Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

figlarna wracaj szybciutko do zdrowia. Najgorszy to chyba ten pobyt w szpitalu, nie? Nie dosyc ze sie czlowiek naslucha to jeszcze Ci dali takich towarzyszy niedoli :) dobrze ze tylko 1 nocka.pozdrawiam a Ty Szczesliwa staraj sie tam mocno :) Trzymam kciuki.Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Figlarna trzymaj fason, i bez takich zartow tu u nas, bo ty bedziesz ok ale za to my bedziemy na kardiologii. Wlasnie przeslalam zdjecia siostry z jej porodu, a ona stwierdzila , ze z jej perspektywy to inaczej wygladalo. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesciara wlasnie obejrzelismy z Michalem zdjecia Nikosia.Niezly as.Widze ze ze smoczkiem sie nie rozstaje.U nas tez jest problem, zeby mu go zabrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szcześciara ale super zdjęcia:D pasuje ci dwoje dzieci:D musicie postarać się o taką Nelkę:D a my na szczęście jesteśmy już bez smoczka 2 miesiące, wczoraj minęło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno mnie nie było, dziewczynki dużo zdrówka, ja też chora, ale nie tak poważnie, mam anginę ropną, fuj.., ale cóż kuruję się antybiotykiem Justyna zdrówka dla Ciebie i Patusi 🌼 figlarna 🌼 Dziś mój syneczke skończył 17 miesięcy i dał się we znaki, nie mogłam go uspać, bo ciągle ktoś przeszkadzał, albo wpadał na chwilę, a to telefon. Jak zaczał krzyczeć, to aż zwymiotował, dopiero potem padł :( Po obiadku idziemy na błonie siedleckie, będzie impreza z okazji 470lecia powstania naszego miasta. Niestety na koncerty nie zostaje, bo JEST set ma być, ale dopiero około 22, a nie mam z kim zostawić małego, ale może z innych rozrywek skorzystamy :D pozdrawiam serdecznie Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
zapka dziekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapka no coz, tabelka gdzies przepadla w na to wychodzi, ze w tym samym dniu urodzilysmy nasze skarby:)Buziaki dla Was i dla Ciebie jeszcze jeden, zebys byla zdrowa;) Synus spi, ja troche ogarnelam bo ostatnio jakos ciagle mnie w domu nie ma przez ta pogode.Przychodze, zeby maly sie wyspal i wtedy robie szybko jakis obiad.Dzis bylismy na zakupach w realu, bo mi sie juz wszystko konczy zaczynajac od pampersow, ktorych rano O ZGROZO! mialam tylko dwie sztuki.Maly byl bardzo grzeczny:) Pa Ps - jutro szkola:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
ja jutro tez mam szkołe i egzaminy a mi się uczyć nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes76....30.08.2005...Bartuś www.bartekarturek. bobasy.pl Jagoda.....17.12.2006...Wiktoria i Oleńka pl. Suzinka.....22.12.2005...Mateuszek www.mateuszekp.bobasy.pl __Aga.......26.12.2005...Maksymek www.agarost.bobasy.pl dodi1977....27.12.2005...Dawidek www.dawidek2005.bobasy.pl MMartaa....28.12.2005...Dagmara www.martaa.bobasy.pl Bejka........29.12.2005...Bartosz www.bartosz1.bobasy.pl Mojpka..... 31.12.2005...Zuzia Szczęściara02.01.2006...Nikodem www.szczesciara.bobasy.pl agnes__.....02.01.2006...Kevinek www.kevinus.bobasy.pl lulka79.......03.01.2006...Maja www.majciamat.bobasy.pl Pola6.........04.01.2006...Staś http://stasiunio.spaces.live.com marla.........04.01.2006...Szymuś www.szymunio.boba sy.pl Omka.........04.01.2006....Wiktorek www.wiktor.dabrowka.com Perełka3.....05.02.2006...Kinga www.perelka.bobas y.pl Zapka.........09.01.2006...Mateusz www.mateos.bobasy.pl Andziar.......09.01.2006...Michałek www.andziar.bobasy .pl Bozina........10.01.2006...Martynka www.martynka2006.bobasy.pl luli.............10.01.2006...Tobiasz Lidka.........11.01.2006...Oliwia www.oliwia2006.b obasy.pl s.mama.......12.01.2006...Magdalena www.magdalenkacz.bobasy.pl Iwona 85......12.01.2006...Julcia Okla...........14.01.2006...Lena justyna83....16.01.2006...Patrycja www.bpatrycja.bobasy.pl Aneczka......17.01.2006...Antoś Justka30.....19.01.2006...Ola Rayuela.......20.01.2006...Ignas www.gorak.vel.pl mama_23.....20.01.2006...Martusia www.martusia.babies.pl NIKOLET..... 