Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Maja zakupy byłyby bardziej udane, gdybym mogła kupić duzo i mało zapłacić :P Poza tym to typowe zakupy weekendowe , wiec szału nie bylo ;) Kupiłam za to okazyjnie worek ziemi do kwiatów i przesadziłam w domu wszystkie kwiaty ;) Pomyłam doniczki, poprzycinałam kwiaty, powtykałam patyczki i jest cudnie ;) Wysprzataólam chatę i praktycznie teraz dopiero na dobre zasiadlam przy herbacie z cytryna i miodem ;) Ale jestem padnięta , wiec chyba za długo nie posiedzę i się położe ;) Katarzynek a moze Ty nie możesz nosic soczewek ? I jak Twoj tato się czuje ? Jest lepiej ? Kania a cóz to za problemy z emocjami ? Czym się to u Ciebie objawia ? Taktak czyżbys byla tam gdzie być Cie nie powinno ? :P Sylvik wierz mi, ze gdyy bylo blizej juz Twoje krokusy bylyby w zasiegu moich oczu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kobietki My zaraz snaidanko wciagniemy i jedziemy ze znajomymi ,tymi moimi sasiadami i ich dziecmi na wyspe,polazic,porobic fotki ostatnie. Na tej wyspie na 7 scenach latem,jest zajebisty koncert takie techo itp. Wczoraj poszlysmy obadac jedna droge,bo kolezanka miala przyjsc po pracy na kawe. No i celem byl sklep obuwniczy z ktorego wrocilysmy z 4 parami butow. Kupilysmy z siostra sobie takie same kozaczki http://butypoznan.pl/product-pol-2086-Kozaki-S-Oliver-5-5-26615-25.html Niedawno znalazlam je w centrum z 50% obnizka,ale jak pojechalam po nie drugi raz to juz byly w normalnej cenie. Siostrze kupilam adidaski z Kangaroos bialo ,srebno rozowe i mamie mezowi tez kangaroos cale czarne. Katarzynko ja tez nie lubie soczewek,jakos szybko oczy mi sie mecza. Brat moj zalozyl sobie kolorowe na Sylwka,alez panikowal ,bo nie mogl ich sciagnac,kac i te sprawy ..... Przez net poznalam dwoch swoich facetow, w sumie to zaczelam takie pisanie w 2003 roku, bylo to dosc zabawne,wciagajace. Nawet mialam chyba uzaleznienie. Teraz od zcasu do czasu poskrobie z kims ale nie szukam niczego. Maja jak ciasto ,smakowalo gosciom? Ja dzis bede miala cytruska,oczywiscie od kolezanki pol blachy. Sylvi widze ze dwor cie ciagnie jak tylko troszke ladniejsza pogoda,super. My tez troszke przed domem posiedzialysmy tam gdzie snieg nie lezy. Kania oby lekarze postawili dobra diagnoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam niedzielnie :) snieg topnieje za oknem także jest szansaże wiosna wróci :) Wczoraj byliśmy oglądać sale na wesele, jedna nas zachwyciła jak ją obejrzeliśmy to stwierdziliśmy że to jest to czego szukamy, teraz musimy tylko szybko wpłacić zadatek bo na przyszły rok zostały tylko trzy wolne terminy... mam nadzieje że zdążymy :) Landri z tymi weekendowymi zakupami to tak jest ja byłam wczoraj i nie dośc ze same najpotrzebniejsze rzeczy do domu kupiliśmy to potem w kasie można zawału dostać ceny tak skaczą do góry :o Bling ciasto się udało właściwie to tylko babke upiekłam i wczoraj ją do kawy zjedlismy :P hehe także dzisiaj dla gości zostawiłam makowiec i sernik kupny :) Kania a lekarz przepisał Ci coś żeby hormony przestały wariować?? mrowka, tak tak, sylvi. Katarzynek, Jasa,Mala, Julii 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babeczki ;) Blinguś swietnie te kozaczki wygladaja ;) Ciekawi mnie, czy są ciepłe , bo na takowe wygladaja ;) Maja faktycznie musicie się spieszyc, to co sie teraz dzieje z wynajmem sal i organizacja wesel to dla mnie jest szokiem. Pamietam, ze ja zaczelam się zastanawaic nad sala na moje wesele w