Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Czesc Babulce :) Dziś mam dzien wolny. Myślałam, ze coś porobie sobie w domu, ale nic mi się nie chce , bo za oknem duchota jak diabli :-/ i ruszam się jak mucha w smole :O. Czuję, ze bedzie trzaskac :(. Pati > ;) czekam wiec ..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny u mnie tez jest starsznie duszno bedzie padac i to porzadnie pewnie wieczorem. landryna dzieki za pocieszenie co do pracy. pracy nadal nie mam szukam intensywnie jutro ide w kilka miejsc sie odezwac tam gdzie zlozylam papiery moze akurat bo kazali czekac. oby byly dobre wiesci. nadal nie moge spac chyba za bardzo przezywam ten brak pracy :( tak bradzo chce isc do pracy czlowiek po studiach magisterskich a pracy nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kobietki! Chlod u mnie taki, ze lepiej nie wychodzic z domu...Po ostatnich upalach, az dziwnie i nieprzyjemnie jest wkladac zimowy golf, zeby nie marznac. W sobote zaliczylam imprezke urodzinowa kolegi. Majac balkon wielkosci duzego salonu przesiedzielismy pol nocy na swiezym powietrzu...temperatura taka, ze nawet w nocy nie musialam zakladac zadnego sweterka.. Wczoraj z kolei byl tutaj dzien matki, i znowu uroczysta kolacja. A ja mysle o rozpoczeciu diety kapuscianej, bo chyba inaczej nie dam rady zgubic ani troche cialka... Stosowalam ta diete rok temu (tylko tydzien) i zgubilam 2kg. Nie jestem zwolenniczka zadych specjalnych diet, ale to chyba moja ostatnia deska ratunku. W zyciu nie tylam w takim tempie jak teraz! Ide troche posprzatac... Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to strajk ? :P U mnie nie spadła ni kropelka deszczu :( BYło duszno jak w srodku lata przy 30stopniowym upale :O Julii > chętnie dołączyłabym do dietkowania z Tobą, a;e ze wzgledu na czas pracy jest to narazie niemozliwe :(. I nie martw się , ja tez zamiast zrzucac kilogramy to je dokladam juz na te co są 😭. Tez się dziwie, bo raz ze cieplejk, dwa mam wiecej ruchu a 3 to ....hm.........sama nie wiem :P Głupolku > nie Ty piewrsza nie ostatnia z wykształceniem szukasz pracy :-/. Mialam przez jakiś czas mozliwosc spogladania w CV ludzi, ktorzy chwytali się kazdej pracy, nawet jako przedstawiciel handlowy . Chwilami to nie wierzylam, ze ludzie z takim wykształceniem i taką karierą zawodową są bez pracy . ......ehhhhh Jutro caly dzien pracy przede mna. I tak na ucho Wam powiem, ze bede miec z Wami kontakt , bo bede miec necik tam na miejscu . Bede miec wiec czym zapełniac chwile zastoju ;) Bye 😴.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
) ) ) ) ) 🌻 :) kawa dla wszystkich i buziaki dla wszyskich zośków :D jezeli takowe tu som ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogóle to fajnie Landri że tu bedziesz zaglądać, chociaż życze ci jak najmniej tych przestojów ;) Sylvi jak tam dokształcanie? ja tym razem zrobiłam sobie zelowe i zobacze czy bede uzupełniac czy nie, mówisz ze ty od roku juz masz? a teraz ide na taras z kawą bo jest tak superalsko ze az nie da sie opisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam oj mało mnie ostatnio faktycznie, ale oczywiście nic ciekawego się nie dzieje. cały dzień na dworze albo w rozjazdach. co do kursu to się wkurzyłam, wczoraj byłam w tej szkole co uczą bo chciałam zapisać się na dodatkowe kursy i okazało się że urząd pracy olał sprawe i nie załapie się na ten kurs w maju bo nikt nie złożył potwierdzenia, a miejsc już nie ma :( teraz musze czekać do czerwca na kolejny kurs :( a mówią że nie ma pracy i urząd pomaga ludziom, guzik prawda na dodatek ostatnio zrobilam pazury u kosmetyczki, zapłaciłam stówe i wczoraj sama je spiłowałam bo bolał mnie dziwnie palec. niestety pod spodem niespodzianka- chyba zaszczepiła mi grzybice bo paznokcie dziwnie wyglądają :( dziś byłam po jakieś krople do smarowania, także mam dość tipsów na jakiś czas :( no to sobie popisałam troche, teraz ide kończyć obiad i ogarnąć troche chatke :) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki ktoś
