Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Praca praca praca Uwielbiam ten zasuw. 🌼 Mrówka dzieki. Rozjaśniłaś mi w głowie. Teraz wiem czego szukać. W tym sklepie co byłam, obsługiwał facet. Ja mu nie powiedziałam dokładnie czego szukam a on też nie za bardzo kumał co mi pokazać. Pokazywał mi te najdroższe ok 15-17 zł to poszłam sobie. Drugi sklep mi zlikwidowali. Ostatnio włóczki kupowałam na szmateksach ale teraz tam nic nie widać. Mam jeszcze jeden sklep na oku ale to później jak będę mieć wolne to pójdę na łowy. 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki. Landri zakupkow nie bylo, czekam na przecenki bo teraz to ceny sa masakryczne. Szkoda mi kupowac bo u mnie starszna wilgoc panuje i mi duzo rzeczy sie zniszczylo Zreszta wciaz sie odchudzam,no i na razie nie ma co kupowac bo bedzie za jakis zcas za duze Dzis mialam okazje sie zwazyc,schudlam 6 kilo,w sumie to nie odchudzalam sie od razu tzn po zwazeniu u gina,ale 13 sierpnia mialam te 6 kilo wiecej, a morduje sie od wrzesnia Wolny dzien spedzilam na myciu schodow,pomagalam kolezance ,no i mieszkanko wysprzatalysmy no i w 3 godzinki zarobilam niezla dniowke. W domku meskie robotki,skleilam komode ,tzn szuflady bo sie rozpadala ,i teraz byl montaz. Jutro bedzie deszcz na bank, no i spimy w hotelu bo mam dyzur w weekendzik. Milej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak cichutko :-) > postawię , nie budzę bo pogoda od rana raczej na spanie :-) Witam wszystkich🌻 Tydzien zleciał tak szybko ! i jutro z ranka znowu wyjazd,tym razem do Bochni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tam wcześnie dziś Belisima kawke piłaś? Mróweczko odezwij się, jak się czujesz? Bling gratulacje, 6 kg to świetny wynik :) Landrii przypominam Ci o szukaniu ośrodka :P milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko ;) Belisima ranny ptaszku ;) Sylvik pamiętam :) Pokręcę sie trochę , zrobie co do mnie nalezy i będę szukac :D Bling faktycznie ładny wynik :) Ja na steperze dzialam ;) Zakwasy się porobily, ale nawet znosnie sie czuje .Przedwczoraj robiłam na nim pompki :P I wczoraj boało mnie w klatce piersiowej . Myślalam , ze jakis zawal czy cuś , bo zupełnie zapomnialam ze ten ból to od cwiczen ;) Mrówka chyba sie zle czujesz , bo nie ma Ciebie :( A reszta jak ? Laski hellou , meldowac się !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo, i u mnie pogoda "do spania", lalo pol nocy, teraz chyba krotka przerwa ;-) W domu wilgoc, tak nagle przez noc....az moj jak zalozyl rano koszule to pytal sie mnie co jest grane :-P Wlaczylam piecyk, moze troche osuszy. Bling..gratuluje zrzucenia kilogramow :-) A napisz cos wiecej o tych tabletkach, co? One sa do kupienia bez recepty? co zawieraja? Mrowka..daj znac jak sie czujesz? Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii 🖐️ fajnie ze dzialas, ja uwielbiam ten bol przez zakwasy! No ale ja wciaz siedze na dupie :-P wiec na zakwasy szans nie mam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he......wyskoczyl blad, wiec napisalam drugi raz, a tutaj nic nie umknelo :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka no no, 4 wpisy pod rząd ?!! :P Nigdy tak nie szalałas :P:P A moze mimo wszystko ruszyłabyś dupsko , co ? hihii :P ? A tam w tej Italii nie ma czegoś takiego jak ogrzewanie centralne ? ;) Jak to jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dupska ruszyc mi sie nie chce... niestety! Ogrzewanie jest Landrii, ale wlaczaja 15 pazdziernika, a u mnie juz teraz by sie przydalo. Ja to w ogole zmarzluch jestem, dllatego juz od 3 tygodni se ogrzewam :-D Rozumiejszyn? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yess yesssss , rozumiejszyn :P Tylko nie rozumiejszyn dlaczego tego dupska nie chce Ci sie ruszac ?:P ;) Leniwcu jeden :D ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze rusze ja w sensie, ze pojde troche w mieszkaniu ogarnac :-P Szczegolnie w kuchni..pozmywam i przygotuje od razu rybke na wieczor , to bede miala spokoj :-D Ale dzis zanudzam! No to postanawiam- pol godzinki na porzadki, a potem bizu, no i komp. non stop...pod nosem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety tez komp pod nosem , no ale pracuje przy nim ......tez :P A nie mogłabyś tak przed tym bizu , rybką i zmywaniem tak ze 30 brzuszków machnąc ?;) Albo np ze 30 poeskw ? :P Tak Cie namawiam , ale moze w koncu dasz się namówic ? Co Ci zalezy ? :D .......dobra, juz więcej nic nie napiszę :) Potem pokaz te cudeńka co zrobiłas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvik poszła do Ciebie przesyłka na konto spod nicku ;) Tylko nie jest to moje prywatne konto , zeby Cie to nie zmyliło . To jest ten osrodek na Slasku , o ktorym wczoraj rozmawiałysmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landryna :-) specjalnie dla Ciebie 50 brzuszkow zrobilam, jak widzisz mialo byc 30 a tutaj jeszcze gratis :-D pozmywalam i nic wiecej. Na razie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka i co tak machasz ? :P Widzisz jak sie fuknie to od razu wziełas sie do roboty ;) Ja własnie popełniłam ciżeki grzech :( Zamowilam sobie rybke , a do tego frytki :O No ale trzeba coś zjesc , tym bardziej ze wracam dzis do domu pozniej niz zwykle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam Landrii..nie tak ciezki :-P Moglo byc gorzej! Smacznego! A co za rybke zamowilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julii no no gratulejszyn, 50 brzuszków to jest cos :) ja chodze na bieżni :) jest fajnie ale mam zero kondycji, najdłużej 4 minuty wytrzymałam :P a podobno pół godziny to standard ;) Landrii poczytałam, wszystko to już wiem ;) niestety z realizacją gorzej :( a ten ośrodek może fajny ale daleko od mojego domu, musze bliżej aby chociaż na przepustki co jakiś czas pojechać bo inaczej chyba nie wytrzymam tyle czasu bez M :P z Mrówką chyba faktycznie coś nie tak, bo dziś jej wogóle nie widać :( oby to tylko coś z netem było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvik....no wiesz!Tylko 4 minuty? to ja Cie na rowerku spokojnie pobije :-P No ale grunt to cwiczyc, cwiczyc i jeszcze raz cwiczyc. A moze ktoras ma komorke do Mrowki i moglaby jej wyslac smsa? Jako aperitif serwuje gin z tonikiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, A ja się lenie, nie robie brzuszków ale za to kąpiele sobie robie takie z pjaną, dziś zrobiłam pyszną zapiekankę, czuję się lepiej już przez samo moje postanowienie, ze się zajmuję sobą i zbieram do kupy bez zwracania uwagi na problemy. Mrówka zniknęła rzeczywiście, mam andzieję, że wszystko u neij ok. A i Mała się nie pokazuje... co się dzieje? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaaaaaaaa ranny ptaszku albo wieczorna sowo:-P Jestem już w domu ,caly dzień dyżuru starczy😡 Sylwi :-) pamiętam z jakim zapałem 'dosiadłam" orbitreka hahahahaha,jechałam jakie ,nooooooo 4,5 minut po-czym nogi moje odmówiły mi posluszeństwa i zrobiłam bęcc na bok na kanapę:-P[coby się nie potłuc]hihihihihihihi .No ale z dnia na dzień było coraz lepiej :-)max 5km :-P Julii 🌻50 brzuszków no,no :-0 Landrynko nie objadaj się :-) dieta turbo!! Mi nawet podchodzi :-) Jasa🌻 Faktycznie dziewczyny milczą.......................... Mieliśmy jechać raniutko a tu kupa :-( zrąbały się światła w autku , rano na 7 M jedzie do elektryka ,no i sie zobaczy co dalej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem ;) wlaśnie wróciłma ze szpitala zdiagnozowana w końcu w poniedziałek napisze wiecej baj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry 🌻 Mrówka a dlaczego dopiero w poniedziałek ? :( Julka zamowilam sobie mintaja :D Rybka byla pyszniutka :P Fitt83 pewnie,że mozesz dolaczyc ;) Belisima wymysl no jakis skrót na Twój nick :D Ja jeszcze trochę i tez biore sie ostro za dietę . Narazie opanowałam steper :) No, to narazie ttyle. Zycze spokojnego wekendu 🌻:classic_cool: aaaaaaaaaa Sylvik , narazie tylko jeden ośrodek , ale przeciez to nie wszystkie jakie są . Musze w wolnej chwili poszukac na spokojnie . Moze jutro przysiadę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Mrówka dzisiaj pisz! co wkońcu zdiagnozowali???? Landrii tzrymam Cie za słowo, szukaj coś bliżej nas ;) Belisima narazie 4 minuty, ale będzie lepiej :P a gdzie się wybierałaś z M? Jasa i tak trzymaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety wypis dostane w poniedziałek i wszystkich tych madrości nie pamiętam, w kazdym razie to żółciowe zapalenie błon śluzowych żołądka, jedyna z tego pociecha że już mam leki i teraz powinno byc ok, no i jestem dwa kilo do tyłu ;) wystarczyła trzydniowa przymusowa dieta teraz sie bycze :) co i wam polecam w końcu to sooooobota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś ja pierwsza :) Dzień dobry 🖐️ Cieszę się Mróweczko, że Cie wreszcie zdiagnozowali bo teraz powinno być już coraz lepiej. Mam nadzieję, że leki szybko zaczną działać. Ja jeszcze w nocy nie spałam, ale już nic na to nei poradzę, jakoś sobie z tym radzę. Za tydzień przyjeżdża do mnei na kilka dni przyjaciółka ze śląska i już nie mogę się doczekać. Ostatnio widziałyśmy się na ślubie i jest bardzo ciekawa jak się odnalazłam w życiu małżeńskim ;) Ona jest psychologiem a do tego wychowałyśmy się razem wiec znamy się jak łyse konie i może rozmowy z nią też przyczynią się do progresu w mojej pracy nad sobą :) Miłej niedzieli Wam życzę!! ps. Mała... a Ty chyba gdzieś wyjechałaś na weekend??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×