Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Hej dziewczyny, Ja jestem i czytam ale coś nie miałam weny na pisanie, dwa pogrzeby w ciągu 3 dni mi się zdarzyły, wogóle dość intensywny w wydarzenia mam ten pobyt w Polsce. Pracy nei dostałam więc moje dylematy się same rozwiązały, za 2-3 tygodnie wreszcie będę mogła pojechać do P. Dzięki za maile... nei na wszystkie odpisałam bo nie wiedziałam co napisać.... Skończyłam antybiotyki w czwartek i w piątek dostałam anginę :/ Chyba mi już żaden antybiotyk nie pomoże, ale że choroba postępuje, dziś idę do lekarza, może coś zaradzi... Pozdrawiam Was wszystkie i witam nową koleżankę... Aha, ja yteż sobei zafarbowałam włosy... najpierw odbarwiłam stary kolor sekoloryzatorem, wyszły mi jasne i żółte:/ szybko ratowałam się farbą piaskowy blond + gołębi popiel by ta żółć ustąpiła.... efekt taki, że mam jasny blą bez żółci prawie taki jak chciałam, choć trochę za jasny na czubku głowy... ale poprawie za miesiąc bo już nie chce męczyć tych włosów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii wstałam bo mój cholerny pies ma chyba budzik w dupie i codziennie tak wstaje :( czekam na zmiane czasu to choć do 8.00 pospie :) Taktak mi się podobał w czarnych włosach bo pasował jej ten kolor to charakterku, a teraz zmyłka, wyglada na łagodną blond lasencje, a tu taka gangrena :P ja Ci dam, że sie nie odnajde w Waszych emailach :) to jeszcze mnie nie znasz hihi Katarzynek co tam u Ciebie tyle żali ostatnio? pije kawe i zmiatam na dwór, miałam w planach kupić ziemie i bratki posadzić w donicach, ale mąż mnie ściągnął na ziemie, że nie ma już po co skoro pakuje graty :( a ja chciałam mieć tak ładnie jeszcze przez wiosne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Sylvik obawiam się, ze pod tym kątem to ja Ciebie znam :P Sym mi wałśnie przywiózl ziemię . Kupil w Biedronce 25 l worek za 2.99. Kazalam mu kupic 5 worów i tez zamierzam kupic bratki. Wiesz Sylvik po ile są ? Chcialam kupić na grób do mamy . Zresztą do domu na blkon tez jedną skrzynkę chcialabym posadzic. Nie wiem jak bedzie w tym roku u mnie z pelargoniami, czy mi się opłaca cokolwiek robic , bo ponoc maja nam ocieplac budynek i z balkonów musi zniknąc wszystko !!! Wiec o kwiatach nie ma mowy :O Jasa dobrze się wykuruj na powrót. Zdrowka zycze jak najszyvbciej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry :) U mnie dzis tez w koncu swieci sloneczko :) Mimo tego, ze mam urlop i myslalam ze sobie poleniuchuje w lozeczku to nawet dosc wczesnie wstalam i polecialam do sklepu, zachcialo mi sie czegos innego na obiad :) Przy okazji kupilam wielkiego paczka i teraz sie nim zajadam popijajac kawe ;) Widze, ze tez tak jak ja macie ciagle to pomysly na nowe kolorki wlosow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii u mnie na wiosce widziałam po 2 zł, ale tu zawsze drożej jest, nie wiem jak w mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineesittka wszystkie tylko nie ja ;) Jestem tak wierna mojemu kolorowi ( od urodzenia :P ) ze nawet nie chce myslec o innym ;) Katarzynek rzucila haslo o zdjeciach . Mamy taki zwyczaj u nas tu, ze jak dochodzi nowa osoba , to wysyla nam zdjecia swoje , a my sie potem rewanzujemy ;) Jak masz ochotę zapuscic u nas korzenie to zdjecia wysylaj natychmiast ;) Podaj nam emaila i powymieniamy się ;) Sylvik tez tak mysłalam , ze w granicach 2 zl. Musze jutro przejsc się gdzies i popatrzec jak i co ;) Katarzynku :O :O , pozbieram mysli i odpiszę a poki co wrzuc na luz i najwazniejszy to uśmiech ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wreszcie wiosna! :) U mnie za oknem niezbyt slonecznie, ale w koncu powinna sie ta pogoda ustabilizowac i na dobre pocieszyc nas po dlugiej zimie :) Ja tez eksperymentowalam z kolorkiem :) Ten moj ostatni ciemniejszy sie calkowicie spral, wiec kupilam sobie jasniejszy, taki sloneczny blond, na pudelku super kolorek, a mi wyszedl ciemny, taki zloty szatyn. Ale fajna ta farba, w piance, fajnie