Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Hej Mróweczko !! I inne paskudy :P :D Ja pracuje calymi dniami, zmienniczka ma urlop i siedze teraz sama :O Trochę to meczace, ale jak pomysle ze juz niedługo bede wypoczywac to odliczam tylko dni i oby do przodu :)Jedyny plus tego siedzenia w robocie to to, ze upały mi nie straszne bo siedze sobie w kilmatyzowanym pomieszczeniu i mam stała temperature 24 stopni. Tak akurat :P :) Gratuluje Siostrze synusia. Zycze Im przede wszystkim duzo zdrówka :) A 2,5 kg to nie takie malenstwo jak na wczesniaka, wiec tez myśle, ze powinno byc wszystko ok . Teraz sie rozejrze co w trawie piszczy , dowiem sie troche ploteczek no i chyba czas na kawę. 🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co w trawie piszczy Landri ;) jak bedziesz po urlopie to się odezwij i przyslij jakies foteczki :) jade do siostry, dzidzia w inkubatorze naświetla sie i bierze jeszcze antybiotyk bo ma podobno zapalenie płuc :( wiec zejdzie im dłużej w szpitalu zaczełam już rowerowe wycieczki i mam nadzieję że pociągnę przez jakiś czas ;) udanego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mróweczko w sumie niczego ciekawego się nie dowiedziałam :D Boze takie maleństwo a juz antybiotyk :( Mam nadzieję, ze to nic bardziej powaznego chociaz to tez nie jest zbyt błaha sprawa :( Jeszcze nie wyjezdzam, ale oczyswicie po powrocie sie pojawię i kilka ujęc z mojego wyjazdu do Was powysyłam :) Juleczko jak tam Twoje przygotowania do slubu ? JUz wszystko masz ? MOze czyć się pochwalisz, np sukienka ?:) Tak Tak a Ciebie to gdzie wcięło ? Jka się czujesz? Wszystko ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Babeczki! Mroweczko, gratulecje dla siostrzyczki i duzo zdrowka dla niej i jej dzidzi :-) U mnie zaczal sie juz zawrot glowy z przygotowaniami, czas leci, a jeszcze tyle do zrobienia. Teraz jestem na etapie zaproszen i przymierzania sukienek na poprawiny. Zdjec mojej sukni slubnej nie mam, bo dostane ja dopiero we wrzesniu, moge ewentualnie podeslac fotke jak sie w niej modelka prezentuje :-) W ogole to ostatnio stalam sie wlascicielka autka, wiec wiecej mnie w domu nie ma niz jestem :-)) Buziaczki kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babeczki :) Landrynko> już lepiej stan dzidzi jest stabilny, narazie oglądałam go tylko na zdjęciu ale wczoraj podobno go juz siostrze przywiezli na sale, ja sie byczę oczywiście, dzis wyjechała moja druga siostra która było na dwudniowej wizycie :), nastepne spotkanie jak dobrze pójdzie na jesieni na chrzcinach a jak nie to za rok zaraz robie wypad na rower Juli> między przygotowaniami łap oddech i czasem tu wpadnij na kawusie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc 🖐️🌻 Co Słychac u Was ? Mroweczko dzieki Bogu, ze juz się sytuacja klaruje z maleństwem :) Juleczko podaj dokladnie date kiedy masz slub ? I w ogole napisz nam troche jak go planujesz ? Ile osob ? Gdzie ? kto bedzie siwadkami ?I takie tam duperelki :) Blinguś nam przepadła :( Pewnie praca ja przytłoczyła :O Odezwij się Kobietko co z Tobą i moze wiesz co u KaSiaKa , to tez skrobnij nam słowko o Niej :) Tak Tak a Ty masz długo zamiar milczec ? Sylvik znowu Cię opiórkac ? Miałas się pokazywac co jakis czas :O No to se pokrzyczałam i biore się za robotę , ale najpierw kawa :) Miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja, Wasza Julii :) Landryneczko, sprobuje zaspokoic ciekawosc , choc troszke. Slub bedzie w ostatnia sobote wrzesnia, a w niedziele porprawiny. Sukienke zamowilam w Polsce w kwietniu, wszelkie przymiarki i poprawki czekaja mnie we wrzesniu, takze sukienke dostane tuz przed slubem. Suknia tiulowa, powiedzialabym prosta, jednoczesciowa. Cos musze skombnowac na ramiona, bo moze byc chlodno...ale sek w tym ze po pierwsze mi sie zadne bolerka nie podobaja, a po drugie do tiulu tez niewiele pasuje. Bede miala welon,ale nie bede miala rekawiczek. I czeka mnie wyszukanie odpowiednich dodatkow. Co do fryzury nie mam pomyslu,a makijaz zrobie sobie sama :-)) Kwitki mam w glowie, marza mi sie rozyczki bladorozowe z konwaliami, ale we wrzesniu to raczej niewykonalne...wiec moze beda w zastepstwie biale rozyczki. Wesele nieduze, ok.50 osob w restauracji. Ciekawoska moze byc podpatrzony na pewnym zdjeciu Landrynki z wesela stol wiejski, z tym ze w moim przypadku ma to byc stol z wloskimi specjalami, typu sery, oliwki, szynka parmenska... Na razie tyle, caluje, J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i cholipca skowało no to napisze tylko ze idę na kawusie i tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówka jak tam kawa? Masz jaks swoją ulubioną ? podaj nazwę , moze sobie zmienie smak ?;) Juleczko no to faktycznie masz urwanie głowy :) Ale myśle, ze to takie przyjemne urwanie :P Sukienak na manekinie prezentuje się slicznie. Ma to coś w sobie. Co na ramiona to nie mam pojecia :O NIe znam sie na modzie ślubnej , Moze jakies małe futerko ? takie cieniutkie? KIedys na kafe dziewczyna podawała linka. Nawet dosc ładnie to wyglądało ;) POd koniec wrzesnia moze byc juz chlodno :( Oby tylko nie padało. Co do kwiatkow to myśle, ze u nas byłoby to wykonalne z tymi konwaliami. iNIewiem jak we Włoszech :O Ale pomysl przepiękny , moze uda Ci sie jednak zeralizowac ten plan ?! Stół wiejski wiadomo ze u nas taki musi byc , wcale się jednak nie dziwie ze tam u Ciebie bedzie innego typu stoł \"wiejski \".:) Brzmi zachecająco. A moze by tak połączyc obydwie tradycje i zrobic z tego miedzynarodowy stól ? Czemu na przykład obok smalcu nie mogłyby byc oliwki ? P Buziaki dla Wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julii bo kolor czerwonym kojarzy mi się min. z seksem, a nie ulega wątpliwosci ze jestes nad wyraz sexi dziewczyną ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczko ;);) A tak na marginesie to dopiero teraz doczytalam , ze Ty ślub masz w Polsce ;) NIe wiem dlaczego caly czas wydawało mi się, zeto bedzie w Italii :D Cos zakrecona jestem ostatnio, chyba to nadmiar pracy :(. Jeszcze 3 dni i nareszcie wypoczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawusie rozpuszczalne zmieniam, natomiast sypaną zawsze pije primę i najlepiej mi smakuje ;) a herbatke teraz z dilmy kupiłam dobrą i właśnie idę robić, a potem biorę się z gołąbki, Juli dlaczego ja nie dostałam żadnych fotek????!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mroweczko- mowisz i masz :-)) Landrii...faktycznie cos zakrecona jestes :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kkkkkkkkkkkkkkkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaawwwwwwwwwwwwwwwwwaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! :P nie mogłam dziś się obudzić więc może wy tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis wstałam bez problmu, nawet wczesniej niż zamierzałam , no ale wczoarj juz po 21 spałam :P Ale kawą nie pogardze ;) Moze do tego pioeknego uroczego paczka ?:;) Mrowka Twoje dzieła sa superasne , ja juz chyba odezwę siie do Ciebie w tej sprawie po wakacjach , bo teraz jakos poweru mi brak w tym względzie ;) (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wstalam 15 min.temu i wlasnie racze sie kawka rozpuszczalna :-))) Troszke ogarne mieszkanie i musze ruszyc na jakies zakupy....a wieczorem czeka mnie koncert :-) Milego dnia Babki :-) Niewiele nas, nie????cale 3 sztuki!!! :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczko a co to za koncert ? No faktycznie zostaly nas 3 sztuki :P dobre i to....moze reszta się obudzi i wróci jak marnotrawny syn :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śmiało, nowe twarze mile widziane :) Landri co ja zrobię jak wyjedziesz na wakacje, z kim będę piła kawusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :D Gosiaczek dołączaj, dołączaj :) Juleczko tym linkiem sprawiłas ze przypomniłay mi się czasy, kiedy to namietnie ogladało się festiwale z San Remo - min, niezapomniany duet Romina i Albano (?) i slynne Feliczita :P , Drupi ......i wiele wiele innych tam wlasnie byłas wczorajszego wieczoru ? Mróweczko ja tylko znikam na 14 dni :) Najwyzej odpuscisz sobie kawe na ten czas :P A Moze jednak bedziesz miała towarzyszke ? :D Nawet nie wiecie jaka jestem dziś szczesliwa......jeszcze kilka godzin i mam urlop!!! Jupiiiiiii!!!! Buziołki dla wsjech 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Do Sanremo mam troche kilometrow.... Na koncercie bylam \"blisko domu\", bardzo przyjemny i udany wieczor... caly wystep ciekawy,szczegolnie solowki na gitarze : )) Wspanialego urlopu, Landrii! Mrowka...ja jeszcze nie uciekam...kawusie z Toba wypije nie raz :-) Buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to kawusia :) Juli własnie odjechali goście, na dworzu ponad 30 stopni, więc się schowałam do domciu i chyba teraz się polenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Kochaniutkie :D Ja juz na walizkach . Piszcie duzo , opisujcie wszystko co się u WAs dzieje . Po powrocie odezwę się :D Pewnie jakies foteczki dołacze . Buziaki i papa za 14 dni :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×