Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Jeszcze siedzę w pracy. Mam wolną chwilkę. Landrynka tak mi się zdało, że już gdzieś słyszałam tę historyjkę. :D Kasiu jak przeczytałam twojego maila, to po prostu nie wiedziałam co ci odpisać. Bardzo ci współczuję. Ja też jestem taty córeczka i nie wiem jak bym zniosła taka sytuację. Mam nadzieję, że twój tata dojdzie do siebie. Będę trzymać kciuki. 🌼 U nas śniegu symbolicznie albo jeszcze mniej. Tyle co popruszone gdzie nie gdzie, jakby tylko mróz ściął. Chłodno to jest ale idzie jeszcze wytrzymać. Poza tym żadnych rewelacji. ;) Na face nie za często wpadam, chyba że mam jakąś wiadomość na poczcie. Nie bardzo wiem jak tam się poruszać. Ograniczam się do swoich znajomych i własnego profilu. Wolę nk choć tam też zaglądam coraz rzadziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wokoło śnieg ale ciepło czyli na sanki mozna iść, moje małe było wczoraj no i chyba przedobrzyło bo dziś rano stawiałam bańki, noc tez była nieciekawa bo katar tak mu zapychał nos że nie dawał spać a ja co chwila się budziłam mam tylko nadzieję ze się rozejdzie po kosciach czeka mnie dzień, miałam z Pawłem jechać na basen ale teraz, sama niewiem jak bedzie miłego wypoczynku, trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówka mam nadzieje ze jednak małemu przejdzie :( u mnie śnieg tylko lezy tylko na trawie i to malutko, ale za to jest mróz -2 ale nie narzekam bo lubie taką pogodę, wolę mróz od deszczu ;) ja dziś nic nie planuje bo nie mam pomysłu jak go spędzić ;) narazie wstawiłam karkówke do piekarnika, zaczyna pachnieć świętami haha miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laseczki. Zaraz wam wysle choinke moja i cos tam jeszcze chyba z ogolnej dekoracji. U mnie zimno, kolo -10 Stawiam Kawusie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawusie już popijam, u mnie zadyma i zawieja, ledwie drzwi otworzyłam, zaraz chłopcy robią akcję - odśnieżanie ;) ciekawe jak dotrę do osrodka z pawłem idę zaraz na pocztę podziwiać tą choinkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra nic tam nie było ale pocztę przejrzałam, kawę wypiłam, spadać ogarnać trochę w domu, luknę po powrocie, baj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja zimowo :) u mnie tak strasznie nie ma, ale zaczyna sypać coraz lepiej, a temp. -1 więc nie jest najgorzej ;) oczywiście odśnieżaczki już też przygotowane :) Taktak moja poczta też pusta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam fotki ;) fajne te choinki,takie nietypowe ;) super podobają mi się bardzooo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze gdzie mój wcześniejszy wpis po drugie wy to mnie musicie tak denerwować tymi ozdobami- cholerka ja nie mam do tego serca ani siły a ogólnie to mam nerw na maksa, kupiłam w tamtym roku córce wypasione długie skórzane kozaki z nadzieją ze mam ją z głowy na conajmniej trzy lata, a tu prosze okazuje się że moje dziewcze dzwoni z płaczem bo śnieg spadł a ona nie ma kozaków, ktoś jej zapierdzielił te kozaki w akademiku albo niewiem co się z nimi stało, nie ma i koniec, szlag mnie chciał trafić, bo wiadomo, gośc chodzi za prądem a tu już bulę konkretnie, święta za pasem no i jakieś prezenty trza by kupić, wszystko wyliczone tak ze ledwo starczy a tu dodatkowo trzeba te cholerne kozaki kupić i to natychmiast już sama niewiem czy sie złoscić czy płakać czy cholera wie co jeszcze ufffffffffffffffff lepiej mi już no i ogólnie to wypasioną masz tą chate Tak taku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty