Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Landrii...czyzby skleroza???? Przeciez nie tak dawno przeslalam zdjecie modelu na modelce :-) Tak taczko :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No skleroza, własnie jak juz tego posta wysłalam , to sobie przypomniałam, ze pokazałas nam sukienke :P:P ,,,no cóż i skleroza i juz wiek :D. A nie mogłabys tak własnie jak jest na modelce ? Biżuteria ładna, niezbyt \"bogata\", włoski upięte w kok, gładko przyczesany , tylko zamiast tego diademu widziałabym Cię w jakiims fajnie upiętym weolnie , moze nawet długim.............. :D ?! TakTak pierwsza myśl i tak własnie sobie skojarzyłam postac Mendellin ..... ze to Violetta :P Mendellin nicki, ktore wymieniłas nie mają nic wspolnego tu z tym topkiem. To inna bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień zaczynam kawusią oczywiście przy tych upałach, ale tu was było ho ho ho , a ja spałam nie dałam rady wstałam jak juz było po deszczu, wtedy dopiero wyszłam na spacer, na dziś mam ambitny plan, pomalować jedną ścianę budynku gospodarczego z pomocą dziewczyn, zobaczymy co z tego wyjdzie za słodycze dziękuję, muszę zgubić to i owo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie dostalam chyba zadnych zdjec. Od landrii pewnie tak ale jeszcze nie zdazylam skonfigurowac poczty na laptopie wiec zyje sobie w blogiej nieswiadomosci. Julii choc sukienki nie widzialam to na temat bizuterii to sukienek slubnych zdanie mam takie ze same w sobie chocby najprostrze sa juz wystarczajaco strojne. Poza tym po co przycmiewac najwazniejsza w tym dniu bizuterie innymi blyskotkami. Im mniej tym wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia musiałaś zdradzic mnie:) landrii a czemu inna bajka juz tu nie zagladaja tyle ich było wszystkich nie wymieniałam bo i czasu by zajeło.... tak poczytałam czyzby k-asia-k powiła dziecię?? no gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski co wy tak zniknelyscie?? jak ja teraz moge siedziec kiedy chce to was nie ma :( Humor mi sie dzis polepszyl bo przez dwa tygodnie mialam rozwalona zmywarke a jutro ma wreszcie fachowiec przyjechac mi ja naprawic. Oby moja radosc nie byla przedwczesna bo mam juz dosc sleczenia przy zlewie wrrrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaaaaaa, za wiele tego nie ma :P Mendellin inna bajka . bo te ktore wymieniłas sa z innego topiku. U nas takowe nie przebywały . Mrowka jak Ci idzie malowanie sciany ? :O Ze tez Ci się chce m,achac pędzlem ;) Julii no własnie , to miałam na mysli, co napisała Taktaczka , ze im mniej tym lepiej . Uwazam, ze sama w sobie masz taki urok, ze zbedna byłaby bogata biżuteria. Tak Tak nie wiem co to zmywarka , niestety :( Zamierzam się z jej kupnem juz od długiego czasu, ale to nie takie proste u mnie bo musialabym rozwalic czesc mebli kuchennych :O I tak jakos mi schodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja caly dzien ogarynalam mieszkanie...Teraz czekam az sie slonko pojawi na balkonie i sie troszke poopalam ( o ile wytrzymam w tym upale). Po raz kolejny snilo mi sie, ze nie zdazylam na slub :-)) jakos tak dziwnie, bo nagle mi sie przypomina ze to \"dzis\", mam mniej wiecej 3 godzinki..i nigdy nie wyrabiam...I zawsze ten motyw, ze prawie wszystko jest ok, ale patrze na rece i tam paznokcie jeszcze do zrobienia.... Do sennikow ni zagladam, bo zwsze tek trafiam, ze nic dobrego mi nie pisza... Landrii, welon bedzie taki do pasa. Tak taczko...i jak Ci tu cos wysylac, jak jestes bez poczty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybym miała sennik swoj, to napisałabym co oznaczaja dłonie ( tylko gdyby znaczyły dobrze). ale ze mi go wcięlo niestety nie napisze nic. Do sennikow intenetowych nie mam w ogóle przekonania :O Jutro moje laski koncza 17 lat :) Od rana musze leciec bo jakiegos torta i chyba coś upiekę jeszcze, bo ponoc rodzinka ma się zwalic :O A ze to wszystko łasuchy , więc nie mam wyboru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No patrz landrii a moja dzis skonczyla 11. Tyle czasu sie znamy a nie wiedzialam ze tak blisko siebie zafundowalysmy sobie dzieciaczki :) Imprezy nie robilam bo Kaska z kilkoma kolezankami jada w czwartek na impreze wyjazdowa a pod koniec sierpnia jeszcze nad morze i do Kletterwald.