Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

Gość figlarna
gospelku buziaczki będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosbej 🌻 a dla Olusia ❤️ smutne to jest co piszesz ale pamiętaj Olusiowi jest potrzeba uśmiechnięta mama:D ollka z tego co wiem to u nas już hib jest bezpłatny od 1 kwietnia ale ja niestety musiałam płacić bo miałam szczepionkę skojarzoną:O na szczęście zapłaciłam 115 zł. zapka ja też zaraz idę do fryzjerka:) u nas śliczne słoneczko a za tydzień przylatuje moja siostra:D w poniedziałek 28 maja jadę po nią do gdańska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie ja tez bede musiała zapłacic...to bezpłatne szczepienie na hib dotyczy chyba tylko najmłodszych maluchów i bezpłatna jest tylko 1 dawka...za pozostale dwie juz trza zapłacić :D to sie nasze państwo postarało...nie ma co!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Strasznie dawno mnie nie było, choć sama ogłosiłam konkurs, kto pierwszy na 100 stronce. Co do nagród w konkursie szczęśliwa mamo, to satysfakcja rozpoczęcia 100 stronki to wystarczająca nagroda chyba ;) Gosbej czasem lepiej dla dziecka jak rodzice są osobno i nie kłócą sie przy dziecku. U nas w miarę ok. Mateuszowi przebiły się górne czwórki, choć jeszcze nie ma trójek i jednej dwójki, ogółem ma 8 ząbków. Mąż miał półpaśca i był STRASZNIE marudny. Dziś pierwszy dzień w pracy i mam luzik :) Choć sprzątanie przede mną. Jutro jedziemy na cały dzień nad Turawę, znajomi mają tam domek i zaprosili nas. Coś nie umiem wejść na 98 stronkę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
wszystkie korzystacie ze słoneczka a ja pedze na uczelnie , ale wam sobrze! mela dziś rządzi z tatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Strasznie dawno mnie nie było, choć sama ogłosiłam konkurs, kto pierwszy na 100 stronce. Co do nagród w konkursie szczęśliwa mamo, to satysfakcja rozpoczęcia 100 stronki to wystarczająca nagroda chyba ;) Gosbej czasem lepiej dla dziecka jak rodzice są osobno i nie kłócą sie przy dziecku. U nas w miarę ok. Mateuszowi przebiły się górne czwórki, choć jeszcze nie ma trójek i jednej dwójki, ogółem ma 8 ząbków. Mąż miał półpaśca i był STRASZNIE marudny. Dziś pierwszy dzień w pracy i mam luzik :) Choć sprzątanie przede mną. Jutro jedziemy na cały dzień nad Turawę, znajomi mają tam domek i zaprosili nas. Coś nie umiem wejść na 98 stronkę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzinko wiem, wiem, ale kawusia w Twoim towarzystwie też by była super nagrodą ;) super, że Mati ma już tyle ząbków, moja też nie ma trójek, ma jedynki, dwójki, 3 czwórki, nie ma z prawej strony górnej czwórki, ale myślę, że już niedługo będzie, lewa też dopiero co się przebiła. na pewno miło spędzicie czas w Turawie, życzę miłego wypoczynku:) figlarna no to nie zaciekawy weekend:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa mamo kawusia jak najbardziej, może być nawet z ciasteczkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj synio mnie się wystraszył jak wróciłam od fryzjera :) a teraz wyje.. idę, bo usnąć nie może bidulek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęśliwa, skróciłam troszkę i wyprostowała mi te loki troszeczkę na szczotce, także fale lekki mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nich to licho , co z ta 100 stronka. Gospej , duzo zdrowka dla olusia i dla ciebie 🌻 Ja wczoraj mialam 18-stke siostry ani, bylo calkim calkiem.,a nawet super , Nikos jak zwykle w wozku spal do 1, wiec i ja sie wybawilam mino tego ze nie pilam. a dzis na nogach o 7. dziewczyny jaki ja koszmar przezylam wczoraj rano. W piatek zmienialam posciel i to na taka ze starymi guzikami,klipsami A wczoraj Niko wydlubal jeden guzik z poscieli i wsadzil se do buzki , i on mu stana w gardelku , zaklinowal sie tak , ze ani w ta strone nie bylo mozna go popchnac , ani w druga. Nikos tylko charczal i wymiotowal (bo on mu powodowal odruch wymiotny) . Wiec wsadzilam palec do buzki i mu na sile wyciagnelam , az krewka poszla z gardelka ( plakal jeszcze 15 min) ale nie wiem czy z bolu czy ze strachu. potem jeszcze sie odezwe bo musze isc zula poprzytulac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziar ten worek jest bajera, już kiedyś na niego zwróciłam uwagę, ale szkoda, że mam mało miejsca bo na pewno bym go kupiła, jest bardzo wygodny i na pewno każdemu dziecku by się spodobał. a nas dzisiaj koleżanka zabrała nad jeziorko, było fanastycznie:) mała miała niesamowitą frajdę aż padła nam ze zmęczenia :) później może wkleję fotki z nad jeziorka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęściara o rany co ty przeżyłaś, jestem w szoku, ja nie wiem czy bym potrafiła tak zrobić, pewnie bym szybko na pogotowie gnała:O te dzieci to nas do zawału doprowadzą:O ja chyba kupię bramkę na balkon, bo bardzo się boję kiedy mała wychodzi na balkon, mimo, że jest osłonięty z każdej strony ale to 4 piętro mnie przeraża, a tak będzie bramka i drzwi będą mogły być otwarte, jak będą upały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwa , podejzewam ze karetka by nie zdazyla , ani ja bym go tak szybko nie dowiozla, jak on sie przyduszal to mialam wrazenie ze mam sekunde. Moj krystian wpadl w panike i zacza na mnie sie drzec, ale ja i tak swoje zrobilam. Tylko potem przyznal , ze jak by mnie nie bylo to on nie chce myslec jak by to sie skonczylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×