Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

hej Landrii. Wiesz powiedziałabym pare słów tej pindzie co tak zwiedzała Anglie , ale ona uczy moją córke historii. Jeszcze rok musze wytrzymać . To jest tak , wczoraj wszyscy zachwalali moją opalenizne, też mogłam powiedzieć ,że chodze na solarium czy ,że gdzieś byłam , a ja dumnie odpowiadałam ,że w polu się opaliłam , nie dość ,że zarobie to solarium gratis. Do jasnej cholery , czego mam się wstydzić , tego , że przez 2 tyg. zarobie ponad tys. zł . Moim zdaniem żadna praca nie hańbi. A co do tej pani profesor to był straszny głąb w szkole , ale tatuś był posłem i tak się załapała do szkoły, pó.żniej zrobiła studia zaocznie . I teraz wielka pani profesor. Ja jestem spokojny człowiek ,ale jak zaczęła narzekać to powiedziałam krótko ,zwolnij się idź zapierdzielaj za 900zł do marketu piątek świątek . Po co masz się męczyć za tak marną kase w szkole , pracując 20godz. tyg. Pisałam wcześniej ,że nie trawie tam kilku osób i nic się nie zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wy jestescie piekne i niepowinnyscie pracowac a faceci powinni wam sluzyc :)moie zdanie he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuie ale w wyborach niebede startowal :) ale wlasnie taki powinien byc swiat wktorym faceci sluza paniom :) moi wymazony swiat a ja bym byl sluga jakieis pani i spelnial jej wszysdkie zachcianki i kaprysy :) i lezal uniei stop he :) a dzisiai mam wplanach nasiatke si ewybrac i troszke pobiegac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała Ty tez dobrze prawisz :P Tarzan , kurcze , załuje ze nie jestem kilka lat młodsza . Myśle, ze dobilibysmy targu odnosnie złotego napoju i bycia moim podwładnym ;) Urodzilam sie księzniczką tylko Pan Bóg mi majątku nie dal , niestety :( :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze prosba do Tarzana :) napisz nam cos wiecej o sobie, skad jestes , ile masz lat , swoje rozmiary :P , czym się interesujesz, co porabiasz na codzien , itd .....narazie o zdjecie Cie nie prosze , choc tu taki zwyczaj . Moze potem .........:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 25 lat i maze zeby sluzyc kobietom i spelnia cich zachcianki kaprysy byc poprostu sluga :) mam 179w piwne oczy krotkie wlosy chodze 6 lat nasilownie dbam osiebie waze 82kg wiec jaakims miesniakiem niejestem wielkim interesuie si esportem pracuie i moze zaczne jakies studia kto wie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kobiety! ja już siedze u rodziców. Wesele ekstra, wybawiłam sie super stopy mnie potwornie bolą. wszyscy chwalili moja fryzurke:)) a sukienke miałam taka skromna zielona za kolanko podszytą tak fajnie na bombkę. grzecznie ok 4 sie zebraliśmy, nastepnego dnia poprawiny, ale już tak tylko w 15 osób. no ale udało mi sie złapać welon.....a zeby było śmieszniej mój Ka złapał krawat :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia a czy moglbym twoie piekne obolale stopy wymasowac i wycalowac poweselu :) bo chcialbym byc twoim sluga sluga landrynki i malei wsumnie waszym :)sluga dowszysdkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarzynek pamietaj o fotkach ;) I widzisz, tak Ci sie nie chcialo isc na to wesele, a jestes zadowolona ;) Tarzan ja jestem bardzo wymagajaca , zastanow sie czy podołasz w tym usługiwaniu :P I ponawiam prośbe Mlałej , popracuj nad pisownia , bo kiepsko się Ciebie czyta :O Sylvi kiedy Ty miałas wyjechac nad to morze? Moze własnie to w ten weekend? Ciekawa jestem jak sie bawicie :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
landrynko zrobie wszysdko co mi karzesz :) i nakolanach bede ci sluzyl i mam nadzieie ze ci sie spodobam z wygladu i harakteru i przyjmniesz mnie na swoiego stalego sluge dowszysdkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diana-shanti
