Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

marla ja jestem też załamana, byłam na tym szkoleniu i jestem pełna obaw :(, niedługo będzie tak, że my będziemy nocować a dzieci będą do rodziców szły tylko na weekendy :(. Załamka dosłownie. Najgorsze, że ja nie widzę siebie w innym zawodzie. nie podoba mi się też, to, że moja mała ma iść jako sześciolatek do szkoły :( z chęcią bym ją jeszcze zostawiła w przedszkolu. Chyba jej załatwię zaświadczenie z ppp i będą dla niej tworzyć za rok PDW albo IPET ;) dzięki za życzonka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marla- gdzie rezerwujecie? kurde chciałabym zobaczyc Chrwacje ale jakos zawsze cos odwlekamy....zawsze wygra samolot i albo Turcja albo Grecja jakos zawsze problem odleglosci i czasu.....adzieci coraz starsze i może i moja da rade... a nie ukrywam ze koszt w tym roku ma dla nas znaczenie, wolałabym cos taniej:) ja juz tez chcę ciepło, wiosenke lub lato a nie tą pluche i wiecznie katar lub kaszel jest ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My chyba w tym roku pojedziemy do Duce.Najlepsze plaże dla dzieci...piaszczyste......troszkę więcej ludzi niż w Lokwie (gdzie byliśmy w ubiegłym roku)ale da się przeżyć ;) Szymon mój bez końca pyat no kiedy już jedziemy na tą chorwację:D A PODRÓŻ JAK DLA DZIECI SAMOCHODEM WCALE NIE TAKA ZŁA.... są przenośne odtwarzacze dvd, laptopy,psp przenośne dzieci nie musza się nudzić......można przenocować na Węgrzech....my tak planujemy teraz .... ale w ubiegłym roku...Szymon wytrzymał do Słowacji gdzie zjedliśmy kolacje a potem spał całą noc i dzień obudził się na Chorwacji z pytaniem...o już jesteśmy ;)? pozdrawiam cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem............zagladam :) u nas ferie i...........ospa w przedszkolu plus zapalenie oskrzeli, więc dzieci z 12 na grupe tylko 5 szt...ale Kinga dzielnie daje rade....ospe juz miała a reszta jakos ją omija:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas też ferie i zapalenie oskrzeli.....stawialiśmy bańki :) pomogło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnylut
chyba w budżetówce nie jest tak zle skoro Was stać na wakacje w Chorwacji !!! i to co rok ! nie biadolcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do czerwonego/-ej a wiesz pod względem wakacyjnego jest rewelacja!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a swoją drogą komuś musi się nudzić żeby czytać obce posty i je studiować.....;) współczuje......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhaaaha
no widzisz Ty musisz sie męczyc z cudzymi bahorami a ja mam czas w pracy na czytanie obcych forów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna24
hejka dziewczyny.Po 6 miesiącach bez internetu wracam . wszystkim naszym 5-latkom wielkie buziole. Amelci wypadły już 2 mleczaki , jeden stały wyrósł . Muszę z nią iść do dentysty bo wydaję mi się ,że na jej slicznych ząbkach pojawiła się mała dziurka albo próchnica. Pozdrawiam kochane i do przeczytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhaaaa
dziekuje :-) juz nie bede Wam przeszkadzać nie wiem po co to robiłam, moze z zazdrosci że kogoś stac na wczasy w Chorwacji a mnie nawet na bilet w jedna strone nad morze..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna24
hejka dziewczyny. CO tam u Was?? U nas upalnie. Amelka po powrocie z przedszkola by tylko na dworze siedziała. Ostatnio zapisała się do biblioteki . Pomału uczy się łączyć litery w sylaby. Aż mi trudno uwierzyć ,że ma już 5,5 roku. Zresztą Maciek ma już prawie 2 lata. Maciek ciągle biję ,zaczepia Amelkę . Przechodzimy etap buntu . Straszny bunt. Amelka w porównaniu z bratem była cudnym , grzecznym dzieckiem :):) pozdrawiam i :kwiat: z okazji Dnia Dziecka:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna24
zaglądam . Jutro nasze maluchy idą pierwszy dzień do zerówki. Kiedy to minęło?? Odzywajcie się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesciara25
witam wszystkie mamy zagladam tu od czasu do czasu ale nic nie pisze bo i nic sie nie dzieje. Ale musze sie wam pochwalic , ze maxymalnie za 3 tyg przyjda na swiat moje coreczki. Nikodem nie moze sie juz doczekac , caly czas pyta. kiedy urodza sie te nasze laski. oczywiscie dziewczynki tez sa dziecmi z in vitro. to miala byc 4 ostatnia proba. caly czas mowilam , ze na 30 -ste urodziny urodze sobie corke. a tu prosze , beda az 2 Lilianka i Michalinka pozdrawiam was goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :)) fajnie ze zagladacie :)),mam nadzieje ze nie tylko my i ze mozemy jeszcze popisac ze soba. Szczesciara GRATULACJE :)) Napiszcie jak wasze dzieciaczki w szkole (zerowce) sobie radza. Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozina123