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aco to?nikt kawy ie pije? To ja stawiam \\_/, ale po slodkosci to do Landrii :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kawy dołączę chętnie ze słodkości rezygnuje :) rano zafundowałam sobie zakupy spożywcze i przy okazji winogron jako słodkości, teraz mam zapał do pracy jak nigdy ;) więc zaraz zmykam, malowanie ścian idzie super malują dziewczyny, a ja kończę meble ogrodowe malować, pogoda jest super żadnych upałów fajny wiaterek, zafundowałam sobie obrus do kuchni bo mi cerata obrzydła, ciekawe tylko jak długo tam wytrzyma przy małym, ale trudno, a ponadto kończę wszystkie pozaczynane robótki. klientki zadowolone ze sweterków teraz coś dla siebie dziergam :) a co z tymi meblami taktaku :) miałas je chyba pokazać, (w tym miejscu grożę wielkim paluchem) :P Landri co wyszywasz tym razem? a tak na marginesie to mam prośbę dotyczącą tego super programu który miałaś, gdybym tak wysłała ci fotografie to czy przerobisz ją do wyszycia? i od razu do tego podajesz kolory? bo ja mam tu taką fotkę i może bym ją wyszyła do października :) Julii, panna młoda musi być wypoczęta, daj na wstrzymanie ;) Olajda kocyk zrobiłaś super,małe będzie pewnie oglądać chętnie kolory oczywiście w swoim czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobeitki! Julii -----> Ty snisz o slubie i sprawach z tym zwiazanych, a ja o porodzie.... szkoda, ze Landi zapodzial sie sennik... ;) mrowka ---> widze, ze sledzisz watki szydelkowe na gazecie tez :) zamiescilabym oczywiscie zdjecie na fotosiku i pochwalila sie, ale jak zwykle nie wgrywa mi na tym kompie zdjec na fotosik, wiec moze tak sie pochwale ;) podajac tego linka http://fotoforum.gazeta.pl/3,0,1349746,1,0,916.html ja szydelkiem zrobilam motywy i zlaczylam i wyszedl kocyk, a moja siostra (ze to nibyu do serii ;) ) zrobila na drutach z tych samych wloczek kamizelke i spodenki na szelkach - juz sobie wyobrazam, ze bedzie to elegancki kawaler, ktory na pewno nie zmarznie ;) niedawno jadlam sniadanko, ale juz mnie ssie ide pobuszowac do lodowki... milego wtorku dla Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postanowilam sie poprawic i zamiescic wam fotke no i jak sie wzielam do zrobiena zdjecia to sie okazalo ze mam akumulatory rozladowane wiec sie musze ladowac najpierw. Probowalam kamera zrobic zdjecie ale to byl straszny szrot wiec musze te 3 godzinki ladowania poczekac zeby CIE MROWUS zadowolic :D Wiecie co ja tez kiedys bardzo chetnie szydelkowalam, robilam na drutach wyszywalam jakies makramy i kwietniki robilam a potem mi to przeszlo. Ale tak sobie mysle ze z tym szydelkowaniem to jakies pospolite ruszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff, zmywarka naprawiona. Kamien z serca i z rąk. Strasznie u nas od wczoraj pizdzi i leje co chwila. Od jutra ma jednak znow byc goraco. Trzeba powiedziec ze w tym roku nie mamy co narzekac na lato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie cieplo, 16 stopni w cieniu, niebo niebieskie, sloneczko swieci, tylko ciekawe jak dlugo - nie mysle o dniach, lecz godzinach, ehh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedziałam że jak pogrożę paluchem to poskutkuje :P tak taku czekam spokojnie i cierpliwie ;) czy ja wiem czy ruszenie z tym szydełkowaniem, ja robótki dziergam od dobrych 20 lat z małymi przerwami ;) malowanie skończone, mebelki ogrodowe trzepaki i inne takie - wszystko piękne jak nowe :) teraz może wyskoczę na jakąś herbatke z koleżankami bo zasiedziałam się w domu że hohohohoh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babeczki 🖐️ Ja tak w przelocie bo mam sporo do mycia :O Dziewczyny dziś wyrecze w myciu naczyn . I tu własnie przydała by mi się zmywara :). Oluś a ten poród to jaki to sen ? Pamietam jedno, ze jak sie sni male dziecko lub ciązarna kobieta to jest to dobry sen i zwiastuje radosc i szczescie. Ja cyklicznie miewam sen , w ktorym sni mi się mały na oko 4-letni blondynek z taka burzą loków na głowie i na bank wim, ze spotka mnie coś fajnego. Jeszcze nigdy