Mrowka no ale jak mogl jej ktos buty kurde ukrasc?? Ja rozumiem dlugopis, portfel, laptopa ale buty. Ty wez ta core lepiej dobrze przemagluj najpierw ;) Dzieki za komplement ale na tych zdjeciach chyba nie bylo duzo z chaty widac?? Chyba ze wyslalam nie te co trzeba :/ Ide sie polozyc bo cos mnie brzuchol boli, nie wiem czy na @ czy od probowania wypiekow cieplych. Mam nadzieje ze to drugie bo w weekend mam impreze i wlalabym jechac nieobciazona ;) Landrii kiedy bedziemy mogli zobaczyc twoja kuchnie wymalowana i posprzatana :D ?? Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mróweczko no to masz wydatek, ale wiesz jak to młodzież, może ktoś sobie buty pożyczył i odda na wiosne? ;) glupi żart :P Taktak a jakie ciastka piekłaś? pierniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos w rodzaju pierniczkow: Printy anyzowe i waniliowe Kipferln. Ale to dopiero poczatek. pewnie zanim wszystko bede miala pojdzie znow z 10-15 kostek masla ;) Teraz to juz calkiem spadam bo zapowiedziala mi sie znajoma na jutro rano na kawe wiec znow sie nie wyspie. Kurde. Spijcie dobrze babsztyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Laski :) TYlko przelotem macham 🖐️ i spadam. Jak wspominalam mam tesciową i musialam troch ezminic swoj rytm dnia :P Pożniej się odezwę i napisze więcej ;) Buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas tak sie oziebilo, ze siedze przy grzejniku i sie ratuje ;) W niedziele spadlo troche sniegu, oczywiscie bez mrozu dlugo nie polezal, ale bylo ladnie :) Zrobilam w pokoju miejsce na choinke, w weekend albo tuz po jedziemy kupic i bedzie strojenie :) A jutro zaczyna sie najpiekniejszy miesiac w roku :) Tak taku, chcialam sobie takie swiateczne podkladki na stol sprawic jak Ty masz, myslalam, ze w ikei je znalazlas...a u nas nie ma :( No i zgadzam sie ze ladnie masz w tym swoim domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julii no wlasnie niestety w IKEA w tym roku marnie ze swiatecznosciami. Tez liczylam ze cos ladnego znajde bo bardzo lubie taki skandynawski styl - co chyba wlasnie wdac po chacie :D Jedyne co mi sie podobalo to ten slomiany czerwony renifer ktory stal na komodzie kolo makaronowej pierwszej choinki. Moje podkladki kupowalam w takiej sieci KIK to najtanszy chlam ze wszystkiego ale czasami cos milego sie znajdzie. Wiesz co u nas w kazdym razie takie gobelinowe ozdoby, pokrowce na poduszki, podkladki na stol czy obrusy najczesciej mozna dostac w tych bardzo tanich sklepach w rodzaju wszystko po 1 zl ;) Moze masz cos takiego w okolicy. Przelam sie, czapka gleboko na oczy i moze cos upolujesz :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez was natchnely juz te klimaty swiateczne. Masakra U nas oczywiscie juz zimnica minus 13 tak z ranka Mydelka aniolki zrobione,szkoda ze nie chce mi sie isc po wiekcej olejkow zapachowych a tak sa tylko kokosowe. No i teraz inny wyczyn na tapecie. Chce namazgac jakis obraz. Cos byle jak tylko w kolorach ziemi,piasku ,brazu,kremu ,kawy itp Musze poszperac troszke w necie,no i moze za jakis czas zrealizuje swoj plan,bo cos ostatnio to u mnei wszytsko musi polezec,poczekac na swoja kolej. Pozdrawiam ,no i tez chcialabym jakies foteczki poogladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś tylko tyle, czasu brak ;) wzięłam się za porządki przedświąteczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja poszłam na łatwiznę, pojechałam do praktikera i zakupilam, lampli, łańcuchy i takie tam drobiazgi ;) facet od pradu zostawił rachunek o dziwo 100zł mniejszy