już dawno nie zaglądałam na nasz topik a tu taka niespodzianka ............ szczęściarko serdeczne gratulacje !!!!!!! a ja o Tobie niedawno myślałam i proszę myślami Cię sprowadziałam dużżżżżooooooo zdrówka dla Ciebie i dziewczynek i Nikosia powodzenia i szybkiego rozwiązania!! daj znać jak się czujecie serdeczne pozdrowienia dla wszystkich mamusiek i dzieciaczków Bożena :-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u nas wszystko w jak najlepszym porzadku. Dzis bylam na usg i 36 tyg Lilianka wazy 2600 i michalinka 2500. jedyne co mnie martwi to to,ze nikos po 3 dniach w przedszkolu sie przeziebil. Wiec teraz walcze z jego katarem. Aby do dnia porodu udalo nam sie je zwalczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Przede wszystkim szczęściara25 gratulację:) u NAS Amelka tez już zaliczyła katar , gorączkę i dwa dni w domu. Dziś z tego tytułu oberwało mi się od wychowawczyni ,że dziecko tak w kartkę chodzić nie może . Widocznie choroba i wizyta na lakowaniu ząbków (DZIŚ), nie są dopuszczalne. Amelka trochę się bała dentysty , nie podobał jej się "kwaśny kisiel" do lakowania ząbków.Byłam z nią w gabinecie , by trochę ją hamować w uciekaniu z fotela. Było lepiej niż poprzednio , bo wtedy nawet buzi otworzyć nie chciała. Wypadło jej już 5 mleczaków . Nosi okularki ma +1,5 .Dziś je zostawiła nisko i Maciej je zniszczył (powyginał i urwał uszy).wściekłam się , ale cóż mogę począć muszę wygospodarować i zrobić nowe.Chodziłam z nią od urodzenia na kontrolę do okulisty i w ciągu roku nam wyszło szydło z wora. Amelka też zrobiła się pyskata.W przedszkolu i teraz w zerówce anioł a w domu już niekoniecznie.Maciek uczy się od niej brzydkich zachowań i jego bunt dwulatka to kongo na kółkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziar
Szczesciara - gratulacje!!! Muszę się Wam pochwalić mamuśki - u nas też powiększy się rodzinka, w lutym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie nasze mamuśki..... Widzę żę się "ostro" ruszyło ze staraniami o dzidzie..... Gratulacje ❤️ U nas starania dopiero w marcu..... Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perelka35
hejka:) szczęściara wszystkiego naj!! u nas super Kinga zalicza zerówke , a ze znów zmiany i przesuneli znów o 2 lata pojscie do szkoły 6-latkow to Kinga łapie sie na "ruletke" wcześniej do 1 klasy czy ponownie zerowka bo nie ma obowiązku do 1 klasy no i jednak idzie, bardzo odstaje od rówieśników, znaczy na plus, sporo czyta , narazie drukowane ale daje rade, chodzi na angielski i ma postępy duze, namiętnie ogląda Było sobie życie i wszystko o Dinozaurach to jej pasja, ale z tego powodu też klopoty bo potem opowiada dzieciom np.o układzie krwionośnym i sercu a te śmieją sie z niej...ale generalnie daje rade , nalezy ja to sie mówi do tych rządzących i bystrych, ale pyskata jest też bardzo, przynosi odzywki ze szkoły takie że uszy małe :( i na dodatek jest jedna z wyższych w klasie bo ciuszki na 122/128 jej kupuje noga 30 cm...kurcze wszystkie moje córki takie duze tylko ja z metra cięta :P a co u szczęsliwej mamy? a ciekawe co u naszego wcześniaczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesciara25
Witam A wiec moje gwiazdy przyszly na swiat w 36 tyg i 2 dni.czyli 15.09 liliana wazyla 2200 a michalina 2500. i caly czas ta roznica sie utrzymuje.W szpitalu bylsmy tylko tydzieni i przez zoltaczke , bo dziewczynki sobie swietnie radzily na neonatologii lezaly tylko 2 dni na obserwacji. jezeli chodzi o nikoska, to jest to jajlepszy brat na swiecie, taka roznica wieku jest super. jak jetesmy w sklepie i on daje ktorejs butelke albo smoka to ludzie sie ogladaja. jedyne co przy nich nie robi to nie podnosi i nie przewija. a tak jest moja prawa reka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniar21
szczesciara super! Masz dwie coreczki:) fajny zestawik z Nikusiem. Ja mam termin na 15 lutego - też ma być dziewczynka, czyli Michał będzie miał siostrę ;) Napisz czasami co u Was Pozdrawiam i gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×