Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

;) Tak taku, nie mow mi , ze u Was sa tak niskie ceny! U nas chyba tanszej niz 40/50 euro bym nie znalazla :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamizelka fajna taka futrzana, a ja chce taką czerwonę sukienkę i to za 9 euro !!!!! http://www.ernstings-family.de/mode/Gina-Benotti-Damen-Longshirt,,,,120914,506663,,1.html Juleczko ja nie chce Cie straszyć ale mi dupsko urosło z nudów, właśnie od chodzenia do kuchni po herbatke :P uważaj hehe Landrii a Ty nie przeginaj chudzino z tym grubym dupskiem :( i miłej degustacji ;) Mrowka miłego dziergania :) Majaaa widze że mam kumpele do capuccino, bo narazie sama tu je piłam :) wrócilam z miasta, droga przejezdna ale po mieście tragedia jeździć, korki i błoto pośniegowe leży i podobnie jak u Mrówki parkingi tylko gdzieniegdzie odśnieżone :( ale najwazniejsze że sprawe załatwilam i mam nadzieje że pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak taku - litości bo się udławię kanapką, aleś mi dowaliła :P całe szczęście że mam taką przyjemność od dwudziestu paru lat :) żyć nie umierać :P Julia - dlaczego masz w domu zimno, nie grzeją wam czy jak? bo nie pamiętam jak Ty się tam grzejesz oprócz naleweczek ;) Maja- dasz radę, trzymaj sie tylko swojego pasa :) Landrynka - no właśnie co wyjeżdzasz z tym dupskiem, wiesz że mam torta jak ta lala a na dworzu znowu sypie!!! dziadki już odwołały przyjazd, jak tak dalej pójdzie to nikt nie przyjedzie a to już nie sa żarty!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak grzeja, ze z rana jest 16, a w dzien 18-19, wiec czyms sie musze wspomagac :P Mam tez elektryczny grzejnik, ale wiadomo, ze caly czas nie moze chodzic. Sylvik...a myslisz, ze juz mi nie urosla? :P Ledwo w ulubione jeansy wchodze! Uroki zimy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynka w sumie masz rację czasami komunikacja miejska nie jest taka zła ja doś często poruszałam się tramwajami jak pracowałam i byłam zadowolona bo fakt w korkach nie stoją :) ale najbardziej mnie na marudzenie zimą bierze jak stoje na przystankach i nic nie jedzie tak było właśnie dziś :/ a ja to zmarzluch jestem wiec wkurzałam się ostro na naszą kochaną komunikacje :p mmm... sama bym podegustowała nalewki :) Julii widzę że nie tylko ja lubię różne dziwne smaki herbat a próbowałas poziomkowo-waniliową pychotka :) a jeżeli chodzi o egzamin to u mnie sytuacja wygląda tak że zdawałam już niestety 3 razy :( ostatni raz dokładnie rok temu i wkurzyłam się tak że stiwerdziłam że kończe z tym ale ostatnio rodzinka mnie namówiła żebym nie zaprzepaściła tyle godzin jazd i kasy i wogole że warto i skusiłam się i dzis jezdzilam zeby dostac zaswiadczenie i dopiero z tmy zaswiadczeniem moge zapisac sie na egzamin takze w poniedzialek bede wiedziec :) tak tak tak życzę udanego wyjazdu :) sylvi capuccino jak najbardziej uwielbiam i kawe z mleczkiem mrowka hehe wiesz z tym trzymaniem się swojego pasa może być różnie bo kto wie jak będę rozładowywać stres przed egzaminem to potem można jeździć zygzakiem :) a tak ogólnie o sobie : hmmm ciężko powiem tak od niedawna jestem "nierobem" :) od zawsze panią domu :) troche studiuje a właściwie konczę, a mieszkam w woj. śląskim okolice Katowic. Jeśli macie jakieś pytania to śmiało :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej no dziewczyny ;) Ja z tym dupskiem to tak wyskoczylam od tego byczenia się w domu :P Bo przeciez kazda z Was wie, ze ze mnie to laska jest :D :P Nalewki superrrr ;) Wisniówka pyszna, cytrynówka jeszcze lepsza, ale najlepiej wchodzila mi sliwowica ;) Na drogę dostalam butelke wisniówki , ale taka uchhh na rozgrzanie :P Mrówka u mnie tez jutro tort , bezowy ;) Takak