urząd pracy --- to porażka jestem ciekawa czy ktoś dostał od nich prace ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvi , basen dla tesciowej super , a sama tesciowa troche chyba jak Pipi wyglada. Mi ostatnio kolezanka powiedziala ze mam ladne pazurki, hm jak na moje oko to sa w oplakanym stanie, ale jak je maznelam troche lakierem to nie wygladaja juz tak zle. Kiedys zawsze miala dlugie,mocne pazurki,zawsze mialam problem jak gralam w kosza . U mnie dziwne zjawisko i to juz drugi raz. Wyszlam z domu leje ,leje, leje . Id ejkaies 10 minut pod gorke sladu po deszczu nie widac. A w biurze jakies 10 minut wyzej suchutko. Juli ja na kapuscianej swojego czasu schudlam 7 kilo i to w jakis miesiac oczywiscie potem wszystko wrocilo ,no i tej zupy juz sie nie dalo jesc po jakims czasie,zupy a bardziej bigosu hihi. Kolezanka zeszlego lata tez na tym chudla, i to nawet sporo bo prawie 20 kilo. Zycze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups ups sylvi :( a ja zrobiłam sobie zelowe i narazie ok, dziewczyna przy nie wszystko dezynfekuje i zapłaciłam 60zł, to u ciebie wyższe stawki :O a na dworze.... pada pada pada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie narazie nie pada a zanosiło się na ulewe i burze, naszczeście tylko kropi a burza poszła daleko :) Mróweczko u nas ceny różne, w jednej miejscowości po 70 zł, a tam aż 100 i na dodatek buba :( a ma taką renomę. szkoda bo się troche zraziłam i M już na mnie krzyczy że cos sobie narobie (nie przyznałam się że coś mi się zrobiło) :( sama już nie wiem, czy zakładać tą firmę. a jak nie daj Boże komuś takie cudo zrobie :( dopiero bym miała wyrzuty sumienia no i wtedy zakład mozna już zamknąć Bling basen też mi się spodobał haha Landrii jak tam praca? i od kiedy necik będziesz miala? choc jak pamiętasz też w pracy miałam net i jeszcze mniej byłam dostępna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! Zupke ugotowalam rano, dzien jakos przezylam, ale jak sobie pomysle, ze jutro na talerzu bedzie to samo to mna trzesie... Zupa w sumie dobra, ale po 3 talerzu ma sie dosc, a tu siedem dni pod rzad czeka :-( Nie wiem czy dam rade, ale probuje. Jak w sobote popatrzylam na kolezanki (bylam na imprezie urodzinowej), to mi sie dziwnie zrobilo, tak jakos przykro, ze sie tak zapuscilam...czas to jakos odwrocic. Sylvik...ja mialam tez taki przeboj z jednym paznokciem, nie wiem co to bylo, bo balam sie pojsc do lekarza... Moj paznokiec zaczal odstawac od skory, tzn.jakby sie pod wieksza czesc paznokcia dostalo duzo powietrza i kurcze musialam ten paznokiec jakos przyciac, tzn.obciac praktycznie pol paznokcia(wzdluz!)... Nie pamietam czy bolalo, ale zaczelo sie to ropiec, zolknac..itd. Chodzilam z wiecznie przyklejonym plastem. Stosowalam przerozne masci. A jedna pielegniarka stwierdzila, ze powinnam z tym pojsc do lekarza, bo paznokiec jest do usuniecia. A ja tak go wykurowalam, ze teraz jest chyba najladniejszym moim pazurkiem. A Ty gdzie sie nabawilas tego paskudztwa? Bo jak w jakims gabinecie, to bym nie podarowala! Pozdrowionka dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Bajka to zupa kapusciana którą znajdziesz w googlach :) Juli a czym wyleczyłas tego pazurka? moje co prawda aż tak źle nie wygladają i mam nadzieje że do tego nie dojdzie ale martwie się :( smaruje płynem i pewnie musze poczekać aż wszystko odrosnie. co do figury to chyba wszyscy po zimie mamy problem z lekkim :) balastrem, ja się przekonałam już że momentalnie mam brzuch wywalony jak zaczne jeść słodycze :( a ja je tak uwielbiam i nie potrafie się powstrzymać jak tylko coś w zasięgu się znajduje :( ale masz racje wakacje coraz bliżej czas na ćwiczonka i zero słodyczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) U mnie dziśchłodno , wczoraj popadało , wracając z roboty zmoklam jak kura :(. Bling > u mnie tez bywaja takie cuda:P Pamietam sytuację, kiedy stojąc na balkonie z jednej strony budynku padało, a przechodzac w zaledwie kilka sekund do kuchni ( z drugiej strony bloku) było sucho :O. Nie wierzyłam własnym oczom i sprawdzalam tak chodzac ze trzy razy :D Piszecie tak o tych pazurach i juz mi się odeghciewa :O Boje się , zeby mnie jakies paskudztwo nie dopadło , bo chyba umarłabym z bołu :( Juz raz przezywałam