Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Matko ile błędów, sorki dziewczyny aj się uwsteczniam :/ A najbardziej rażący to chyba wątrÓbka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki :) A ja jakos nie doczytałam, ze Juleczka smiga na swięta do domu , do Polski ? Serio Juleczko ? ;) I zapraszam do mnie na ogórkową , własnie dziś nagotowałam caly gar :D Mam wiesci od Sylvika . Opieprzyłam ją , ze nic do nas nie pisze i w odpowiedzi napisala mi, ze ten komputer co ma to nei dziala tam i w niedziele dopiero ma jej dowieźc maz drugiego laptopa. Wtedy skrobnie do Nas :) Jasa nie przejmuj się bykami , bo mi głupio :P Ja chyba z Was robie ich najwiecej i to nie tylko literówek , nad ktorymi nie panuje :D Katarzynek nigdy nic nie wiadomo kto nas czyta :O Mimo, ze mam tu nicki, ale tylk opisujemy o sobie, ze nietrudno byloby komuś nas skojarzyc , gdyby tylko zadał sobie ten trud ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii...ja to sobie swiat tutaj nie wyobrazam, i czasami zartuje, ze nawet na piechote bym szla do domu ;-) Oj Landrii....nawet pisalam, ze zastanawiam sie nad zostaniem w Polsce na dluzej, jakis miesiac..no ale zobaczymy. Ja teraz juz zyje mysla o swietach, o choince, wszystkich tych przygotowaniach, ktore tak uwielbiam :-) I chcialabym zeby nic nie zepsulo tej swiatecznej aury, ktora mnie juz ogarnela. Tutaj na 8 juz przygotowuje sie choinke, wiec widzicie, ze trzeba juz dzialac ;-) Jasa..ja to jestem nadmorska dziewuszka, bede w sumie niedaleko Ciebie, ale szczegoly w mailu, ok? Poprosze talerz goracej zupki, mniam! dawno nie jadlam ogorkowej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbyście znaly moja teściową to watpie że chciałybyście ją odwiedzac. ja to chyba musze szukac pracy jako renifer bo nie wiem jak zapłace za mieszkanie ta reszte, bo tych 2 osoby jak nie było tak nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia> ja już chyba kiedyś Cię pytałam dlaczego nie samolotem, zawsze to mniej nużące no i szybciej o wiele a nawet bezpieczniej ;) teraz jak sa tanie linie lotnicze, pomyśl dziewczyno wyniki będą jutro zeszło mi wczoraj cały dzień, badanie polega na tym ze pijesz kontrast co jakiś czas robią Ci zdjęcia przewodu pokarmowego, w zależności od tego jak ci szybko ten kontrast spływa a że u mnie nie chciał spływać to od 8 rano do 20 siedziałam w szpitalu :P pan powiedział że mam niedorozwinięte jelita, ha ha ha za to dziś kontrast działał wystrzałowo i tak czyścił że pilnowałam łazienki ;) ech baby mówię wam okropność po południu była wywiadówka u maturzysty no i u dziewczęcia, które całkiem nieźle sobie radzi :) sukienkę u krawcowej mierzyłam no i jak na wykończeniu nie skisi czegoś na cycu to będe zadowolona bo jak do tej pory to mi się podoba :) a że kompa mam do bani - mikołaj mi powinien przynieść nowego ale w tym roku nie byłam grzeczna więc nie mam na co liczyć ;) to rzadko teraz siadam bo mnie krew zalewa przy nim, ślimaki mają szybsze tempo niż on Landrynka - czy tobie się tak chce w zime remontów? podziwiam no i jak sukienka się szyje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widze że tylko ja sie obijam :) robie obiadek :) K u mnie jest :) a do szkółki mam na 15 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macham z pracy tak po cichutku, żeby nikt nie widział ;) Pozdrowienia Pamiętam o Was, tylko te szkolenia dają mi w kość wczoraj nam powiedzieli, że czeka nas 7 egzaminów z wiedzy o komputerach. w poniedziałek pierwszy teoretyczny, potem już będzie przy kompie 45 minut na rozwiązanie. Program sam liczy czas. jak nie zdążysz, to nie zdasz. Ma być poprawnych 75 % odpowiedzi to dopiero zaliczają. W Siedlcach oblało 3 osoby na 10 zdających. a miało być ślicznie, łatwo i higienicznie :P Poprawka 35 zł, kolejna 45 zł. Zostaje 3,5 roku na zdanie. Po co ja szłam na to szkolenie? Zawsze się gdzieś