Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Czesc Babulce. Katarzynek nie od dziś wiadomo, ze nerwy tylko pogarszaja sytuacje. NIe denerwuj sie , bedzie ok. Moze sparz sobie herbatke z melisy.I rob sobie krotkie przerwy w nauce :) Kinga ja nie oszalałam , ale sama zobacz jak to napisalas , kojarzy sie jednoznacznie :P Mala ja sie nie nabijam . Serio Was podziwiam :D. I nawet jak siedzialam w domu , tez nie mialam tyle werwy co Wy ;) Kania serwujesz kawę , czy znowu w papierach ugrzezłas ? ;) A tak w ogole to dziś czuje sie tragicznie.Dostalam jakis nerwobol w zebrach i nie moge się ruszac , moge tylko siedziec , o staniu nie ma mowy , bo mnie ból paralizuje :(.W dodatku jadąc do pracy bylam swiadkiem wypadku motocyklisty :O .Młody chłopaczek i nie wiem czy przezyl , bo wygladalo to bardzo tragicznie :( Pocieszam sie tylko tym, ze w sobote wyjezdzam z ekipa z podstawowki na kolejne spoatkanie po latach , tym razem w plenerze . Juz nie moge sie doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry.. Nie wiem jak jutro dam rade wstac, przez te 4 dni kladlam sie kolo 2,3 ..... Dzisiaj tez zwleklam sie dopiero po 10 Chcialam sie poopalac ale tyle chmur,ze sie chyba nie da. Teraz troszke niebo sie oczyscilo,ale znajac zycie poloze sie i zajdzie hihi. Zjadlam arbuza i musi mi starczyc na jakis czas. Trzeba sie chyba ruszyc z domu,zeby do lodowki nie zagladac. Milego dnia. Landri wracaj do zdrowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wszystko wiem. tylko ja sie strasznie denerwuje ze znów tego nie zalicze i nie mam ochoty juz sie tego uczyc bo nic mi do glowy nie wchodzi. no ale bedzie co ma byc. mam na13.25 na zajecia a juz siedze i czekam:) Landrynko brałas cos na tego zęba? fajnie tak sie spotykac ze znajomymi po jakimś czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blinguś Ty to masz takie szczescie do opalania jak ja . Bywalo, ze jak sobie zplnaowąłam, ze się poopalam na lezaku , to gdy tylko wszystko sobie porobilam i wylozylam stare kosci na nim , to natychmiast słonce zaszło :O :P Katarzynek to nie nerwoból zęba , tylko w żebrach :D Ale nic nie bralam , bo nie mam niczego przy sobie , a do apteki lub nawet kiosku mam daleko i nie mam jak wyjsc :O Przyjedzie mi przesiedziec chyba caly dzien :P Wiecie co, usiadlam na fecebooka i ja poprostu jestem nie kumata . Dostalam jakies powiadomienia , Bog wie co jeszcze i nie wiem co mam z tym zrobic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landri no ja tez tych powiadomien mam mase,jakies gry ,konkursy ,ale mi sie nie chce w to bawic. Taktaczka nas dodala? ja zawsze myslalam ze tak tak ma na imie Patrycja hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja moze i bym sie pobawiła , ale nic nie rozumiem :( :P TakTaczka jest dwojga imion :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynka> sie będzie działo ;) a bóle to i ja miałam cały tamten tydzień albo starość albo pogoda ;) :P ja wybrałam to drugie :D a dziś z motyką poleciałam do ogródka i skopałam cały jak teraz sięde to niewiem czy ciężkiego sprzętu nie będzie potrzeba żeby mnie podnieść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bylam w centrum handlowym,4 km od domku. Musialam kupic szampon bo innym wlosow nie moge myc. Kupilam biale getry,i biala spodniczke z motylem. No i dwa batoniki,siet. Podjechalam u nas pod gore,a to gora nie byle jaka. Teraz Plebania i prysznic ,3 juz dzisiaj.A jutro juz do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie miałam kiedy za bardzo pisać. W papierach tonęłam do 11 tej. Potem zadzwoniła moja mama, że są oboje z ojcem chorzy na gastryczne sprawy. Lało się z nich na dwie strony. Pewnie jakiś wirus. O 12 tej się zerwałam z pracy i pognałam do rodziców rozpoznać sprawę. Już trochę lepiej, ale dałam im dziurawiec. Może coś pomoże. Mama czuje się trochę gorzej niż tata. Ciągle ma boleści. Jutro jak im nie minie to pójdą do lekarza. Mróweczka w kolczyku córci jeden kamyczek pękł na pół. Nie mogę go skleić bo zgubiła połówkę. Mogłabyś nam dorobić nowy taki sam kolczyk czy się nie da? Córcia tak lubi te kolczyki. Normalnie prawie ich nie zdejmuje. 🌼 Kinga następnym razem pisz jaśniej. A może wykraczemy ci coś .... ;) Katarzynek jak egzamin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