takie katusze i obawiam się , ze drugi raz bym tego nie przezyła. Boscheee jak mnie wtedy bolało , ze szok 😭. Sylvik > juz wczoraj miałam miec neta, ale coś nietak z neostrada i przełozono jej instalację na czwartek. Nie obiecuje tez, ze bedzie mnie tu duzo wiecej, bo z załozeniem netu dochodza mi nowe obowiązki i poki co musze się skupic na nich. Ale są takie chwile , ze jest ciszaaa i wtedy na bank bede obecna. Tez lubie słodkosci i najgorsze jest to, ze w pracy dzien zaczynam od pączka :O. Obok mam stoisko z pieczywem i ttaki zpaach się rozchodzi, ze człowiek nie moze sie oprzec :(. Ale musze się wziac za siebie, bo jak sie widze w lustrze to zgroza no i czuje się jakos tak ociezale :( . Ale wiem jedno, ze zupką kapuscianą nie bede sie raczyc , bo jak widze macie nietęge miny wspominając o niej :P No ...to teraz czas na sniadanie i takie tam.....;) Miłego .....🌻.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pada pada pada :( a moze to i dobrze, bo wszystko potrzebne, nawet deszzcz co do paznokci to nie zarty, trzeba isc do lekarza, sylvi, bo to trudno wyleczyc sprawy grzybiczne, a wiadomo co to sie tam robi? moze posmarujesz neomycyną? a tak to nic ciekawego Juli, ja tam u ciebie nie dopatrzyłam niczego za dużo i nie porównuj sie z koleżankami bo każdy ma inną budowę, a zamiast zupy to moze faktycznie by wystarczyło zrezygnować z węglowodanów, co do basenu to chciałam tylko przypomnieć że każda z nas kiedyś zostanie prawdopodobnie tesciową :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi Mróweczko masz racje :) mam tylko nadzieje że jednak damy się lubić troche tym synowym czy zięciom :P Landrii milej pracy :) u mnie narazie słonecznie i ciepło, chyba wstawie pranie bo na jutro znowu deszcz zapowiadają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvik > ja dzis wolne mam ;) Ale w domu tez mam prace :O Kiedys myślałam o tym , jak to bedzie gdy dla kogos będę Tesciową i wiecie co......troche się boje .Myślę, ze bede lepsza tesciową dla synowej nic zięciów ;) nick Behemotka przypomniał mi o ksiazce Mistrz i Małgorzata ;) I chyba po nią poraz koleny siegnę , bo uwielbiam ją czytac ;) Zreszta to jedyna lektura szkolna , ktorą przeczytałam w całosci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry u mnie pada i pada i wcale mi sie to nie podoba ja bede okropna tesciowa wiec moze sobie juz sama ten basen kupie juz;) co do paznokci mam luz - tylko wlasne, bo nie trzymaja sie mnie zadne akryle, zele i inne kleje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) bylam u lekarki i okazało się ze to nie żadna grzybica (ufff) ale zniszczone paznokcie od tipsów :( witaminy brać, smarować pazury odżywką i czekać aż odrosną :) wiecej chyba nie będę już zakładala tipsów lepiej zadbać bardziej o swoje własne :) No chyba żeby.... hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzis bilam rekordzik. Wyprasowalam 24 koszule meskie, 4 bluzeczki damskie i 7 par spodni w 3 godziny, Chyba niezle co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlingBling...zapraszam do siebie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bling > do mnie tez zapraszam ;) Nie pożałujesz :P Sylvik > całe szczescie, ze to nie grzyb :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas dzis swieto narodowe , wiec bylismy na pochodzie. Zalozylam sobie swoje juz noszone butki,ledwo co do domu wrocilam. Juz moj Misiek chcial zebym zostala sobie gdzies na lawce i by po mnie przyjechal. Wymoczylam stopy w soli a teraz przydreptalam w klapkach. Tak nie lubicie prasowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu tak gwarno? Oj..jak wygrzalam sie na sloneczku, tego mi brakowalo od dobrych kilku dni, juz prawie zapomnialam jaka to przyjemnosc :-) Zjadlabym sobie kawalek pysznego ciasta z kremem...a tu dieta...,ale chociaz bym powachala :-)) Ale powiedzialam sobie, ze jak nie teraz, to bedzie coraz gorzej i ciezej, wiec trzeba sie trzymac. Poza tym pogoda taka, ze czlowiek moglby wyskoczyc nad morze czy do acqua parku, a glupio mi sie rozebrac wsrod znajomych :-( Milego wieczorku Babki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×