wtrynię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyżby szyscy szukali mikołaja ;) KAnia> dasz radę nie marudaj ;) :P ja dziś zrobiłam bigosik i upiekłam dwa piękne biszkopty na torta do małego dziś już jeden mikołaj przyszedł więc siedzi w pokoju z wypasioną fura a ja mam chwilkę wolnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julli, no pewnie, czekam na maila zatem :) JA mam dziś okropny ból głowy, ale też ciesze się bardzo, że jest grudzień. Lubię grudzień :) Dziś M robił obiad (kotlety schabowe) ja więc nic nie miałam do roboty... posprzątałam tylko łazienkę (bo tez zawsze sprzątam na raty:P) no i odkurzyłam mieszkanie. I bycze się i staram się nie myślec o dołujących sprawach :) Mala, Sylvik, co się z Wami dzieje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w szoku , jestem w ciąży!!!!!!!!!!!!9 tydz. nawet do netu nie wchodziłam. Jutro napisze więcej. Na dzień dzisiejszy rycze jsk bóbr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyenk
Mala czemu ryczysz? Landrynka ile mam kupic tej kapusty kiszonej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala..nie wiem co napisac..... W sumie dzidzia to dar Bozy, wiec...? Jak to sie stalo, cos mi sie zdawalo, ze stosujesz antykoncepcje? Uszy do gory, jestesmy z Toba! Mrowka.....tanie linie akurat nas nie dotycza, wiec czlowiek kombinuje jak moze i sie modli zeby bylo ok.... Jak tam wyniki? Ja tez myslalam, ze diagnoza juz byla i koniec..a tu dalej sie meczysz... Jasa....jutro napisze @ Buziaki kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow, wow ...... mialam napisac zupelnie cos innego, ale w takiej sytuacji ?? Mała 🌻głowka do góry , bedzie dobrze !!! Nie bedzie lekko, ale dasz rade Dziiewczyno!!! Zacznij myślec tylko i wylacznie pozytywnie. Zycie czasami lubi płatac figle, ale ten figielek zobaczysz ze bedzie najslodszy i za 9 miesiecy bedziesz najszczesliwszą mama na ziemi :)) Katarzynek 🌻 kup moze ze 30 dkg , zalezy jakiej wielkosci masz garnek i jak duzo jej gotujesz . Jak Ci zostanie zawsze mozesz zjesc , same witaminy i zdrowie :) Ilosc kapusty jaka włozysz do garneczka ,to bedzie gęstosć zupy . Nie wiem czy mnei zrozumialas , nie wiem jak inaczej to ując . Mrówka, Juleczko , Jasa, Kania 🖐️ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała musisz myslec pozytywnie, a wszystko bedzie dobrze ! landrynko tak mi sie chce kwaśnego kapuśniaku, że bede próbowała, najwyżej wysadze w powietrze kuchnie :)) a u mnie był juz mikołaj :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co Ci przyniosl, Katarzynku? U mnie raczej obedzie sie bez Mikolaja...raz ze sucho w portfelu, a drugi, ze tutaj Mikolaja nie znaja ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOOOWWW ale wiadomość!!!! teraz dopiero przeczytałam i nie mogłam się powstrzymać od wysłanai sms'a :D Mam nadzieję, mała, że Cię nie obudziłam.... Kochana, piękna wiadomość! Nie raz już dałaś radę to i teraz dasz na pewno!! :) Czekam na wieści z niecierpliwością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. u mnie tez nie ma mikołaja... mamy tylko taki kalendarzyk adwentowy i codziennie otwieramy okienko z czekoladką i jemy ją na pół, jak dzieci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh Mikołaj dał mi pieniążki żebym sobie sama kupiła prezent :) rodzice byli moim Mikołajem. A ja kupiła mojemu K sweterek taki czarny :) on tak lubi na koszulke sobie nakładać. a jak to facet kocha zakupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala - to cudowna wiadomość :D naprawdę a że ryczysz to normalka ja też pierwszy dzień ryczałam :P ale miałam podpore w moim M a teraz tyle radości ;) :) poradzisz sobie - zobaczysz, napisz więcej jak już się oswoisz z tą myślą Julia> a tak konkretniej bo dociekliwa jestem :P jak to nie dotyczą myślałam że każdy może latać tanimi liniami? u mnie mikołaj będzie tylko u małego - wiadomo, u młodzieży symbolicznie