Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

W pracy kochaniutkie, w pracy... ;) U mnie to samo z pogodą, słonecznie i .... zimno Na temat rodziców Madzi się nie wypowiadam. dla mnie ta sprawa śmierdzi na kilometr :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieje jak ta lala, byłam tylko na chwilę w mieście, odebrałam Pawła i już w domciu, pasowałoby się za coś wziąść konkretnego ale podobnie jak wy mam dziś lenia i tyle ;) sprawą wyżej wymienioną nie zawracam sobie głowy mam ważniejsze sprawy, i nawet nie staram sie tego pojąć, nie moją łepetynę. aaaaaaaaaa........kupiłam sobie tylko letnią bluzkę hmmmmmmm, nie bardzo wiem czy w moim klimacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, ze nie ja sama mam lenia....W ogole to nie przepadam za poniedzialakami.. Siedze przed kompem i szukam noclegow w Wenecji...planujemy jakis wypad w kwietniu lub maju :) A za oknem dzis malo ciekawie, slonce wcielo i jest tak byle jak i zimno. A...Landrii...to Ty tak namietnie grasz w Hidden czy ktoras cora? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fota poszła, nie upubliczniam na fb bo mi się malować do foty nie chciało ;) podziwiać bluzeczkę proszę ewentualnie doradzic, musze do niej jasne spodnie zakupić może do krótkiej i prostej spódniczki tez by pasowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za to ja wsadzilam pare fotek na FB :P Mrowka wygladasz super i bez paska i wlasnie w spodniach. Ja bym nie oddawala corce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka to ja, ucze się słówek :P jak tylko nabije mi się gra energią to od razu ćwicze ;) TakTak fotki widzialam , swoj komentarz bez zbednych słów zapodałam :P Mrówcia ja tez tak bym zostawila, bez paska, ale mysle ze ciut "lzejsze " spodnie by lepiej pasowaly. Ta bluzeczka wydaje się byc taka bardzo lekka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynka bo to na lato teraz tylko tak założyłam do foty ale spodnie biale lniane muszę zakupić :) Tak taku to nad oknem mi przypadło do gustu i ten kosz z jajami :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrowka.....fajowa na lato :) Taka lekka, przewiewna...nie musisz nic przy niej kombinowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leniwce kochane,dobrze ze ten poniedzialek dobiega konca. Cos wam sie pogoda popsula. U mnie to samo,rano zimno jak nie wiem, i wiatr taki nieprzyjemny. Bylysmy z siostra w centrum handlowym , siostra kupila sobie dwa kompleciki bielizny w koncu posluchala starszej siostry i zakupila odpowiedni rozmiar, 70c. Nic tam prawie nei ma ,no ale namietnie za szerokie pod biustem zawsze kupowala. Ja tez sobie sprawilam dwa granatowy i kremowy, i spodnie na gumie luzne. Dzinsow juz nie bede nosic bo mi na nerwy dzialaja. Ogladalam tez materialowe w HM na dziale LOGG mozna nogawki an dole sobie podwinac, i do baletek ,do tenisowek w sam raz. U nas znowu porzadki w domu, tym razem siostra wyprala chodniki a teraz uklada wspollokatorce w szafie, my to swoja dzialalnosc w tym kierunku powinnysmy otworzyc. Uslugi ukladania..... Spadam na Iple jakis film zarzucic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz się melduje ;) kawa zalana, dziś faktycznie sobie pozwoliłam, Pablo pojechał do szkoły a ja się jeszcze połozyłam no i zeszło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pospac nie można czy jak ? ;) Dzien dobry !! Witam z kawą na pol przytomna jeszcze..................:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooo to widze dziś mamy podobnie ;) jakoś nie moge sie zebrać do ćwiczeń, echhhhhhhh dajcie kopa!!!!!!!!!!!!!!