Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

E dopiero w grudniu w pierwszy dzien swiat,ale ja jestem zapobiegliwa. Kupilam dosyc grube spodnie wiec do plaszczyka do kosciola w sam raz a potem sie w cos innego przebore. Jeszcze na nogach? Wypadaloby napisac pierwsza hihi bo juz polnoc. Ciekawe jak Landri sie bawi,pogoda dopisala,towarzystwo tez zapowiadalo sie super wiec czego chciec wiecej,tylko humorow i ochoty do zabawy. Juli gdzie cie wciagnelo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to druga dzis haha jestes bardzo zapobiegliwa, ja zawsze kupuje wszystko na ostatnią chwilę :) fakt, pogoda super do dziś, podobno od jutra ma się ochłodzić, ale kto wie. pewnie będzie zimno jak ja bede chciala wkońcu odpocząć :( ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na to wyglada ze ja tez bede miala chlody, a juz chyba mi nie zalezy,bo i tak bede siedziec w domu i skrecac meble. Dzisiaj znowu musialam sprzatac,bo piesek wrocil ,wczoraj i kudelkow pelno. Pomylam podlogi, szafki w kuchni,powyrzucalam zbedne pudelka,sloiczki itp i mam luz blus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jestem...jestem. Tak pieknie u mnie, ze az szkoda siedziec przy komputerze :-) Do wyjazdu juz dni policzone, wiec wychodze, gonie, latam :-D i zalatwiam, kupuje :-D Oj, jak ja lubie zycie na zwiekszonych obrotach! I od 3 tygodni nie biegam, ale katuje sie na rowerku stacjonarnym :-) Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi neta wcielo,no ale nawet nie siedzialam w domku. Bylam w Kongksvinger, i w sporym cenrum w Szwecji. Polazikowalam, zrobilam zakupki i zjadlam pyszna pizze, z serem,szynka,salami, boczkiem,jajkiem i cebula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po dłuzszej nieobecności :) Jak sie ogarnę to poczytam o czym pisałyscie i powysyłam Wam trochę fotek z mojego wyjazdu. Miłego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Landri,nie bedzie tego wiele do czytania ,no ale zasze cos,hihi Milego weekendu zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) miłego weekendu :) Bling co to za wycieczka? fajnie masz, ja trace nadzieje ze gdziekolwiek w tym roku pojade :( Landrii jak było na wywczasach? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvi,a ja chociaz na takie jednodniowe wypady moge liczyc ze wzgledu na prace mojej polowki. Zle napisalam nazwe Kongsvinger.Bylismy zawiez szefa szwagierke z trojka nieznosnych dzieci do jej ojca dokladnie do Magnor.No i zahaczylismy o Szwecje bo do granicy z jego miasteczka bylo dosyc blisko.Granica widoczna tylko po innym kolorze znakow i pasow na autostradzie. Centrum Charlottenberg. Jesli bede tam jeszcze kiedys to musze sie rozejrzec po okolicy. Bylismy zbyt pozno wiec nie bylo sensu sie rozpedzac. Szkoda tylko ze nie da sie pojechac w linii prostej,zawsze byloby szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Poczytałam coscie naskrobały , w sumie nie za duzo tego, ale co się dziwic , wakacje, kazdy gdzies lata, wyjazdy itd...:) Moj wypoczynek zaliczam do jedbnych z najbardziej udanych w ostatnich latach :D. W pierwszym tygodniu pogoda była w kratkę, ale najwazniejsze ze nie lało non stop i wszelkie spacery po górskich sciezkach były codziennoscią. Głownie zbieraliśmy grzyby ( maślaczki) , ktorych było w bród.Nie trzeba było zapuszczac się daleko w las , bo rosły przy drodze na wyciągniecie ręki. W ekipie było sporo grzybiarzy , wiec poczatkowo zbierane były dla połechtania podniebienia , potem juz zbierało się tylko dla przyjemnosci ;) Pod koniec tygodnia nadeszła oczekiwana piękna pogoda, wiec zostały wystawione lezaki i ciała na słonce :P Przy okazji chłodziliśmy się od wewnątrz piwkiem , a wieczorem Bolskiem ;) W pewnym momencie miałam wrazenie, ze zamiast krwi w zyłach plynal u mnie sam alkohol :/ :P Zwiedziliśmy sobie pobliski zamek Czocha , w ktorym nakrecany był znany film \" Gdzie jest generał \", zaliczyliśmy wodospad Szklarki , no i okoliczne piękne miesciny. Robiliśmy grila, ogniska z pieczonym ziemniaczkami, była muzyka, tance i spiew . W ostatnim dniu poryczałam się jak małe dziecko, ze musze się z tym istnym leniuchowaniem pozegnac na conajmniej rok :(. Zdjec mamy około 500 przerożnego rodzaju. Gdy tylko ogarnę je wzrokiem i dokonam analizy , ktore nadaja się na przechowanie wyslę Wam troche :-) Dziś siedze w pracy i cały czas mam przed oczami moj wyjazd. Nie moge się jeszcze przestawic na zwykłą szarą codziennosc. No ale pomalutku......niestety nic co piekne nie trwa wiecznie :O . Sylvik > miałas tez wyjechac , i odnosze wrazenie, ze jednak nie pojechałas :( . Moze jesze uda Ci sie wyskoczyc na choćby kilka dni, gdzies w urocze miejsce. Julii > przygotowana do wyjazdu w rodzinne strony ? ;) Napisz mi na maila adres na ktory mogłabym Ci wysłac paczuszkę , ktora