Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Gość tarzan332
przeslanie do dziewczyn jak dopiero wstalu i w wc niebyly jeszcze to prosze mocz dobutelki i ja go odkupi epozdrawiam wszysdkie panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie pogoda do bani , cisnienie leci na pysk. Mam w planie domowe SPA i lezenie brzuchem do góry ;) Pozdrawiam Szanowne grono i zycze Wszystkim uśmiechu na caly dzien :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie już starczy goszczenia się właśnie dotarłam do domu i cieszę się że jutro mnie czeka masę roboty ;) trzymajcie się babeczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bo u was Boze Cialo dzisiaj bylo. No a ja zapierdzielalam,jak moglam. Az mnie plecy bola. Szefowa powiedziala ze teraz czesciej bede asystentka,ale to nie robota jak na pokojach tez musze byc.No i pobudka po 5 rano. Dzis tez powiedziala ze jesli znam jakas Polke to moge ja polecic do pracy u nas,moge wybrac. Hm namawialam juz dawno temu siostre Adka, wtedy moglibysmy sie przeneisc na inne meiszkanko. No ale ona sie cos waha,nie wiem czemu. Wolna,bez faceta,dzieci,siedzi jzu rok w Polsce bez pracy bo wczesniej pracowala w Anglii. Szkoda mi jej chociaz ostatnio juz mowilam,ze w dupe komus wchodzic nie bede. Nie to nie. Dzis jej napisalam co i jak i niech sobie to przemysli,to juz ostatnia szansa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarzan332
mala to co z sikami sprzedasz mi czy tez raczei nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski :) I co tam u Was ? U mnie leje, myslałam, ze w pracy bedzie spokoj a tu surprise i mam młyn ;) Tarzan podaj mi jakies namiary na Ciebie , np adres mailowy , wysle do Ciebie numer konta i się umowimy dokladnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:d:d O i Tarzan się pokazał . Ja ci mojego moczu nie mogę sprzedać. Przynajmniej na razie. Mrówka zaraz naprawię błąd. 🌼🌼 Lalu miałaś go na kopercie. ;) Przede mną pracowity weekend 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, ze u mnie pogoda dopisuje, to przynajmniej ucze sie na swiezym powietrzu. W srode mielismy spotkanie \"klasowe\" u kolezanki ,a dzisiaj znowu, tyle ze w wiekszym gronie i w restauracji. A na jutro umowilam sie na wspolne kucie z kolezanka. A potem jakies zakupy i kontynuacja nauki. I tak ten czas mija. Ale od przyszlego tygodnia bedzie juz luz , moze zabiore sie za bizuterie...Chociaz kusi mnie tez zeby znowu zrobic pazurki, a wtedy to z bizuterii raczej nici, choc nie wiem...nie probowalam. No i malo ostatnio piszecie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mało mało obiecuję poprawę po niedzieli jak już syn wyjedzie jutro ostatnie zakupy niedziela spędzona rodzinnie w poniedziałek pozegnanie a potem powrót do codziennych obowiązków Kania> w poniedziałek wyślę no i po niedzieli zaczynam jazdy na basen trzeba zacząć coś dla siebie robić ;) i obcinam włosy tak krótko jak tylko się da i złożyłam zamówienie na kosmetyki na tej biochemi urody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarzan332
czemu narazie niemozesz????? a kiede bedziesz mogla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarzan ale ty zabawny jesteś ;) Julia może i mało piszemy ale za to jak... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarzan332
