Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Sylvik - jak sobie to słoneczko namaluje to je bede miała ... na papierze ;) u mnie buro i ponuro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to współczuje, ja dziś pół dnia buzie na słońcu smażyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny , u mnie 35 stopni! To dziwne na poczatku kwietnia... Niedawno wrocilam z wojazy :) Kupilam sobie adidaski, bo mam zamiar ruszyc dupsko, i mala czarna na jakas okazje :) Teraz chwila odpoczynku, a potem musze smigac do kuchni cos przyszykowac na jutro, jedziemy do znajomych na grilla :) Milego wieczorku :) Jasa...jak podroz? Oj....bedzie teraz goraco z mezem :) Jak sie odkleicie to daj znac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka ileeeeeeeeee ?? 35 ? Ja pierniczę , środek lata ;) ależ masz super !!! Sylvik spiekłas raczka ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis troszke posiedzialam na sloncu,a potem wzielam siekierke i wyrabalam kilka kikutow w ogrodku a raczej na gorce i kilka drzewek. Jak wlasciciel zwroci mi uwage,bo tu na kazdo wyciecie trzeba miec papier to powiem ze musialam gdzies wyladowac zlosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez pomacham i zbieram sie do wyjazdu. Jade do teściów. Pogoda poki co ładna, wiec moze porobię troche fotek ogrodu ;) MOze bedzie się czyms pochwalić ;) Buzki, papa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas tez slonce przebija sie przez chmury,moze bedzie ladny dzien. A . juz w garazu. Potem jakis obiad zjemy i moze wybierzemy sie na przejazdzke autem,na motor jednak jeszcze za zimno. W srode robie test ciazowy,bo @ nie mialam w tym miesiacu. Mam nadzieje ze wyjdzie negatywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nadal zimno więc siedziałam u siostry, musiała mnie oczywiscie wymasować ;) do tego dodała masaż bańkami na uda wyszczuplajacy :) a następnym razem ma być masaz kamieniami :) tylko musi sobie te kamienie zakupić, jej mówię wam jak cudowny relaksik mi zafundowała - oczywiscie zeby nie było że wykorzystuje ją maksymalnie ;) dostała ode mnie wydzierganą chustę chustę z wełenki pierwsza klasa :) no i mam nadzieję ze w końcu i u mnie zrobi się ciepło bo już dziś czuje że bierze mnie jakieś choróbsko, muszę polopirynkę sobie zafundować, ale przy tym wygwizdowie :((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jednak pojezdzilismy motorem,wpierw po obiedzie na kiermaszu w szkole. Bylismy tez zobaczyc garbuska na sprzedaz. Umowiona jestem z facetem w srode,moze kupie,jesli podloga nie bedzie zgnita,bo to weteran 1969 A potem pojechalismy do znajomych jakies 40 km od nas. Troszke przypizgalo po drodze, bo nad sama woda ,no i tak minela niedziela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️. Nikt na kawę nie woła :( ...:P Mrówka no no, ja na Twoim miejscu to byłabym gosciem u siostry ze 3 razy w tygodniu ;) Bling a po co jest Tobie Garbusek Weteran ? Da się takim jeżdzic ? Bylam u tesciow , ale zadnych zdjec nie zrobilam :O Zapomnialam aparatu. A tyle było sasanek, narcyzów i zakwitła magnolia juz ;) Probowalam zrobic zdjecia komórka , ale to juz nie to samo :O Dziś pogoda pod zdechłym azorem, ale już na szczęscie nie wieje . Na koniec tygodnia zapowiadają bardzo wiosenną pogodę. Kawa !