Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Tak Mroweczko, od rana stawiasz pączki :P Ja mialam jutro w planach upiec chrusciki, ale nie bede miala popoludniu czasu, aby tym się bawic. Wiec rano smigne po pączki, bo u mnie łasuchów caly dom, a dopiero w sobote pobawie się chrustami ;) Dobranoc babeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to wszystkie już opychają się pączkami :P czy dopiero pieką? ja póki co podaję kawusie :) no i kurka wodna nie moge pitu synowi obliczyć, niby program sam liczy tylko wstawiam dane i chała jakiś błąd wyskakuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babsztylki. Tutaj nie ma tej tradycji Tlustego Czwartku ale tu sa wszyscy Ewangelikami chociaz katolicy tez nie znaja tego swieta. Skocze dzis sobie jednak po paczusie i wciagne ze dwa. Tak dla tradycji ;) Robic nie bede bo te kupne jakos bardziej mi zawsze smakowaly. Procz tego robie dzis golabki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja własnie wróciłam z pączkami. Kupilam 15 w Biedronce po 0,47 zl za sztuke ;) Zjadlam jednego i normalnie pychaaaaaaaaaaaaaa :D Zupa bedzie TakTakowa , ale bez cukini :O Nigdzie jej nie dostałam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja pączkami częstuję na blogu ;) :) właśnie jestem w trakcie pieczenia, ale dwa juz opchnełam, przepiłam kawuchą i po pieczeniu biorę się za brzuszki w ramach gubienia........... wiadomo czego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz Mróweczko, ze aby spalic jednego paczka to musialabys cwiczyc intensywnie przez okolo 1,5 godziny ? ;) Zastanow się wiec czy podolasz cwiczeniom :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa Scheisse zapomnialam o tobie Landrii. Zupe robilam tak: 2 albo 3 cebule pokroilam w kosteczke i przesmazylam na zloto na masle na to wsypalam sporo posiekanej zielonej pietruszki i czosnek. jak bylo wszystko dobrze przesmazone wsadzilam pokrojone w kostke kartofelki i marchewke, znow podsmazylam i wsypalam cukinie pokrojona w polplasterki. posolilam, popieprzylam i zalalam goraca woda. Mieso mielone z jajkiem i troche bulki tartej posolilam i przyprawilam czerwona slodka papryka i wsadzalam na gotujaca sie zupe male okragle klopsiki. Doprawilam na koniec do smaku wg uznania oczywiscie i posypane swieza pietrucha wciagnelam na poczekaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, A ja mam jutro rozmowe o pracę biurową. Firma mieści się bardzo blisko, ale na wstępie zapytali mnie czy mam zamiar jeszcze za granicę wyjeżdżać, odpowiedziałąm oczywiście, że nie - i znów mam dylemat, bo zaproponowali fajne pieniążki. W każdym razie jutro się tam wybieram i jeśli się na mnei zdecydują (a kandydatów mają chyba dość dużo) no to nie wiem co robić.... ja szukałam pracy na te 2 miesiące mojego leczenia, które niedługo mijają, ale w takim wypadku nei wiem czy nie będę musiałą mojego P namawiać by to on do mnie przyjechał.... Jeśli o moją siostrę chodzi, to chyba macie rację... okres wczesnego macieżyństwa jej się przedłużył.... a mama ją tak chroni i wyręcza bo dodatkowo nie układa jej się z w małżeństwie.... drażni mnie tylko to, że ona wymaga ciągle nei tyle tylko uwagi co skakania na każde jej zawołanie i wyręczania jej ze wszystkiego - nie licząc się przy tym z nikim. Co do kawy, ja piję sypaną, 2 łyżeczki czubate na kubek, do tego słodzik( jedną tabletkę) i dużo mleka. Też tylko jedną dziennie. Mój mąż, niestety pije takie mocne kawy, bez cukru i mleka w ilości 6ciu dziennie i nie potrafię go tego oduczyć :/ Julii - jak przyjdzie wiosna to pwnie wróci Ci energia, więc nie miej wyrzutów, ze sobie więcej odpoczywasz, wszystko nadrobisz:) Mala - napisz coś, martwię się o Ciebie.... Mrówka, co do częstego siusiuania to ja mam podobnie... i włąśnie ta moja bakteria ponoć ma na to wpływ.... Życze wszystkim smacznego tłustego czwartku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynka - właśnie skończyłam ćwiczyć :P i to dośc intensywnie, posiedze sobie teraz z 10 minut spadam na strych wieszać pranie ;) Jasa - ja bym chyba łykała tą prace jak atrakcyjna :) a córka dostała