niż zaplanowałam więc zakupiłam wypasioną wycieraczzkę do wejscia i teraz śnieg mi niestraszny, Ci co mają swój dom wiedzą o czym mówię, mam nadzieję no i to chyba będzie mój prezent od mikołaja :) na dworzu -15 a ja musze jechać po zakupy bo lodówka - p u s t a :( oj kurde jak mi się niechce brrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrowka u mnie tez -13 wiec roznica niewielka. Tylko sniego wcale. Ponoc dopiero jutro ma padac. Pije szybko kawusie bo moje ptaki juz super nerwowe ze jeszcze zarcie nie wysypane do karmnika :D - leniwe bydlo. Tluka mi w szybe. Bling sprobuj z Malen nach Zahlen. Masz nadrukowane numerki na pola i te musisz zamalowac odpowiednia farba. Wychodza calkiem ladne malunki zwlaszcza jak ktos nie dysponuje talentem albo dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj przejrzałam ozdoby choinkowe i chyba wszystko mam, musze tylko lampki sprawdzić bo co roku okazuje się że nie wszystkie świecą ;) zastanawiam się nad kupnem takiej choinki zamiast prawdziwej: http://allegro.pl/choinka-piramida-zielona-koncowka-220-i1329030389.html widziałam taką w sklepie ubraną i mnie oczarowała :) i nie ma sprzątania igieł :P u mnie -12 i zaczyna sypać śnieg :) uwielbiam taką pogodę :) chyba jako jedyna haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez lubue ja tez Sylvii taka pogode. Wlasnie sprawdzilam ze na jutro mam ostrzezenie przed sniezycami i zawiejami. Bedzie interesujaco. Ta choinka mi sie nie do konca podoba. Sztuczna jest wg mnie ok ale musi wygladac jak prawdziwa. U mnie frakcja sympatykow naturalne jednak w wiekszosci wiec igly sprzatac musze. I zaczelam juz z prezentami. Dla F mam zegarek i pulower a dla Kaski komorke. F chce kupic jeszcze portfel i jakas ksiazke a Kasce torbe od Converse-a i Swatch-a. Dla kundli big gnaty i mam z glowy wtedy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temat prezentów jest dla mnie drażliwy :( ja uwielbiam dawać i dostawać prezenty jednak mój M ma inne zdanie na ten temat :( nie cierpi prezentow świątecznych, mówi że to głupota na siłe komuś coś kupować jak potem i tak prezent może być nie trafiony i tylko szkoda zachodu :( i co rok jest wojna w domu bo ja się wnerwiam że skoro nie wie co mi kupić to nic o mnie nie wie po tylu latach małżeństwa itp :P tak więc pewnie jak rok temu pojedziemy razem i każdy sobie coś wybierze i każdy będzie zadowolony , jakiś kompromis musi być żeby sie nie rozwieść z tego powodu :) musze jechać dzis do miasta a zaczyna nieźle sypać i troche mi sie nie chce wychodzić z domu :( może jakaś kawka? kto chętny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do choinki to jak już ma być o tradycyjnym wyglądzie to też musiałaby być prawdziwa nie cierpie tych sztucznych drapaków bez zapachu, a ta mi sie spodobała taka insza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skąd ten tlen sie pojawił? przecież ja nawet nie mam tlenu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa moze byc. Ty u mnie to samo z prezentami. Tez zawsze slysze ze mi sie nigdy nic nie podoba. Ale jak mi sie ma podobac jak dwa lata temu dostala kurde np wage kuchenna. Malo osobisty prezent. Wytrzymalam do zeszlego tygodnia zeby sie wypowiedziec na temat stosownosci wagi kuchennej. W zeszlym miesiacu np. F kupil nam nowe obraczki, ladnie zapakowane itd. Milutko do mnie podszedl: Skarbus mam cos dla nas slicznego ..... ale i tak ci sie na pewno nie bedzie podobac ... :/ No i caly romantyzm prysl. Durne te dziady i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×