Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Wyslalam wam troche zimy ode mnie i mojego strachliwego synusia i moja gwiazde :D Na salatke mam pomysl z kurczakiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale gyrosa? dawaj przepis jak inna ja zaraz zgram foty z odśnieżania i tez wyślę, przejście sobie już zrobiłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piers kurczaka pokrojona w kostke smaze na malej ilosci oleju z dodatkiem papryki soli i czosnku w tym przypadku soli czosnkowej tak zeby kurczak byl ladnie przysmazony. Salate lodowa kroje w cienkie paseczki do tego kukurydza z puszki pomidory ogorki zielone, pomidory suszone z oleju, cebulka w piorka. Jak lubisz to tez papryka w kosteczke. Pestki slonecznika uprazone. Wszystkie warzywne skladniki mieszam do tego zielona pietruszka. Doprawiam pieprzem grubomielonym z mlynka sola, ciemnym basamico i olejem z wloskich orzechow ale spokojnie moze byc tez slonecznikowy i zwykly ocet albo cytryna. Na wierzch wsypuje kurczaka i slonecznik i wszystko jeszczce raz exzta pietrucha. Smakuje super lecker i jest pozywne i ladnie kolorowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrowka sliczny masz ten domek i sniegu tez slicznie napadalo. Pies ma za to mine jakby chcial powiedziec: " Odpierdol sie stara ruro" :D ;) Moje tez miewaja ten wyraz mordy :DDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzmi ciekawie ale będą korekty bo co to basamico? chyba tego u nas nie znajdę, a psiak zawsze tak wychodzi na focie, zreszta dostał ode mnie dziś w dupsko to i moze tak pomyślał :P wyszłam na chwilę z pokoju a on kic na mój fotel i ściagnął mi ze stołu robótkę do zabawy -a to już lekka przeginka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balsamico to ocet balsamiczny taki ciemny ale jak nie masz to napisalam ze mozesz dac normalnego albo cytryny. Z czyms musisz ta salate wymieszac a majonez w salatce do dla mnie ochyctwo. Wole vinnaigrette czyli wlasnie oliwa, ocet i przyprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak oczywiście jak tyle poczytałam to już zapomniałam co miałam komu odpisać, chyba pod choinke sobie zażyczę lecytyne :P Landrynko kawe pije codziennie, rano Aroma w poludnie latte machiatto ;) kawki są naprawde pyszne, łatwe w przygotowaniu ;) czuje się jak w kawiarni haha Mrówka dzięki za fotki, piękna zima, masz co odśnieżać. A ja myślałam że tylko ja mam prze...rąbane w odśnieżaniu :P pis koło grzejnika się usadowił hehe wie skubaniec co dobre na zime ;) Taktak fajny ten Twój ogród nawet zimą, a ptaszek cudny, ja próbowałam zrobić fotki moim sikorkom na karmniku ale jakoś z daleka brzydkie fotki wychodzą a jak jestem blisko to uciekają :( a synuś cudny i jaki duży!!! a niedawno fotki szczeniaczka podsyłałaś :) kupiłam dziś czubek na choinke i mikołaja na okno ;) choć troche nowości na święta, tyle tego już w sklepach się pojawia że oczopląsu można dostać. Chciałam kupić sobie taki stojaczek z lampkami na okno ale cena mnie przeraziła i stwierdziłam ze się bez tego obejde kolejny rok :P coś miałam Julii napisać ale już nie pamiętam o czym :( więc choć pomacham do Ciebie witam też nową forumowiczkę :) przyłączaj się śmiało i napisz coś o sobie :) no to ide luknąć co na NK i Facebook :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podzielam zdanie Sylvika, ze dzęcioł jest uroczy :P ;) No i Bog zapłac za fotki zimowej aury ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taktak a w ktorym sklepie je widziałaś? musze się wybrać do Kauflandu bo są tam świetne kostki do wc, rewelacja kibelek jak nowiutki :) no i przy okazji chyba odwiedze Kika bo też jest blisko, może jakieś dekoracje wyczaje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ambitna123