antybiotyki i kupiłam jej sok z żurawiny a po leczeniu ma zrobić badania co do zupy to u nas też raczej cukini nie dostane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany Mrówka ja podziwiam Twój zapał do ćwiczeń, ja zjadłam 3 pączki i zapiłam kawką ale ćwiczyć mi się nie chce :( Taktak to takie oszustwo pączkowe że bez tłuszczowe bo one poprostu są pieczone w piecu a nie w głębokim tłuszczu, ale czy one mają mniej tluszczu w sobie to wątpie :P Jasa ja bym się zastanawiała nad prozpozycja, masz racje może niech mąż wraca jak tam nie ma kokosów :) u mnie dzis zupa ogórkowa, tak z nudów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwik, no tam jest więcej kasy niż w Polsce, ale kusi mnie ta propozycja, bo praca taka jakiej szukałam i oferują fajne, jak na polskie, warunki finansowe. Jak mnie przyjmą to ja napewno wezmę tą pracę, nawet choćby na miesiąc, ale coś mi się zdaje, że mając taką pracę nie będzie mi łatwo z niej zrezygnować... No ale jeszcze jej nie mam, nie ma co skóry dzielić na niedźwiedziu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się bycze i chyba mnie zatoki atakują nooooooooo ja niekce :( cholypcia dopiero się leczyłam, idę dziubac dalej Landrynka robisz dalej te jaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówka pewnie, ze robię ;) Dzis zawiozlam 10 sztuk kurczakow, a własciwie kurczako-stworków do kolezanki do pracy . Mialam zamowienie na kilka , moze sprzeda się wszystkie. W sumie za jajka i te kurczaki dostałam juz 175 zl ;) Szkoda tylko, ze tak po trochu , a nie wszystko naraz , no ale calkiem niezle jest ;) W kolejce czekaja kolejne jaja , zamowilam na allegro i czekam na przesylkę. Przyszla dzis do mnie paczka z kremem . Otworzylam obydwie tubki i zdecydiwanie wolę odcien jasniejszy. Ten drugi troche dla mnie za ciemny . Moze w lecie wygladaloby to na opaleninę , no ale zawsze jasniejszy odcien mogę podciągnąc jescze pudrem brazującm ;) Ogólnie przypadł mi do gustu. Zobaczymy jak się sprawdzi w tracie używania ;) Zupa wyszla mi rewelacyjna ;) Nie mailam tylkoj cukini, ale moze nastepnym razem już bedzie z ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii, ja też robie zawsze dużo literówek, bo szybko piszę, od razu wysyłam a później dopiero czytam drugi raz :) Sprawdziłąm na internecie i na tą moją pracę jest 84 aplikacji wysłanych :/ Nie wiem ile osób z tego na rozmowy zaprosili, ale jeśli mi by się udało to widzę byłoby to mega szczęście.... A jeszcze dziecko siostry dziś podnosiłam i coś mi strzyknęło w kręgosłupie, tak mnie zabolało, że na kolana aż upadłam i ledwo do domu doszłam... mam nadzieję, ze minie do rana, bo na tej rozmowie chyba po turecku będę musiała siedzieć, w innej pozycji nie mogę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasa....jutro ta rozmowa? bede trzymac kciuki!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jutro o 13tej. Dzięki Juleczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasa no to sporo ludzi na jedno miejsce :/ No ale oby szczescie dopisało. Tez trzymam kcikuki, potem daj Nam znac co i jak ;) I nasmaruj sie czymś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAJĘCIE DODATKOWE BARDZO DOCHO
Nowy sposób na zarobek w Internecie. Zarobki ponad 5 tys! To naprawde dziala. Wejdz na strone i przekonaj sie o tym sam to naprawde nie zadna sciema ani lancuszek ktory niedziala wplacasz 5 zl- to jedyne ryzyko... logujesz sie na stronie na ktorej widzisz wszystko co sie dzieje ile osob poleconych masz na wszystkich poziomach, system wyklucza oszustow takze naprawde dziala trzeba troche checi i siedzenia w necie zeby zachcecic jaknajwiecej osob a potem... kasa plynie jak rzeka.. trzeba tylko uzbroic sie w cierpliwosc http://dobryzarobek.pl/index.php?id=99e0541ff86055fc59e083d7bd744f1e na poczatku listy powinnam byc ja czyli rachiel wplacilam te 5 zl bo mysle ze mozna sprobowac, teraz staram sie zaprosic jak najwiecej osob tam jest wszystko opisane na stronie, polega to mniej wiecej na tym ze wplacasz 5 zl osobie na 5 pozycji a sama wpisujesz sie na 1, jezeli nie wplacisz to cie usuna, bo na tej stronie sie