Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Julii wiesz co ja mam podobnie z tym tyciem tez wlasciwie dupa i uda ale do tego jeszcze zawsze rece. Nigdy brzuch. Nie mogloby to wszystko w cycki isc? Moglabym wtedy razem z Mrowka angielskie cyckonosze zamawiac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka 🖐️[ O jak dziś wcześnie wstałas , zakładam, ze masz piękną pogodę ;) TakTak, nie trudno znalezć ;) Załuje ,ze nie mam z 10 lat mniej . Tez wywiązałabym sobie taką chusteczkę ;) Ide Laski teraz na zakupy . W planach mam porzadki na balkonie. Wiec zakasam rekawy jak wróce i wszystko stamtad leci na smietnik :P Mam gdzies czy jest cos to waznego czy nie.To co bede uwazac za rzecz zbędną , wywalam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahaha...ja tez bym chciala te angielskie biustonosze :D A tak to lipa :( Jedyny plus kochana to taki, ze z kupnem takich malych to nie ma problemow, wiem po mojej siostrze, ktora ma czym oddychac.... ma taki problem z cyckonoszami, ze szok, a ja moge wybierac i przebierac i nic tylko kupowac :D Chyba jej link podrzuce do tych angielskich biustonoszy :D .....jak Mrowka wklei :) A w ogole to laska jestes na sto dwa, Tak Taczko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A własnie, tez tak mam jak Julka. Cycki wciąż takie same, tylko -nawet nie dupa- a ciut ponizej i nogi mi tyja :O Dlatego nie nosze mini ani spodnic tym bardziej, bo wydaje mi się ze mam nogi jak kłody :/ Cycki mi tylko chudną , nie chcą przytyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj w klubie , Landrii :) A ja wstaje o 10 przeciez!!!!!!! A sloneczko dzis swieci ladnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na kawke masz spory kawalek ;) Chyba za przykladem Landrii porobie cos na balkonie...no chyba ze za kuchnie sie wezme, hmm.. Mrowka, na blogu maly zastoj, czy sprawe olalas? :P Sylvik..gdzie sie podziewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, ale już po kawie więc się nie oddzywam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze to popieram Landrynkę Tak taku nie badź bezczelna z tymi rozmiarami :P ja wczoraj przymierzyłam czterdziestkę i byłam w siódmym niebie bo do passa weszło ;) a dalej lipa bo na dupsku się zatrzymało :P no i wkurzona na maksa że nie umieją w tych sklepach kiecek szyć wiec wróciłam do domu z torba mazideł :D a dziś od rana miałam zapierdziel jak ktoś ma za mało słońca ruchu albo ogródka to biegiem do mnie w pole :P szczepilismy z M drzewka w sadzie a mam go ponad hektar - jakby się kto pytał wróciłam padnieta i teraz grzeję wode i idę się relaksowac w wannie a potem smarowac mazidłami przyszło mi dziś moje serum lilliftingujące będe testować :) Julia- no zastój bo ja teraz to nawet gotowac nie mam kiedy i chyba do jesieni juz tak będzie bo jutra od rana znowu akcja ...pole ;) no chyba że deszcze będzie to mam wolne ;) no i błędów juz nie poprawiam i podaje linka dla dużych biustów http://www.braheaven.pl/ z tym ze od razu mówię najpierw byłam w sklepie przymierzyłam mam już swoj numer i firmę i tylko to zamawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i doczołgałam się obejrzeć te foty i nic nie powiem bo mnie zazdrość zżera :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może Sylvik zamarzła ? :O :( Julka i co wybrałaś do roboty ? ;) Mrówka Ty masz swoje pole, ja mam balkon :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szafe wybralam :P Juz dwie torby ciuchow spakowalam do wywalenia.... Zrobilam sobie przerwe na mala kawke :) Sylvik z zaba pewnie urzeduje :P Landrii....balkon sprzatniety? Ja za swoj wezme sie innym razem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, juz nie bede bezczelna :P Ale jak ty mi w oczy cyckami swiecisz to ja chociaz od czasu do czasu moge brakiem brzucha zablysnac :D Landrii to normalnie szalenstwo 10m2 to masz balkon wiekszy niz Sylvik ogrodek :D Chyba jednak Sylvik ma wieksza lodowke od ciebie ;) Hmmm moze ja tez bym troche powywalala??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie sniegu ciag dalszy. Osobiscie to sukienka Katarzynki mi sie nie widzi. Nie toleruje paskow. Ja jak tyje to wlasnie w brzuchu,w nogach no i w biuscie, i jak spada to tez tam i twarz. Jestem jablkiem. Dol wciagam 38 , dupka niezbyt duza,ale u gory mam problem bo wlasnie ten moj biust mi odstaje i wszystko mi sie rozlazi. Dzis ide na kolejne spotkanie, rozrywam sie a co raz sie zyje. Wczoraj spotkalam sie z moim eksem. Smarkata siostra kolezanki zrobila mi fryzurke,a kolezanka brwi i makijaz. Naciagnely na mnie sukienke mini,porozpinaly guziki i wyslaly do centrum. Alez sie oblizal...... Ja mam maly ogrodek ale nic w nim nie robie,posadzialm keidys tuje 3 sztuki i mi swiatlo zaslaniaja. Tutaj duzych biustonoszy jest masa ja nosze 75 dd,czy e a czasem f. Jestem niezywa, codziennie klade sie o 3 a wstaje raniutko,dzis czulam sie jak pijana o 6 rano. Kupialm sobie wczoraj dwie pary butow,jedne na wysokim, a drugie na koturnie ,za kostke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak macie coś fajnego wywalić to wrzućcie na allegro w końcu mam dwie dziewczyny w domu ;) jedna z nich nosi 36 :P no i tak pomyslałam ze moze w sobote pójde sobie wyczyścić taras, gdyby było tak jak dziś to nawet na kawusię mogłabym się tam wybrać :) uwielbiammmmmmmmmmmmmmmm wiosnę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuuuahhh Bling 75 DD. Ja tez chce miec cycki!! Dlaczego nie wszyscy dostaja po rowno?? To niesprawiedliwe!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no nie dziewczyny , ja przy Was w kompleksy wpadnę 😭 Jedna cycki duze, druga szczupla bez brzucha, trzecia mała dupka :O Nic tylko się wieszam :( Nie będe do Was zagladac jak będziecie takie rzeczy pisać :/ 😤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam Landrynka, pewno i Ty masz coś dużego :P ;) ja już lekko wypoczełam i zaplanowałam kolejną robotkę ;) :) z obrusem wyrobiłam się na święta :) Tak taku i tak jesteś na wygranej pozycji bo ja oprócz dużych cycków dostałam też w ramach zasług duże dupsko ;) :) wiec ciesz się z tego co masz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze przez noc wyjdę :/ Mrówka dasz radę tak calą noc trzymac linę ? co za gówno mnie dopadło, uchh ale jestem zła na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×