sie nakladala, ciekawe ile kolor wytrzyma na moim wlosie.... Jak mozesz Landrii to napisz mi jakiej firmy farby kupujesz? Bo nastepnym razem chce blond :) Podobaja mi sie te modne rudosci, ostatnio w Polsce fryzjerka mnie namawiala na jakis odcien , ale nie chcialam ryzykowac :) Chcialam dzis umyc okna, ale myslalam, ze bedzie cieplej...jeszcze mam troche czasu, wiec zobacze... O kwiatkach na balkon tez juz czas pomyslec....w sobote byly u nas pelargonie w ofercie po 1 euro, moglam kupic choc do jednej skrzynki. W zeszlym roku mialam 1 skrzynke z pelargoniami i 2 z surfiniami. No i czas ziolka zakupic, na razie mam tymianek i szalwie :) Wciaz jestesmy bez wagi, ja jem jak oszalala, ciagle mam apetyt na slodycze, a wczesniej praktycznie ich nie jadlam.... W spodnie ledwo wchodze, ale wciaz nosze dlugie swetry, wiec jakos sie pocieszam, ze "nic nie widac" ;) Buziaki dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarzynku odpisalam. Sylvik, landri ma racje nie wciagniesz sie w nasze pisanie. Nie twoja tematyka. za to jak widze Katarzynek by pasowal :P Zdjec swoich obecnych wlosow nie wysle bo sa wstretne :P Dobrze ze sie spieraja dosc szybko wiec teraz glowa codziennie musi byc myta i moze bedzie dobrze. U mnie dzis w sloncu ponad 20 stopni i jest poprostu pieknie. Mam taki dobry humor bo i w urzedzie pracy zalatwilam co chcialam i do tego jeszcze kwiatuszki kwitna, motylki lataja, piekne smsy przychodza ... pewnie jutro spadnie na mnie jakas bomba ;) Aha i kupilam sobie fajne bojowki i super cyckonosz zapinany z przodu na magnes i pasujacy normalnie jak szyty na miare. Jestem happy Inesitka, zdjecia musza byc inaczej nie mozesz zostac :P Moj mail masz chyba pod moim linkiem ..albo nr gg. Sama juz nie wiem. Aha Sylviku co to kurde ma znaczyc ze czarne wlosy do mojego charakteru pasowaly?? Wredny babsztyl z ciebie normalnie ;) ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarzynek ja tez juz odpisałam ;) Julka to farba , ktora uzywam od x czasu :) http://www.garnier.pl/_pl/_pl/our_products/shades-haircolor.aspx?tpcode=OUR_PRODUCTS^PRD_HAIRCOLOR^COLOR_NATURALS^COLOR_NATURALS_DISCOVER&prdcode=P52001&varcode=3600540179685&back=1 nr 10 bardzo bardzo jasny blond i wcale on nie taki bardzo bardzo jakby się mogło wydawać :P Ja tam uwazam , ze Taktak to jak kameleon , jej pasuje i blond i czarny bez wzgledu na charakter :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki LANDRII 😘 Jestem w trakcie mycia 1-szego okna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha a jednak czytacie moje wpisy :P Taktak wyglada super w obu kolorach włosów, ale czarne były de best :) troche jestem wredna hihi ja tez jestem heppy, sprzedałam własnie bieznie i rowerek treningowy :) tylko sie kurzyły :( miałyscie wtedy racje że to wywalone pieniądze, dobrze że teraz kto inny będzie na nie patrzył ;) aha i w oczku wodnym zobaczyłam dziś że przezimowały 4 rybki i żaba :) no super dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tą Landrynkową farbę wyprobuje następnym razem... kolor na opakowaniu łądny i przede wszystkim nie ŻÓŁTY :P Ja od lekarza wróciłam... powiedział mi, ze ja natychmiast powinnam usunąć migdały... że nie powinnam się starać o dziecko bez ich wycięcia bo mam bardzo powiększone.... nei wiem jak wyglądałąby cała procedura, za tydzień mam iść do kontroli z moją anginą, on dałby mi skierowanie do Laryngologa a ten niby do szpitala... ciekawa jestem ile by to wszystko wraz z wycięciem trwało bo ja już nei chcę dłuzęj w Polsce zostać do męża mi się tęskni :/ Katarzynek ja też odpisałam Ci na maila.... Julii miłego mycia okien ;] Nie wyobrażam sobie Ciebie w innym kolorze niż blond!! Taktak też bardziej mi się w blondzie podoba - w czarnym interesująco ale do urody i stylu tylko blond :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasa migdały w ciagu jednego dnia wycinają i wynocha do domu :) Katarzynek opisałam na emaila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O