styczniu , slub planowaliśmy na wrzesien , a i tak w niektorych lokalach mowili, ze to zbyt wczesnie, bo sa to zbyt odlegle terminy :O Do poobiedniej kawy mieliśmy miec dzis babeczki kakaowe z biala czekolada . Córka je zrobiła , pieknie poukładala na blaszce i chciala mi pokazac zanim włozy do piekarnika. W drodze z kuchni do pokoju wszystkie wyladowaly na podłodze :O Był płacz ale czesc zebralysmy i zjadłysmy na surowo , byly przepyszne :P Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeee Landrii a gdzie ja byc nie powinnam?? Siedze sobie tutaj grzeczniutko przed kompikiem przeciez. A wczoraj bylam w ogrodku. Za to w czwartek nie bylam w ogrodku :P Katarzynek ja tez uwazam ze jak facet poznaje juz ta ktora chcial to powinien sobie odpuscic szukanie. Mysle jednak ze to nie doyczy tylko sieci. Obojetnie gdzie poznaje sie swoja dziewczyne czy chlopaka. jak sie juz go ma to koniec z szukaniem. Przynajmniej przez jakis czas ;) Ja mojego F poznalam 7 lat temu w sieci i po 2 miesiacach mieszkalismy juz razem i ustalilismy miedzy sobie ze nie bedziemy juz z nikim gadac w sieci procz naszych zajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakTak ;) ja tylko byłam ciekawa :P Ineesittka pewnie, jak masz ochotę do dołączaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii ja nie chcialabym byc natretna ale wiesz ze mi jeszcze maila wisisz nie ?? :P Ineesittka - hej, fajnie ze masz ochote tez z tymi mniej milymi pogadac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakTak ja pamiętam, ale kompletnie nie miałam weny zeby się za to zabrac , a wiesz ze do tego trzeba z uczuciem ;) Jako, ze dzis mam przypływ uczuć, wiec obiecuje ze pod wieczór trzasnę Ci jakiego mailika ;) Ineesittka my tu wszystkie jeteśmy bardzo miłe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie widze, ze tu u Was bardzo milutko i kulturalnie, nie tak jak na innych topikach... no i co najwazniejsze to topik caly czas zyje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landri buty wyprobowane,sa bardzo cieple. Pochodzilysmy po sniegu na wyspie 3 godzinki. Fotek napstrykalysmy , glodne na maxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ciezko tak z biegu napisac cos o sobie ;) albo ja nie umiem :O moze jakies pytania pomocnicze by sie przydaly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nawet ktos tu zagląda w niedziele :P a co to za konszachty emailowe Taktak i Landrii? ;) ja tez che emaila :P Indesitka napisz skąd jesteś, czy jesteś zamężna, jakieś dzieci, ile masz lat, czy pracujesz? tak ogólnie tyle ile chcesz o sobie powiedzieć :) ja dzis rodzinnie niedziele spedziłam, więc nie za bardzo jest o czym pisac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez "rodzinnie" :) Wczoraj byl dzien ojca :) Sobota przepiekna, pogoda jak marzenie, smigalam sobie na bluzeczce, a dzis juz chlodniej i bez slonca. Przesylam pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineesittka nasz topik istnieje od 2004 roku :) O Sylvik podala kilka pytan, na które moglabys nam odpisac ;) Sylvik a rodzinnie tzn jak ? :P Ja do Ciebie tez mam napisac emilka , ale cos w ubieglym tygodniu nie mailam weny aby cokolwiek pisac ;) Bling Twoje zdjecie tulipnaów powalilo mnie z nóg :D Co wchodze na Fb to od arzu spogladam na ta fotke i za kzadym arzem mam gebe usmiechnięta ;) Taktak myślisz, ze Sylvik znalazł by z nmai wspolny jezyk odnosnie naszych e-maili :P A tak na powaznie i a propo, odpisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka 🖐️ ;) U nas taka pogode jak u Ciebie zapowiadają na przyszły tydzien, a na poczatku kwietnia nawet do 20 stopni ma byc ;) Hurrra !