egzamin.... napisałam ale jak Kobitka oceni nie wiem, ma mieszane mysli. ale za to z innego egzaminy kobita mnie zwolnila i wpisała 5 do indeksu bo napisalam prace na zaliczenie ćwiczeń dobra i tak kilka osób dostał taki bonus :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarzynek to szampana stawiaj przynajmniej za ten egzamin z bonusem :P Mrowka no bedzie sie dzialo , i oto w tym wszystkim chodzi ;) Blingus a co u Was takie upały czy tam meczy Cie jazda pod górke ?:P 3 prysznice to biore wlasnie w upalne dni :) Kania pewnie jakis wirus :O I wiem z doswiadczenia, ze niezle daje po kosciach ;) Mam nadzieje ,ze jutro juz bedzie lepeij z Twoimi Rodzicami . Sylvij obijaczko daj znak , ze zyjesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynek to chociaz ejdno masz z glowy Landri ,jeden prysznic byl poranny,potem opalanko lekkie wiec znowu mycie,no i po jezdzie to juz lalo sie ze mnie,no i wlosy trzeba bylo umyc. A ta gorka to naprawde nie lekka. O kurcze oby rodzicom sie poprawilo/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem zadowolona z tego jednego chociaz... jutro wyniki 2 innych... szampana jasne że bym postwiła :) a wiecie ja alkoholu nie pije, nie dlatego że nie lubie, ale dlatego że nie mogę, mój organizm go nie toleruje i 2 lyki wina sprawiają że czuje się fatalnie... ale moze to i lepiej. Kania,mam nadzieje że rodzice szybko dojdą do siebie po tym. a mnie czekają na zakupy 19czerwca jadę na miesiąc na koniec świata... i jak sobie o tym pomyślę to nie wiem jak to wytrzymam. Mój Ka juz śpi ja tez bym sie położyla, ale jakos sie poprzestawiałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyżbym była pierwsza? no i nie to żebym narzekała , ale znowu pada!!!!!!!!!! miałam plany konkretne a tak dupa :( zapodaję wiec kawusie Kania> mogę spróbować ale primo to nie mam już takich kamyków chyba że popsuje korale a po drugie to by trzeba mieć te kolczyki żeby tak samo albo chociaż podobnie ten drut wywinąć - inaczej nie dam rady tak ze zdjecia bo potem może się okazać ze są dwa rózne kolczyki ;) więc wysyłaj adres chyba masz choróbska jak widac chwytają wszystkich i nie ma zmiłuj ja jeszcze polecam piołun, rośnie u mnie w sadzie, mojej babci zawsze rwę a ona suszy i pije, ble strasznie gorzkie no i dziś kończę kieckę nareszcie po południu wrzucę fotkę na bloga a najgorsze jest to że moja małolata powiedziała że chcę taką samą w czarnej wersji i to na koniec roku, ha ha ona myśli że ja motorek mam zamontowany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry 🌻 Ja poproszę o herbatę z prądem ;) Jest mi zimno i dalej strzyka w kosciach :O :P Tym razem w barku i nawet biegów nie mialam siły przerzucac w samochodzie , bo mialam straszny ból . Katarzynek a ten koniec swiata to gdzie, hę? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski podoba sie Wam to ? http://www.allegro.pl/item651736694_safari_lniana_sukienka_szmizjerka_pasek_ecrue_xl.html lub to ? http://www.allegro.pl/item649375569_j_s_dluga_miedziana_szmizjerka_len_38_40_l.html aaaaaa Mroweczko ;) zaczeałm haftowac dla Ciebie ten obrazeczek, ale przyznam sie, ze nie za bardzo mi to wychodzi. NIektore krzyzyki robie n awyczucie i troche sieksztalt rozjezdza :( Poza tym kompletnie nie wiem jak bez dokladnego wzoru zrobic te linie, ktore nadają obrazkowi wykonczenia . Za malo dokaldny jest wzór i obawiam sie , ze nie podołam . I co Ty na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynk
zaliczylam :) jutro ostatnie zajęcia i wakacje :)) jade 19 czerwca na miesiąc do Smołdzińskiego Lasu, na kolonie, będę sobie tam zastępca kierownika.... łooo ja tu widze że same artystki, szycie, jakies robótki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie ta biała się podoba :) a teraz spadam po kawie i kończę drug asukienkę pierwsza już hip hip hura aaaaaaa jak będziesz coś więcej miała to pokaż tego obraza ;) no i napisz jak Ci idzie i jakie korale mam już szukać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogłam wejść na topik od 2 dni :( rozłączało mi neta Landrii ta pierwsza jasna ładniejsza jak dla mnie :) Katarzynek gratuluje zdanych egzaminów 🌻 Kania zdrówka dla rodziców, mnie też coś dziś męczy ale tylko jedną stroną hehe :P ale chyba po truskawkach bo rano na czczo zjadłam :( Mrówka u mnie też pada i zimno :( podobno jeszcze tydzień i lato przyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Gwiazdy! Wrocilam dzisiaj ok.12, wykonczona.........potem jeszcez pojechalam do szkoly i wypompowana wyladowaam w domu po 20. Jutro sopkojnie poczytam. Landrii.....pierwsza jest fajna, druga nie ;-) Buziaki dla kazdej z Was! Slodkiej nocy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wcieło Julia dużo opisuj i dużo fotek wysyłaj ;) Landrynka zostałaś przegłosowana wszystkie mamy podobne gusta jak widzę pokazywać się migusiem bo kawę zaparzyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się z herbatką owocową jak zwykle 🌼 Mrówka masz wiadomość na o2 ode mnie. Za oknem trochę słońca trochę chmur. Strasznie wieje. Tata już zdrowy, za to mama stęka dalej. Ale na nią zawsze trzeba brać poprawkę. ❤️ Pozdrówka dla wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×