kamizela swietna i ten zestaw stroju wydaje się byc bardzo gustowny ;) Zresztą Ty to wiesz jak się ubrac swiatowa kobieto :) Maja nie załamuj się tylko zdawaj ile się da, w koncu muszą wreszcie sie zlitowac i zaliczyc Tobie ten egzamin;) A znawczynią od herbat jest nie tylko Julka, kiedys - ale chyba pamieta to tylko Taktak popijalysmy roznego rodzaju herbaty na sniadanie. Bylo to gdzies mniej wiecej w 2004 roku :P Zresztą potem tez z pozostalymi babeczkami . Od kawy to faktycznie Sylvik jest , ona sie "truje" tym specyfikiem z namaszczeniem :P Przygotuj tez sobie jakies fotki swoje . Bo u Nas taki zwyczaj panuje, ze Nowa Twarz nam się prezentuje , no a potem My Jej ;) Dobrze piszę dziewczyny ? :D Julka Ty grubasnico hihiii...........o czym ty w ogóle piszesz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie :) Na wstepie dziekuję za życzenia imieninowe w listopadzie ;) Chciałam Wam dzie3wczyny naapisqac, że ozdoby ktore same robicie na swieta sa przepiekne... pamietam jak w zeszlym roku Mala zrobila dla mnie aniolka na szydelku... ale poczta sie nie sprawdzila i przesylka wrocila do niej spowrotem, pozniej ja sie wyprowadzalam i tak jakos ten aniołek nie dotarł do mnie.... :( Ogladam wasze choinki... nie wszystkie bo nie od kazdej do mnie maile przychodza, ale te co dostalam... wow... naprawde super... Tal sobie mysle, ze jak w koncu sie to moje zycie ustabilizuje w jakims miejscu to sie zabiore za jakies artystyczne hobby takie jak Wasze ;] Narazie to nie mam gdzie tego nawet trzymac nei majac wlasnego mieszkania i niepewne miejsce pobytu... Ja wlski, bylam 11 dni i bylo super.. przyjaciolka przyjechala do mnie z Warszawy - poszlysmy razem do fryzjera, kosmetyczki, wypilysmy tequile złota z cynamonem... nagadalysmy sie i ogolnie nabralam znow sil na zmaganie sie z ta irlandzka rzeczywwiostoscia ;] Zima u nas stulecia... jeszcze nigdy w irlandii nie bylo tyle sniegu... śnieg w prawdzie po kostki ale oni tu nie maja czym drog odsniezac, wiec szkoly pozamykane, ludzie do pracy nie dojezdzaja hehe biedni ci Irlandczycy taki sniezek potrafi ich sparalizowac :P Moj M wreszcie mial dfzis wole i poszlismy zjesc sobie na miescie a potem chcielismy isc do kina ale nie udalo nam sie osiagnac kompromisu co do filmu wiec poszlismy sobie do kasyna :P pozdrawiam Was wszystkie mocno , buzzziaki :* ps. Mala.... co z tym Twoim internetem?? Czekam az sie w koncu pojawisz... mam nadzieje, ze u Ciebie wszystko doberze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii,niech szczęście kreśli Twoje dni niech wiara rozwiewa mgły, a słonce prowadzi Cię z uśmiechem w radosne dni! 100 lat nasza slodka Lampucerko :) Rozumiem , ze wieczorem opijamy :) Jasa....milo Cie widziec, szkoda, ze tak rzadko.... sedecznie Cie pozdrawiam! ps.swiecznik super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii STO LAT!!! Wszystkiego najcudowniejszego i ja Ci życzę :):* Julii dziękuję :) Ja jestem, tylko nie zawsze mam wenę na pisanie :) Pozdrawiam Cię serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się z poranną kawą. :) Mnie też zima daje się we znaki. Jakoś się trzymam. W pracy nie mam kiedy klikać a do domu wracam dość późno i biorę się za inne rzeczy. Kompa prawie nie odpalam. Chyba że MM okupuje go. Czasem sprawdzę pocztę. No i dziś wstał sobotni poranek, w którym wreszcie nie muszę się nigdzie spieszyć. :D W domu jeszcze wszyscy śpią oprócz psa i mnie. Nawet koty się gdzieś pochowały. ;) Lubie te poranne samotne kawki. Kurde któreś sie na górze już plącze No i czar prysł. :( ZACZYNAMY NOWY DZIEŃ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ;) Babeczki !!!! Bardzo dziękuję za zyczenia 👄 Jestescie Kochane !!!! ;) Oczywiscie Julka, wieczorem