Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Dzien dobry po sniadaniu. Siostra poszla na biuro a ja zrobie sobie kawke,obejrze mke na Ipla ,a potem bede myslec co robic z reszta dnia. Moze po jakies warzywa i owoce skocze do naszego ulubionego sklepiku. Jak na razie internet sprawuje si edobrze co mnie bardzo cieszy..... Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uffff porzadek w szafie zrobiony. Wyrzucony caly wor ciuchow. Jest tego z 20 pare kilo. Jeszcze na pewno by sie cos tam dodalo ale i tak jestem z siebei dumna, haha. Teraz ide do sklepu po jakas kolacje,moze lassanie,cos gotowego na szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już nie mam co wyrzucac :P Chociaz jak tak dalej pojdzie to wywale wszystko, bo w nic nie bede się miescic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja - kawusia :) LAndrynka no i....... wiesz coś czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Witam ;)) Alez u mnie piękne słonce , cudooo ;))) Mrówcia nie mialam kontaktu z tym gościem wczoraj, ale czycham na niego pamiętajac o Tobie i jak tylko bede cos wiedziec , od razu zostawię wiadomosc dla Ciebie . Katarzynku i jak Wrocław ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, witam po kawie. Musze teraz szybko zapierniczac na stepper. Wczoraj zrobilam 20km na rowerze i pierwszy raz w tym roku wywiesilam pranie do ogrodu. Krokusy i przebisniegi juz kwitna. Idzie wiosna. Julii zazdroszcze temperatur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, u mnie dzisiaj tylko 11 na plusie, poki co....mam nadzieje, ze bedzie wiecej. W sobote bylo 27, wczoraj 23..... pol dnia przelezalam na lezaku na balkonie. Smiesznie....krotki rekawek w lutym :) Ale ja tej zimy mam juz po dziurki w uszach i tyle. Ostatnio "poznalam" swojego bylego sasiada, jak mieszkalismy obok siebie to tylko czesc i tyle, no i teraz mi powiedzial, ze jak jego byla widziala, ze ja jestem na balkonie i on tez wychodzil na balkon to zaraz go wolala do srodka...on nie mogl na mnie nawet patrzec, nie mowiac o tym, zeby zamienic dwa slowa po sasiedzku. Czaicie? A teraz tez poznalam jednego chlopaka z sasiedniego bloku i on tez tak uwaza zeby jego dziewczyna nie wiedziala, ze sie znamy. Dziwne to dla mnie. Wy tez tak na smyczy trzymacie swoich facetow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda, ze na kaffe nie ma opcji "lubie to" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka ja nigdy nie trzymalam swojego faceta na smyczy, ani tym bardziej on mnie . TakTak ma rację , im krótsza smycz..... Wychodzę z zalożenia, ze jak facet bedzie chcial odwalic jakis numer, to nie wiem jak krotko byłby uwiazany to i tak to zrobi. Zawsze ja mialam wolną rękę i moj M tez .Mozna byloby napisac, ze jak ma sie zasady , ktore jesli są repsektowane to smycz jest niepotrzebna . Ja to ani smyczy nie mam ,ani zasad :O:O :P I nie dziwię się , ze nie pozwolily się na Ciebie lampic :P. Taka ladna dziewczyna moze kazdemu zawrocic w glowie ;)) U mnie teraz wiosna za oknem, a na noc zapowiadaja opady sniegu :( Ale ponoc na 8 marca ma byc 16 stopni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bez przesady Landrii.... ja po domu czy na balkonie nie paraduje w szpileczkach :P Na razie 15 stopni.