niestety przedzkole do którego uczeszczala zostalo zlikwidowane koszty i tak były wysokie dzis siedzimy w domku razem i razem uczymy sie j ang bo planujemy opuscic nasz kraj i wyjechac do meza do Norwegii troszke obaw czy mala sie tam za klimatyzuje ale jak nie zaryzykujemy to sie nie dowiemy :) Pozdrwaiam wszystkie mamy no i musze nadrobic czytanie a troche tego widze jest :)) Julcia 12,01,2006 3750 kg 56 cm :) (21:37)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona85
znalazłam na stronie 5 tabelke wiec nick juz wiem jaki byl nie wiem tylko czy pamietam do niego dane no nic zapisze sie pod podobnym i chtnie czasem zajrze co u was słychac :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Iwonko:) Super że coraz więcej kobietek tu zagląda jest szansa że nie "umarniemy"jak to mówi moje dziecko:) No 5 lat to dużo....szkoda że cześć naszych postów została skasowana:)ta najlepsza o akcjach porodowych :)niczym triller:) Buziaki... idę dziś NA PRZEDSTAWIENIE JASEŁKOWE DO SZYMONA JEST JÓZEFEM:):) CIEKAWE.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny patrzcie ile nas kiedyś było...5 lat temu Agnes76 - 30.08.2005 - Bartus Suzinka - 22.12.2005 - Mateuszek Aga - 26.12.2005 - Maksymek Dodi1977 - 27.12.2005 - Dawidek Mmarta - 28.12.2005 - Dagmara Bejka - 29.12.2005 - Bartoszek Mojpka - 31.12.2005 - Zuzia Szczęściara24 - 02.01.2006 - Nikodem Agnes - 02.01.2006 - Kevinek Lulka - 03.01.2006 - Maja Pola6 - 04.01.2006 - Staś Marla - 04.01.2006 - Szymuś Omka - 04.01.2006 - Wiktorek Perełka35 - 05.02.2006 - Kinga Zapka - 09.01.2006 - Mateuzek Andziar - 09.01.2006 - Michałek Bozina - 10.01.2006 - Martynka Luli - 10.01.2006 - Tobiasz Lidka - 11.01.2006 - Oliwia S.mama - 12.01.2006 - Magdalenka Iwona85 - 12.01.2006 - Julcia Okla - 14.01.2006 - Lena Justyna83 - 16.01.2006 - Patrycja Aneczka - 17.01.2006 - Antoś Justka30 - 19.01.2006 - Ola Rayuela - 20.01.2006 - Ignaś Mama_23 - 20.01.2006 - Martusia Nikolet - 23.01.2006 - Oliwia Syjka - 24.01.2006 - Kamilek Ziomka - 25.01.2006 - Marcinek Sheena - 26.01.2006 - Piotruś Gosbej - 27.01.2006 - Olek Alienka - 30.01.2006 - Nikolka Kashia - 30.01.2006 - Julcia Egipt - 31.01.2006 - Amelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----------( ---------) \ --------/ , ( --------\ ) / ---- .--Y--. ----|-----| ----|::....| ----|::::..| ----|:: ). ,( ----|:.( : ) ----. . .._ ----.__.- . -.__. --;;;----( : );;; ;;;-----)_.; ;._(----;;;; -;;----;---;;;------;;---;----;;; ---;;;----;;;----;--;;;----;---;;; ----;;;;-;;;-----;----;;-;;;;;;;;; -----;;;-;;;;----;-----;;------;; -------;--;;;;;---;--;;;; --------------;;;----;; ----------------;;;;--;; ------------------;;;;;; -------------------; Niechaj magiczna noc Wigilijnego Wieczoru, Przyniesie spokój i radość. Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia, Żyje własnym pięknem. Życzę Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia i niech spełniają się wszystkie marzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny Normalnie znalazłam Was dziś na pierwszej stronie :))) jestem dumna po prostu :) Jest tak dzień w środku zimy Pachnący barszczem , choinką Wesołych świąt sobie życzymy Karmiąc się szczęścia drobinką. Nadzieja wchodzi w nasze progi Miłość otwiera ramiona Dzień wszystkim nam drogi Radość smutek pokona. Pierwsza gwiazdka zaświeci Życzliwość z uśmiechem się splata W świat kolęda poleci Wiara do serca wkracza. Przystańmy więc na chwilę Nadzieja niech przetrwa rok cały Uśmiech króluje codziennie, A wiara niech kruszy skały! Wesołych i zdrowych Świąt dla Was, dla Waszych dzieci i rodzin*** Oli już śpi a jutro przyjdzie do niej Mikołaj :) Zażyczyła sobie cały zestaw barbie w świecie mody -barbi, kena i pałac :) Piszcie piszcie buziaczki lidka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Betlejem mieście Zbawiciel się rodzi, Niech się Wam mili, Najlepiej powodzi. WESOŁYCH ŚWIĄT DLA WSZYSTKICH !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. 🌼 Wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku Wam życzę 🌼 U nas Nowy Rok nie zaczął się pomyślnie....Szymon najpierw zapalenie oskrzeli potem jednodniowy ala rota wirus a teraz zapalenie zatok :( he i co już biedny nie może wytrzymać w domu :( skąd ten katar się bierze to ja nie wiem :( to tyle u nas.....ja chcę wakacji ii te dni takie nijakie i pochmurne :(nie ma jak słońce :) :D A CO U WAS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też chcę wakacji :) już mam zamowione wczasy nad morzem :) a my dzisiaj świętujemy 5 latek Magdusi :) marla moje też wiecznie chore, mam dość już czasami .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez już rezerwujemy wakacje na Chorwacji....nie mogę się doczekać...słońce...plaża i pełny luzzzzz...... jeszcze pół roku :) ❤️sto lat dla Magdusi ❤️ 5 lat to nie byle co....:D a co sz.Mamusiu myślisz o najnowszych rozporządzniach m,in dotyczącego pomocy psych -pedagogicznej i reszty:( ja testem załamana :( buuuu trzeba uciekać z budżetówki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×