stawiam po drineczku i torta bezowego :) :P Co prawda urodzilam się o 12.20, ale o tej porze to ja będę w sklepie :D Jasa fajnie, że się odezwałaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii w wolnej chwili napisz mi ten przepis na torta bezowego ;) oczywiście nie musi być dzisiaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak pierwsza to nie jestem ;) ale miałam od rana trochę roboty a potem poszłam na spacer z M, na dworzu jest tak pięknie, słonecznie i biało, mmmmmmmmmm, ale dupsko mi i tak zmarzło dla naszej kochanej Landrynki dużżżżżżżżżżo uśmiechu, samych najpiękniejszych dni :) no i tak ogólnie wiesz czego Ci najbardziej potrzeba to niech się spełni :) no dobra a teraz spadam szykowac jedzonko na imprezkę :) Maja - no tak dawaj foty żebysmy wiedziały czy zaliczyć Cie do smarkatych czy dojrzałych ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puk, puk? witajcie :)) Landrynko wszystkiego najlepszego !!! u mnie wszystko bez zminan, jestem teraz w Warszawie, w środe jadę do rodzicow i w czwartek odbieramy tate ze szpitala. U niego bez zmian... jesli wzrok sie poprawi to może za pół roku wróci do pracy, ale już nie tak intensywnej, jesli się nie poprawi to nie wiem... Staram sie byc dobrej myśli. Dziekuje Wam za odpowiedz ma maile, ale nawet nie miałam ani kiedy ani jakos weny pisać. Ta cala sytuacja jest okropna. Pogoda mnie juz denerwuje, niby ulice odśnieżaja, ale całe to bagno jest wywalane na chodniki i przystanki... wszystkie buty mi przemokły... chyba kaloszki kupie... Kupiłam dziś P mikołaja czekoladowego to mijutro podrzuce pod poduche. A na świeta chciałam mu kupic golarke taka elektryczną niby do brody, ale zastanawiam się czy tą swoją łysą głowe też będzie mógl pociągnąc bo tymi jednorazówkami to sie zacina i wygląda jak jakis pobity.... Niby na nogach bierze włosy bo ojca próbowalam ;) ale czy na głowie.... wiecie coś? wypatrzyłam taka ładna philipsa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówka, Katarzynku Wam też dziekuję za zyczenia ;) 👄 Katarzynku badź dobrej mysli, wszystko z czasem się ulozy , najgorsze to te pierwsze dni, tygodnie. Musi byc ok i będzie ok !!!! :-) Nt golarek się nie wypowiadam, bo moj M goli się tylko jednorazówkami ;) Zresztą u niego taki zarost , ze hihii prawie wcale, wiec golarka elektryczna nie potrzebna ;) Sylvik moge napisac już teraz, to żaden wyczyn zrobic taki torcik:)Kupuję gotowe spody bezowe, na to 4 opakowania smietanki kremówki 30-36% ( razem 800 ml), lub np dwa opakowania po 500 ml. Ubijam smietanę , mam już przygotowaną rozrobiona zelatyne, tak ze 3 łyżki, w trakcie ubiajania dodaję ja do smietany, tylko delikatnie i caly czas ubijajac . Potem przekładam nią spody bezowe, na wierzch tez kładę smietanę- wyrównujac wierzch ( czasami te spody sa takie nierówne ) i stroję wg uznania. Ja mam np manadrynki z puszkie, i maliny mrozone - zaraz je własnie wyciagam z zamrażarki. Odstawiam na kilka godzin do lodowki , żeby ta smietana się tak z tymi bezami ładnie połączyla i to wsjo ;) No ale niestety robic tego torcika nie będe , bo nigdzie nie dostalam blatow :( Kupilam wiec na sernik wszystkie produkty i zaraz bede go robic ;) Drinka Wam nie postawię wieczorem :P. Corka idzie na koncert do rynku i wszystkie jej kolezanki nagle zachorowały :P Rozbeczala się , bo bedzei wystepowac jej idol, wiec obiecalam ze ja z nią pojde ;) A co mi tam..... raz się zyje ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynka Wszystkiego najleoszego sto lat :) Katarzynek jeśli mogę Ci doradzić to taka golarka bardzo fajny prezent jak swojemy samcowi kupiłam taką w tym roku na urodziny i wydaje mi się że jest zadowolony Widzę że nie jestem sama z tymi butami