Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

po wczorajszym słoneczku dostałam uczulenia wiec dzis siedzę w domu ale właśnie widzę że zaczyna się chmurzyć, może to i dobrze, spadam w takim razie do kosmetyczki bo się strasznie zapuściłam przez te dziergadła :P ale żeby nie było robótkę wezmę ze sobą ;) jak ciasta bez kremu to jestem zainteresowana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dostalam zapalenie spojówek od słonca :( Ledwo na oczy widze :( TakTak to ja tez czekam na te przepisy , no i upojnego sexu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witammmmmmmmm :) Landrii jak obiecałam mam chwile i coś skrobne :) Taktak dobrze że wszystko ok Julli słoneczko przesyłam :) Mrówka ja Cie zapraszam do mnie, przydałaby mi się taka Pani pracowita :P piękne dziergadła, zazdroszcze umiejętności. Kwiaty u mnie już prawie przekwitły wszystkie, a te z tego roku też marnie wzeszły, brak czasu i susza robi swoje :( hmmm co by tu jeszcze haha jak pisałam Landrii na gg, czasu mam mało, całe dnie siedze w pracy, do domu kompa nie biore więc rozumiecie, każda wymówka dobra :P :) zdrowie chyba dobrze, tzn. lepiej, żadziej mam ataki po tym jak się przebadałam od A do Zet, nawet u kardiologa byłam, niestety nerwica ciężka choroba, ale przenajmniej pamiętam jak się jej pozbyłam ostatnim razem. Najgorsze że atakuje niespodziewanie i niestety skutecznie rozkłąda na łopatki pacjenta :( Ale nie dam się, życie jest zbyt piękne i zbyt krótkie na choroby. Trzymajcie kciuki żeby mi się udało :) to chyba tyle, tak po krótce :) pozdrawiam wszystkie i każdą z osobna 👄 czekam na fotki i przepisy na ciasta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zawijam rękawy i z powodu braku przepisów na placki (taktak pewnie jeszcze w łózku się upaja ;):P ) biorę się za torta biszkopty juz popiekła, a jutro jade na imieniny i się goszczę, Landri ja codziennie mam zatarte oczy, podobno alergia ale nic cholipcia mi nie pomaga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ............ ale tu tłok, no to ide dalej za oknem ciiąpie wiec mam dzis luzy miłego wypoczynku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś tu na mnie narzekał że nie pisze haha a tu ciszaaaa jak makiem zasiał :( miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko !! :) Czuje się bznadziejnie:O Przypadlosci moje co miesieczne zaczym aodczuwac coraz gorzej :O Moze jutro bedzie lepiej :) Sylvik jak Ty jestes , Nas nie ma i na odwrot , moze i dobrze bo się swietnie uzupełniamy :P TakTak dobrze, ze skleroza nie boli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dziecko ma raj, zanim matka się zbieze to ono już w majtkach albo i bez na boso wybiega sie po dworzu, taras sam otwiera i juz go nie ma, umyje sie w baseniku, bo woda zawsze dla niego jest ciepła :) kotka czy chce czy nie za ogon wyciągnie do towarzystwa na dwór też :D właśnie wrócił ;) to ide dać mu sniadanko a ja popijam kawusie i zwołuje wszystkie babulce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja się melduje Mróweczko ) Opisałaś iscie \"wiejski\" krajobraz , takie sa uroki posiadania własnego domu i ogródka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dzis pięknie, słonce daje czadu , jest goraco ;) Oby takie było całe lato :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie Pada jak nic nie pada :) I gdzie was wywiału dupencje hę?? Skrobnę Wam te przepisy szybciutko. CIASTO MARCHEWKOWE Składniki: 3 jajka 2 łyzki wody 150g cukru buteleczka cytrynowego aromatu 2 torebki budyniu waniliowego Dr Oetker 100g mąki 1 płaska łyżeczka proszku do pieczenia 75g mielonych orzechów laskowych albo bułki tartej 125g startej na tarce z dużymi oczami suropwej marchewki Zółtka zmiksowac z woda na pulchna masę dodać 2/3 cukru, aromat i zmiksować dodać budynie zmiksować, dodac makę zmiksowac, dodac orzechy zmiksowac :P i dodać marchem i zmiksować. Białaka ubić na sztywno z resztą cukru i delikatnie wymieszać z pierwsza masą. Wylać na natłuszczoną prostokatna małą foremkę taka 28/20 czy cos podobnego Ja to piekę w piekarniku z termoobiegiem około 15-20 minut w temperaturze okolo 160 st. Musi być ładnie złote i przy nacisku paluchem stawiac opór :P Po upieczeniu ostudzic pokroic na 12 kawałków. Przygotować karmel z masła cukru i mleka z płatkami migdałowymi. CIASTO Z KRUSZONKĄ I BRZOSWINIAMI Składniki: 150g masła 150g cukru 2 jajka 500g maki 1paczka proszku DR. Oetker 1/8 - 1/4 l mleka Puszka brzoskwin w syropie Na kruszonkę: 300g mąki 200g cukru cukier waniliowy 150-200g masła Masło utrzec z cukrem na pulchna masę dodac pokolei jajka dobrze wyrobić dodać mleko ja daje tak około 3/4 kubka. Do tego dodac make z proszkiem i dobrze wyrobic. Ciasto musi byc dosc gęste ale dające sie wyrabiac mikserem. Wyłozyc je na natłuszczoną plaską blaszkę taką w komplecie do piekarnika rozłozyc na nim pokrojone w czastki brzoskwinie i posypac kruszonką ( zagniesc z podanych składników) Piec w temp okolo 180 st przez 20 minut albo do kiedy bedzie