Witam 🖐️ Przyznam dziewczyny, że podczytuję was sobie od jakiegoś czasu i wydaje mi się, że fajne z was babki :D Krótko mówiąc chciałabym się do was przyłączyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny za oknem się wypogadza i sporo mnie dziś jeszcze czeka roboty i imprez czerwiec jest miesiącem ciągłych spotkań głównie imieninowych ale nie tylko, tak czytałam jak piszecie o spotkaniach z dawnych lat, jakoś nie mam takiej potrzeby moze dlatego że i tak mam sporo znajomych obecnych i nie wyrabiam czasowo żeby z każdym sie spotkać i pogadać, no i ni emam się czemu Mala dziwić, ludzie są różni i mają dumę która im nie pozwalać się przyznać ze gdzieś zasuwali, ja już to biorę normalnie, chcoiaż tego nie rozumiem :( a i tarzan albo zaczynasz normalnie gadać albo spadaj na inny topik, mu ty jesteśmy zaspokojone babki i nie potrzebujemy super mięśniaków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Mróweczko :D:D:D poprostu jeters the best , norm,alnie sikam ze smiechu :)...swietniei to zabrzmialo \"zaspokojone babk\" hihiiiiiiiiii :D Tarzan i co Ty na to ? :P Diana - shanti 🌻 jasne, ze mozesz się dołaczyc ;) Skoro nas podczytujesz to pewnie wiesz jakie zasady obowiązują tu wstepujących ? ;) Wstalam z bólem głowy :(. Ta pogoda czerwcowa jest dla mnie katotgą:( NO ale co zrobic , juz nie wieerze w zadne prognozy pogody bo tylko nas sciemniaja nimi 😠 Tak mi się nie chce jechac do pracy :O :(:(:( MOze zgubie się gdzie w drodze do niej ? :) Bużki Laski , zajrze juz z roboty 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówka to było dobre , mężom by się spodobało. Hihi Landrynka pogoda dobija wszystkich i wszystko. Nawet mój komp działa jak głupi , od wczoraj nie chciał się uruchomić , a teraz ruszył , ale net chodzi tak jak byłby po długim zakrapianym weekendzie. Zresztą ja mam dzisiaj podobnie. Sterta prania , nie ma jak suszyć na dworze bo non stop pada, ostatnio pranie wisiało 3 dni , co przesło to zmokło. W domu na suszarce też się kisi , za duża wilgoć w powietrzu . Dziś rano powiesiłam jedno pranie, już zmokło. Tragedia . Cienkie rzeczy jeszcze jakoś schną , ale te grubsze nic , a nic. Miałam jechać zobaczyć na jagody , ale chyba dam sobie spokój , co wyjdzie słońce , za chwile chmura i pada. Już jest 26 stopni więc duchota będzie straszna. Mam strasznego lenia i kupe roboty. Ale podejrzewam ,że nic nie zrobie dzisiaj . miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedze i czekam o 10 mam rejestracje na seminarium, przez internet i kto pierwszy ten lepszy. Mówiłam Wam że jade na kolonie? są jeszcze wolne miejsca dla dzieci których przynajmniej jeden rodzic jest ubezpieczony w KRUSIE i te kolonie kosztują 450zł, 2 tygodnie, nad morzem, wyjazd 21czerwca z warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarzynek udalo Ci sie zarejestrowac ? :) Ja tez swego czasu wyjezdzalam na kolonie z dziecmi.Bylam chyba z 5 razy i jedno zimowisko, z ktorego wrócilam z zapaleniem kratni i mialam zakaz mowienia przez okolo tygodnia :P Piekne to czasy byly, oj piękne .Praca pracą, ale zycie poza nią tez bylo ekstra . Fajna ekipa , wychwoawcy:P uzylo się troche :D Jednego roku podczas wakacji mialam tak, ze wysiadajac z jednego autokaru mialam 3 godziny przerwy i wsiadalam do nastepnego juz z inną brygada i innymi dziecmi . Katarzynek baw sie i uzywaj pokis piękna i mloda ;) :D Mała jak masz lenia to zaprzyjaźnij sie dziś z nim bardziej i olej robote . Ta głupia zawsze nas znajdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynka z leniem to od miesiąca jestem w takiej komitywie , że szok. Ale jak tak dalej pójdzie to jak ktoś wejdzie do mojego mieszkania to uzna to za patologie. Doznałam jakieś znieczulicy na bałagan , sprzątam rynek . Najgorsz jest syna pokój, ale wczoraj sprzątnęła go ego dziewczyna . Ja go nie sprzątam od pół roku, tylko się wydre ,że ma coś zrobić z tym chlewem. Kuchnia czysta, reszte mieszkania w miare , ale sypialnia po mału się staje koszmarem . Mój mały jak musi sprzątać to wszystko wali do sypialni. Byłam na jagodach, jest w bród , ale nie dojrzałe. Jeszcze pare dni. Zebrałam coś ponad 2 litry. Miałam kupca po 15zł, ale moja rodzinka jak zobaczyła jagody to koniec. Syn już bierze się za pierogi z jagodami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taak zapisałam sie, będę pisała prace z terapii uzależnień. kolonie:) bardzo lubie te wyjazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie byłam na morzem bo pogoda do bani :( przesiedzialam weekend w domu. Sorki że nie pisze, ale nie mam nadal weny, wszystko mam w ..... :P teraz mam nowy problem, bo znalazłam kupców na mieszkanie i teraz nie wiem czy je