mnie dzisiaj tak przemokły że już nie wiem jakie kupić żeby mieć sucho w stopy tym bardziej że dość często po takich przygodach dokucza mi zapalenie pęcherza :( A Twojemu tacie życzę szybkiego powrotu do zdrowia. a jeżeli chodzi o fotki to od razu mówię że jestem niefotogeniczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaaaawaaa z mleczkiem + 3 łyżki cukru ( ja tak pije a później boczki rosną, ale co tam rano należy sie troche przyjemności ;) ) Majaa ja to chyba kaloszki sobie kupie bo mnie cos trafi, kupilam nowe buty nibu porządne i dupa po chwili mi w nich chlapie, ale w sumie które buty nie przemokną w taka pogode.... a pamiętasz może model jaki kupiłaś swojemu facetowi? niby znalazłamw necie że ta maszynka to i głowe można ale ciekawe jak to sie w praktyce sprwdzi. To co może my powiemy czy jesteś fotogeniczna? ;) mój Luby ma dziś szkołe, dzielni wstaje rano, nawet mnie nie budzi i robi sobie śniadanko daje buzi jak wychodzi a ja sobie spie. w sumie to na poczatku było mi troche głupio, alecieszę się że nie budzi mnie zebym mu śniadanie robiła prze 8 w weekend .... Wieczorem tłumaczy Synowi jak to był w szkole i pękam ze śmiechu jak opowiada że nie ma dzwonkow i nie uczy sie matematyki :) ale już powoli zaczynają wychodzić wady i jego przyzwyczajenie... Tata niby sie oswaja z tym co ma teraz... Ale wiecie co ja przeżywam jak jestem u niego i żeby trafić do łóżka musi wyciągac rękę żeby je wymacać? Osoba która nie umiała wysiedziec w miejscu, pracowała w 3 miejscach, a jak nie pracowała to robiła milion rzeczy teraz jest zdana na innych. Szkoda mi go strasznie i wiem, że jak wróci do domu to będzie się rwal do masy rzeczy bo on nie chce pomocy innych.. i boje się żeby nie wykręcił jakiegoś numeru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz Katarzynek będzie dobrze, jak planuje nawet powrót do pracy to musi być dobrze, ważne że ma motywacje powrotu do zdrowia. Majaa przyłączam się do postu Maji, może same ocenimy czy jesteś fotogeniczna? ;) wystarczy że wyślesz fotke do Landrynki a ona już starym zwyczajem wyśle ją do nas i potem my podeślemy Ci swoje fotogeniczne fotki ;) :P co do golarki to super temat, już wiem co kupić synowi pod choinke ;) przypomniało mi się że kiedyś wspominał o golarce elektrycznej ;) Majaa jak możesz to napisz jaką golarke kupiłaś, może skopiuje ;) ja już po kawie, tak wogóle to piję ją jedną dziennie (LANDRII) ;) ,koło południa wypije jeszcze caffe machiatto (ale fajnie brzmi haha) no i teraz zima więc staram sie wypijać herbatke z cytryną i miodem ;) wczoraj widzialam kawałek pokazu z Wrocka i zastanawiałam się wlasnie Landrii czy Ciebie tam gdzieś nie ma hehe, mogłaś mi pomachać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek ,my juz tez po kawusi a do niej byla rolada. I takie oto sniadanko Wczoraj pilam pyszne swojskie winko. Kolezanki brat mial wrocic do Polski i numer. Na otnisku go nie przepuscili ,pekl mu dowod osobisty . Masakra Dziewczyny to jest smieszne ze kazda zime okreslaja jako zime stulecia. Szybko zapominaja jaka byla poprzednia U nas w nocy posypalo i teraz A pojechal po odsniezarke elektryczna i bedzie dzialal w tej sprawie. Mam nadzieje ze wyjazd do Ikea po lozko wyjdzie Kalosze sa fajne ,ale Kasiu ,musialabys miec grube skarpetki i to nie wiem czy by pomoglo. Dosyc zimno jest w gumowych butkach. Maja witam cie. Jasa alez dawno cie nie czytalam Maszynke do golenia kupilam swojemu , jakis czas temu ,nawet juz nie pamietam z jakiej okazji ,ale nie uzywa Pamietam ze moj dziadek byl zadowolony ze swojej, Tata nie mogl uzywac bo jakies uczulenie mu wyskakiwalo, brat uzywa. W sumie to dziadek ,tata mieli maly zarost i brat poszedl w ich slady bo ma tylko jakies