od Wielkiej Nocy czeka:) Blinguś > a Ty kiedy do Polski ? U mnie tez spadła waga . Wchodze w dzinsy , o ktorych jeszcze 2 miesiące temu mogłam tylko pomarzyc :) Pati > zrobiłas się juz na blondyneczkę? ;) Mróweczko > miłego wypoczynku nad morzem ;) Teraz kawka i poczytam sobie troche kafeee, bo juz daaaaaaaaawno tego nie robiłam ;) Miłej niedzieli 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Landrynko Najwazniejsze , ze zostana wpsomnienia,zdjecia ,opalenizna i dobre samopoczucie po wyjezdzie. Ja lece 4 tego ,juz nie moge sie doczekac,chociaz wiem ze dwa tygodnie to zleca w oka mgnieniu. Mam w planie kilka spotkan z dziewczynami z kafeterii wiec zapowiada sie milo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Landrii dziś pracujesz? a co to niedziela handlowa? zazdroszcze Ci tego wypoczynku, ja jestem już zestresowana i zmęczona siedzeniem w domu i bieganiem po urzędach, ale mam nadzieje że jak tylko się ociepli to gdzies pojedziemy na kilka dni. wczoraj byli znajomi i wspominalismy chorwację i sie rozmarzyliśmy i zastanawiamy sie czy znowu nie pojechać, choć ta droga :( :) ale się zobaczy ;) Bling to juz niedługo przylatujesz :) szkoda że z nami nie planujesz spotkania :P ciekawe czy kiedyś uda nam się wszystkich zebrać w jednym miejscu? ;) miłego dnia, ide się kąpać i szykować na wyjazd do znajomych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvi z Wami tez bym chciala sie spotkac,no ale kazda mieszka gdzies indziej. Akurat sie tak zlozylo ze lece do Warszawy i 3 kolezanki tam mieszkaja,potem bede w Pulawach i spotkam sie z kolezanka z Ostrowi Mazowieckiej,ktora bedzie u rodzicow w Kozienicach,a spotkac sie mamy w Kazimierzu,zakrecone to wszystko. Akurat ma byc festiwal filmowy i troszke tlocznie. No a trzecie spotkanko to juz w samym Gorzowie, jedna kobitka mieszka w moim miescie a druga troszke poza. Mam nadziejej ze wszytsko wypali. Tak w ogole to ja nawet nie wiem gdzie wy mieszkacie. Procz tego ze Taktaczka zachodnia granica, Julita Wlochy. Landri ,kiedys pookazalas swoje dzielo, i tak sie zastanawiam gdzi eja to wczesniej widzialam,te glowe. Wiedzialam ze gdzies tutaj i juz dawno wyczailamgdzie ale zapomnialam napisac. U nas jest identyczna glowa w Casynie, tzn w Bingo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia, Bling.....nie Julita! Witaj Landrii! Wypoczeta, wybawiona, opalona i do tego lzejsza :-) Bardzo sie ciesze, ze urlop tak udany. Ja wybywam 4 sierpnia, ale w domku bede ok.15, pozniej podam Tobie adres. Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze by tak pomyślec tez o jakims spotkaniu ? Bo tylko piszemy ze fajnie by było, ale nikt nic nie robi w tym kierunku :/ Rzućmy hasło i postarajmy się , a myśle ze kazda byłaby w stanie coś wykombinowac aby na takim spotkaniu się stawic :P ;) Juli > ok ;) Bling > ta głowa jest bardzo popularna , wiec nie dziwię się ze mozna ją zobaczyc niemalze w kazdym zakatku swiata. Wysłałam troche foteczek , wiec mozecie sobie pooglądac. Nie moglam sie zdecydowac , ktore wysłac tyle tego jest :/ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvik > wcieło mi wpis do Ciebie :/. Dziś nie handlowa niedziela , ale ja pracuję co drugą niedzielę- niestety 😭.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek ;) Blinguś zapomniałam wczoraj dodac, ze ja klikam z Wrocławia ;) Miłego dnia Dziewczyny 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od wczoraj jestem blondynką ale jeszcze trochę zółtą :P za tydzien dokończę sprawę i pozamiatane - wtedy dostaniecie foty bo dziś to zbyt słoneczna jestem :D :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O na smierc zapomnialam. Taktaczko t sie pasjonujesz fotografowanie? Czy masz moze w swoich zbiorach ,motywy kawy,sniadania czy cos podobnego? Chcialabym w kuchni powiesic plakat z tym zwiazany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bling ;) Doczytałam na innym topiku, ze sama tworzysz sobie dekoracje do mieszkanka ;) Zycze wiec duzo pomysłow , no i myślę, ze efekt bedzie pokazany ?! :D. TakTak > a Ty w ogole to z urodzenia jestes blondi czy czarnulka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landri na arzie to sa zaczatki, w jeden tydzien niestety nie zawojuje. No ale mi sie nie spieszy hihi,najwyzej zima dokoncze,chyba ze mnie cos pokusi i zostane w kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii ja jestem natur blondi :) Bling pasja to jedno ale ja tym zarabiam na życie (miedzyinnymi) Także wiesz może i cos tam mam ale tylko na sprzedaż i właściwie wszystkie prace jakie sprzedaję są na zamówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha rozumiem. Indywidualni odbiorcy. Znalazlam kilka plakatow na internecie i chyba cos zamowie. Jakis leniwy dzien dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×