napewno chce sprzedać i przenieść się do miasta :( boje się że będę żalowala decyzji, znowu te remonty :( a z drugiej strony od kilku lat męczę M aby to sprzedać i wynieść się do miasta i mieć do pracy kilka metrów. |Sama nie wiem co robić widzicie że nie ma sensu moje pisanie, czytam Was codziennie ale niestety pisanie mi nie idzie :( spokojnego tygodnia wszystkim życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja z kolei zadowolona i usmiechnieta, bo dzisiaj ZALICZYLAM ostatni egzamin! Koniec z ksiazkami, teraz czas na korzystanie z lata, zasluzony relaks i robienie tego, na co mam ochote :-) Uczylam sie duzo, ale mam satysfakcje :-) Buziaczki kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całą noc lało , po południu uż mnie zaczęła boleć głowa , o 23 obudziłam się z potwornym bólem i nie spałam do 4 oglądałam , a racze słuchałam filmy. Ale w stałam uż bez bólu głowy. Ta pogoda mnie wykończy. Sylwi to masz o czym myśleć . To ważna decyzja , spisz sobie wszystkie za i przeciw . Może ci pomoże w podjęciu decyzi. Juli gratulacje , nareszcie spokój. Katarzynek , ale masz fanie . Dziś dalej leniuchuje , mój przyjaciel leń dalej ze mną siedzi i nie chce się wynieść. A niech siedzi , pogoda i tak do bani. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ładnie katar mnie dopadł jak ta lala w nocy padało ale teraz już ładnie, rano jadę do dentystki, ciekawe czy mi się uda tam wysiedziec , cholerka w życiu zęba nie zrobię, ciągle mi cos wypada. Sylvik, ja też bym nie mogła się zdecydować, bo mnie tylko czasami dopadało zeby mieć wszystko pod ręką, ale jak sobie pomyślę o kiszeniu się w czterech ścianach, wole dojechać samochodem te 6 km, i pijac kawę na tarasie ;) dziecko wczoraj już pojechało :( dziś trochę odsapnę i chyba zacznę myśleć o malowaniu pokoi, na wakacje moze w sierpniu, sama niewiem jakos nic nie planuje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry 🌻 U mnie tez leje :O Ale mam to w dupie :P NIech sobie leje :P Julka 🌻 gratulejszyn Ty zdolna dziewczyna , to z góry bylo wiadomo, ze zdasz ;) To juz koniec edukacji, czy od wrzesnia, pażdziernika kolejna dawka wiedzy ? Mała 🌻 ten Przyjaciel Len to nawet kochany jest , ostatnio bardzo go polubilam ;) Mróweczko 🌻czy Ty kiedys myslisz o sobie, zeby tak sobie zrobic wkacaje i taki totalny luzik przez 2 tygodnie ? ;) Sylvik 🌻masz faktycznie dylemat. Ja na Twoim miejscu bedą nie rezygnowałabym z domku. W mieszkaniu bedziesz się kisic , to Ci gwarantuje. Tu masz zawsze mozliwosc wyjsc na dwor, wypic kawe na powietrzu i korzystac ze słonca. Mieszkanie juz takich przywilejów nie ma. Popatrz te ciut dalej w przyszłosc , moze sa jakies plusy , o ktorych w tej chwili nie myslisz ? Dobrze sie zastanów. I przestan wreszcie bredzic , ze Twoje pisanie nie ma sensu. Pisz nawet o dupie Maryni albo chociaz pokaz , ze zyjesz !!! Kania [kwiat ]całuski z okazji Dnia Imienin , Wszystkiego najlepszego, kasiory zdrówka i uśmiechu na kazdy dzien 👄🌻 Dla reszty tez buziaki 👄, a gdzie Kingę wcieło ? he?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania - imieniny? no to samych dobrych dni :)) jak to o sobie Landrynka, jaki luzik, przecież ja cały czas mam luzik ;) :P malowanie bardzo lubie i nie mogę się doczekać już kiedy zacznę - bo u mnie malowanie polega na zakupie farb do pokoi ;) :D resztę robi młodzież a Kania kolczyki wysłalam - doszły już? pogoda do bani a ja jestem chora :( ale idzie do mnie już karton włóczek :D no i właśnie sprzedałam ostatni naszyjnik z bloga i mam zamówienie na tunikę dobrze jest tym bardziej że mam Pawła i obiecałam mu ogromny samochód :) no i roczek u siostry syna dla Juli gratulacje - wypoczywaj i przysyłaj nam tu słońce ;) tarzan - to co innego :P teraz parę słów o sobie żeby się wkupić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tak pusto, ja rozumiem dopadła mnie choroba a wy? :P wczoraj przespałam cały dzionek, dziś licha jestem a jutro mam fryzjerkę, ja to mam pecha ostatnio też do niej pojechałam zaziębiona :( niewiem czy nie przełożyć wizyty, cholypcia wszystko przez ta pogode do bani no dobra ponarzekałam. zła jestem bo koniecznie muszę paczkę dziś wyslać a nie mam sił, może kawusia pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×