dziewczyny albo wy sie zgadaicie i zrobcie m iprezent taki z 5 litrow sikow waszych byloby super:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvik , masz , masz o czym , ale Ty leniwa jestes :P Npaisalabys co w modzie na pzankocie teraz panuje :D Tarzan słuchaj , mielismy dobic targu , zaoferowałes 50 zl za litra , teraz piszesz o prezencie ?!!!!, cos niezdecydowany jestes facet :P No własnie Julka , Kania sie stara , mało ale tresciwie ;) A kto to jest ta Lalu i o jakiej kopercie wspomnialas Kania ? bo albo aj nie wtajemniczona , albo cos przeoczylam :) Blingus i co masz jakąś chetna na to miejsce ? Mrówka jestem baaaaaaaaaaaaaaardzo ciekawa jak bedziesz wygladac w takiej bardzo krótkiej fryzurce ?:) Zrobilam sobie torcik z truskawek. Wylaozylam blaszke biszkoptami, na to truskawy, znowu warstwa biszkoptow , truskawki i zalałam to truskawkową galaretka ;) ,,,,,,,mmmmm smacznego :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj oj tak tak smacznego problem sie rozwiazal ,kolezanka z Czech napisala maila do szefowej ,ze w lipcu przylatuje do Oslo no i chcialaby wrocic do hotelu, do pracy dziewczyny ja jestem nieprzytomna, dlugo tak nie pociagne,jednak godzina mniej snu robi swoje, rak nie czuje juz pod koniec dnia. Kolezanka ta co sie swolnila ponoc pracuje tylko od 7 do 12, nie mam pojecia gdzie ona taka prace znalazla. Mrowka ja tez chcialabym krotkie wloski,chwilami,ale chyba to nie dla mnie. Ale ostatnio coraz czesciej nachodza mnie na to checi. Ha ha z tym moczem to niezly gryps,mam pare litrow meskiego,reflektujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blingus kobieta to taki automat do pracy , wiec dasz rade , masz wyjscie ? Moze szukaj w innym miejscu pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blinguś dasz rade, kobieta to organizm niezniszczlny i bardzo szybko się przystosowuje. Tak torciki z truskawkiami kuszą z każdej strony , u mnie biszkopt z galaretką . Nie mam czsu pisać , rano pole , później grile w międzyczasie ostro szydełkuje. Dziś zrobiłam swój rekord na truskawkach 55 koszyków w 4,5 godziny. Spadam może zasne , choć będzie ciężko bo moja godzina minęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawusia i placek z truskawkami i galaretką podany. Miałam jechać na grzyby , ale znowu pada. Prania mi się nazbierało strasznie dużo nie ma jak suszyć , działka zarośnie strasznie . Och jestem zła na pogode w tym roku. Mam nadzieje ,że u was ładniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarzan332
pisalem ze meskiego nie bezprzesaddy :( tylko kobiecy chce i zaplace 50zl za 1 litr wsumnie moge i 100zl dac zaniego ale kobiecy mabyc tylko meskiego niepije bezprzesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarzan daj namiary i pogadamy. A ty piszesz i piszesz bez żadnych konkretów. Mróweczko jak ty to robisz ,że dziergasz tyle?! Tak oglądałam bloga , ta sukienka robiona na drutach w dziurki , jak bym się przysiadła to machnęłabym w 2 godz. tylko musiałabym ściągnąć maszyne dziewiarską ze strychu i przypomnieć sobie jak to się robiło. Dziś spotkanie klasowe , nie wiem czy pójde , nie chce mi się . Mam 2 opcje , albo zjazd , albo gril u niedoszłego szwagra. Przejaśniło się , zrobiłam zakupy , zaraz spadam na truskawki, ale tylko na jakieś 2 godzinki. Córcia jedzie ze mną , chce sobie zarobić troche grosza. Choć mi jej szkoda zabieram ją jak ma wolne. W ten sposób dziecko najlepiej się uczy szacunku do pieniądza. Już sobie zarobiła ponad 200zł , ale wczoraj na targu straciła tylko 30zł . Mówiła ,że jak przeliczyła ile to koszyczków musi zerwać to aż tak jej się nie podobało. Ide powiesić pranie , może wyschnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2572998 moi egg i zgadamy sie codo zlotego napoiu i dzieki mala i jakby twoi ekompele