pojedyncze wloski nawet czasem z tego sie smiejemy . Moze to genetyczne bo kuzyn to nawet problemy zdrowotne z tego powodu mial,za duzo jakis damskich hormonow. Sylvi widze ze ekspresik sprawuje sie w swej roli. Taka kawusia z pianka z mleka jest pyszota. Zaraz poszukam wyniki losowania bo A wysylal totolotka , ciekawe czy trafil cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalosze fajne ale faktycznie za zimno Ci w nich będzie :( chyba że kupisz takie z wkładką futrzaną, są takie :) Bling kawka pyszna to fakt, nie żałuje zakupu ekspresu :) u mnie dziś temp podniosła się do zera, ale za to wiatr zimny wieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!! 🖐️ Najpierw trochę prywaty do sylvika ;-) Wysłałam Jej 2 fotki mmsem moich drzewek swiatecznych :)) Niestety nie mam baterii dobrych i zdjec do Wszystkich wyslac nie mogłam :/ Ale jeszcze moemnt i bedziecie tez widziec :P A teraz do Sylvika, bo mnie sie pyta dlaczego taki z niej len hihiii, no ja tez się pytam dlaczego ? :P I nie boj się , narazie krzyczec nie będę ;) Gdybys ciut wiecej wykazała własnej woli i chęci to wcale leniem bys nie była ;) Na drugi rok nie ma zmiłuj się !!! Wezmę Ce w obroty juz od wrzesnia !!! A z koncertu machalam, a jakże, nie bylo mnie widac ? :-) Stalam kolo gostka , ktory z kamerą byl za pan brat Bylo super ,tylko troche ciasno :O Potem wracajac poogladalma troche wyrobow na naszym wrocławskim Jarmarku swiatecznym ;) Jesuuu , jakie tam cudownosci sa !!! Chcialysmy sobie z córą kupic po kufelku grzanego wina , takie bylo z pianką mniam...ale razem z kaucja taki kufelek to wydatek 36 zł :O Niestey nawet na jeden nie bylo mnie w tym momencie stac ;) Oblizałysmy się smakiem i wróciłysmy do domu ;) Blinguś jestes moze milionerką ? Jak tam cyferki w tym Waszym lotku ? :) Katarzynku dziewczyny dobrze radzą , w takich kaloszach w zimie to zimnica jak cholera :O No chyab, ze sobie zafundujesz onuce do srodka :D Majaaa Tobie rowniez serdeczne dzieki za zyczenia ;) I nie pisz bzdur ze jestes niefotogeniczna :D a moze masz konto na FB ? to zajrzymy do Ciebie ? ;) Tesciowa pojechala , ufff nareszcie ;) A malo brakowało, aby wrocila spowroem, bo przez moment oglosili na dworcu, ze pociagi w tamtym kierunku są odwołane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii piękneeeee drzewka i nie wiem ktore bardziej :) a leń jestem wiem o tym, ale tak szczerze to jeszcze bardziej nie mam cierpliwości i zdolności, nawet jak bylam rok temu w osrodku dziewczyna robiła cuda ale u mnie na chęciach się najczęsciej kończyło bo wszystko co próbowałam robić wyglądało jakby jakieś dziecko w żłobku robiło :( tak więc nie wiem czy za rok uda Ci się mnie namówić na prace :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uda, uda , wiem co mówię ;) Poki co masz wolne, ale szykuj się ...bo nie odpuszczę !! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam wpadam tylko na chwilke bo dopiero goście pojechali rodzinka sie zjechała z dzieciakami :) Katarzynek ja kupiłam właśnię taka jak Ty przesłałaś linkiem dokładnie nawet ten sam kolor i sprawdza się ale słyszałam właśnie od znajmoych że nie każdy facet może stosować bo niektórzy jakieś wysypki mają w każdym razie mój używa i jest ok :) Tylko się cieszyć, że nie musisz wstawać rano i kanapki robić ja jestem wygodna i robie mojemu kanapki wieczorem zawijam w folie taką spożywczą i do lodówki ale rano wstaje herbatke mu zrobić hehhe choć czasami nie chce mi sie :) Dziewczyny jeżeli chodzi o FB to nie mam ale fotki prześlę tylko dacie mi znać komu na poczte ale to jutro poszukam jakiś fajnych bo ostatnie to chyba latem robiłam. Pozdrawiam Was wszystkie babeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×