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze dziś zadna nie ma siły żeby mnie motywować :P no to się zmotywowałam sama, ćwiczenia zaliczone - idę porządkować to i owo ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuu pada u mnie jak cholera ;( Gdzie jest ta wiosna kurde??!! Jeszcze do tego mam dzis termin w urzedzie pracy :O Jak ja nie lubie tych popiepszonych pytan tak "na sztuke" Julii ja juz cie chcialam kiedys zapytac... mowilas ze ty jestes tam u ciebie zarejstrowana w urzedzie pracy... dostajesz z tego tytulu jakies swiadczenia, ubezpieczeie zdrowotne albo zasilek dla bezrobotnych? Landrii jak tam twoje firmowe zajecia? Cos konkretnego na tapecie, pierwsze zadania? Bling A. sie jeszcze u ciebie melduje?? Jasa jak tam robota? Katarzynku ty tez bys sie mogla nareszcie zameldowac. Maja ty tez :D Mrowka ty to jestes serio prawdziwa mrowka. Nawrt jak sie nudzisz to cos robic, nawet jak masz lenia to jestes czyms zajeta ;) Kania i jak wyszlo ci lazenie w koszulce bokiem czy pozostalas okazem zdrowia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello, u mnie wczoraj wieczorem troche popadalo, dzis slonce. Bylismy na szcezpieniu z Bianca i przy okazji okazalo sie ze ma cos z gardelkiem i jest na antybiotyku :) Normalnie to moja mala corka :) Taku.....dopoki nie bylam mezatka :P to przyslugiwalo mi ubezpieczenie zdrowotne, obecnie nic, zero, zadnych swiadczen, zasilkow. Obejrzalam sobie wczoraj "jedz, modl sie i kochaj" :) , nawet fajny :) Czytalam tez ksiazke :) Blingus, polec cos nowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie leży książka, moze dziś po nią sięgne, tak naprawdę Tak taku to nic konkretnego nie robię ino dziergam ;) ale dziś mnie dopadł jakis wirus żołądkowy wiec licha jestem i tyle, ugotuje tylko coś i chyba pacne na łóżko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam ze sklepu, druga kawa i patrze co naskrobalyscie :) TakTak w sumie to narazie malo konkretów . Spotkalismy sie z para archtektow w niedziele, troche sie pogadalo, jakies wspolne plany , projekty, ale na konkrety chyba jeszcze za wczesnie. Myslalam, ze to szybciej ruszy, ale wbrew pozorom nie jest to takie proste . Narazie organizacja calego przedsięwziecia ;) U Was pada, u mnie slonecznie , pieknie, cieplo . Zdeklarowalysmy sie z cora, ze od jutra zaczynamy rano bieganie. Ja narazie pewnie bede dreptac i raczej u mnei bedzie to szybszy spacer niz bieganie, no ale od czegos trzeba zaczac. Od piatku wprowadzamy diete kapusciana :P Moze przetrwam jakos te 7 dni na tej zupie :O Dopoki nie bedzie mi się ulewac uszami , bedzie git ;) Julka a na brzdaca z prawdziwego zdarzenia sa jakies widoki u Was , czy nie bardzo ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynka - ty otwierasz a ja zamykam ;) no i okazuje się ze nie tak prosto czeka mnie kupa papierów do wypełnienia i wydawanie kasy, echhhh samo życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, moj termin byl wlasciwie dosc pozytywny. Zalatwilam sobie skierowanie na dalsze ksztalcenie w kierunku opieka nad starszymi osobami. Chcialam to juz od jakiegos czasu wyprobowac wiec fajnie ze mi to zaplaca. Kurs wstepny zacznie sie gdzies w polowie kwietnia ale nie wiadomo czy sie na niego zalapie. Tak czy siak mam spoko bo nie robia mi zadnych problemow ze strony urzedu pracy dostaje dalej swoj zasilek, ubezpieczenie itd a ze u nas w miescie jest bardzo duzo domow opieki i powstaja to coraz nowe to moze i jest