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslisz, ze faceci zwracają uwagę tylko na szpileczki ? :P I nie bądż taka skromna ;) Lece na zakupy, lepiej pożno niż wcale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniec kariery filmowej mojej córy :( Akurat dziś zadzwonili do niej, że ma być jutro na 6tą rano w Wytwórni. A ona akurat w Wawie ale na szkoleniu. No przecież się nie rozerwie Musiała grzecznie odmówić. Kariera w filmie może emocjonująca ale na chwilę. Trzeba pilnować tego, z czego może będziemy mieli chleb. Weekend miałam pracowity, teraz też czekam na weekend wolny. Juli nie tylko ty mialaś pecha ;) Pracowicie mi mija czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski, czy u Was tez fb dziala jak po grudzie ?:O:O No cholera mnie bierze juz , i nie wiem czy to wina mojego komputera czy FB ? Mrowka no niestety, pytalam , ale nie jest to ta strona. Tak wiec nic nie poradze ani nie doradzę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z kawusia, Landrii u mnie FB super ale Kaffe strasznie. Musze nawet czekac zanim moge zaczac pisac bo kursor pijawia sie dopiero po jakis 15 sekundach i potem dadnie hasla i nicka tez po pare sekund zanim moge kliknac dalej. Nawet scroll zeby przesuwac posty dziala jak nienaoliwiony :o U mnie dzis szaro, buro i deszczowo. Taki ma byc caly tydzien. Wczoraj sie d mojej przyjaciolki dowiedzialam ze u mnie na ulicy za rogiem, w sobote ojciec mojego sasiada probowal zastrzelic swoja zone i w koncu zastrzelil i powiesil sie sam. Ona 48 on 60 lat. Babka jest w krytycznym stanie w szpitalu. Kurde ja to serio nic nie wiem co sie u mnie dzieje. Jem sobie spokojnie sniadanko a kilka metrow ode mnie takie dramaty :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa bo was nie wiżu ani tu ani tu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z kawusia, Landrii u mnie FB super ale Kaffe strasznie. Musze nawet czekac zanim moge zaczac pisac bo kursor pijawia sie dopiero po jakis 15 sekundach i potem dadnie hasla i nicka tez po pare sekund zanim moge kliknac dalej. Nawet scroll zeby przesuwac posty dziala jak nienaoliwiony :o U mnie dzis szaro, buro i deszczowo. Taki ma byc caly tydzien. Wczoraj sie d mojej przyjaciolki dowiedzialam ze u mnie na ulicy za rogiem, w sobote ojciec mojego sasiada probowal zastrzelic swoja zone i w koncu zastrzelil i powiesil sie sam. Ona 48 on 60 lat. Babka jest w krytycznym stanie w szpitalu. Kurde ja to serio nic nie wiem co sie u mnie dzieje. Jem sobie spokojnie sniadanko a kilka metrow ode mnie takie dramaty :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpier w na wesoło - poczta głosowa dla dziadków Poczta głosowa dziadka i babci: Dzień dobry! Obecnie nie mamy możliwości odebrać telefonu. Proszę zostawić wiadomość po sygnale. Jeżeli jesteś jednym z naszych dzieci, naciśnij 1 Jeżeli chcecie by popilnować dzieci, naciśnij 2 Jeżeli chcesz pożyczyć samochód, naciśnij 3 Jeżeli chcesz by wam zrobić pranie i wyprasować, naciśnij 4 Jeżeli chcesz by wnuki spali u nas, naciśnij 5 Jeżeli chcesz byśmy odebrali dzieci ze szkoły, naciśnij 6 Jeżeli chcesz byśmy Wam przygotowali i przywieźli niedzielny obiad, naciśnij 7 Jeżeli chcecie zjeść u nas, naciśnij 8 Jeżeli potrzebujesz forsy, naciśnij 9 Jeżeli nas chcecie zaprosić do restauracji na kolację albo do teatru, zacznij gadać, słuchamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz powazniej Tak taku - tak bywa km ode mnie w piatek był wypadek samochodowy, zgineła prawie cała rodzina - czyli rodzice i jedno dziecko - dwoje młodszych walczy o życie, podobno nawet w tv i radiu o tym mówili, gość jakaś wazna szycha- jechali na narty w góry :( aż mnie otrząsneło- dowiedziałam się wczoraj od sąsiadki wymusił chyba pierwszeństwo bo zderzył się czołowo z tirem - masakra -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry . U mnie tez szaro, buro . Wczoraj pieknie slonecznie, dzis deszcz ze sniegiem i plucha :O Ale dziś się chyba nigdzie nie ruszam z domu. Wszystko mam co potrzebne do egzystowania , wiec siedze na dupie . Kurde jak sobie tak czlek