23.01.2006...Oliwia www.nikolet.bobasy.pl syjka..........24.01.2006...Kamilek www.kamil2006.bobasy.pl Ziomka........25.01.2006...Marcinek Sheena........26.01.2006...Piotruś www.l.stelmaszczyk.dolsat.pl/peter Gosbej........27.01.2006...Olek www.gosbej.bobasy.pl Alienka........30.01.2006...Nikolka kashia.........30.01.2006...Julcia www.juliaulikowska.bo basy.pl egipt...........31.01.2006...Amelka www.amelusianiusia .bobasy.pl figlarna mężatka24....31.01.2006.....Amelia.........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkleiłam troszkę zdjęć na bobasach, ostatnio robiłam Mateuszkowi bloga na smykach :), troszkę czasu to pochłonęło... jeśli chcecie zobaczyć zapraszam http://www.mateos.smyki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dla Martynki i Tobiaszka dziś składamy🌼🌼🌼 dla Wszystkich zaległych 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!! gdzie sie podziewacie?? spacerki pewnie bo piękna pogoda:):) Figlarna bardzo mi przykro z powodu szpitala! 🌼 Zapka synuń śliczny. 🌼 Szczęsliwa Mamo moja dzidzia też sama zaypiała ,a teraz odkąd wyszlyśmy ze szpitala to tylko na rekach . nie musze jej bujać ale trochę ponosić i ona usypia mi na ramieniu. kurcze a ja mam dość!!!!!!!!!! jestem już strasznie zdenerwowana i przybita. Patunia 3 tygodnie temu wyszła ze szpitala . do domu dostała jeszcze antybiotyk ,ktory brał póżniej 5 dni...a dzisiaj znów ma katar. jestem przerażona ponieważ u niej wszystko zaczyna się od kataru CZY WASZE MALUCHY TEŻ TAK CHORUJĄ?????? pomóżcie bo ja osiwieje.:(:(:(:( podałam już zyrtec, calcium...noi czekamy czy przejdzie czy nie? już nawet nie wierze w to że katar minie bez antybiotyku. co jeszcze mog ępodać co pomaga waszym dzieciom??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna ja jestem, ale nie pomoge w chorobac.Moj Michal jeszcze nie byl nigdy na antybiotyku.Zawsze jakos udalo nam sie wyleczyc go bez. Napiszcie jak wyglada wieczorne jedzenie Waszych dzieci.Moj maly od jakiegos czasu kategorycznie odmawia wypicia wieczornego mleka.Ciagle walki, aby wypil choc troche i wylewanie butli mleka do zlewu.Mam dosc.Dzis przegotowalm mu mleko 3,2 i dodalam troche kakao.Wsadzilam w kubek slomke, zeby bylo z jajem i tez sie wypial! Wkurzona poszlam do kompa i kazalam mojemu mezowi wlewac wode do wanny.Za 5 min maz przychodzi z pustym kubkiem:) Mowil, ze poprostu maly sam zadecydowal, ze teraz sie napije i wypil wszystko:) Ciesze sie, bo ostatnio taki niedojedzony bez mleka budzil sie dosc szybko rano i wolal \"am\";) A!Jesli chodzi o kolacje to tez musze sie nakombinowac, bo maly nie przepada za chlebem, wiec odpadaja kanapki, a nie mam juz pomyslow co mu robic.Moze podpowiecie i podacie swoje pomysly na zapchanie malego zoladka:) Troche poszperam na allegro i ide spac.Jeszcze 2 tygodnie i wakacje:) A w sobote 23 czerwca jedziemy na wesele:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziar ale mi miło :) dla Michałka ❤️ kiedy był mój siostrzeniec 2 letni to jak ja krzyczałam Magdulek to on za mną Madulek i tak fajnie to wyglądało:) moja mała ma ubogi zestaw, 2 razy mleko rano i wieczorem, zupka w południe, deser owocowy lub świeże owoce i różne przekąski, troszkę chleba, wędliny, serka żółtego, ciasteczka, chrupki i do tego sok, herbata. justynka ja nie pomogę bo moja