z cukierasami bo u nas prezenty daje się dopiero na gwiazdkę :) po południu spadam na resztę zakupów , Pablo znalazł świeczki i już je chciał wkładać na biszkopt ;) ale mu wytłumaczyłam ze jeszcze kremik i to dopiero jutro bo on już by chciał :) Sylvik . no właśnie miałaś się odezwać Jasa> a kto powiedział ze Ty nie dziecko ;) smacznego do tej czekoladki a co do wyników to te wyszły dobrze czyli musze lecieć na konsultacje bo teraz to już niewiem co dalej, prawdopodobnie to zespół drażliwego jelita czy coś w tym stylu ale sam lekarz nie bardzo wie, narazie dieta i tabletki i jakoś leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyenk
Landrynka ja jeszcze do tej zupy to jak ja mam to gotowac na jakiejś kurce czy jak na tym boczku? bo juz sie pogubiłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarzynek chyba telepatycznie mnie sciągasz :P Jak mozesz to na boczku, potem kapusnika ma takie fajny smak :) Jak nie masz, to mozesz na korpusie ugotowac ;) Mam urwanie glowy dziś , wczoraj zreszta też, o malo co nie wyladowałam w szpitalu :O Dziś wiec nie najlepiej się czuje , a tu tyle roboty . Sukienka już pomierzona, jutro jade po material :) A remont Mroweczko, gdybym miala kase to robilabym juz dawno, niestety czekalismy na kase z funduszu remontowego z meza zakladu i cala procedura trwala prawie 4 miesiace !! :O Mała jak tam humor ? lepiej już , czy dalej ryczysz ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynka tak źle sie wczoraj czułaś?? czyli mam ugotowac boczek z warzywami? Kuchnia i ja to cos strasznego :)) Mała chyba musi sie sama oswoić z ta nowina a potem nam tu wszystko napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej laseczki. Dzisiaj to mi jakoś wszystko wisi.Ale jeszcze do mnie nie dociera za bardzo. Brałam anty, ale jak widać 100% pewności daje tylko celibat. Przez myśl mi nie przeszło ,że to to. A wybrałam się do gina bo od jakichś dwóch tyg bolał mnie brzuch i cały czas plamienia. Momentami bardzo silne bóle ,że aż mnie skręcało. No a jak mi powiedziała nowine to mnie zamurowało całkowicie . Przepisała mi jakieś tabletki rozkurczowe i tyle. W środe jade do szpitala porobić jakieś dodatkowe badania bo jej się nie podobają te skurcze. No i mam uważać na siebie, nie dźwigać, nie męćzyć się , odpoczywać. W ramach relaksu biore się za prasowanie, bo mnie męczy już ta sterta. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landriii.....Ty nasz cukiereczku.....czyzbys dzis swieczki na torcie dmuchala? Zamknij oczy, nabierz powietrza cale pluca, dmuchaj i niech Ci sie wszystkie marzenia spelnia! 100 latek kochana w zdrowiu, szczesciu i milosci! 🌻 🌻 🌻 Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no i Landrynka nie zaprasza na ciasto??? hmmm 100Lat i buuziaki Mała nie martw się musi byc wszystko dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczko Kochana jestes , pamiętalas ;) 👄 Dziekuje slicznie za zyczenia , nie sadziłam, ze bedziecie pamiętac o moich urodzinach ;) Az sie mi sie tak cieplutko zrobilo na srrcu :) Bardzo, bardzo dziekuję Wam :) Nie wspominalam nic o tym dniu, bo nie chcialam zebyscie pomyślaały, ze sie upraszam o zyczenia :P Poza tym ja wole skladac innym zyczenia i do swoich urodzin i imienin , az tak dużej wagi nie przywiązuje ;) lae stawiam wirtulanego szampana i po kawałeczku tortu ( wiecej nie , bo wszystkie się odchudzamy :P ) . Na mail wysylam kawę z automatu , kazda się czestuje tym co lubi ;) Katarzynek jak kapusniak ? Wyszlo Ci coś z tego ? ;) Mała widzisz , pomalu się oswoisz z tą myślą :) Oby tylko bylo wszystko w porzadku i zacznij się oszczedzac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopiero jutro bede gotowała :) dzis siedze sama w mieszkaniu, zaraz ide po zakupy :) i wieczorem K wpada wczoraj zrobił mi pierogi :)) z kapustą.... mam faze na kapuche :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×