Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Moze i niech sobie farbuje, ale dlaczego zaraz na czerwono ? Na to ja osobiscie bym nie zezwolila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zdania podzielone ;) ten pierwszy mam ochotę zrobić od dawna ino jakoś sie nie składa, przepis mam ale nosze w torebce żeby wydrukowac moge podesłac jak go znajdę na kompie ;), ale z tego co czytałam to są dwa sposoby robienia jego, ta dziewczyna robiła inaczej niz ja planuję ale jeszcze poczytam na ten temat ten drugi będzie super dla którejś z moich dziewczyn, bo myślę ze dla wysokich to on bardziej pasuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chciałabym ;) tyle to ja mam ale w szpilach ;) niestety o 10 mniej czyli liliput ze mnie :) no i jednak wełenka nie nadaje się na to pierwsze zrobiłam próbę kręcona ale juz wiem z czego zrobię sobie tego "ogoniastego" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, ja poproszę kawę dożylnie :O Ciśnienie spada , a mnie czaszkę rozrywa :O, jak narazie koszmar. Ale pocieszam się tym, ze na dziś sporo zaplanowałam, wiec może zapomnę o bólu :) I mimo wszystko życzę miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie leje od wczoraj jakby kublem ktos z gory polewal. Mimo wszystko wybralam sie wczoraj po farbe i zrobilam sobie znow mocno jasne wlosy. Nie wiem czy nie troche za jasne. Ponoc z wiekiem nie powinny juz byc tak dlugie i tak jasne :P Landrii moze skusisz sie dzis na moja kawe skoro tak pilnie potrzebujesz czegos mocniejszego. Mam wielka ochote zaczac juz wreszcie ubierac lekkie ciuchy, sukienki, sandalki, tenisowki. Dotego jak poogladalam zdjecia mojego ogrodu z okresu wiosny i lata to nie moge pojac skad z tejj obecnej szarzyzny maja sie wziasc te kolory ktory byly tu prze kilkoma miesiacami. Normalnie nie moge sie napatrzec na ta magie barw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tam ciśnienie się samo podniosło bo próbowałam się tu wbić a gośc od neta nieo dbiera telefonu ożesz ty........1@#$ w morde jeza :P Landrynka cały 1 cm ponad mam ;) no ale ratuję się obcasami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakTak chyba się skuszę , pomimo, ze będzie mna telepac :O Moja kawa nic mi nie pomogla, bol nasila się jeszcze bardziej .Nie obejdzie się bez prochów :O Tez czasami sobie oglądam zdjęcia ogrodu moich tesciów. Moja maz zawsze narobi mnóstwo zdjec kwiatom , listkom, pszczółkom.....I tez zawsze jak jedziemy np o tej porze to komentuję , ze jeszcze tak goło, smutno, a juz za dwa miesiace bedzie tam pełna paleta przepięknych barw. Włosy z wiekiem krótsze i ciemniejsze ? Hm....a ja zapuszczam pióra i tez myślę nad nałozeniem koloru jasnego. SWoja drogą juz to pisalam, ale w tych czarnych włosach tez wygladasz swietnie ;) Mrówka :P a jak wysoki obcas nosisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej no.... śpicie wszystkie czy co ? Pogoda jak pogoda, ale pokazac by się mozna było ?! Julka , Sylvik !!! A Wy co się tak obijacie ? ;) Czy znowu humorki do bani ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde a ja mam problem z ta moja debilna coreczka i potrzebuje waszej rady. Dziewczynie hormony szaleja i dochodza mnie sluchy ze sobie opinie psuje. Ona mysli, ze jest super cool lamaczka serc tylko ze ta opinia jest tylko wsrod jej najbizszych kolezanek. Chlopacy gadaja co innego niestety. Mam wrazenie ze ona tez troche odreagowuje ze w domu ma dosc krotka smycz. W kazdym razie zastanawiam sie jak z nia teraz rozmawiac zeby zmienila swoje postepowanie. Nie wiem co do durnego lba najlepiej trafi. Tak sobie mysle co do mojego by w jej wieku trafilo i dochodze do wniosku ze niewiele. macie jakies pomysly jak tego cymbala na wlasciwa droge sprowadzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam :P nie mam ochoty pisać, zreszta też po domu latam i wywalam wszystko co zbędne. Umowa przedwstępna podpisana więc czas pomału pakowac rupiecie :) Taktak nie mam pojęcia co do dziewczynki by trafiło, do mojego synusia nic nie trafialo, ani groźby ani prośby. Niestety musisz poczekać aż z tego wyrosnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och wiesz Sylviku ja mysle ze czekac albo przeczekac to nie ma co. jak sobie z glupoty rozwali opinie to odzyskac ja nie bedzie juz tak latwo. Uczy sie nadal super, jest ambitna tylko temat "milosci" przekracza wszelkie normy. W kazdym razie bede dzis z nia rozmawiala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakTak mam co prawda 2 córki, ale szczerze powiedziawszy nie jestem w stanie nic doradzic :O Wychowałam 2 jednakowo , zawsze traktowałam na równi, wszystko