pomyśli ile to ludzkich dramatów wlasnie rozgrywa za scianą ".A my nieswiadomi tego zwyczajnie siedzimy i delektujemy się sniadaniaem, badx czym kolwiek innym. Tragedia straszna i u Ciebie TakTak i ten , o którym wspomniala Mrówka , brrr . Sluchajcie kurde mam problem. Prawdopodobnie w weekend bede na koncercie szopenowskim :P Zostalam zaproszona do stolicy. Potem po nim ma byc jakis bankiet z udzialem najwyższych wladz firmy , ktora to organizuje. Jejkuu jak ja się mam ubrać ? Wiedzialam, ze mam malo ciuchow ale zeby az tak malo ? Moze jakas biala koszule sobie kupie do zcarnych spodni i na to jakas narzutkę ? Taki szkolny stroj to chyba a wszystkie okazje pasuje , co ? I w dodatku dupa jak szafa , chyba bede glodowac do konca tygodnia. to chociaz troche brzuch mi wciagnie ?:O:O Alez ja jestem uwsteczniona , no szok. Zachcialo mi się wchodzic na salony :P :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Oj rzeczywiscie dramaty po sasiedzku. Jak ja pochowalam wszystko zimowe w sobote to wczoraj na nowo snieg zaczal padac. Zrobila sie ztego chlapa, i teraz problem co na nogi zalozyc. Wywinelam orla,tzn upadlam na dupsko na lodzie jak schodzilam z gorki u Norwezki, nie spodziewalam sie ze tam sam lod,bo maja podjazd podgrzewany i ostatnio byl juz suchy chodnik. Dzis mam wolne a za to jutro chce zebym do niej na noc przyjechala i w czwartek zostala dluzej. Nie moze sobie z dwojka dzieci poradzic a maz w delegacje do Londynu leci. Och te kobiety..... Za jakis czas jade do T mieszkania, odebrac poczte poplacic rachunki i sprawdzic jak brat sie sprawuje. Chyba przypadlam ich mamie do gustu, bo sporo o mnie pyta, troszke rozmawialysmy przez telefon. A T wczoraj mi napisal ze odbieram mu mame. Ciekawe tylko czy w realu byloby tak pieknie. W sobote idziemy z kolezanka sprztac dom jakiegos dziadka,ponoc brudno niemilosiernie. Kilka lat nie bylo tam sprzatane. Facet ma kilka mln koron odlozonych w sejfie a sprzataczki sobie nie najmie. Tydzien pelen pracy. Landri szkoda ze sukienek nie nosisz bo taka mala czarna tez ladnie by sie prezentowala. Nono to poznasz same osobistosci z firmy. No i super. Julii nie za wesolo jak sasiadki w tobie rywalke widza. Kiedys taka jedna z druga zobaczy ,ze maz sie z toba wita czy zamienia pare slow i awantura w domu gwarantowana. Milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii ja bym na taka okazje polasila sie i pdwazyla na cos artystycznego. Nie koniecznie tak totalnie galowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakTak a możesz jasniej ? Co masz konkretnie na mysli ? ? Blinguś jak facet taki milioner to jakos go w odpowiedni sposób podkręccie i moze zleci Wam stale sprzatanie i w dodatku za dobrą kasę ? :P Po jakiemu rozmawiasz z mama T ? :P Ostatnio chwilke pogadalam z Twoim przyszlym szwagrem :P , za tłumacza robila moja córa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ja to zawsze stawiam na stonowane stroje Chociaz u innych podoba mi sie bardziej odwazny stroj Moja siostra lubi wdziac cos dziwacznego Spodnie torby itp TakTak to artystyczna dusza wiec moze ma na mysli zlamanie szkolnego mundurka kolorami i wzorami Landri dzialaj dzialaj Najlepiej wybrac sie do ciuchlandu Z mama T rozmawiam po angielsku no i troszke po arabsku Oczywiscie rodzinka zadowolona ze ucze sie ich jezyka Co do brata to on nieszkodliwy Troche zagubiony i zawiedziony No i czasem zasmieca fb Mam nadzieje ze nie jest zbyt namolny wobec Ciebie Wlasnie siedze w pociagu i jade do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jak Landrynka - znalazłas już coś na tą okazje :) miłego wieczoru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×