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babsztyliki. Sylviku ten sklep sie nazywa Family Ernstings. Moj Szkop jest przypuszczam najwiekszy z wszystkich tu wymienionych panow - 196cm :D wzrostu i 134 w klacie :D Weekend minal mi milutko. W sobote wysprzatalam caly podjazd i zrobilam porzadek w garazu a wieczor spedzilam przy winku a wczoraj rozsialam kwiatki w doniczki, ponadzorowalam prace ogrodnicze i po obiedzie zmylam sie na sesje fotograficzna do lasu gdzie sie niesamowice rozczarowalam. W grudniu bylam w tym samym miejscu i widzialam tam drzewo samotnie stojace na gorce na polu z oparta o nie drabina. Bylam pewna, normalnie dalabym sobie obciac reke ze to byla gruszka. Wczoraj moja gruszka okazala sie byc sosna :O No jak to mozliwe?? Dolaczam do kawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo Landriii tak krzyczysz że zerwałam sie od razu na twoją kawe :p U mnie weekend zleciał w tempie ekspresowym. Przez cały kwiecień moj L pracuje na wyjezdzie tazke zjeżdza na weekendy to szalejemy :D W sobote impreza u szwagierki a niedziela odpoczynek :) A Wam jak minął weekend ?? Ja zaraz musze się zabrać za dopracowanie mojej pracy dyplomowej bo jade dzisiaj na uczelnie oddac na razie jeden rodzial. A wogole w tym tygodniu troche pracy mnie czeka w domu bo chcę okna umyć i takie tam porządki zrobic :) Jasa jak już przywitasz się porządnie z mężem to odezwij się tu :) mrowka Ty to masz dobrze z tą siostrą :) Julii ale Ci zazdroszcze takiego ciepełka, choć 35 stopni to jak dla mnie za gorąco,ale tęskni mi się za słoneczną ciepłą pogoda :) Bling daj znać jak zrobisz ten test Landrii Ty gapo a myślałam że pochwalisz się pięknymi fotkami wiosennymi :) Tak taku to weekend pracowity miałaś kolejna mroweczka z Ciebie :P a tak wogole🖐️ dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż właśnie do pracy poszedł, więc ja mam chwile na kawe z Wami :D Pogoda jest tu przepiękna, ale miałam kontrast jak wsiadałam w Katowicach do samolotu, to wiatr chciał mnie przewrócić i w kurtce byłam, a jak wysiadłam... ooo matko... nei widziałam czy mam się może do majtek rozebrać :P Piękne bezchmurne niebo było już widać od połowy drogi.... Zaraz musze jechać pozałatwiać trochę spraw... jeszcze nie wiem, jak się tu( z tego miejsca gdzie teraz mieszkamy) rozeznać w komunikacji miejskiej, ale mam mampke więc dam sobie radę :D Mąż mi schudł, a i tak już nie miał z czego!!!! Od soboty go futruję... mówi że z tęsknoty... a ja myślę, że troche z lenistwa :P teraz będzie musiał jeść 3 kotlety na obiad i górę ziemniaków no i regularne posiłki... Życzę cudownej pogody i miłego dnia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek Landri alez oczywiscie ze da sie jezdzic. Widzialas u mnie na fb auto mojego A.? To jest wlasnie odrestaurowany przez neigo rocznik 1969. Za takie autka nie ma duzych oplat ,a to dla mnie wazne skoro ma byc tylko potrzebne mi do nauki. Tak tak no to masz bardzo meskiego faceta, taki to ma wyglad i w ogole, mozna czuc sie jak kruszynka nawet z taka postura jaka mam ja. Kiedys mialam dwoch kolegow lekkoatletow wlasnie prawie 2 metrowych,to bylo cos. Maju dam znac,dam. Mroweczko a ty taka zapracowana czy od poniedzialku humorku nie masz? Julii tez nam tylko z kawusia przeleciala. Ja tylko jogurt pitny sobie zaserwowalam. Jasa tak to jest jak w domu kobiety nie ma to facet o siebie nie dba, nie chce mu sie jesc w samotnosci,ale na pewno chwila i nadrobi te kilogramy, tucz go tucz. U nas pogoda dosyc fajna,12 stopni widze. Ja dzis jade znowu z dyplomem w inno miejsce,moze tam mi wskaza droge ,gdzie mam zrobic te nostryfikacje. Sylvi tez bys mogla pomachac. No i znowu nam sie sklad wykruszyl,bo chyba byly tu jakies nowe dziewczyny osattnio A i oczywiscie Katarzynek dla ciebie takze milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bling - a ja Cię chyba nie mam na fb :/ Byłam szukać tego autka ale jakoś nie mogę się połapać :/ Ja dopiero teraz wychodzę, bo rozglądałam się za pracą.... ogłoszeń jest maaassaa, ale ciekawe jak się to ma do uzyskania jakiejś pracy.... no nic... wysyłam... rozglądam się :D W Polsce też w necie było tego od groma, ale nic się nie udało znaleźć, studentów głównie chcą zatrudniać.. sempyyy jedneee Papa i