się nie zawiodlam . Czesto jak mi źle i cos mi się wali to blagam wrecz bog wie kogo własnie o taki sen. Mrówka przeslij mi fotkę , a spróbuje cos wyczarowac , Tylko uprzedzam, ze nie kazde zdjecie wychodzi w tym programie. Ale zrobię co się da. Kolory nici jezeli to wyjdzie, to podam po przeróbce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie laski ja tam nie wiem czy wy w ciaży nie czytałyscie :P ale to jest całkowicie normalne i potwierdzone naukowo że baby w ciąży zwłaszcza pod koniec śnią o swoim dziecku i porodzie. Często są to koszmary typu dziecko wieksze niz ja ogromna głowa itp. Zwiazane jest to z naturalnymi niepokojami też podswiadomymi typu czy podołam, czy wytrzymam czy dam rade. To tak samo jak w drugiej czesci cyklu miesiecznego mamy bardziej bogate sny, bardziej niesamowite gdzie w pierwszej jest z tym raczej ubogo. Czesc tego nie zauważa, nie zwraca na to uwagi ale tak jest. Dziekuje za uwagę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no to ja przedluze troche wyklad o snach i dodam, ze wlasciwie to co nam sie sni, to sytuacje, ktore sie wydarzyly lub sytuacje o ktorych myslelismy w ostatnim tygodniu - o takiej to teorii czytalam. I mysle, ze cos w tym musi byc, bo np. nieraz jak pobuszuje na naszej klasie, to mi sie sni szkola podstawowa, kolezanki, koledzy ze szkoly i lekcej, ale jak juz sie mi snia lekcje matmy i matematyca, to wtedy na jakis czas przerywam buszowanie po naszej klasie, bo zazwyczaj sa to koszmary, zgrozo :( ...A ostatnio np. sluchalam duzo radia na necie jedynki i byl to 1 sierpnia i duzo audycji i rozmow na temat powstania warszawskiego i 2 noce temu snila mi sie lekcja historii na ktorej oczywiscie przerabialismy temat - powstanie warszawskie, czyli cos w tym na pewno jest - bynajmniej u mnie ;) Landri ----> najczesciej, ze porod sie zaczyna, np. ze odchodza wody plodowe i pora jechac do szpitala, albo, ze mnie na pecherz naciska i pora zcewnikowac przed samym porodem, albo raz rodze synka, a raz corke, albo rodze lozysko, albo sny w ktorych faktycznie juz widze swoje dziecko, tylko jakos juz nie wyglada tak \'\'brzydko\'\' jak noworodek, tylko takie juz fajne 2, 3 miesieczne. Tego typu to sny i musze poweidziec, ze podobaja mi sie, a ostatnio to sa intensywniejsze tak wiec, chyba nadchodzi czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zapodaje z innej beczki, kkkkkkkkaaaaaaaaaaaaaaaaawwwwwwwwwwwaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D zaraz robię wypad do większego miasta i chyba luknę do pewnego sklepu, absolutnie nie mam zamiaru kupować , hmmm ;) na dworze [piździ jak niewiem co, brrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja v-letta-ruda,zmieniłam nick bo hasła juz nie pamietam buuuu ale wieje jak holera....wrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ;) Bardzo lubie temat snów, aczkolwiek nigdy sie nie zagłebiłam w niego bardziej niz mi to potrzebne. Myśle, ze za wiele i tak bym nie zrozumiała :O Cos w tym jest o czym napisała TakTak ;) . Analizując własnie swoje sny z ostatniego czasu , zauwazyłam ową prawidłowosc . Faktycznie w drugiej czesci cyklu mam bardziej bogate sny ;) . Czasami sa tak bogate, ze boję się połozyc spac , zeby tylko nic mi się nie śniło . Ale czy ma to odzwierciedlenie w tym co przezywałam ? Jakos nie bardzo moge skojarzyc , bo nie przypominam sobie, abym myslała własnie o czyms takim . No chyba ze robi to a nas nasza podswiadomosc. Tak czy siak , miewam koszmary oraz sny, ktore mozecie mi wierzyc lub nie oraz smiac sie ze mnie, ale sa jakoby zapowiedzią tego co się wydarzy. Np miewam \"prorocze\" sny zwiazane z moją mamą. Wiem kiedy bedzie coś nie tak, bo to zawsze wysnię:(.Zreszta nie tylko są one zwiazane z mamą..... Ale mogłabym o tym pisac i pisac , po czym byscie stwierdzily, ze albo jestem nawiedzona, albo nienormalna :P Tak wiec oszczedze Wam tego typu opowiesci ;) Oluś tak jak wyzej juz napisałm , dziecko to oznaka radosci :D Ja dziś na kacu w pracy :O Chyba przesadziłam wczoraj z iloscią wina . No cóz , moze jakos mi przejdzie i popołudniu bede normalnie funkcjonowac ;) Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×