ładnie zrumienione a patyczek wetkniety w brzech suchy. BROWNIES - CZEKOLADOWE Składniki: 60g daktyli 60g szuszonych sliwek 60 ml niesłodzonego soku jabłkowego 4 jajka 300g brazowego cukru 5 kropli waliliowego olejku 4 łyzki kakao takiego słodkiego dio picia 2 łyzki gorzkiego 175g maki 60 g gorzkich płatków czekoladowyvch Daktyle śliwki posiekac zalac sokiem jabłkowych i zagotowac. Zmiksowac (ma byc dzemik ;) ) Jajka ubic z cukrem, aromatem, kakao, dodac przestudzoną mase daktylową i makę na koniec płatki czekoladowe ( dobre sa tez czekoladowe ziarenka kawy) Ja daje tez jeszcze kilka posiekanych daktyli extra. Wylac na blaszkę taka sama jak w przypadku marchewkowego i piec az ładnie wyrosnie i bedzie fest. Po upieczeniu wystudzic pokroic na 12 kawałków i pomazac rumowych lukrem. Przed podaniem posypac jeszcze delikatnie słodkim kakao. SMACZNEGO JA NAJBARDZIEJ LUBIE MARCHEWKOWE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakTak przepisy wydaja się łatwe i tanie :) A to ważne. Z tym ostatnim moze byc kłopot , bo juz kiedys szukałam u mnie brazowego cukru i nigdzie nie dostałam , moze trzeba wiec pojechac gdzies do jakiegos supermarketu? Przeczytałm to ciasto marchwekowego i chyba we wtorek zrobie :D. Dzis obżeram sie tortoletka z truskawkami i bitą śmietaną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja upiekłam dzis trzy placki a od piątku (wcześniej nie da rady) zaczynam rowerowe wycieczki, trudno trza ruszyć dupsko bo coraz większe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialm poźniej zajrzec do WAs z pracy , ale własnie nad Wroclawiem rozszalała sie burza i musze ją przeczekac :O Wiec teraz juz mowie Wam Dzen dobry i zycze milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie praktycznie już po burzy :) więc zalewam kawusie i oddaje sie swojemu ulubionemu zajęciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówka miałam napisacpo prosbie na maila lub na gg , ale napisze tutaj , to przeciez zaden wstyd :D ............nie zrobiłabys mi bluzeczki na szydełku ? napisałabym Ci jaki fasonik, kupiłabym nici , z rozmiarem to noł problem bo zmierzyłabys na siebie, no i na koniec wystawilabys cene :D. Mam cos na oku , prosilam tesciową , ale ona nie jest na etapie bluzek :O ZAstanow sie i napisz mi odpowiedx a wtedy skontaktuje sie z Tobą przez maila ;) Babeczki Wy moje , gdzie kiedy i jak spedzacie urlopy ? wakacje ? Juleczko u nas juz od kilku dni jest gorąco i zapowiadają taki cały rozpoczety tydzien ;) Tak więc u nas w Polsce lato na dobre ;) Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tą miara na siebie to różnie bywa Landri :P napisz na maila co cie interesuje a ja zobacze czy potrafie to zrobic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ! Mróweczko Dzis postaram sie zrobic zdjecie i przesle je do Ciebie. Mam wolne, ale w planach milion róznych zajęc :O NIezbyt jestem z tego zadowolona, bo wolałabym siedziec i nic nie robic :P Dzis zdecydowanie chlodniej niz wczoraj, ale równiez słonecznie. Teraz kawa, sniadanie i wybywam 🖐️MIłego........🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nic nie robie haha szukam jakiejś fajnej plaży blisko, może na weekend wyskoczymy nad morze bo jestem strasznie zmęczonaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :P oczywiście do usłyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nad naszym polskim słyszałam że wieje i zimno ;) cały tydzień mam albo spotkania albo imprezy albo pakowanie syna, a jutro jade po studentke żeby z całym majdanem do domu przywiezc, kurcze i tak będzie do połowy lipca potem spokój nareszcie ;) a teraz po wielkim prasowaniu kawaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Sylvik milego odpoczynku. Dobre i tyle narazie :P Mrówka u nas nad naszym polskim zawsze zawsze wieje . Kolezanka jest teraz w bułgarii i tempertaura tam nie spada ponizej 36 stopni w cieniu, Zateskniła za naszym polskim zimnym morzem :P Przede mna teraz dwa tygonie maratonu w pracy. Ale juz 14-go lipca bedę odpoczywac w gorach i rozkoszowac się pieknymi krajobrazami ;) Juz nie mogę sie doczekac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w tym roku bycze się chyba w domu a wam życze udanych wyjazdów i wakacji ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie planuje, chyba że samo się wykluje w trakcie ;) siostra urodzi więc pewnie troszkę będę jej pomagać ;) właśnie wróciłam z kielc gdzie przy okazji poczyniłam odpowiednie zakupy (czytaj włóczka :P) no i fajne sandałki :) teraz idę się dektować kawusią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pobudka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P małe mi zrobiło dzis pobudek rano ;) siostra wczoraj urodziła szczęśliwie :D co prawda wcześniaczka, ale wazył 2,5 kilo to całkiem niezle, więc myślę że wszystko będzie ok :) oprócz tego skoro mam dziś tyle czasu to chyba ide sobie podziergać ;) i chyba zaleje wczesną kawusię, a wy paskudy co porabiacie ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×