rejestrujesz i po zalogowaniu widzisz cala historie, ile osob masz poleconych i na jakim poziomie, jak beda u ciebie osoby na 5 poziomie to one beda tobie wplacac i moze sie z tego uzbierac calkiem sporo dostaniesz swoj link, w ktorym ty bedziesz na 1 pozycji, a ja na 2 pozycji, wysylaj go gzie tylko mozesz, wklej na facebooka na sledzika wyslij wszystkim emaile, pamietej ze ryzykujesz tylko 5 zl i troche swojej pracy takze mysle ze warto sprobowac, a nuz tak jak obiecuja 5000wpadnie pewnie mi powiesz nie wierze w to... ja tez niewierzylam jak dastawalam takie maile, ale tu jest inaczej jestes zarejestrowana na stronie na ktorej widzisz ile osob udalao ci sie polecic ile te osoby polecily i td, az w koncu widzisz osoby ktore powinny ci wplacic kase i jesli tego nie zrobia blokujesz ich i sa usowani, takze do sieci moga przystapic tylko uczciwe osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No o 13 jestem juz "na nogach", wiec bede przesylala pozytwne wibracje :) I daj znac koniecznie jak poszlo :* A Ty Landrii cos taka ciekawa, co? :P co mam Ci tlumaczyc ;) :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) częstuje kawą :) Nie odzywałam sie bo jakoś ostatnio nie miałam dobrego humoru :( ale czytałam Was :) Tak taku jajo bardzo mi się podobało takie stylowe :) Jasa Trzymam kciuki bardzo mocno :) U mnie niestety robota nie wypaliła było ok 30 kobiet na rozmowie także od razu widziałam że szanse marne :o Od poniedziałku zaczynam praktyki w szkole podstawowej a tak nie chce ale musze już tyle zwlekałam od czasu poprzedniej praktyki minął rok i w końcu musiałam się za to zabrać bo obrona tuż tuż a bez zaliczonych praktyk nie skończe tych studiów. Wogóle juz po rozmowie z panią dyrektor się zniechęciłam jak wychodziłam do przez przypadek usłyszałam jak pani sekretarka mówiła do nauczycielki ze znowu beda miec praktykantke czyli osobe ktora trzeba wykorzystac bo ona tez na swoich praktykach była wykorzystana :o Dlatego od razu odechciało mi się tej praktyki, nie dość że przez miesiąc będę pracować za darmo to jeszcze bede usługiwać na pewno nie !!!! Co do pączków to niestety nie zjadłam wczoraj żadnego bo dalej tą diete stosuje jak na razie 4kg zrzuciłam i szkoda mi było to zaprzepaścić choć już czasami mam dośc i zjadłabym coś dobrego :D Wstawać kobitki ! :) buźki dla wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Maja , wlasnie melduje się na kawę, z kawa , przy kawie ;) Niepotrzebnie martwisz się na zapas;) Miesiac szybko zleci, odhaczysz praktyki i będziesz miec z głowy :) Jak czytam ile ktoro zgubila to mnie az @#$%^& :P A ja w moje dżinsy zmieścic się jzu nie mogę :O I niby mniej jem, niby troche się ostatnio ruszam a dupa robi się wieksza :( :( Od dziś koniec !!! Czas się brać za siebie ;) Aaa i zaraz robię makijaz na podkaldzie kremu Olaz. Jestem ciekawa jak mi to wyjdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie świeci słoneczko co mnie nastraja pozytywnie ;) wałek dziś zauważyłam ze jakby mniejszy to również optymistycznie brzmi, reszta tak sobie się wacha ;) :) póki co zbożowa kawaaaaaaaaaa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakTak :P do mnie sie po polsku pisze, bo ja w obcych językach nie kumata jestem ;) Sylvi dlaczego nie odpowiadasz na zaczepki ? ;) Mrówka 🖐️ Rejestrowałam się własnie do neurologa :/ termin ? na czerwiec :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babsztylki :) Ma sie jeszcze ktos ochote napic kawusi ze mna? Jasa trzymam kciuki za twoje powodzenie z praca. Powiem tylko pare slow, ze jesli ja dostaniesz i ona do ciebie pasuje to zostan juz tam. Tak sobie mysle ze rezygnowanie po miesiacu z czegos co ci bardzo pasuje byloby nie w porzadku wobec samej siebie jak rowniez tych pozostalych 80 innych kandydatow. Ja bylam wczoraj w Szczecinie na paczkach ;) Mialam odwazny plan zjedzenia 6 szt. Udalo mi sie tylko 3 wciagnac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taktak to Ty smignęłas :O Jak pisalam do Ciebie to dostalam info, ze jestes ofline ::O Ide połazic po osiedlu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×