chorowała tylko raz, dostała antybiotyk i przeszło. katarek ma bardzo rzadko. my praktycznie całe dnie na podwórku, a za 2 tyg wakacje, moje upragnione :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajnie..jak ja bym chciała żeby Pati nie chorował. Patrycja pierwszy raz była na antybiotyku jak miała 4 tyg. miała już wtedy zapalenie gardła, i od czego ?? nie wiem? jest napewno uczuleniowcem, może to te pylki, bo co jakiś czas wychodza jej na buzi takie małe krostki. i to właśnie wtedy gdy jest duże pylenie. wiem że można zrobić jakieś badania z krwi ,odnośnie tego na co dziecko jest uczulone. skórne badania wykonuja dopiero od 3 roku życia. andziar nie tylko Ty masz ten problem, u nas jest to samo. gdy podaję małej mleczko to mówi że nie chce. muszę jej opowiadać jakieś wymyślone historyjki. najlepiej je gdy opowiadam że pojdziemy jutrio na plac zabaw. ale moja dzidzia nie rozumie słowa jutro i jak tylko wypije nie więcej jak 90 ml. to stoi przy drzwiach i woła : -mamo czapa...mamooooo! -mamo chodz pytam wtedy -gdzie chcesz isć / a patunia na to -tam. huś,huś i tak sobie rozmawiamy:):):) kurcze aż sama się do siebie usmiecham jak wam opisuje to co ona wyprawia...tylko zdrowie jej coś niedopisuje. cóz taki jej urok. mam nadzieje że jak się teraz wychoruje to potem nie będzie tak czesto. bylismy dzisiaj na odpuście i pati dostala weielkiego balonika(postac kubusia puchatka). zrobiła takie przedstawienie bo wlasnie nie chciała żeby kubus latal tylko aby szedl koło niej na nóżkach...calowała go, przytulała mówiła do niego tocha..tzn. kocha ale się uśmiałysmy z moją mamą. dobra kochane ide spać....ale fajnie znów Was mieć. jak pojade do krakowa to juz nie będzie to samo. jak do was piszę to korzystam z komputera ktory jest u teściów. Sami sie jeszcze nie dorobilismy. odezwę siejutro. dobrej nocki!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mati miał antybiotyk 3 razy, ale na katar raz i przeszło szybciutko, 2 raz na oparzenie i 3 raz na biegunkę dostał Bactrim, bo nic innego nie pomagało :( Jak czytam jak Wasze szkraby mówią, to mój wymięka, bo on bardzo malutko mówi po polsku, w ogóle to dużo, ale niewiele po polsku, nawet am nie slyszalam :(, a dziś mama moja też usłyszała, że Mały mówi madzia :), to moja siostra, chrzestna Mateuszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapka moja też nie mówi am, ani innych słów:O do Patrycji jej daleko:D jak chce iść na dwór to podchodzi pod drzwi i próbuje je otworzyć i krzyczy, mówi mama, tata, lala, i pozostałe wszystko to ba:D ❤️ dla Matiego za madzia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuski justka , wszystko bedzie ok, moze to wlasnie katar slergiczny, a co do antybiotykow to jestem strasznym przeciwnikiem. Nikos raz dostal jakis silniejszy lek ,ale to tez nie byl antybiotyk. Ale moja siosra jak byla mala strasznie chorowala , i po ktorej kolejnej dawce antybiotyku , mama sie wkurzyla i zawiozla ja do homoopaty, i minelo juz z 12 lat a ona choruje sporadycznie (teraz najczesciej na wlasne zyczenie , ) Nikotek , mowi calkiem sporo, mama, kaka (tata) , dada( dziadek) , kalka (natalka). Kieci glowka jak czegos nie chce, ciagnie za palec kogos do tego miejsca z ktorego czegos potrzebuje. A rozumie bardzo duzo, o co go nie spytam to mnie tam prowadzi , pokaze. Moj mezus wlasnie przyszedl do lozka z kolacja i mysli ze mnie skusi ( pachnie bomba ale musze byc twarda)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