jeszcze raz miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jade za godzinkę się pogościć i mam nadzieję że mi się polepszy ;) a na dworzy pada. bleeeeeeeeeeee Julia - podrzuc tu słońce i ciepłosć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie zebralam i bylam w biurze dowiedziec sie co z dyplomem mam zrobic. Pochodzilam ze smarkata po sklepach, no i znowu cala torbe ciuchow przyniose. Dwie sukienki, dwie pary spodenek, kurteczke grzybka, dzinsy, dla A koszule i spodenki na lato. Teraz jestesmy u znajomych po obiadku ,relaksik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bling, no mam Cię wreszcie... tylko zaakceptuj mnie :P Dzięki Julcia :* ;) Ja włąśnie wróciłam do domu... maasakra, wracałam w godzinach szcytu i do metra nie szło wejść... załapałam się na drugie z kolei ale stałam na jednej nodze... ahhh ten Londyn... teraz czekam na męża i będziemy jeść gołąbki - mama mi zapakowała niespodziankę do torby... więc mam gotowe tylko odgrzać muszę :) Pogoda się zepsuła, deszcz zaczął padać... ale jest gorąco.... Miłego wieczorku.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
specjalnie na życzenie Bling ;) Taktak dziekuję za przypomnienie nazwy, jednak nie całkiem pamietałam jak to było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvi :) Jasa zaraz sprawdzam u nas tez dzis bedzie deszcz posiedze w domu i odpoczne bo jutro do pracy ,maluszek urodzil sie w piastek,dawno nie ogladalam tak malutkiego dziecka ,5 dniowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) pijemy kawke? u mnie sie dzis rozpogodziło bo tak to pogoda okropna.... mam w szkole mase nauki i tak czytam ale nic nie pisze do Was :) buuziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski. Witam z kawusia. U mnie wczoraj tez bylo tak slicznie i cieplutko a dzis juz szaro. Ale popadac tez musi zwlaszcza ze wczoraj okna pomylam. Nareszcie robi sie na dworzu zielono i kolorow przybywa. Bling co to jutro ma byc u ciebie?? :D Landrii, odpowiedzialam na maila. Sylvik, Julii, Mrowka, Jasa, Majaa, Katarzynku 🖐️ Jak kogos zapomnialam to rowniez 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bling - ty chyba nie mieścisz tego w szafie ;) :) wyprzedaże jakieś tam mają czy takie tanie te ciuchy? Jasa - Ty teraz siedzisz w Londynie? bo j ajakoś się lekko pogubiłam? a długo tam jeszcze bedziesz? bo jak tak to moze bym miała do Ciebie romans ;) :) tylko ja do Ciebie chyba nie mam emaila :( u mnie dzis wyszło słoneczko chociaż wieje nadal, licha dziś jestem bo @ przyjechała więc ide zaraz coś łyknąć i się gdzieś usadowić, moze po południu wyjde na dwór kiecka słabo mi idzie bo musiałam znowu pruć, za duze zrobiłam, ja nie wiem wydaję mi się ze mam d... jak ... no ogromną a tu wychodzi ze ona o wiele mniejsza ;) :) pozdrówka dla wszystkich laseczek :)))) a no i kawaaaaaaa co prawda ja piję zbożową ale kawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrowka to przeciez dobra wiadomosc .. i wszystkie ci tu mowimy ze jestes laska i zaden grubas z ciebie nie jest. Ty tylko non stop powtarzasz jaka gruba i ile jeszcze schudnac musisz. Moze wreszcie uwierzysz ze swietnie wygladasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, rowniez z kawusia :) Dalej slonko i lato :) W koncu kupilam kwiaty na balkon, wiec dzisiaj mam za zadanie je ladnie do skrzynek wsadzic. Na twarzy znowu wygladam jak biedronka :( Wyszukalam sobie jakas masc na sprawy skorne, moze cos pomoze... No ale w moim wieku miec ciagle jakies pryszcze to nie jest normalnie, nie? wg mnie nie jest to wina odzywiania, kosmetykow dupnych tez nie uzywam, cholera wie. Stres? no chyba az tak nie wplywa.. No no..Blingus....czekamy do jutra :) Dla wszystkich milego dnia i 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×