własnie mialam tez to napisac , ze wycinanie migdałkow to teraz traktowane jest jak zastrzyk :O Chociaz róznie to moze byc , ale nie dluzej niz 3 dni jezeli juz mialabys sie pojawic w szpitalu. Sylvik a dlaczego mialybysmy nie czytac Twoich wpisów, hę? Ja tu nie chce nic na głos mówic, ale czasami to Ty masz lekki przejaw niedoinformowanej :P Ta żaba to ta sama , ktorą masz na focie na FB ? ;) Sluchajcie z tą farbą to wiecie jak jest :P Ja ja stosuję od bardzo dawna, no zoltego koloru to nie mam - fakt, ale jak czytam ze Wy jakies popiele, mysie i tudzież podobne macie włosy , to cholera wie co moze Wam wyjsc . Tak wiec jak cos złego to nie ja , ja tylko napisalam Wam jaką ja stosuję . Chciaz moge się pochwalić , ze czasami zaczepiaja mnie babska na ulicy i pytają czy to moj naturalny kolor czy nie, a jezeli nie to tez pytaja o nazwę farby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uffff to cudowna wiadomość :d Jeśli jeden dzień to trwa i nie trzeba jak kiedyś tydzień w szpitalu leżeć - to kamień z serce mi spadł... pójdę w takim razie to zrobić, będę miała z głowy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ U mnie za oknem słonecznie ale cieżki dzień za mną.... Katarzynek odpisałam inesittka witam :) Jasa zdrowia życze :) Pozdrowionka dla całej reszty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny któraś ma mój numer gg ? bo mi porypało kompa znikneło i już na dodatek pojawił mi się net na chwilkę i niewiem jak długo będzie - pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii to ta sama żaba pewnie bo skąd by się nowa wzięła? ;) a z tym niedoinformowaniem to masz troche racji haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sie sie sieeeeeeeeeeeee dzięki Tak taku ale sie okazało że mój profil jest uszkodzony - co się to kurna oznacza>! a ja czekam na wiadomosć i co z moim kontaktami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a teraz weszło ale nie mam wszystkich kontaktów ludzie bo mnie rozwali wrrrrrrrrrrrrrrrrr zły dzień ide stad ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej U was tak pieknie,no i nawet u mnie sloneczko swiecilo i grzalo super. Inees witamy witamy. Ja wczoraj posiedzialam do 2,myslalam ze dam rade wstac po 6 jak A idzie do pracy ale nie dalam. Wypilam dzis 2 normalne kawy i 2 cappucino mam nadzieje ze to nei bedzie mialo wplywu na moj sen. Wpadlam dzis na pomysl ,ze z ciuchow starych zrobie Marzanne a raczej Marzanna i przywitamy wiosne. No ale nie bylo za bardzo czasu. Sylvi alez ty dzis ciete riposty tu sypiesz,hihi w ogole dzisiaj troszke tu pikanterii wprowadzilyscie,moze to ta wiosna :) Tak tak a mi najbardziej podobasz sie we wlosach ze zdjecia na Facebooku z psem ,te glowne. Moja siostra tez na rozjasnione wlosy kiedys polozyla blond czy jasny blond no i jej ciemne wyszly to normalne. Ja ostatnio farbowalam na jasny braz,a jakis czas temu na ciemny blond no i tylko odrosty wyszly ciut jasniejsze. No i tydzien temu czy jakos tak,pofarbowalam sobie na zloty blond 7.3 z Garniera no i nie wyszlo nic,zreszta na fotkach widac..... Tak tak nic teraz nei rob,niech troszke wlosy odpoczna,mnie starsznie skora bolala i wlosy,jesli mozna powiedziec ze wlosy bola. Jasa zdrowka zycze? Juli bo ty pipko bylas fajna blondynka to ci sie zachcialo ciemnych no a teraz bez rozjasniania to si echyba nei obejdzie. A co wy tak z tymi zmianami? Jak odczekam troszke to tez sobie rozjasnie ale tylko korone glowy,jakies pasemka czy cos,bo wszyscy mi mowia ze jak mialam rozjasnione to lepiej mi w nich bylo,no zobaczymy,mi sie od razu robi takei siano... Rudy to mialam od 15 roku zycia,zawsze wisnie kladlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziwota. Pogoda zmienna, łatwo się przeziębić. W sklepach jest coś takiego jak dekoloryzator a potem na niego dopiero farba. Ja maluję odrosty beżowym blondem (ostatnio jasnym beżowym blondem) z Garniera. Nie są żółte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×