Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Dzien dobry ;) Wstałyście już ? Może jakas wspólna kawa ? Za oknem zimnica :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Wstalam juz jakis czas temu i koncze moja kawusie wlasnie. Robie sobie twarz i lece po kase bo w portfelu pustki- jak mam 5 euro w gotowce to dobrze a chce dzis popoludniu z Kaska do obuwniczego skoczyc i jej cos na lato kupic. Obiad tez musze dzis gotowac. No i pakowac rzeczy na weekend w PL bo jutro popoludniu wyruszamy. Ciesze sie na Gdansk jak wariatka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakTak to udanego wyjazdu, bawcie się dobrze i życzę pięknej pogody ;) Pozdrów Gdańsk ode mnie , kiedyś byłam w tym mieście zakochana ;) Zakupy się udały ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo pochwal sie co kupiłyscie :) w nosie mam ta diete nie potrafie wytrzymac... wcinam własnie biszkopty... ale nie słodze nic i nie pije gazowanego na wadze niby kg z kawałkiem mniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xsamanta
A ja tak nawiasem chciałam prosić Was buzujących w netcie... Bardzo proszę o klik na moją pracę (link poniżej). http://www.bobovita.pl/platki/#/konkurs/praca/a1639 - Będę wdzięczna za poświęcenie na to 5 sek., p.s. proszę podaj dalej moją prośbę do znajomych ;-) Pozdrawiam i DZIĘKI ! _________________________________________________________________ Zobacz mój projekt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xsamanta
skopiujcie i powinno być zdjęcie mojej Nastki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odważyłam się i zadzwoniłam. Mam wizytę wyznaczoną w poniedziałek na 17tą. Akurat po pracy zdążę do Siedlec. :) Czeka mnie koszmarny weekend w pracy. Zaczyna się sesja. Ale będzie jazda :D Ale lubię takie dni. Coś się dzieje przynajmniej. 🌼 Katarzynku ja na diecie wytrzymuję tydzień. Ciągle sobie powtarzam żeby uważać z jedzeniem i.... wieczorami znów podjadam. Też muszę zmobilizować się do większej dyscypliny w tej sprawie. Taktaku baw się dobrze na wyjeździe. Też bym się gdzieś wybrała ale jakoś mi nie po drodze. ;) Bling co to za film? Czy to tylko u was nadają? Ja oglądam Julkę na TVN. Wkurza mnie ten Janek. Straszna dupa z niego. W ogóle ta fabuła naciągana jak Moda na sukces. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widzisz Kania, nie taki diabeł straszny :P Ja ogladalam Brzydule , potem mniej już Majkę , za Jule sie nie wzielam wcale ;) Obsada bardzo zblizona do Majki, chyba by mi sie wszystkie postaci myliły ?:)) I dietach nie dyskutuję, bo u mnie z tym tragedia . Kupilam sobie tylko kilka dni dni CLA i to musi mi pomóc. Zreszta dla mnie najbardziej odpowiednią dietą jest MŻ i ta mi najbardziej odpowiada ;) Wrócilam z zabiegów . Teraz popołudniowa kawa i szykuję sie na noc z dizajnem :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie ostatnio kupilam smieszne sandałki japonkowate za 15zł... ja przez srodek stopy pasek z cekinkami nad kostka taka fajna gumeczka i pasek na kostce jak to sandałki sa cale czarne hmm były jeszcze bezowe :)) kiedy tez taki kupilam to chodziłam 2 sezony i do wszystkiego :) a kupilam na targu od jakis rumunów chyba moze podesle Wam fotke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej. Taku wszystko spakowane? Fajny wyjazd sie zapowiada. A wlasnie a kiedy Julii , twoja siostra bedzie u was, a moze juz byla a ja niedoczytalam? Katarzynek , moja kolezanka byla teraz na tej dukana bo w lipcu na slub syna jedzie. Ale mysle ze za jakis czas kilosy jej wroca. Kaniu Mka to M jak milosc..... Ja ogladam tylko to co dostepne na Ipla Landri i jak noc ? Masz dla nas jakies nowinki? Mrowcia a ty gdzie? Julii to samo? Ja jeszcze w podomce siedze. Ciezka noc za mna. Moze po poludniu jak T wplynie kasa na konto pojedziemy do Kristiansand, do jego kuzyna obejrzec noworodka. Musze jeszcze do sklepu jakis prezent kupic, w sumie mam w domu taki fajny marynarski stroj,ale moze byc za maly. Probuje sie nie dolowac,ale jesli T nie znajdzie w najblizszym czasie pracy i mi za chwile skonczy sie zasilek to krucho bedzie. Ja sobie moze jakos poradze,ale on. Nie wiem czy ma takie szczescie,ze po zadnym intervju do niego juz nie dzwonia, czy moze zle wypada. Bedzie musial sprzedac auto, moze zrezygnowac z mieszkania. Oboje nie mamy tu zbyt wielkich znajomosci, szkoda. Bo w sumie wiekszosc pracy tak sie znajduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw wstawiłam foty na fb. Teraz mogę napisać tu ;) Impreza świetna, Sporo ludzi, koncert Kuby Badacha ( narzeczony OLi Kwasniewskiej - o czym nie wiedziałam :P ). Poza tym mnóstwo degustacji i wina i serów, ciasteczek. Niektórzy normalnie żarli i pili, jakby robili to pierwszy raz w życiu . Obejrzałam przepiękne meble, wystroje wnętrz, zebrałam sporo folderów, ulotek, wizytówek. Zostawiłam i swoje namiary :) Na jednym ze stoisk z notabene świetnymi meblami wzięłam udział w losowaniu poduszki