biedna kobiety.. "stac mnie na wszystko " - jasne, skoro dupy dajesz, za tozeby miec co garnka wlozyc... I szczerze mnie an to i na to" - a same nie pracuja tylko od mezów biora.. Jak to dobrze, ze ja do tego poziomy nigdy nie upadłaam.. bye bye glupie babska ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ambitna123
rozmowa o kostkach do wc - to jest szczyt waszych ambicji i inteligencji, ot, co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalisz sie czy chwalisz? Wiesz, nawet o kostkach do wc mozna prowadzic konwersacje na poziomie. Sfustrowana baba z Ciebie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej. Landri jak znajdziesz chwilke to podeslij mi prosze fotki od lasek. Ja dzis przed praca ide na badanie na tarczyce,moze mam i nie wiem. Obraz wisi i sie suszy ,na razie jest pomazany sniezna farba ,bedzie z tego podklad. Ladnie ta farba wyglada na szkle po swieczce. Moj ma dzisiaj swiateczna kolacje w pracy, moze i u nas tez takie cos zorganizuja, w koncu tradycja W niedziele chce ejchac do Ikea po rame do lozka ,w koncu bo na necie nic ciekawego nie znalazlam,i tak ja tu zostawie wlascicielom wiec nie musi byc ani nowa ani wypasiona. MILEGO DNIA U MNIE MINUS 12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wpadam do was ostatnio troche na kawe ale jako podczytywacz :) Jestem jakby to nazwała "uprzejma" AmbitnaOna123 "nierobem" a tak serio jak na razie jestem panią domu i dobrze mi z tym :) Pozdrawiam wszystkie kobitki tworzące to forum i serwuje poranna kawusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylviku w Kauflandzie i w Kiku nie wiem. Najlepiej zobacz czy nie masz tam Thomasa Philipsa, REPO albo HENWI. To sa takie tanie sieci z artykolami z likwidacji sklepow, resztkami kolekcji itd. W kiku maja za to ladne podkladki i biezniki. Takie z szarego filcu z czerwonym brzegiem a na tym z boku jeszcze jest naszyty taki ladny muchomor w kratke. Bardzo milo to wyglada. W Kauflandzie nie ma za duzo swiatecznych ozdob. pare stojakow z pierdolkami. Majaa witaj! Aha i nie wiem czy wam wspominalam ale od jakis 2-3 lat fotografowanie ptakow to moje wielkie hobby. W ogole jestem juz super wystukana w tej dziedzinie. Wiem bardzo duzo o zachowaniu itd. Tak sobie to wszystko w ogrodzie zorganizowalam ze wlasciwie wiekszosc ptakow ktore wystepuja w naszej szerokosci geograficznej sfotografowalam we wlasnym ogrodzie. Tylko niektore wodne i lesne zmusily mnie zeby do nich sie pofatygowac. Mozna powiedziec ze z mojego zawodu fotografii reklamowej zmienilam sie w fotografa hobbyste przyrodnika. Moze to cos da do myslenia naszej slodkiej ambitnej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii kostki nazywają się WC Clean Tabs z firmy Classic koleżanka kupowała je w niemczech w kauflandzie, widzisz że nie pomyslałam zobaczyć u nas a wczoraj byłam w polskim kauflandzie :( Bling u Was już świąteczne kolacje? troche szybko, u mnie nawet dekoracji świątecznych jeszcze nie ma :( Taktak u nie dziwnie bo z ptaszków to tylko sójki i sikorki się pojawiają :( ale też lubie patrzeć jak się biją o słonecznik ;) dziś mam wyjazd do miasta (65km) i troche mam nerwa, daleko a droga nie wiadomo jaka, ale jak mus to mus :( milego dnia i do wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kawusia dopiero teraz, rano nas odcieli od prądu wiec skoczyłam do miasta po reszte zakupów, co tam się dzieje to ja nie mam głowy wszędzie korki no i zaparkować gdzieś to szczyt umiejętnosci, odśnieżona jest tylko droga i to główna, boczne nie ma szans a parkingi, zapomnijcie, leciałam przez pół miasta z siatami ;) nie ma to jak ruch z samego rańca ;) a teraz rozmrażam rybę a w miedzy czasie dziubię sweterek i się modlę zeby nie wyszedł za mały bo ostatnio jakoś tak namiary biorę że potem córcia nosi ;) a ten bym strasznie chciała dla siebie i to na święta, może zdąże :) a dzięcioł wypasiony, tak sobie pomyślałam że moją pukawką to raczej bym takiej foty nie dała rady zrobić witam nowe domowe mało ambitne gospodynie :P swoją droga to po cholere taka łajza pcha się nieproszona, strasznie mi jej szkoda bo widac że sfrustrowana kobieta a moze to nie kobieta? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postanowilam zrobic cos ze swoim marnym zyciem, przerwac bezczynnosc, zmusic sie do wyjscia na dwor i przepuscic pare groszy. Kupilam sobie fajna kamizelke ze stucznego futra i dwie pomadki. W koncu po cos wplywa ta wyplata na moje konto. Kurde moze nawet namowie F zeby zajechal ze mna do Kauflandu (mimo ze tam juz dzis bylam) i dokupie jeszcze polecane tak goraco tabletki do kibla?? Mrowka dopoki nie zajmujesz sie bachornia zawodowo to opieka nad dziecmi to nie praca. To przyjemnosc!! Nierobie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na popołudniowe capuccino :) u mnie za oknem sypie i sypie widok ładny ale na dwór nosa nie wystawie :) Z rana troche zmarzłam bo jazdy miałam ( męczę się i próbuje zdać prawo jazdy mam nadzieje że w końcu się uda bo stanie na przystankach w taką pogodę to koszmar ) wiec teraz się grzeje w domku kubkiem kawy. ehhh tez bym chętnie się wybrała na zakupowe szaleństwo... mrowka trzymam kciuki za sweterek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) Maja 🖐️ fajnie, ze napisałas ;) I nie martw się prawkiem, kiedys wreszcie musisz zdac ;) Ale wierz mi , ze czasami w taka pogodę zdecydowanie lepiej wsiaśc w komunikację miejska i miec wszystko w tyle ;) Przynajmniej tak jest u mnie. Nieraz chcialam wygodnie samochodem gdzies podjechac, moze i bylo wygodnie , ale wyprawa trwaa dwa razy dłuzej ze wzgledu na korki. Autobusy mimo wszystko jakos szybciej się poruszaja po miescie , nie wspominajac o tramwajach ;) Skad jestes Majeczkoo ? Jesli mozesz to napisz kilka słów o sobie ;) OOo tak jak Taktak ruszam dupsko z domu. bo nie dosc ze wygladam jak paskuda, to jeszcze dupa mi rosnie od tego siedzenia i bede wygladac jak monstrum :( Tak załuje , ze nie obracam się miedzy fajnymi ludźmi i nie mam pracy , ze chyba sobie z tego zalu strzele w łeb :O:O :P A tak to tylko pozostalo mi czyszczenie kibla i mycie non stop garów :( Jkaie to zycie niesprawiedliwe 😭 Jestem zaproszona do znajomych na degustację roznego rodzaju nalewek ;) Buzki Laski 🖐️ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zapraszam na herbatke waniliowa :) Tutaj tez zimno, do tego w domu tez nienajcieplej...przez to co chwile ciagnie mnie do kuchni, a to herbatka, a to zupka, kanapeczka... Robie male aniolki, ktore bede przyczepiala do prezentow, zamiast kupnych papierowych zawieszek :) Fajna ta kamizelka? na poczatku sezonu tez czegos takiego szukalam, ale nic nie wpadlo mi w oko. No i dzieki za zdjecia, chatki to macie do pozazdroszczenia :) A ptaszki wszelkie uwielbiam, w domu mam dwa swierkajace brzdace :) Maja...witaj :) kiedy egzamin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fajna ta kamizelka, przeciez inaczej bym nie kupila nie ;) Jutro jade na ta impreze w gory co wam mowilam. Ma byc sredniowiecznie wiec kamizelka bedzie super pasowac. Do tego dobralam sobie biala bluzke-chlopke, waskie jeansy w stylu konnym ;) i dlugie kozaki zamszowe w szaro-bezowym kolorze ktore sie ladnie komponuja z kamizelka wlasnie. Wloski chce zrobic cos z warkoczem na okolo glowy do tego. Tylko jedno mnie boli prawie wszyscy tam sa pracujacy -czy sie tam odnajde wsrod tego towarzystwa? :P Pozdrowka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×