dostawały razem. A teraz ? Jedna serce gołebie, uczuciowa, pomocna , druga oschal, opryskliwa, nie che się uczyć . Milosci zawsze bylo pełno w domu, wcale takiej krótkiej smyczy nie mialy, a jak niebo do ziemi, dwa rózne charaktery. Z P tak normalnie rozmawiam dopiero od jakiegos miesiaca i tez musialam pierwsza wyciągnąc ręke. Wczesniej rozmawialam tylko z Nia przez osoby trzecie. Dlugo mysłałam gdzie popełniłam bląd i nie znalazłam zadnej odpowiedzi. Gdybym miala ja jedną to mzoe bym znalazła , ale wychowałam ich 3 i ta to taka "czarna owca" miedzy nimi :O Jedynie co mogę doradzic to rozmawiaj z nią , tłumacz ale na spokojnie, bez zadnej agresji , moze nawet poł zartem :O Inaczej mozesz sobie ja zrazic. A wiek u Niej zaczyna się jak to napisałas debilny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde Sylvik miałam się zapytać Ciebie kiedy tak na dobre sie przeprowadzasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, taku a ta jej miłość taka w czyny bogata?? Mi sie wydaje, że najlepiej działają wszystkie soposoby które wsiadają na ambicje. myślę o tym żeby zrobic sobie podyplomówke z seksuologii... aaa Ka sie uaktywnil wpadł do mnie i powiedzialam mu ze sie z kims spotykam i nasze kontakty teraz sa straszne bo on niby w sobote chciał mi się oświadczyć i że niby go zdradzam.... Boże poł roku juz nie jestesmy razem... to jak to mozliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakupiłam sobie wczoraj sweterek... taki jasny plaony róż inie jest rozpinany a jakby dopiero na dole przed sciagaczem boki na siebie zachodza i tak sa zszyte, ma taki jakby wielki dekolt i jak załoze pod niego jasna bluzke to jest fajny. a cena... ze 129 na 25zł przeceniony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taktaku mam nadzieje że pomoże :) ciężki wiek i niestety te dzieciaki wtedy uważają ze są najmądrzejsze, a my się tylko czepiamy :( mam nadzieje że jednak masz rozsądną dziewczyne :) Landrii jeszcze do lata zostaje na starych śmieciach ;) szkoda mi będzie tylko mojego ogrodu, bo duzo tu zainwestowałam, część kwiatów wykopie, ale reszta niestety musi zostać :( no, ale coś za coś :) nie mam sentymentów ;) aha Mróweczko mi się bardziej podoba ten drugi sweterek, nie wiem czy pasuje do Ciebie czy nie, ale jest piękny :) sama bym sobie taki sprawiła jakbym miała 8 kilo mniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarzynku no tak wielce to jeszcze nie dziala ;) tylko ze takie podchodzenie do chlopakow na przerwach i pytanie czy z nia chca chodzic, jakies popychanki, podrywanki ... do tego miala niedawno chlopaka i z nim zerwala i teraz robi wszystko zeby mu zrobic na zlosc. Chlopak jest totalnie w niej zakochany i martwi sie ze ona takie durne zachowanie ma a jak chce jej to powiedziec to ona jeszcze bardziej rozwydrzona. No w kazdym razie powiedzialam jej ze ma zmienic swoje zachowanie wobec tych chlopakow w szkole i wobec tego swojego ex. Powiedzialam jej ze ma z nim porozmawiac i przeprosic ze sie jak idiotka zachowywala. No i zapytalam jej tez czy moze bedzie jej sie bardziej podobalo jak zabiore jej wszystko co jest dla niej cenne i odetne ja od wszelkich przyjemnosci albo czy moze jak jej za dobrze tutaj to chce zebym jej kupila bilet do PL i moze woli zamieszkac ze swoim tatusiem. Na to sie rozplakala i powiedziala ze tego nie chce. Teraz siedzi u siebie i robi porzadek. Przypuszczam ze potem zbierze sie na odwage i odwiedzi tego swojego exa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile ona ma lat? no widzisz a poóznej pewnie Ci powie że miałaś racje i opowie jak było :)) czasem każdy potrzebuje jakiegos kopniaka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarzynku ja nie kumam, kto chcial się Tobie oswiadczyc ? I ze kogo niby zdradzasz ? TakTak no myśłałam, ze te jej podboje to bardziej śmiałe są . Myslę, ze jezeli dziewczyna sobie zdaje sprawę z tego, ze ma powodzenie wsrod chlopców, i tym samym moze tez wzbudza u swoich kolezanek pewnego rodzaju szacunek, jest autorytetem , to nie dziw się Jej, ze wąłsnie tak się zachowuje. Tym bardziej , ze ma 14 lat ;) Sam wiem po sobie, jak to bylo, ze się "kokietowało" chlopców, a potem jak już sie bylo pewnym, ze na Ciebie "leci" :P to sie udawalo, ze już nie jest się zainteresowanym . To pewnego rodzaju flitr, myśle ze takie fajne to i adekwatne do tego wieku. Trzymaj tylko ręke na pulsie, zeby tym samy własnie wykorzystywała z premedytacją swoich potecjalnych adoratorów, bo moze Jej to wejsc potem w nawyk :P Sylvik przypomnij czy bedziesz miec tam jakis ogródek swoj ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×