szansa na stala prace i to bez papierkowego kramu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim Julii o widzisz ja tez mam ten filmik u siebie, i juz nie pamietam czy go obejrzalam. Ponoc fajny jest Sylwester w Nowym Jorku, ale niestety jeszcze jak dzialal ares to nie byl do sciagniecia. A ogladalas Wygrac milosc A wlasnie,ze tak Amerykanskie ciacho Wykolejony Ilu mialas facetow Jak ona to robi Pozew o milosc Pozyczony narzeczony Sex story lub walentynki Sniadanie do lozka To tylko sex Twoja na zawsze Zla kobieta Zona na niby Jejciu obudzilam sie dzis po 4, snil mi sie A. Krzyczal na mnie, nie chcail wypuscic ,nie wiem skad. Masakra jakas W sumie to jest mi winien jeszcze kase, kilka tysiecy. Musze w koncu sie o nie upomniec. Jeszcze dzis kawy nie pilam. Siostra zupke kalafiorowa gotuje. Kupilam sobie granatowa bluzeczke , gora jakby na szydelku a dol z gumkami. Siostrze wielkiego zajaca z czekolady no naszego duzego kosza na swieconke. Landri ja po skonczeniu liceum,bylam na tej zupie kapuscianej,pamietam ,ze wtedy schudlam jakies 7 kilo. Mi siostra zlozyla przyrzad do cwiczen i tyle bylo z gimnastyki. No wlasnie a gdzie reszta dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blingus, moze do konca roku dam rade wszystkie obejrzec :) Dzieki :) Ja bylam kilka lat temu na kapuscianej, 1 tydzien i 2,5kg mniej :) Moja siostra niedawno sie skusila i mowi, ze nigdy wiecej :) Schudla 2 kg. Ja kiedys probowalam drugi raz przejsc na ta dietke, ale zostal mi taki wstret do tej zupy, ze nie wytrzymalam :) Landrii....powodzenia :) jak sie ja odpowiednio przyprawi to spoko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odwieczny temat wiosną - jak schudnąć ;) dziewczyny ja ostatnio przetestowałam z przymusu bo odezwały się moje problemy żołądkowe - woda mineralna i jogurty, przez prawie tydzień + ryż gotowany - efekt murowany ;) :) zdecydowanie oprócz diety MZ polecam jedynie codzienne ćwiczenia, ja zaczynam trzeci miesiąc i już widze efekty chociaż systematycznie nie ćwicze bo zdarzają się dni kiedy odpuszczam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiejeeeeeeeeeeeee jak ............... ;) kawusie dziś zbożową reszta jak co woli :) co porabiacie dzisiaj - pisać migusiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzin dobry, ja mialam taka ochote na pepsi light, ze spac nie moglam....:) Pepsi w domu nie mam, stawiam kawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzin dobry, ja mialam taka ochote na pepsi light, ze spac nie moglam....:) Pepsi w domu nie mam, stawiam kawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julii no no takie zachcianki :P Ja nie wiem co bede robila, musze Kasce dzis kupic buty i spodnie trekkingowe. W poniedzialek wyjezdza na tydzien z klasa do lasu :P To taki projekt ktory robia wszystkie 8 klasy. Przez tydzien zapierniczaja w lesie w gorach odcieci od zasiegu telefonii komorkowej, internetu itd. Maja sie jako grupa bardziej integrowac i poznawac zycie z innej strony. No i w zwiazku z tym musze ja w pare rzeczy zaopatrzyc. Ciesze sie ze sobie od niej odpoczne bo dziala mi niemilosiernie na nerwy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawy pomysł z tym wyjazdem :) Tak taku jak minie 5 lat to też Ci będzie działać na nerwy to już taki czas, kiedy młodzi zaczynają żyć swoim życiem i niekoniecznie nas słuchają ;) Julia - i wystarczyła kawa? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiala :) Teraz gotuje sobie jajeczko na miekko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×