OLLKA świetna ta wasza panna , a jak profesjonalnie sobie radxiła za wężem ogrodowym , mały ogrodnik. My wyszlismy z antybiotyku a dziś po tygodniu znowu u lekarza. Melcia załapala od taty grype żoładkową i biedna musi dostawać leki na wymioty , cały dzień mi śpi , a ja ciągle chodzę i ją osluchuje . Ostatnio strasznie choruje , to przez te cholerna pogodę wszystkie paskuctwa stoją w tym powietrzu , ja chce burze i ulewy przez 2 dni!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
ale mam koszmarny dzień.... rano zrobiłam test ciążowy, bo szczerze myślałam, ze będzie dzidziuś, bo ostatniej upojnej nocy.. i jak zobaczyłam jedną kreskę, to żal mi sie zrobiło.... Potem Mały miał pobranie krwi, nalataliśmy sie, ze hoho, w dodatku zgubiłam z małym klucze od domu i przez pół dnia nie mogliśmy się dostać, maż wściekły jak osa i jakiś topór wisi między nami :(((( zresztą dziś wszystko na opak, idę spać, jutro pooglądam fotki, miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, zdjęcia cudowne:D Lenka i Amelka to śliczne dziewczynki i bardzo urocze:) zapka ja też się staram ale chyba nici wyjdą:O szkoda, że muszę tyle czekać, nie chcę się nakręcać ale ......... tak bardzo bym chciała rodzeństwo dla magdusi. ja też ostatnio miałam historię z kluczami, weszłam do piwnicy wstawiłam wózek, wyszłam zamykam kłódkę jest zatrzaskowana i wówczas doszło do mnie, że zamknęłam też klucze od domu:O, na szczęście w tym dniu mąż kończył o 12 i już dochodził do domu, inaczej czekało mnie siedzenie u ludzi do 18:O jejku teraz w szkole załamka, ja chcę już wakacje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane mamusie!! :-D mam nadzieję, że jeszcze mnie pamiętacie ;-) pozdrowionka dla wszystkich, skrobnę kilka słów a potem muszę jeszcze nadrobić zaległości w czytaniu :-) wróciliśmy już z wczasów - było super! to były nasze najlepsze wakacje! zdjęcia później wleję, bo dziś już padam (\"przytulałam\" się z żelaskiem cały wieczór :-P ) maluszki były grzeczne, w samolocie też (a tego się obawiałam najbardziej), tyle, że na dwa dni przed wyjazdem Tomek dostał jakiegoś wirusa, bo miał 40 st., był lekarz, ale powiedział, że to raczej wirus(bo z normalnego badania było ok, tylko ta gorączka go niepokoiła) i że lepiej jechać do szpitala na dokładniejsze badania, ale powiedzieliśmy, że już wracamy do domu, i że wolelibyśmy tego uniknąć - chyba że się pogorszy, ale zbijaliśmy gorączkę i była poprawa, więc spokojnie wrócilismy do domku a tu w sobotę wieczorem znowu 40 st i wymioty całą noc - byliśmy już u nas u lekarza i dostał zastrzyki, oraz skierowanie do szpitala, jakby wymioty nie przeszły, ale chwała Bogu przeszły, dzisiaj już było dużo lepiej - tyle, że dzisiaj zanim pojechaliśmy na zastrzyk to mały już się tyle uryczał że musi jechać a on nie chce, bo zastrzyki są głupie i \"śmierdzące\"...że już z sił opadłam! te krzyki wcześniejsze trwały 10 razy dłużej i mocniej niż podczas samego zastrzyku - jak pani mu dawała ten zastrzyk to wołał \"proszę to wyciągnąć, proszę to wyciągnąć\" hihihi bardzo kulturalnie ale i śmiesznie hihihi jutro nas czeka ostani zastrzyk, oby to mieć już z głowy zmykam, bo mnie też trochę męczy ten wirus - ale bez wymiotów, tylko boli mnie brzuch i jest mi nie dobrze przed wczasami prałam i prasowałam, i teraz powtórka z rozrywki w sobote idziemy na wesele, mam nadzieję, że już się odrobię do tego czasu. pozdrowienia dla wszystkich :-) Bożena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! fotki super:D:D a moja miała miec fotke dzis w baseniku na balkonie i nie wiem czemu boi sie basenu:( no a przy tych upałach chciałam ją uczyc na nocnik i porażka w ciągu 15 minut 2 pary majtek zlane,zdziwiona patrzyła co jej leci hehehe a na nocnik za nic nie chce:(:( juz nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×