ergonomicznej. No i wygrałam !!! Za taką poduchę musiałabym wybulić niezłą kasę ;) Dostałam tez inne dwie poduszki, ale już dekoracyjne , świecę zapachową i wróciłam po północy super zadowolona ;)) Z nowinek dotyczących nowego wzornictwa czy kolekcji trudno pisać . Mam sporo folderów z fotami tych nowości. Wierzcie mi, że niektóre są tak zajebiste , że człowiek by nawet nie uwierzył , ze takie cuda można stworzyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to wiecie nie potrzebuje zrzucać niewiadomi ile bo waże teraz chyb 54 lub 55 no moze po 2 dniach tej diety to te 1 do 2 kg mniej. wiec tez nie ograniczam sie tak bardzo i nie stosuje jej rygorystycznie. ale staram sie nie słodzic nie jeśc słodyczy przez dwa dni faktycznie jadłam te ryby i serki wiejskie i nie piłam gazowanego prawie tylko colke light i tylko wieczorem mnie dopada to mam biszkopty. ale bardziej mi zalezy na boczkach i brzuszku, chociaz powiem, że dzis jest 3 dzień moich ograniczeń i czyje sie mniej nadęta :) no i wyciagnełam hula hop i chwila krecenia i bola mięsnie brzusia.... Landrynka fajne zdjęcie a jaka laska z Ciebie :)) Tak tak sie nie chwali coś zakupami. Bling 3mam kciuki zeby było dobrze :) a ja jestem po rozmowie z dyrciem i mam pewny etat na nastepny rok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarzynku bo wstyd sie przyznac ale musialabym codziennie cos pisac :o Zegnam was kochane i wyruszam w droge. Melduje sie pewnie we wtorek dopiero... na FB bedziecie mnie pewnie i tak widziec. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadzwonili dziś do mnie z przychodni. Zaproszono mnie na badanie cytologiczne. Jak pójdę tam w środę, to sobie załatwię tę cholerną wizytę do gina przynajmniej postaram sie ;) Po Julce mam obowiązkowe czytanie i poprawianie błędów pracy licencjackiej mojej córy. Kurde, popadło na mnie czytanie tych 90 stron i to jeszcze w komputerze. Trzymajcie kciuki żebym nie oślepła. ;) Miłego popołudnia i wieczoru życzę 🌼 bo mnie średnio przeminie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długa? Ale to razem ze stroną tytułowa i spisem treści. ;) Młoda pisała o globalizacji a to temat rzeka 🌼 Witam się i zapraszam na kawę przed pracą :) Coś ostatnio spać nie mogę, chyba brak mi magnezu. A może to przez przebijające się zza chmur słonko. Powoli zaczyna być widać błękit na niebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie witam i też spadam ;) Dzis wyjazd . W horoskopie wyszlo mi, ze to dzien relaksu i odpoczynku i , ze nic nie muszę ;) W sumie wyjazd tez relaks ale wcale mi sie nie chce ruszac z domu :O Buziaczki , milego weekendu ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kania to ty kazdy weekend pracujesz? Praca sprawdzona? Landrii milego wyjazdu mimo wszystko Mi tez z domu nie chce sie wychodzic ale po jakies owoce musialabym sie wybrac do tureckiego sklepu Czekam na kolezanke, ma przyjsc po karte i klucz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pracuje zwykle daw weekendy w miesiącu. Za to mam wolne w tygodniu. Z tym to wszystko ok. :) Tylko trochę szkoda jak inni sie relaksują a ty musisz do roboty lecieć, zwłaszcza w lato ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
intensywny tydzień :) następny tez się taki zapowiada :) ciepłego i fajnego wekendasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczór w towarzystwie matki chrzestnej Młodej zaowocował porannym kacykiem, może nie gigant ale zawsze to kac :O głowa mnie boli :O Jak ja w pracy do 5tej wyżyję? 😭 Znowu słońce się pokazuje ale chmur pełno. Miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez sie rozpadalo,chociaz T dzwonil i u niego sucho. Poszedl do starej pracy na tydzien na zastepstwo i w lipcu tez ma isc., Dobre i to. Moze jakis naroznik do spania mi zalatwi. Wparowalam do domu i od razu wzielam sie za jedzenie sniadania z lunchem,taka bylam glodna zeaz mi sie niedobrze zrobilo. Ufff juz lepiej. Zaraz wlacze sobie jakis filmik,zeby zagluszyc borowanie bloku bo znowu wierca. Julii odezwij sie, czy sie przypadkiem nic nie stalo.... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blingus 🖐️ jestem cala :) Na szczescie tutaj spokojnie. Juz sie nie moge doczekac przyjazdu siorki, szwagra i chrzesniaka....jeszcze 3 tygodnie :) Dobrze Blingus, ze Ty masz ten zasilek, ale widoki na jakas prace masz??? Jak tam po weekendzie? Taku? Landrii? Mrowka...zdrowa? Kania, Katarzynek 🖐️ A...ja tez od jakiegos czasu ogladam M... :) i tez mnie ta Aska wkurza,.....a kiedys mi sie bardzo podobala :) I jeszcze Klan ogladam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę ze wszędzie pogoda do bani :O U mnie tez :( Będę kilka dni słomianą wdowa ;) w ogóle polowa ludzi ode mnie z domu wybyła i zastanawiam sie co bede robić z czasem :P Wyjazd wekndpwy, był bardzo udany , a tak mi sie nie chcialo jechac ..;)) Teraz kawa, obiad zabiegi i wolne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×