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm jestem ze slaska, nie mam meza chociaz juz najwyzszy czas...dzieci nie mam, ogolnie to regenreuje sie po nieudanym zwiazku, jak na razie to zaden w oko nie wpada bo im starsza jestem to coraz wieksze mam wymagania :O pracuje ale od jutra zaczynam urlop, zostalam zmuszona do wybrania starego urlopu, wiec od jutra znowu zaczne wariowac w domu z nudow. Zagladalam na kafe duzo wczesniej ale to bylo bardzo dawno i mialam inny nick, skoro zycie mi sie totalnie zmienilo nicka tez postanowiam zmienic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landri bardzo mnie cieszy ,ze moge wywolac radosc na czyjejs twarzy. Juz na poczatku tygodnia powiedzialam siostrze o pomysle , smiala sie. Na poczatku wyrzucilam ze 3 sztuki tak bezwiednie na snieg i mowie ze dodaje romantyzmu ogrodkowi... Jejciu leci xfactor polewam.....\ Pol dnia boli mnie glowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineesittka i już troche o Tobie wiemy ;) Jak bedziesz teraz na urlopie to mam propozycje dla Ciebie;) Codziennie rano zapodajesz wszystkim kawkę :P :P Od czegos musisz zacząc ;) Witam w Klubie :D Ja też oglądam X-Faktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciezko bedzie z ta poranna kawka bo mam zamiar caly rok wstawania o 5 30 odespac, ale na drugie sniadanko powinnam zdazyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem, ze Ineesitta odsypia wczesne wstawanie ale reszta ? Wstawac Babeczki !!!! Kawa czeka!!!!!! śliczny dzień , dużo slońca !!!! Jest git ;) Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstałam już o 6.45 ale nie zaglądałam jeszcze na kaffe i to sie chyba nie liczy że byłam pierwsza? :P u mnie tez pieknie slonecznie, ale jeszcze mroxnie, trawa biała. Mam nadzieje że się nie pomylili w pogodzie i w środe będzie obiecane 15 stopni :) Indesitka witaj w klubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa dla wszystkich!!! Wiecie co te moje wlosy byly mi jednak za jasne i kupilam w piatek troszke ciemniejsza farbe i teraz jestem jakas taka siwa ... ale ciemno siwa :( Teraz nie wiem czy ryzykowac i jeszcze jedna nakladac czy poczekac az sie troche spierze Heheheh Landrii, mysle ze Sylvik jednak za plochliwy jest zeby sie w naszych mailach odnalesc ;) Aaa i u mnie dzis tez hiper sloneczko. Wczoraj nad morzem tez bylo pieknie. Niestety zadnych zdjec nie zrobilam. Rece mialam zajete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakTak no tak, a ręce potrzebne do trzymania aparatu :P Cos Ty z tymi włosami zrobila ? Nie wiem, ze Ty kombinujesz tak, jak ładnie wygladasz w jasnych . Ja osobiscie nie lubię żadnych popieli ani mysich kolorów :O Odczekaj trochę , chyba ze masz dobrej jakości farby. Ja jednak odczekałabym chociaż ze dwa mycia ;) Sylvik a dlaczego tak wczesnie wstałas ? Spac nie mozesz ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! a w warszawie też ładna pogoda :) ja dalej nie mam humoru, chyba musze Wam się pożalić to może coś mądrego mi powiecie... Ineesittka witaj :)) To co teraz chyba wymiana zdjęc? ide po kawe... buuzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ze mna chodzi znów rudy kolor... Tak, Tak wyslij zdjęcie co? a te czarne włosy to kiedy miałaś? czy to nie Ty na zdjęciach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×