chciialy tez sprzedac to tez mozemy sie zgadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Chyba mam zapalenie spojówek :O Koszmar :( Ledwo patrze w monitor, w ogóle nie mogą patrzec , do pracy jechalam w okularach przeciwsłonecznych :O A u mnie szaro i zachmurzone niebo ::D Mała ja na Twoim miejscu wybralabym spotkanie klasowe :P Tarzan vel Romek widze , ze biegasz po całej kafe i szukasz moczu :P. Chcialam dobic targu z Tobą . ale widze ze nie podchodzisz powaznie do tej sprawy. Wiec w sprawie moczu mówie BYE 🖐️ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisz na gg i sie zgadamy szukam bo szczerze nikt mi jeszcze niesprzedal ale oki szkoda :(jak co to gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze jak zacznę coś pisać to ktoś mi ciągle przerywa i muszę brać się do pracy. Teraz też ktoś lezie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski , a was gdzie wywiało, tylka Kania nasz pracuś pisze. Poszłam na to spotkanie klasowe , ale o 21 zwiałam z tamtąd. Mdliło mnie jak słuchałam niektórych . Jedna \"Pani profesor\" od siedmiu boleści opowiadała jak to mile spędziła wakacje w angli, ile to zwiedzali itp. Sierota nie skojarzyła ,że z moim synem zapierdzielała na zmywaku w hotelu. Druga znowu jakie to ma wspaniałe życie , wyprowadziła się do Poznania, jak jej dobrze ona nie pracuje( a od jej siostry wiem ,że mąż chleje, leje ją , a ona sprząta po domach żeby związać koniec z końcem . Umówiliśmy się z kilkoma osobami , może nas będzie 10 osób za tydzień na grila do jednego kumpla. Tam będzie naturalna atmosfera. Może żebym walnęła kilka kieliszków to bym trawiła te gadki, ale na trzeźwo nie szło. Pojechałam na grila do męża i wróciliśmy godz. temu , tam było super. Mąż poszedł w okopy , a ja siedze i zastanawiam się co upiec , rosół już nastawiłam . Chyba wybiore się na grzyby. Martwie się bo chyba skończą się truskawki , mieliśmy dzisiaj zbierać , ale cena spadła do 2.5 za kg i zadzwoniła babka,że już chyba zbierać nie będą bo im się nie opłaca. Skocze sobie narwać wiaderko . Tyle truskawki na polu . Ona dopiero teraz zaczęła rosnąć bo są ciepłe noce. Za tydzień zacznie się bób to już truskawka pójdzie w odstawke. Wczoraj widziałam bób po 26zł za pół kilowy woreczek, nie wiem ale to trzeba mieć narąbane w głowie żeby kupić za taką cene. Miłej niedzieli i pisać , bo będzie kara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ;) Mala jak ma byc kara to się wpidze :P Wole to, niz opierdziel :D Z tym spotkaniem to faktycznie ,nie wypał , ale ja na Twoim miejscu powiedzialabym dokładnie to co nam tutaj do jednje o tym zmywaku , a do drugiej o sprzataniu. Nie wiem w ogóle dlaczego ludzie wstydza sie mowic jak doszli do czegos, jaką pracą . Przeciez to zaden wstyd zmywac gary , zeby sie dorobic czegos :D. Mam kolezankę , ktora tez ma podobną prace i głosno o tym mowi i skutek odwrotny do tego co nam tu przedstawila Mala. Nie zbiera nas jak jej słuchamy na wymioty , wrecz przeciwnie leca w jej stronę słowa uznania i podziwu. U mnie dziś piękne niebo , bez chmurki i bardzo słoneczne. Czy ziomno tego nie wiem, nie bylam jeszcze na balkonie ;) Planow jako takich brak. Moze jak bedzie ładnie to popołudniu wsiadę na rower ;) Teraz sniadanie , no i chyba obiad ....musze wstawic :P Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a co z sikami waszymi na gg mialyscie si ezgadac zemna to wkoncu sprzedacie mi czy ni episzeci eze tylko gadam a n agg nick sie nieodezwal zeby mi sprzedac zloty napoi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×